Domácí celek vyhrává tento zápas 2:1 a do tabulky skupiny získává tři body, což nic nemění na jeho posledním místě. Feyenoord si na jaře zahraje Evropskou ligu.

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 2:4. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 4:14.

Welsh
75. min Lagerbielke
Iwata
19. min Bernardo
McGregor
Johnston
68. min Forrest
Furuhaši
68. min O Hjon-gju
7 Palma
Palma
75. min Frame

Feyenoord Rotterdam(4-3-3 )

1 Bijlow
Bijlow
Geertruida
3 Beelen
Beelen
79. min Dilrosun
33 Hancko
Hancko
Hartman
Zerrúqí
10 Stengs
Stengs
54. min Wieffer
8 Timber
Timber
54. min van den Belt
14 Paixão
Paixão
54. min Minteh
Giménez
Ivanušec
68. min Ueda

Rozhodčí: Bastien – Zakrani, Berthomieu (FRA)

• 18Trauner
  • 19Minteh
  • 20Wieffer
  • 25Sauer
  • 27Milambo
  • 32Lingr
90+6

Javairo Dilrosun rozehrává rohový kop. Centr se snesl před branku, obrana si poradila.

90+6

Začala poslední nastavená minuta, domácí celek drží vedení.

90+4

O Hjon-gju si počínal v souboji nedovoleně, sice dostal míč následně do branky, ale gól pro útočný faul neplatí.

90+4

Rotterdam jen těžko hledá cestu ke střelecké pozici, domácí fotbalisté hrají velmi dobře.

90+3

Justin Bijlow rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, následně se jeho spoluhráči do výraznější šance nedostali.

90+1

Celtic právě vstřelil branku!
V samotném závěru zápasu se domácí celek dostává do vedení, po centru před branku se dokázal prosadit dobře stojící GUSTAF LAGERBIELKE. Nyní o budou mít hosté hodně komplikované. Asistence: Matt O'Riley.

89

Dostáváme se do finální fáze hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat. Vzhledem ke střídání to několik minut podle všeho bude.

87

Callum McGregor měl obrovsou šanci, mohl domácí poslat do vedení, ale projektil ze střední vzdálenosti trefil břevno.

86

Hostující celek měl zajímavou šanci, ale střela mířila přesně do středu branky.

85

Hraje se především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nemůže propracovat do zakončení.

84

Domácí celek měl šanci velmi krátce poté, co inkasoval, ale nedokázal přesněji vypálit.

82

Feyenoord právě vstřelil branku!
Máme vyrovnáno, trpělivá hra se hostujícímu celku vyplatila. Po rychlé akci dostal míč do dobré pozice YANKUBA MINTEH. Jeho zakončení bylo přesné, brankář na míč nedosáhl. Asistence: Santiago Giménez.

81

Hosté po kombinaci vrací hru ke svému brankáři, ten rozehrává dlouhým výkopem.

80

Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí fotbalisté stále vedou o jednu branku.

79

Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam:
ze hřiště odchází Thomas Beelen, přichází Javairo Dilrosun.

78

Zdá se, že při následujícím přerušení uvidíme střídání.

76

Domácí rozehrávali rohový kop, Matt O'Riley hledal přihrávkou nakrátko spoluhráče, ale do šance se tým nedostal.

75

Luis Palma nakonec měl zranění, které mu neumožnilo pokračovat v utkání, nyní už je na střídačce.

75

Střídání v týmu Celtic Glasgow:
ze hřiště odchází Stephen Welsh, přichází Gustaf Lagerbielke,
ze hřiště odchází Luis Palma, přichází Mitchel Frame.

74

Zdá se, že bude moci pokračovat ve hře. Po krátkém přerušení pokračuje duel dál.

72

Luis Palma je podle všeho zraněný a bude ošetřovný na hrací ploše.

71

Hosté rozehrávají od své branky, Justin Bijlow přenechal míč obráncům, kteří se pokouší rychle přenést hru na útočnou polovinu.

70

Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí fotbalisté drží náskok o jednu branku, v prvním poločase proměnili penaltu.

69

Domácí obrana se dostala do problémů, Greg Taylor neměl komu přihrát, a tak vracel hru na brankáře. Ten se rozhodl pro dlouhý výkop.

68

ze hřiště odchází Luka Ivanušec, přichází Ajase Ueda.

68

ze hřiště odchází Michael Johnston, přichází James Forrest,
ze hřiště odchází Kjogo Furuhaši, přichází O Hjon-gju.

65

Feyenoord se pokouší něco vymyslet na polovině hrací plochy, sledujeme nyní klidnější pasáž hry. Domácí obrana hraje hodně aktivně a nedává prostor soupeřům.

64

Celtic se pokouší eliminovat nebezpečné akce soupeře a vrací se k poctivé hře z prvního poločasu.

62

Rotterdam kombinuje na polovině hrací plochy. Pokoušel se o rychlou akci, ale neuspěl. Hrát tak mohou domácí.

61

Žlutá karta pro tým Feyenoord Rotterdam (Yankuba Minteh).

60

Hodiny hry je pryč, mnoho fotbalové krásy nám týmy ve druhém poločase zatím nepředvedly.

57

Yankuba Minteh sice poslal míč před branku, ale obrana Glasgow si snadno dokázala poradit.

57

Nejprve zasáhl domácí brankář, a pak byla další rána zblokovaná. Následovat bude rohový kop.

54

ze hřiště odchází Calvin Stengs, přichází Mats Wieffer,
ze hřiště odchází Quinten Timber, přichází Thomas van den Belt,
ze hřiště odchází Igor Paixão, přichází Yankuba Minteh.

52

Hraje se především na polovině hrací plochy, ani jeden celek nechce chybovat. Domácí stále drží těsný náskok.

51

Greg Taylor rozehrává na své polovině, následně poslal do šance spoluhráče, ale obrana si dokázala poradit.

50

Úvod druhého poločasu ukázal, že domácí hráči budou hrát aktivně a tlačit se do střeleckých pozic.

49

Luis Palma nakrátko rozehrál rohový kop, následný pokus byl zblokovaný. Greg Taylor neuspěl, Callum McGregor trefil brankáře.

47

Luis Palma Luis Palma zkoušel centrem najít spoluhráče před brankou, ale obrana si dokázala poradit.

46

Zdá se, že během poločasové přestávky ani jeden celek nestřídal. Pokračují stejné jedenáctky, které končily první poločas.

46

45+3

45+3

Pravděpodobně poslední akce v prvním poločase. Hosté po centru před branku nedokázali zakončit.

45+2

Centr se snesl před branku, ale brankář Joe Hart ho vyrazil na rohový kop.

45+2

Zajímavý moment pro hostující celek, který rozehrává na útočné polovině.

45+1

Žlutá karta pro tým Celtic Glasgow (Greg Taylor).

45

Následovat bude nyní odkop od branky Rotterdamu.

45

Začala poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

44

Žlutá karta pro tým Feyenoord Rotterdam (Quinten Timber).

43

Velkou šanci nedokázal proměnit hostující celek, míč se od tyče odrazil do hry, a pak už hrála obrana. Lutsharel Geertruida neuspěl.

43

Následoval další centr před branku, s míčem si snadno poradil brankář.

43

Roh tako na druhé straně. Luis Palma poslal míč před branku, Justin Bijlow vyboxoval balon.

41

Igor Paixão poslal centr před branku, ale obrana si celkem snadno dokázala poradit.

41

Aktivně hrající Rotterdam vybojoval další rohový kop. Hosté mají možnost vstřelit vyrovnávající branku po rohovém kopu.

40

Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, po tlaku domácích to jsou nyní hosté, kdo se probojoval na polovinu soupeře.

39

Šest střel jsme viděli zatím na branku, domácí mají čtyři pokusy, hosté dva.

38

Feyenoord se po kombinační hře dostal před branku soupeře, ale ve finální fázi se nepovedla přihrávka. Směr hry se otáčí.

37

Hostující celek své šance neproměnil, následně inkasoval z pokutového kopu.

37

Calvin Stengs nyní už poslal lepší centr, ale následný pokus byl hodně nepovedený.

36

Po centru od rohového praporku se míč snesl před branku, hlavička byla zblokovaná mimo hrací plochu. Roh z druhé strany.

35

Obrana domácích se vyznamenal proti šancím soupeře. Quinten Timber trefil obránce, následný pokus byl zblokovaný na rohový kop.

35

Rotterdam se dopustil faulu na polovině hrací plochy, a tak mohou hrát fotbalisté Glasgow.

33

Domácí celek se dostává do vedení díky penaltě, kterou dokázal proměnit LUIS PALMA. Míč poslal ze svého pohledu na levou stranu, kam skočil také brankář, ale prostřelil ho.

31

Žlutá karta pro tým Feyenoord Rotterdam (Rámiz Zerrúqí).

31

Rámiz Zerrúqí fauloval soupeře v pokutovém území, penalta pro domácí.

31

Kjogo Furuhaši se dostal po rychlé akci do zakončení. Nakonec je z toho rohový kop.

30

Půlhodina hry tohoto zápasu je pryč, stále platí bezbrankový stav. Nyní domácí rozehrávají od svého brankáře.

28

Celtic hraje hodně rozvážně, kombinačně. Na jeho hře je patrná snaha především nechybovat.

26

Sledujeme klidnější pasáž hry, více ze hry a optickou převahu mají domácí fotbalisté, kteří se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře.

24

Oba kluby si dokázaly vypracovat zajímavé střelecké pozice, ale zatím stále platí bezbrankový stav.

23

Žlutá karta pro tým Celtic Glasgow (Alistair Johnston).

22

Hostující celek se sice radoval z branky, kterou dal Santiago Giménez. Jeho radost netrvala dlouho, protože gól padl z ofsajdu. Branka neplatí.

21

Quilindschy Hartman se po individuální akci sice dostal do zakončení, ale obrana si dokázala poradit. Následně hosté vybojovali ještě autové vhazování na polovině.

20

Dvacet minut hry je pryč, domácí fotbalisté jsou aktivnější, snadněji se dostávají do zakončení. Rotterdam se tak tak brání akcím soupeře.

19

ze hřiště odchází Tomoki Iwata, přichází Paulo Bernardo.

16

Kjogo Furuhaši se dostal do výborné střelecké pozice, ale jeho pokus dokázal velmi dobře vyrazit brnkář.

15

Následně se u míče vystřídalo hned několik domácích hráčů, ale ani jeden z nich nedokázali poslat centr před branku. Obrana hostů byla pozorná.

14

Matt O'Riley poslal centr před branku, následné zakončení míří vysoko nad. Kjogo Furuhaši byl autorem zblokované střely, rohový kop.

12

Alistair Johnston vybojoval autové vhazování na útočné polovině, následně pokračoval Tomoki Iwata v akci. Celtic hraje aktivně a snaží se vypracovat si střeleckou pozici.

11

Dobrá akce domácích vedla v zakončení, které vyslal Callum McGregor. Jeho zakončení mířilo do středu branky.

9

Matt O'Riley se prokličkoval až do šance, ale tváří v tvář nedokázal brankáře prostřelit.

8

Celtic rozehrává od své branky, hodně aktivní je v tomto směru brankář Hard, před kterého začíná celá řada akcí.

8

Rámiz Zerrúqí si v souboji se soupeřem počínal nedovoleně, Callum McGregor odnesl jeho důraznou hru. Poněkud zbytečný faul.

7

Centr se od praporku snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit. Sledujeme klidnější pasáž hry. Zatím čekáme na výraznější příležitost.

6

Quinten Timber se dostal do střelecké pozice, jeho pokus tečoval jeden z obránců na rohový kop.

5

Alistair Johnston přijal míč od brankáře, a pak rychle přes Johnstona otáčí směr hry. Domácí hrají kombinačně.

4

Michael Johnston stál na konci dlouhé kombinace, ale pokus o zakončení byl zblokovaný obranou Feyenoordu.

3

Joe Hart kombinuje s obránci na své obranné polovině, následně se pokoušeli o rychlé přenesení hry.

2

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek nechce chybovat v úvodu utkání.

1

Utkání začalo, domácí hrají v bílozelených dresech, hosté mají modré dresy.

1

Celtic Glasgow: Hart – A. Johnston, Welsh, Scales, Taylor – O'Riley, Iwata, McGregor – M. Johnston, Furuhaši, Palma.
Náhradníci: Bain, Morrison – Lagerbielke, N. Phillips, Turnbull, O Hjon-gju, Bernardo, Forrest, Ralston, Frame, Holm.

Feyenoord Rotterdam: Bijlow – Geertruida, Beelen, Hancko, Hartman – Zerrúqí, Stengs, Q. Timber – Paixão, S. Giménez, Ivanušec.
Náhradníci: Wellenreuther, Lamprou – Ueda, Dilrosun, M. López, van den Belt, Trauner, Minteh, Wieffer, Sauer, Milambo, Lingr.

Úvodní vzájemný zápas vyhrál Rotterdam 2:0, trefili se Stengs a v závěru Jahanbakhsh.

Feyenoord je na tom o něco lépe, z pěti zápasů má šest bodů za dvě výhry. Porazil Celtic 2:0 a Lazio 3:1. Nestačil ovšem na Atl. Madrid 2:3, Lazio 0:1 a na Madrid 1:3.

Nastupují proti sobě dva nejhorší celky skupiny D. Horší výchozí pozici má Celtic, který z pěti zápasů získal jediný bod za remízu s Atletickem Madrid 2:2. Ostatní čtyři zápasy klub prohrál.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky klubového evropského fotbalu. V tomto zápase Ligy mistrů proti sobě nastoupí Celtic Glasgow a Feyenoord Rotterdam.