To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:12.

Je konec. Braga nakonec remizovala s Unionem Berlín 1:1.
Domácí ovšem vedení hostům ulehčili. Sami neproměnili několik velkých šancí, následně se nechal vyloučit Sikou Niakaté a ve 42. minutě otevřel brankový účet Gosens. Union tak je čím dál blíž k první výhře po třech měsících. Do druhé části ale Braga vstoupila velmi aktivně a v 51. minutě srovnal Djaló. V 59. minutě mohl Ricardo Horta otočit zápas, ale minul bránu. Nakonec vše směřovalo k remíze a tou tento zápas také skončil.

SC Braga(4-4-2)

Matheus
2 Gómez
Gómez
81. min Mendes
6 Fonte
Fonte
Niakaté
26 Borja
Borja
Carvalho
36. min Saatçı
Moutinho
16 Zalazar
Zalazar
81. min Horta
14 Djaló
Djaló
81. min Fernandes
Horta
23 Banza
Banza
68. min Ruiz

1. FC Union Berlín1. FC Union Berlín(3-5-2)

Tousart
62. min Haberer
Khedira
79. min Aaronson
Laídúní
79. min Král
6 Gosens
Gosens
10 Volland
Volland
17 Behrens
Behrens
62. min Fofana

90+4

Robin Gosens si nejprve špatně zpracoval míč a následně se dopustil faulu.

90+3

Braga měla k dispozici autové vhazování, ovšem nic vážnějšího z toho nevytěžila.

90+2

Domácí mužstvo drží balón na polovině soupeře, ale nikam se nežene.

90+1

Další nebezpečný centr hostů, který ale Serdar Saatçı sklepl pro brankáře Matheuse.

90

Nyní mohl osud zápasu zvrátit David Datro Fofana, ale na přízemní centr z levého křídla těsně nedosáhl.

89

Pomalu to vypadá, že tento zápas nebude mít rozuzlení a obě mužstva se rozejdou smírně.

87

Nyní je na tahu Union. Centr do vápna si hledal Robin Gosens, ale jeho hlavička letěla vedle.

85

Znovu se domácí mužstvo dostalo do šestnáctky soupeře, ale tentokrát bez nějaké větší šance.

83

David Datro Fofana si sběhl do vápna na dobrý centr z levé strany, ale svou hlavičku poslal mimo bránu.

81

Střídání v týmu SC Braga:
ze hřiště odchází Álvaro Djaló, přichází Roger Fernandes,
ze hřiště odchází Víctor Gómez, přichází Josafat Mendes,
ze hřiště odchází Rodrigo Zalazar, přichází André Horta.

81

Álvaro Djaló narval míč přímo do Robina Gosense, který je tak ošetřován.

80

Braga sice získala míč po rychlém útoku soupeře, ale místo okamžitého protiútoku zvolila podržení balónu.

79

Střídání v týmu 1. FC Union Berlín:
ze hřiště odchází Ajsa Laídúní, přichází Alex Král,
ze hřiště odchází Rani Khedira, přichází Brenden Aaronson.

76

Nyní měla Braga opět dostatek místa v šestnáctce hostů, ale Union nebezpečnou situaci ubránil.

75

Rodrigo Zalazar se sice následně ujal rohového kopu, ovšem ten nepřinesl žádnou šanci.

73

Álvaro Djaló posunul míč na hranici šestnáctky, odkud přišla střela Ricarda Horty, ale jeho pokus byl zblokován do zámezí. Následuje rohový kop.

71

Posléze pálil na druhé straně Abel Ruiz, ale jeho pokus letěl jen nad bránu Unionu.

70

Je před námi posledních dvacet minut tohoto utkání. Union se po pravé straně vydal do vápna a chtěl si vymodlit penaltu, ovšem na ní to bylo dle rozhodčího málo.

69

Tentokrát přišel faul Fofany na Gómeze. Braga ovšem s rozehrávkou nikam příliš nechvátá.

68

ze hřiště odchází Simon Banza, přichází Abel Ruiz.

65

João Moutinho se nyní dopustil faulu na Ajsu Laídúního. Tempo hry nyní trochu pokleslo.

62

ze hřiště odchází Lucas Tousart, přichází Janik Haberer,
ze hřiště odchází Kevin Behrens, přichází David Datro Fofana.

62

Union se zatím ve druhé části zápasu nedokázal dostat do hry a mezitím přišel další střelecký pokus soupeře. Simon Banza ovšem bránu německého celku přestřelil.

60

Hodina utkání je za námi a Braga hraje s Unionem Berlín 1:1.

59

Ricardo Horta mohl otočit vývoj tohoto utkání, ale jeho pokus zpoza vápna skončil těsně vedle brány!

58

Ve druhé části utkání ani nejde poznat, že by domácí hráči hráli v deseti.

56

Znovu se Braga dostala dovnitř šestnáctky soupeře, ale další střela byla zblokována.

54

Rani Khedira se snažil přerušit tlak soupeře a uviděl za svůj faul žlutou kartu.

53

Nátlak domácího celku pokračuje, ale další centr Bragy skončil pouze u defenzívy soupeře.

51

Braga právě vstřelila branku!
Je srovnáno na 1:1! Ricardo Horta vysunul do vápna ÁLVARA DJALU, který zakončil prudce do pravé části brány a Frederik Rønnow nedokázal míč vytěsnit. Asistence: Ricardo Horta.

48

Union poslal do vápna centr z levého křídla, ale domácí defenzíva byla pozorná.

46

První část utkání je za námi a Union vede na půdě Bragy 1:0. Domácí ovšem vedení hostům ulehčili. Sami neproměnili několik velkých šancí, následně se nechal vyloučit Sikou Niakaté a ve 42. minutě otevřel brankový účet Gosens. Union tak je čím dál blíž k první výhře po třech měsících.

45+4

45+3

Tlak domácích je nyní velký, ale rozhodčí viděl faul Álvara Djaly a vypadá to, že Union půjde do poločasové přestávky ve vedení.

45+2

Posléze vše řešil videorozhodčí, který penaltu rovněž neviděl a pokračuje se rohovým kopem Bragy.

45+1

Rodrigo Zalazar navíc uviděl žlutou kartu za příliš velké protesty.

45+1

Domácí se dožadují penalty! Po centru z volného kopu přišel velký závar ve vápně, kdy se hned tři domácí hráči dostali k zakončení, ale ani jedno neprošlo do brány.

44

Tentokrát ale berlínský celek nedokázal projít do vápna soupeře a na druhou stranu míří Braga.

42

Union Berlin právě vstřelil branku!
Hosté se ujímají vedení pár minut před přestávkou! Jérôme Roussillon dostal ROBINA GOSENSE do velké příležitosti a ten prostřelil Matheuse. Asistence: Jérôme Roussillon.

41

Kevin Volland tentokrát prohrál souboj u postranní čáry a Braga získala autové vhazování.

39

Stále čekáme na první vážnější akci ze strany Unionu. Nákop ovšem skončil pouze v rukou Matheuse.

38

Kevin Volland zasekl okolo soupeře a posunul míč do vápna Tousartovi, který měl letecký den, neboť ještě před kontaktem s brankářem vyletěl do vzduchu a uviděl tak žlutou kartu za simulování.

36

ze hřiště odchází Vitor Carvalho, přichází Serdar Saatçı.

35

Ajsa Laídúní nejprve napálil domácího hráče. Posléze se opřel do odraženého balónu Jérôme Roussillon, ale jeho pokus letěl hodně vedle.

34

Hosté jsou tak nyní na tahu a mají velkou možnost zvítězit takřka po třech měsících!

32

Víctor Gómez přerušil rychle se rozvíjející akci soupeře a vidí žlutou kartu. Braga začíná mít velké problémy.

31

Nákop ze strany hostů ovšem skončil jen v zámezí a Matheus se tak postará o odkop.

30

Nakonec je vše jinak! Sikou Niakaté totiž za své přišlápnutí nohy soupeři uviděl po přezkoumání u videa rovnou červenou kartu a Braga jde do deseti!

27

Co chybělo! Centr Gómeze skončil přesně na hlavě Álvara Djaly, ale jeho hlavička těsně minula pravou tyč! Frederik Rønnow se na balón pouze díval.

25

Ani tentokrát standardní situace Unionu nepřinesla nic nebezpečného a po chvíli přišel opět faul hostů.

24

Álvaro Djaló povalil Ajsu Laídúního, ale sudí žlutý kartónek nevytáhl.

23

Kevin Volland šel dopředu příliš brzo a nachytal se tak v ofsajdové pasti.

22

Hosté čekají na výhru od 26. srpna tohoto roku, což je naprosto šílené a evropské poháry tento klub po výsledkové stránce zcela zdecimovaly.

21

Zatím ale k vidění rozhodně není nijak atraktivní utkání. Oba týmy nechtějí udělat směrem dozadu nějakou větší chybu.

20

Další útočné snažení Unionu skončila už na polovině hrací plochy, kde skvěle zastavil míč jeden z domácích záložníků.

18

Po centru ze standardní situace se ovšem Robin Knoche dopustil útočného faulu a možná šance na skórování je zažehnuta.

17

João Moutinho přibrousil kopačku svého soupeře a Union získal další volný kop z pravé strany.

15

Simon Banza se po skvělé přihrávce Horty ocitl v šanci, ale Jérôme Roussillon jeho pokus dokázal zblokovat!

14

Opět Braga rozehrává další útočnou akci přes zabezpečenou obranu a nikam se nežene.

13

João Moutinho se tentokrát postaral o rohový kop z pravé strany, ale zakončení Sika Niakatého z otočky bylo nepřesné.

11

Víctor Gómez nedokázal dostihnout míč na hrací ploše po křížném pasu. Union jej ale dlouho neudržel a znovu tak je k vidění pomalejší kombinace přihrávek portugalského celku.

10

Cristian Borja se postaral o centr z rohového kopu. Posléze pálil z dálky João Moutinho, ale jeho rána byla zblokována defenzívou soupeře.

8

Následný nákop z poloviny hrací plochy vzal bez problémů do rukou Frederik Rønnow. Zatím nám toho začátek utkání moc nepřináší.

7

Znovu přišel faul ze strany domácích, ale volný kop skončil bezpečně u brankáře Matheuse.

6

Standardní situace z větší vzdálenosti nepřinesla nic zajímavého a dopředu tak opět postupně pokračuje Braga.

5

Álvaro Djaló se provinil nedovoleným zákrokem, což znamená volný kop pro hosty.

4

Nakonec se Simon Banza snažil projít přes pravou stranu, ale obránce jej skvěle zastavil a Union opět vybojoval autové vhazování.

3

Domácí celek zatím nikde příliš nespěchá a užívá si balón na kopačkách.

3

Robin Knoche už ve třetí minutě uviděl za svůj faul kartu žluté barvy.

1

Union vybojoval na začátku utkání autové vhazování, ale následně se k míči dostal soupeř.

1

SC Braga: Matheus – V. Gómez, Fonte, Niakaté, Borja – V. Carvalho, Moutinho, Zalazar, Djaló – R. Horta (C), Banza.
Náhradníci: Horníček, Sá – Castro, R. Fernandes, A. Marín, A. Horta, J. Mendes, P. Oliveira, Pizzi, Lopes, A. Ruiz, Saatçı.
Trenér: Jorge A.

1. FC Union Berlín: Rønnow – Knoche, Leite, Roussillon – Juranović, Tousart, Khedira (C), Laídúní, Gosens – Volland, Behrens.
Náhradníci: Schwolow, Stein – Bonucci, Aaronson, Dehl, D. Fofana, Jaeckel, Haberer, Král, Trimmel.
Trenér: Bjelica N.

Rozhodčí: Turpin – Danos, Finjean.

Braga se nachází na 3. místě se stejným počtem bodů. Ty získala právě z prvního utkání s Unionem. Mimo to dvakrát prohrála s Realem Madrid a jednou s Neapolí. V domácí soutěži se nachází na 4. pozici s 23 body. na První Benficu ztrácí pět bodů.

Union Berlín si prožívá těžké měsíce, neboť jej sezóna v evropských pohárech doslova semlela. V domácí soutěži je na předposlední 17. pozici se 7 body. V tabulce Ligy mistrů je poslední s jedním bodem. Ten získala v posledním utkání proti Neapoli. Mimo to tak prohrál s Realem, Neapolí a Bragou.

V 5. kole skupiny C se proti sobě utkají týmy SC Braga a 1. FC Union Berlín. Utkání na půdě německého týmu nabídlo gólovou podívanou a neskutečný obrat. Německý celek sice vedl ve 37. minutě o dva góly, ovšem ve druhé půli Braga srovnala a v nastavení i v početní nevýhodě dokázala utkání otočit a zvítězit 3:2. Dnes se navíc bude hrát Estádio AXA v Braze. Výkop utkání je ve 21:00.