Atlético Madrid postupuje do vyřazovací fáze Ligy mistrů. A díky jeho výhře se z postupu raduje také Lazio Řím. Naopak Feyenoord už teď ví, že si zahraje na jaře play-off Evropské ligy.

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:3. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:4.

Trauner
64. min Milambo
Stengs
70. min Ivanušec
8 Timber
Timber
78. min Sauer
19 Minteh
Minteh
64. min Lingr
Giménez
14 Paixão
Paixão
46. min Ueda

Llorente
56. min Barrios
6 Koke
Koke
84. min Correa
de Paul
74. min Saúl
19 Morata
Morata
74. min Depay

90+3

Atlético odkoplo míč na polovinu soupeře, je konec.

90+3

Rohový kop pro Feyenoord na závěr zápasu.

90+2

Nyní už se zápas spíše dohrává. Atlético drží míč daleko od branky.

88

Domácí už otevírají obranu, nic jiného jim také nezbývá. Atlético je velmi blízko k postupu do vyřazovací fáze Ligy mistrů.

86

Ueda se dostal k zakončení, jeho pokus ale nemířil mezi tři tyče. Velká škoda pro Feyenoord, kterému se čas krátí velmi rychle.

84

Střídání v týmu Atlético Madrid:
ze hřiště odchází Koke, přichází Ángel Correa.

81

Atlético právě vstřelilo branku!
Další vlastní gól Feyenoordu, tohle je obrovská smůla domácího celku. SANTIAGO GIMÉNEZ se snažil odhlavičkoval střílený centr, ale pouze přeloboval vlastního brankáře a poslal míč do vlastní branky.

80

Standardní situace pro Atlético z levé strany.

78

Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam:
ze hřiště odchází Quinten Timber, přichází Leo Sauer.

77

Feyenoord právě vstřelil branku!
Je tady snížení! MATS WIEFFER si naskočil na centrovaný míč od rohového praporku a přesnou hlavičkou probudil všechny domácí fanoušky!

77

Ueda se dostal k zakončení, ale jeho pokus byl sražen do zámezí na roh.

76

Griezmann si narazil se spoluhráčem a vypálil z vápna, ale Bijlow skvěle zasáhl. Následná dorážka by neplatila, neboť byl Depay v ofsajdu.

75

Rohový kop pro Atlético, míč si staví Griezmann.

74

ze hřiště odchází Álvaro Morata, přichází Memphis Depay.

74

ze hřiště odchází Rodrigo de Paul, přichází Saúl.

72

Atlético nyní drží míč daleko od své branky a čas pro domácí plyne. A plyne velmi rychle.

70

ze hřiště odchází Calvin Stengs, přichází Luka Ivanušec.

69

Rodrigo de Paul se po rychlém brejku Atlética dostal ke střele z šestnáctky, ale těsně minul branku Bijlowa.

67

Domácí opět kombinují kolem vápna Atlética, ale je téměř nemožné proniknout přímo do šestnáctky.

65

Z pravé strany přilétl do vápna Atlética prudký míč, pro který si Oblak vyběhl a zachytil jej do rukavic.

64

ze hřiště odchází Yankuba Minteh, přichází Ondřej Lingr.

64

ze hřiště odchází Gernot Trauner, přichází Antoni Milambo.

63

Centr na přední tyčku nevyšel, domácí odhlavičkovali míč mimo šestnáctku.

62

Centr Riquelmeho zblokovaný do zámezí, roh pro Atlético.

59

Hosté se hnali do rychlé akce, ale finální přihrávka Griezmanna nebyla přesná a skončila pouze u obrany.

57

Tak tohle byl nádherný gól. MARIO HERMOSO dostal míč do vápna a z velmi těžké pozice z voleje prostřelil brankáře Bijlowa.

56

ze hřiště odchází Marcos Llorente, přichází Pablo Barrios.

56

Útočná akce domácích zastavena pro porušení ofsajdového pravidla.

54

Tohle musí domácí nesmírně mrzet. Witsel předvedl kardinální chybu u vápna, Hartman našel ve vápně Giméneze, který vůbec netrefil míč a nezakončil!

53

Obrana Atlética míč odvrátila mimo vápno, kde si jej domácí přebrali a pokračují v náporu.

52

Rohový kop pro Feyenoord, míč si staví Calvin Stengs.

51

Domácí kombinují kolem vápna Atlética, zatím však bez střelby.

49

Ajase Ueda dostal míč do vápna, nedokázal si však obhodit obránce, a tak se k zakončení nedostal.

48

Prudký přízemní centr skončil v rukavicích hostujícího brankáře, který následně rozehrál útočnou akci Atlética.

47

Zakončení ze střední vzdálenosti vyrazil Justin Bijlow do rohu hřiště, kde si míč přebrali domácí.

46

Nahuel Molina se nyní pokusil vyžádat penaltu, ale sudí byl neoblomný. Taylor zatím píská skvěle.

46

ze hřiště odchází Igor Paixão, přichází Ajase Ueda.

46

45+3

45+2

Nedovolený zákrok Moraty na útočné polovině, hra je přerušena a domácí budou rozehrávat.

45+2

Jan Oblak sklízí pískot domácích fanoušků za to, že si dává s každým odkopem hodně na čas.

45+1

Centr pouze prolétl vápnem a skončil v zámezí, bude z toho odkop od branky.

45+1

Domácí budou zahrávat další rohový kop.

43

Domácí nyní pochybili v rozehrávce, hosté toho však nedokázali využít. Zpětnými přihrávkami se navíc dostali až na středovou čáru.

42

Útočný faul Geertruidy u vápna Atlética Madrid. Hosté budou rozehrávat.

41

Lutsharel Geertruida se tlačil k hlavičce, ale byl čistě odstaven jedním z bránících.

41

Míč si staví Calvin Stengs.

40

Domácí si vybojovali výhodu rohového kopu. Podaří se jim vyrovnat?

38

A ten souhlasí s rozhodčím, v žádném případně nejde o penaltu, Minteh nešťastně podklouzl bez cizího zavinění.

38

Celé to ještě kontroluje VAR.

37

Yankuba Minteh upadl ve vápně po souboji s obráncem, domácí požadují penaltu, sudí však ukazuje, že v žádném případě.

37

Nepřesnosti na straně Feyenoordu, míč utekl do zámezí a Atlético bude vhazovat.

36

Centrovaný míč směřující do vápna odvrátila pozorná obrana hostů, domácí si míč ihned přebrali a znovu pokračují v útoku.

34

Stále ta stejná písnička, Domácí drží míč, kombinují kolem vápna, ale ne a ne do něj proniknout.

32

Morata byl nedovoleně zastaven Timberem, který se žlutému trestu prozatím vyhnul, Taylor volí slovní domluvu.

31

Půl hodiny hry je za námi, Atlético stále vede po nešťastném vlastňáku domácích 1:0.

29

Atlético nadále výborně brání své vápno a skutečně nedovoluje domácím proskočit k zakončení.

27

Feyenoord by se zajisté rád tlačil, ale nedostává od hostů možnost.

26

Zápas pro nezaujaté diváky příliš zajímavý není v posledních několika minutách. Odehrává se převážně ve středu hřiště a ani jeden z týmů se k zakončení netlačí.

24

Nedovolený zákrok Traunera na středu hřiště, Atlético bude rozehrávat.

23

Feyenoord sice kombinuje kolem vápna soupeře, ale hosté nenabízejí příliš místa k zakončení.

21

Rodrigo Riquelme centroval do vápna, do zakončení se položil Morata, ale branku netrefil.

20

Atlético se nyní rovněž drží na míči, ani španělský tým se však příliš netlačí k vápnu soupeře.

18

Domácí kombinují po celé šíři hřiště, zatím však pouze v místech, odkud se zakončit nedá.

16

Mario Hermoso srazil protihráče k zemi, sudí však ukazuje, že se o faul nejednalo.

14

Tak tohle je obrovská smůla. Centr z hranice vápna byl přetažený, ale LUTSHAREL GEERTRUIDA si jej nešťastně srazil do vlastní branky! A rázem je na stadionu ticho.

13

Morata utekl obraně Feyenoordu, běžel úplně sám na Bijlowa, ale ten ho dokázal skvěle vychytat!

11

Centr na přední tyčku domácím nevyšel, ti si však míč ihned vybojovali zpět na kopačky.

10

Hancko mohl otevřít skóre, ale na poslední chvíli zakročil jeden z obránců a míč odvrátil na další roh.

10

Domácí si vybojovali výhodu dalšího rohu, míč si staví Paixão.

9

Z rohu domácí neudeřili, míč však nadále drží na kopačkách.

9

Velká šance domácích! Yankuba Minteh dostal přihrávku mezi dva obránce Atlética, vystřelil, ale jeho pokus byl sražen do zámezí na roh.

8

Igor Paixão je za postranní čarou, hra může pokračovat.

6

Hra je nyní přerušena, neboť na trávniku zůstal po souboji s Llorentem ležet Igor Paixão.

5

Do vápna domácích nyní přilétl prudký centr, ale Morata se k zakončení nedostal, obrana míč odvrátila.

3

Střela jednoho z domácích skončila v rukavicích brankáře Atlética, který měl dobrý výhled.

2

Feyenoord nyní kombinoval u rohového praporku, ale nakonec se Atlético ubránilo a odvrátilo míč ke středové čáře.

2

Bouřlivá atmosféra žene domácí borce od první minuty. Atlético dnes nečeká nic lehkého.

1

Hosté uvedli míč do hry. Atlético nastoupí v zelených dresech, domácí v klasické červenobílé kombinaci.

1

Feyenoord Rotterdam: Bijlow – Geertruida, Trauner (C), Hancko, Hartman – Wieffer, Stengs, Q. Timber – Minteh, S. Giménez, Paixão.
Náhradníci: Lamprou, Wellenreuther – Beelen, Dilrosun, Ivanušec, Lingr, M. López, Milambo, Sauer, Ueda, van den Belt, Zerrúqí.
Trenér: Slot

Atlético Madrid: Oblak – Molina, J. Giménez, Witsel, Hermoso, Riquelme – Llorente, Koke (C), de Paul – Morata, Griezmann.
Náhradníci: Gomis, Grbić – Azpilicueta, Barrios, Correa, Depay, Galán, Lino, Mandava, Saúl, Savić, Söyüncü.
Trenér: Simeone

Rozhodčí: Taylor – Beswick, Nunn (ENG).

Dobrý večer, vítám vás u online přenosu z fotbalové Ligy mistrů. Na programu je duel skupiny E, ve kterém změří síly Feyenoord Rotterdam a Atlético Madrid. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 21:00, vás provede Radim Sochor.