Držení míče: 33 % : 67 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 9:10. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:4.

Je konec! Liverpool po skvělém druhém poločase zvítězil na půdě Wolverhamptonu 3:1. Už v sedmé minutě totiž centr nejlepšího hráče na hřišti Neta přetavil v úvodní zásah Hwang. O šest minut později hrozil Jota, který z první přestřelil branku. Ve 35. minutě mohli domácí navýšit vedení, jenže Cunha z malého vápna vůbec nezakončil. V závěru poločasu se tak mohl do utkání vrátit Liverpool, jenže Gakpova hlavička skončila nad brankou a ránu Salaha a Szoboszlaie obrana zablokovala. Po deseti minutách druhé půle dokázal vyrovnat Cody Gakpo. Liverpool poté Núnězem a Díazem posílil ofenzivu. Odměny se dočkal až v 85. minutě, kdy se trefil Robertson a v úvodu nastavení přidal pojistku Harvey Elliott.

Aït-Nouri
66. min Bueno
Bellegarde
77. min Doyle
5 Lemina
Lemina
78. min Traoré
8 Gomes
Gomes
7 Neto
Neto
12 Cunha
Cunha
60. min Silva
Hwang Hi-čchan
60. min Doherty

Liverpool FCLiverpool FC(4-3-3 )

Alisson
2 Gomez
Gomez
78 Quansah
Quansah
83. min Konaté
32 Matip
Matip
Robertson
Szoboszlai
Mac Allister
46. min Díaz
17 Jones
Jones
11 Saláh
Saláh
90+3. min Gravenberch
18 Gakpo
Gakpo
56. min Núñez
20 Jota
Jota
56. min Elliott

90+11

Domácí útočili po levé straně, jenže João Gomes centrem trefil prvního soupeře.

90+10

Hraje se opravdu dlouhé nastavení. Závěr duelu se přitom pouze dohrává.

90+8

Ryan Gravenberch v závěru nastavení upadl v souboji v pokutovém území, ale sudí Oliver ukazuje, že penaltu pískat nebude.

90+7

Semedo dostal kousek prostoru na pravé straně, jenže si netroufl na centr a raději přihrál pod sebe. Wolverhampton je po průběhu druhého poločasu pořádně opařený.

90+5

Luis Díaz se po krásné přihrávce dostal do úniku z levého křídla, ale José Sá v souboji předvedl výborný zákrok!

90+4

Po brance Liverpoolu se stále nehraje. V péči lékařů je nyní domácí Dawson.

90+3

Střídání v týmu Liverpool FC:
ze hřiště odchází Mohamed Saláh, přichází Ryan Gravenberch.

90+2

Harvey Elliott viděl za oslavu žlutou kartu.

90+1

Liverpool právě vstřelil branku! Nakonec ještě jedna branka pro hostující celek! Saláh v rychlém protiútoku hledal spoluhráče ve vápně, jenže obrana míč odvrátila. Saláh se však znovu dostal k míči, přihrál pod sebe a Harvey Elliott krásnou střelou o tyč překonal gólmana! Ránu ještě tečoval HUGO BUENO, jemuž je gól nakonec připsán jako vlastní!

90

Liverpool drží míč na kopačkách a nikam se nežene. Hostující celek se v případě vítězství dočasně posune do čela Premier League.

89

Darwin Núñez svedl souboj na hranici velkého vápna, jenže Dawson prodal své kilogramy a hlavou si pomohl přihrávkou do rukavic brankáře.

88

Hosté zahrávali rohový kop. Dominik Szoboszlai poslal do vápna prudký centr, jenže nikdo z hráčů v červeném se k zakončení neprobil.

87

Domácí se ihned vydali vpřed se snahou o odpověď. Silva však v souboji na hranici velkého vápna nedokázal přetlačit důrazného Joela Matipa.

85

Liverpool právě vstřelil branku! Liverpool v závěru utkání otáčí výsledek! Mohamed Saláh nádhernou přihrávkou za obranu našel rozběhnutého ANDREWA ROBERTSONA, který z malého vápna obstřelil domácího brankáře!

85

Luis Díaz se ve vápně z voleje opřel do padajícího míče, jenže jeho pokus skvělým skluzem zablokoval Craig Dawson.

84

Konaté se ihned zapojil do rozehrávky Liverpoolu na polovině hřiště. Favorizovaný celek potřebuje v závěru zvýšit tlak směrem vpřed.

83

ze hřiště odchází Jarell Quansah, přichází Ibrahima Konaté.

82

Wolverhampton v posledních minutách otupil tlak Liverpoolu a sám se snaží útočit. Do vápna se dral Silva, jenže si míč předkopl až k Alissonovi.

80

Snad poprvé po změně stran se ke slovu dostal Pedro Neto, který centrem hledal Silvu, u nějž bez problémů hlídkoval stoper Joel Matip.

79

Robertson si na levé straně nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil k noze stopera domácího celku. Liverpool se v závěru nedostává do šancí.

78

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers:
ze hřiště odchází Mario Lemina, přichází Boubacar Traoré.

77

ze hřiště odchází Jean-Ricner Bellegarde, přichází Thomas Doyle.

76

José Sá nakopl míč na polovinu Liverpoolu, kde v souboji uspěl Dominik Szoboszlai. Hosté ve druhém poločase sbírají veškeré odražené míče.

75

Joe Gomez odcentroval z těžké pozice na pravé straně, jenže jeho krátkou pobídku zastavil připravený Kilman. Defenzivu Wolverhamptonu čeká těžký závěr.

74

Mario Lemina má rovněž zdravotní problémy. Domácí fotbalista se drží za lýtko, ale zatím bude pokračovat.

73

Sudí Michael Oliver odpískal Leminův faul při napadání rozehrávky Liverpoolu. Domácím se to vůbec nelíbí.

72

Dominik Szoboszlai byl v hlavičkovém souboji na polovině hřiště nedovoleně atakován Semedem, který byl odměněn žlutou kartou.

71

Domácí defenziva přečkala také rohový kop hostujícího celku. Hned dva centry z kopačky Robertsona odvrátil skvěle hrající Kilman.

70

Liverpool už mohl být ve vedení! Luis Díaz krásně uvolnil Núněze, který byl před brankářem, jenže Sá domácí zachránil!

69

Gomez byl pozdě v souboji na pravé straně a už míč neudržel na trávníku. Vhazovat budou domácí fotbalisté, kteří potřebují uklidnit dění na trávníku.

68

Exekuce přímého kopu se chopil Robertson, který našel Elliotta, jenže centr posledního jmenovaného skvěle odvrátil Mario Lemina.

67

Liverpool získává po změně stran prakticky všechny odražené míče. Hráči v červeném se tlačí vpřed. Joe Gomez tentokrát centrem trefil ruku Buena a získal pro Liverpool přímý kop.

66

ze hřiště odchází Rayan Aït-Nouri, přichází Hugo Bueno.

65

Hra je znovu přerušena! Na trávníku zůstává ležet Rayan Aït-Nouri, kterého trápí levý kotník. Na lavičce už se připravuje střídání.

64

Joe Gomez po rychlé akci skvěle odcentroval na malé vápno, kam se dral Darwin Núñez, jenže míč vůbec netrefil. Aktivita Liverpoolu je ale zřetelná.

63

Semedo uspěl v souboji na pravé straně, jenže nedokázal adresně přihrát. Liverpool předvedl rychlý přechod vpřed, jenže centr zablokoval stoper Kilman.

62

Harvey Elliott sice prošel do pokutového území, jenže jeho centr levou nohou skončil u vzdálenější tyče, kde hlídkoval připravený José Sá.

61

Mohamed Saláh se hnal za přihrávkou na pravou stranu, jenže míč se po mokrém trávníku svezl a skončil v zámezí.

60

ze hřiště odchází Hwang Hi-čchan, přichází Matt Doherty,
ze hřiště odchází Matheus Cunha, přichází Fábio Silva.

60

Alisson se do rozehrávky zapojil hodně vysoko. Jeho přenesení na Jonese bylo sice riskantní, nicméně provedení zaslouží pochvalu.

59

Matheus Cunha se po delší době vydal vpřed. Následně centroval do vápna Semedo, jenže Jarell Quansah míč s přehledem odhlavičkoval.

57

Liverpool je po vstřelení vyrovnávací branky na koni. Darwin Núněz se ihned vydal napadat rozehrávku Wolverhamptonu, ale obránci domácích to zvládli.

56

ze hřiště odchází Diogo Jota, přichází Harvey Elliott,
ze hřiště odchází Cody Gakpo, přichází Darwin Núñez.

55

Liverpool právě vstřelil branku! Je vyrovnáno! Liverpool se dočkal odměny za aktivní vstup do druhého poločasu! Po skvělé práci Díaze měl prostor Mohamed Saláh, který střílenou přihrávkou na malé vápno trefil prostor, kde byl CODY GAKPO a nizozemský hráč míč doklepl do sítě!

54

Za dobrým centrem se dral Gakpo, jenže Kilman si splnil své defenzivní povinnosti a odehrál mmíč do bezpečí.

53

Lemina zůstává ležet na trávníku po souboji s Robertsonem a potřebuje ošetření. Podle všeho ale bude schopen pokračovat.

52

Díaz si ve vápně vzal míč na levačku, jenže Semedo obětavým zákrokem nepustil míč na branku.

50

Luis Díaz se dral vpřed středem hrací plochy, jenže Lemina mu čistým skluzem odkopl míč od nohou.

49

Matheus Cunha prošel z levé strany do pokutového území a od brankové čáry zkusil překvapit Alissona. Hostující brankář byl při zákroku jistý.

48

Liverpool se ihned tlačí na polovinu soupeře. Dominik Szoboszlai přenesl hru na pravou stranu, kde hlídkoval pozorný Pedro Neto.

47

Hosté vstoupili do druhého poločasu dnešního utkání aktivněji! Robertson si naběhl na nádherný pas, z první vrátil míč do vápna, jenže Díaz hlavou minul branku!

46

ze hřiště odchází Alexis Mac Allister, přichází Luis Díaz.

46

První poločas je minulostí! Po pětačtyřiceti minutách mohou být spokojenější domácí! Už v sedmé minutě totiž centr nejlepšího hráče na hřišti Neta přetavil v úvodní zásah Hwang. O šest minut později hrozil Jota, který z první přestřelil branku. Ve 35. minutě mohli domácí navýšit vedení, jenže Cunha z malého vápna vůbec nezakončil. V závěru poločasu se tak mohl do utkání vrátit Liverpool, jenže Gakpova hlavička skončila nad brankou a ránu Salaha a Szoboszlaie obrana zablokovala.

45+2

45+2

Na opačné straně prošel Matheus Cunha kolem kvarteta hostujících fotbalistů, jenže krásnou akci zakončil střelou do dvacáté řady.

45+1

Ještě jedna obrovská šance hostů! Po chybě domácího brankáře nejprve blok nepropálil Mohamed Saláh a po něm Dominik Szoboszlai trefil domácího brankáře!

45

V závěru poločasu přesto Liverpool mohl udeřit! Na centr z pravé strany si v pokutovém území naskočil Cody Gakpo, jehož pokus skončil nad břevnem!

44

Semedo měl prostor na pravé straně, jenže tentokrát neodcentroval do velkého vápna. Liverpool se v závěru první půle nedostává do tlaku.

43

Mario Lemina vnějším nártem dloubl míč do pokutového území, jenže Matheus Cunha jeho úmysl nepochopil a vůbec se nerozběhl.

42

Jarell Quansah byl u míče před Hwangem a raději jej odkopl na tribunu. Domácí bleskově rozehráli, jenže Semedův centr nebyl adresný.

41

Dominik Szoboszlai z levé strany odcentroval do pokutového území, jenže José Sá jeho úmysl přečetl a bez problémů si dokráčel pro míč.

40

Liverpool zvýšil aktivitu při napadání rozehrávky soupeře. Mac Allister sice uspěl v souboji, jenže u odraženého míče byl první hráč ve žlutém.

39

Po delší době sehrál Liverpool rychlou kombinaci. Na jejím konci Robertson centrem našel Gakpa, kterému zakončení po odskoku míče nesedlo.

38

Hra je přerušena! Na trávníku zůstává ležet dosud jediný střelec dnešního souboje Hwang Hi-čchan. Domácí hráč však bude schopen pokračovat.

37

Matip potáhl míč od pokutového území na polovinu hřiště. Hosté se poté uvolnili na pravé straně, jenže domácí blok se rychle stáhl.

36

Do rozehrávky hostů se musel zapojit Alisson. Hostující celek se sice drží na míči, jenže se nedostává do blízkosti velkého vápna.

35

Alexis Mac Allister pokazil další přihrávku. Jeho chybu chtěl potrestat střelou z dálky domácí hráč, jenže Alisson nebyl moc daleko z branky.

34

Pedro Neto připravil spoluhráči další vyloženou možnost! Cunha byl sám na malém vápně, jenže se nabídnuté možnosti zalekl a branku vůbec neohrozil!

33

Alexis Mac Allister dloubl míč do pokutového území, kam sprintoval Salah, jenže José Sá prokázal výborné čtení hry a udržel míč v rukavicích.

32

Po dalším rohovém kopu Wolverhamptonu už se Craig Dawson probil do zakončení. Jeho hlavička v pádu však prolétla kolem levé tyče.

31

Rayan Aït-Nouri sice pokazil rozehrávku, jenže spoluhráč jej ihned zastoupil a špičkou kopačky odehrál míč na stopery. Domácí zdobí obětavost.

30

Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme překvapivý vývoj duelu. Liverpool se navíc nedostává do šancí.

29

Ani z dalšího rohového kopu Wolverhampton branku Liverpoolu neohrozil. Pedro Neto odcentroval k zadní tyči, jenže Dawson se do zakončení nedostal.

28

Hwang Hi-čchan se znovu dostal k centru z levé strany, jenže tentokrát k němu přistoupil Robertson, který míč stačil odehrát na rohový kop.

27

Diogo Jota po průnikové kolmici zkoušel centrem před branku najít Salaha, jenže Rayan Aït-Nouri jeho úmysl přečetl a odkopl míč na rohový kop.

26

Matip chtěl zrychlit hru otočením na pravou stranu, jenže defenziva Wolverhamptonu se stačila srovnat.

25

Hosté zahrávali přímý kop. Jeho exekuce se ujal Dominik Szoboszlai, jehož centr směřující na Joela Matipa odehrál mimo vápno Max Kilman.

24

Rayan Aït-Nouri sice v úvodu akce soupeře podklouzl, jenže se dokázal vrátit do souboje s Jotou a čistým skluzem odehrál míč do autu.

23

Diogo Jota byl sice první v souboji, jenže João Gomes přidal na důrazu a odstavil fotbalistu Liverpoolu od míče. Domácí hrají obětavě.

22

Wolverhampton se po delší době usadil na polovině soupeře. Pedro Neto tentokrát příliš dlouho čekal na míč a nechal se předskočit Gomezem.

21

Dominik Szoboszlai na polovině soupeře pokazil rozehrávku, nicméně rychle svou chybu napravil. Hosté se v ofenzivě trápí.

20

Matip diriguje rozehrávku Liverpoolu na vlastní polovině. Hráči ve žlutém skvěle přesouvají kompaktní blok a nenechávají soupeři prostor.

19

Pedro Neto zatím hraje skvělý zápas! Po dalším krásném uvolnění se střílel zpoza velkého vápna, jenže minul bližší tyč hostující svatyně.

18

Joe Gomez si chtěl zaseknout míč kolem Neta, jenže ten prokázal fantastické čtení hry a srazil míč do zámezí. Vhazovat bude Liverpool.

17

Dominik Szoboszlai chtěl na pravé straně uvolnit Salaha, jenže Rayan Aït-Nouri prokázal fantastické čtení hry a srazil míč do zámezí.

16

Rayan Aït-Nouri si pod tlakem dvou napadajících soupeřů troufl na zasekávačku, kterou na vlastní polovině zvládl brilantně.

15

Exekuce rohového kopu se ujal Pedro Neto. Na jeho centr si naskočil Mario Lemina, jenže přizvedl míč jen do vzduchu, kam si pro něj došel Alisson.

14

Jean-Ricner Bellegarde si na levé straně pohrál s Gomezem, kterému dvakrát naznačil kličku a získal pro domácí celek rohový kop.

13

Mohlo být vyrovnáno! Po skvělém centru Salaha z pravé strany střílel uvnitř pokutového území bez přípravy Diogo Jota, jenže zakončil vysoko nad břevno.

12

Joe Gomez rozjel akci Liverpoolu po pravé straně. K Salahovi skvěle dostoupil Rayan Aït-Nouri, který egyptského hráče nenechal rozběhnout.

11

Mario Lemina pro změnu odcentroval k bližší tyči, kde hlídkoval Quensah. Liverpool se ale nemůže dostat z vlastní poloviny hřiště.

10

Semedo po rychlé akci odcentroval do pokutového území, kam se dostal Pedro Neto, nicméně vracející se Joe Gomez míč v poslední chvíli odehrál do bezpečí.

9

Liverpool potřebuje výrazně zlepšit svou hru směrem dopředu. V problémech byl navíc znovu Alexis Mac Allister, kterého málem obral o míč Pedro Neto.

7

Wolves právě vstřelili branku! Domácí celek se hned v úvodu dokázal prosadit! Pedro Neto předvedl fanouškům nádherný individuální průnik do pokutového území, levačkou přihrál ke vzdálenější tyči a nikým nehlídaný HWANG HI-ČCHAN měl snadnou práci! Alisson míč chytil až za brankovou čárou.

6

Alisson přenesl hru na levou stranu, kde byl hostující kapitán Robertson. Liverpool má v úvodních minutách utkání problémy s přechodem na polovinu soupeře.

5

Domácí z následného přímého kopu branku Liverpoolu neohrozili. Centrovaný míč od značky pokutového kopu odhlavičkoval Jarell Quansah .

4

Alexis Mac Allister zastavil útok domácí faulem, za který viděl žlutou kartu.

4

Dominik Szoboszlai po zrychlení hry na pravé straně odcentroval do pokutového území, kam sprintoval Jota, nicméně José Sá si došel pro míč.

3

Stopeři Liverpoolu uklidňují hru postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo ve žlutém dresu se k napadání vysoko nežene.

2

Domácí uspěli v souboji na polovině hřiště. Jean-Ricner Bellegarde následně prošel z levé strany do pokutového území a získal pro Wolverhampton úvodní rohový kop.

1

Domácí Wolverhampton obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Hráči ve žlutém se ihned vydali vpřed, nicméně první akci defenziva Liverpoolu pokryla.

1

Oba týmy už jsou na hřišti. Domácí budou hrát ve žlutém, zatímco Liverpool nasadí červenou sadu.

Wolverhampton Wanderers: Sá – Semedo, Dawson, Kilman (C), Aït-Nouri – Bellegarde, Lemina, J. Gomes – P. Neto, Cunha, Hwang Hi-čchan.
Náhradníci: Bentley – H. Bueno, Doyle, Doherty, Kalajdžić, Sarabia, F. Silva, Bo. Traoré, Toti.

Liverpool FC: Alisson – Gomez, Quansah, Matip, Robertson (C) – Szoboszlai, Mac Allister, Jones – Saláh, Gakpo, Jota.
Náhradníci: Kelleher – Bajčetić, Díaz, Elliott, Endó, Konaté, Tsimikas, Núñez, Gravenberch.

Rozhodčí: Oliver – Burt, Cook.

Wolverhampton Wanderers

Domácí Wolverhampton je na tom mnohem hůře. Po čtyřech odehraných duelech má na kontě jen tři body za vítězství 1:0 na hřišti Evertonu. Kromě tohoto úspěchu však prohrál s Manchesterem United, Brightonem i Crystal Palace. Wolves navíc trápí defenziva. Dosud mají průměr dvou inkasovaných branek na utkání. Proti silnému soupeři navíc domácí kouč nemůže počítat s Hodgem, kterého trápí zraněný stehenní sval.

Hostující Liverpool vstoupil do nového ročníku Premier League velmi dobře. Ve čtyřech duelech získali Kloppovi svěrenci hned deset bodů a drží třetí pozici. Na vedoucí Manchester City ztrácí Liverpool jen dva body. Jedinou ztrátu si připsal hned v úvodním kole, kdy remizoval 1:1 na půdě londýnské Chelsea. Od té doby přehrál silný Newcastle nebo ambiciózní Aston Villu. Zdá se navíc, že dobrou formu chytil v úvodu nového ročníku Darwin Nuněz.

Dobrý den všem fanynkám a fanouškům Premier League! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání mezi Wolverhampton Wanderers a Liverpool FC.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.