Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 8:3. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 7:10.

Zápas se nakonec změnil v jasnou záležitost domácího celku, který za záda hostujícího brankáře poslal míč celkem pětkrát a může se tak radovat z vysoké výhry. Hosté sice začali aktivně, ale po prvním inkasovaném gólu jakoby zcela přestali hrát, ve druhém dějství nepředvedli prakticky nic.

Robinson
75. min Ballo-Touré
Palhinha
79. min Lukić
10 Cairney
Cairney
20 Willian
Willian
63. min Wilson
18 Pereira
Pereira
22 Iwobi
Iwobi
76. min Decordova-Reid
Jiménez
79. min Vinícius

Nottingham(4-1-4-1)

Vlachodimos
43 Aina
Aina
18 Felipe
Felipe
76. min Niakhaté
40 Murillo
Murillo
15 Toffolo
Toffolo
Mangala
Hudson-Odoi
58. min Danilo
Sangaré
46. min Yates
Domínguez
46. min Gibbs-White
21 Elanga
Elanga
27 Origi
Origi
58. min Wood

90+5

Dvakrát to domácí zkoušeli v závěru, Harry Wilson však trefil pouze protihráče, Saša Lukić následně adresoval odražený balón jen do zámezí.

90+3

Ještě si Fulham zkusí rohový kop, Ola Aina tečoval přihrávku z levé strany do zámezí.

90+2

Obrana Nottinghamu si teď počínala hodně opatrně a útočnou akci soupeře včas zastavila.

90

Moussa Niakhaté zblokoval centrovaný míč z levého křídla, v závěru základní hrací doby tak přichází rohový kop Fulhamu. Uvidíme, zda a případně kolik minut se bude ještě nastavovat.

89

Nechybělo moc a do šance se dostal Andreas Pereira, který dnes nahrával na dva góly. Mezi střelce se ale nezapsal, neboť si míč nedokázal zpracovat.

86

Fulham právě vstřelil branku!
Tohle už je debakl. Hosté zcela propadli v rozehrávce, TOM CAIRNEY si zpracoval křižnou přihrávku a postupoval sám na gólmana, kterého překonal tvrdou ranou k tyči.

83

Ofsajd zastavuje Fulham v další útočné aktivitě, domácí tým to ale moc mrzet nemusí.

81

Bernd Leno si připisuje první těžší zásah, když včas padl na trávník a střelu ke své pravé tyči vyrazil.

79

Střídání v týmu Fulham FC:
ze hřiště odchází Raúl Jiménez, přichází Carlos Vinícius.

79

ze hřiště odchází João Palhinha, přichází Saša Lukić.

78

Raúl Jiménez mohl zkompletovat hattrick, tentokrát však k němu přihrávka nedorazila.

76

Žlutá karta pro tým Nottingham Forest (Ryan Yates).

76

Střídání v týmu Nottingham Forest:
ze hřiště odchází Felipe, přichází Moussa Niakhaté.

76

ze hřiště odchází Alex Iwobi, přichází Bobby Decordova-Reid.

75

ze hřiště odchází Antonee Robinson, přichází Fodé Ballo-Touré.

73

Domácím se dnes střelecky daří. ALEX IWOBI si v pokutovém území našel volný prostor a po přihrávce z pravé strany zamířil do odkryté části hostující svatyně. Odisseas Vlachodimos neměl šanci, tady hodně zaspali jeho spoluhráči při bránění.

71

Odisseas Vlachodimos si vyběhl pro volný míč k hranici vápna, s rozehrávkou moc nespěchá.

68

Chris Wood střílel bez přípravy pouze do boční sítě. První dobrá možnost Nottinghamu.

68

Alex Iwobi hlavou odvrátil letící míč do autu, čímž zbrzdil útočnou aktivitu soupeře.

66

Na hřišti se nyní nic neděje, míč drží domácí tým, hosté se před jeho bránu ve druhém dějství ještě nedostali.

63

ze hřiště odchází Willian, přichází Harry Wilson.

61

Stejný hráč přihrával nyní z podobného místa, opět však přízemní přihrávkou našel pouze soupeře.

59

Antonee Robinson přihrával před odkrytou část hostující brány, kde však žádného spoluhráče nenašel.

58

ze hřiště odchází Callum Hudson-Odoi, přichází Danilo.

58

ze hřiště odchází Divock Origi, přichází Chris Wood.

57

Hra se nadále odbývá u středového kruhu, daleko od obou branek, což pochopitelně vyhovuje domácím. Chystá se další střídání.

54

Fulham vede už o tři góly. Ola Aina nedokázal odehrát balón do bezpečí, toho se zmocnil RAÚL JIMÉNEZ, vyběhnutému brankáři udělal kličku a poté patičkou poslal míč do jeho prázdné svatyně.

54

Raúl Jiménez pálil pravačkou na vzdálenější tyč, ovšem hodně nepřesně.

52

Raúl Jiménez jen o kousek nedosáhl na letící míč na hranici malého vápna. Nechybělo moc a byl tu třetí gól.

50

Faul na domácí straně už pískán je, je tu standardka pro Fulham.

48

Hosté se dožadovali faulu na útočné polovině, nebylo jim přáno.

46

ze hřiště odchází Nicolás Domínguez, přichází Morgan Gibbs-White.

46

ze hřiště odchází Ibrahim Sangaré, přichází Ryan Yates.

46

Hosté začali sice aktivněji, ovšem žádnou možnost nevyužili a přišel trest. Fulham dvěma slepenými góly mezi 30. – 34. minutou soupeři odskočili a do kabin odchází s dvougólovým náskokem. Podaří se Nottinghamu duel ještě zdramatizovat?

45+5

45+4

Callum Hudson-Odoi se snažil projít v pokutovém území do zakončení, o balón ale přišel.

45+3

Alex Iwobi málem vsítil druhý gól, jeho dobrá rána jen o kousek minula bližší horní roh soupeřovy brány.

45

Divock Origi se přes obránce k zakončení nedostal, domácí brankář odkopává volný míč do bezpečí.

43

Útočná akce hostů je zastavena hvizdem hlavního arbitra, domácí mohou v klidu rozehrát.

41

Boj o míč probíhá u středové čáry, domácí dobře napadají rozehrávku Nottinghamu.

39

Alex Iwobi si sbíhal na přihrávku před odkrytou bránu, ta však byla zblokována. Fulham rozehraje roh.

38

Špatná kombinace Fulhamu, míč skončil za postranní lajnou a hosté budou vhazovat.

37

Po krátké pauze se může pokračovat, bez změn v sestavě.

36

Odisseas Vlachodimos je ošetřován, neboť se srazil se střelcem druhé branky.

34

Domácí velice rychle zvyšují náskok. Střelec úvodní branky Iwobi celou akci začal, Pereira si zpracoval jeho přihrávku, ale přihrávkou před sebe poslal do lepší pozice RAÚLA JIMÉNEZE, který dělovkou pod břevno nedal vyběhnuvšímu gólmanovi šanci.

32

Střela jednoho z hráčů Nottinghamu na druhé straně letí vysoko nad bránu.

30

Domácí jdou krátce před půl hodinou hry do vedení. ALEX IWOBI si naběhl na křižný centr a zblízka odehrál balón do odkryté části soupeřovy brány. O ofsajd se v žádném případě nejednalo, třebaže jej hosté reklamovali.

28

Ola Aina odhlavičkoval centrovaný míč za postranní čáru, domácí budou pokračovat vhazováním.

26

Sám faulovaný poslal míč pravačkou do vzdálenější tyče hostující svatyně. Nechybělo moc a byl tu první gól utkání.

25

Andreas Pereira byl jasně faulován skluzem, je z toho dobrá standardka pro Fulham.

24

Domácí dlouho kombinují mezi sebou a vyčkávají na správný okamžik k útoku.

22

Timothy Castagne se ocitl s míčem už za postranní čárou, rozehrávat tak bude gólman hostů.

21

Tom Cairney vyzval ke střele Jiméneze, jeho zakončení však skončilo v rukavicích gólmana hostů.

20

Alex Iwobi centroval od pravého rohového praporku, žádného spoluhráče však nenašel.

18

Divock Origi střílel v pádu na vzdálenější tyč, pokus to nebyl špatný a skončil jen kousek vedle.

17

Nepřesný centr na druhé straně doputoval do náruče gólmana hostů.

16

Nicolás Domínguez neodcentroval přesně, navíc se chytil předtím do ofsajdu a akce jeho týmu tím končí.

14

Křižný centr hostů k pravé postranní čáře byl zneškodněn, hra se otáčí.

12

Hosté rozehráli standardku z pravé strany, následoval centr do vápna, který byl ovšem odvrácen do bezpečí.

9

Felipe si počínal faulem, čímž připravuje svůj tým o balón.

6

Hosté se provinili ofsajdem, míč tak musí odevzdat.

3

Rohový kop rozehrál domácí tým, šance z něj však nevzešla.

1

Fulham FC: Leno – Castagne, Bassey, Adarabioyo, A. Robinson – Palhinha, Cairney (C) – Willian, A. Pereira, Iwobi – Jiménez.
Náhradníci: Rodák – Tete, Ballo-Touré, Ream, Reed, H. Wilson, Decordova-Reid, Lukić, Vinícius.
Trenér: M. Silva.

Nottingham Forest: Vlachodimos – Aina, Felipe (C), Murillo, Toffolo – Mangala – Hudson-Odoi, Sangaré, Domínguez, Elanga – Origi.
Náhradníci: Turner – N. Williams, Niakhaté, Kouyaté, Gibbs-White, Yates, Danilo, L. O'Brien, Wood.
Trenér: S. Cooper.

Rozhodčí: J. Smith – T. Wood, M. Scholes.

FULHAM FC

Fulham půjde do utkání v roli mírného favorita, především díky tomu, že bude hrát na domácí půdě. Londýnský celek je na tom v tabulce velice podobně. Drží se na čtrnácté pozici, když ve čtrnácti odehraných zápasech zapsal 15 bodů. O víkendu sehrál Fulham výborné utkání na půdě Liverpoolu, kde však nakonec prohrál hokejovým výsledkem 3:4. O týden dříve ale 3:2 porazil Wolves, jenže předtím dvakrát v řadě prohrál, když nestačil na Aston Villu i Manchester United. Nejlepšími střelci tohoto mužstva jsou třígóloví Bobby De Cordova-Reid a Willian.

NOTTINGHAM FOREST

Nottingham je v tabulce Premier League na patnácté pozici. Tento celek ve čtrnácti odehraných zápasech nastřádal 13 bodů, jeho náskok na sestupové pozice je nyní šestibodový. Nottingham ale do utkání na hřišti Fulhamu jde se třemi porážkami v řadě. V listopadu nejprve prohrál 2:3 s West Hamem, o dva týdny později nestačil stejným poměrem na Brighton a minule padl poměrem 0:1 s Evertonem. Nejlepším střelcem týmu je momentálně zraněný Taiwo Awoniyi, který v deseti zápasech nastřílel 4 branky.

Hezký středeční večer při sledování textového přenosu z Premier League. Dnes společně budeme sledovat utkání mezi Fulhamem a Nottinghamem. Výkop je na programu ve 20:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.