Dnešní zápas je u konce. Brentford vítězí v malém derby o západní Londýn a připisuje si cenné tři body. Je třeba dodat, že hosté byli značně aktivnějším týmem, co se ofenzívy týče. Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.

90+10

90+10

Henry byl až příliš rychlý při přechodu do útoku, jasný ofsajd a zřejmě konec.

Fulham FCFulham FC(4-3-3 )

17 Leno
Leno
2 Tete
Tete
86. min Traoré
Reed
67. min Bassey
28 Lukić
Lukić
18 Pereira
Pereira
67. min Willian
8 Wilson
Wilson
Jiménez
86. min Muniz
Decordova-Reid
67. min Palhinha

Brentford FCBrentford FC(4-3-3 )

Flekken
2 Hickey
Hickey
78. min Roerslev
Nörgaard
78. min Damsgaard
27 Janelt
Janelt
19 Mbeumo
Mbeumo
9 Schade
Schade
71. min Lewis-Potter
11 Wissa
Wissa
78. min Dasilva

90+7

Zápas se spíše dohrává. Fulham drží míč u vlastního vápna a už se nesnaží ani o nějaké útočné akce.

90+5

Míč propadl vápnem, Potter se dostal ke střele z bezprostřední blízkosti, ale brankář Leno předvedl pohotový zákrok a střelu vyrazil.

90+4

Brentford bude po faulu Diopa zahrávat standardní situaci.

90+3

Brentford právě vstřelil branku!
Je vymalováno. Hosté rozběhli rychlou akci po pravém křídle, Ajer našel přihrávkou ve vápně volného BRYANA MBEUMA, jenž uklidil míč do prázdné branky.

89

Střídání v týmu Brentford FC:
ze hřiště odchází Josh Dasilva, přichází Kristoffer Ajer.

88

Hra je nyní přerušena, skutečně to nepůjde.

87

Tak pozor, Dasilva si nejspíše natáhl zadní stehenní sval, neboť z ničeho nic přestal hrát a skácel se k zemi.

86

Střídání v týmu Fulham FC:
ze hřiště odchází Raúl Jiménez, přichází Rodrigo Muniz,
ze hřiště odchází Kenny Tete, přichází Adama Traoré.

85

Palhinha byl až příliš důrazný a vidí za svůj zákrok žlutou kartu.

84

Brentford už se hodně zatáhl do obrany a spíše vyčkává na finální hvizd.

82

Willian to vzal na sebe, ale branku o dobrých třicet čísel přestřelil. Flekken s rozehrávkou nikterak nespěchá.

80

Jensen poslal k zemi Wilsona, Fulham bude zahrávat zajímavou standardní situaci z hranice velkého vápna.

78

ze hřiště odchází Aaron Hickey, přichází Mads Roerslev,
ze hřiště odchází Christian Nörgaard, přichází Mikkel Damsgaard,
ze hřiště odchází Yoane Wissa, přichází Josh Dasilva.

76

Nepřesnosti na straně hostí, míč utekl před nabíhajícím Mbeumem až do zámezí, a tak bude Leno odkopávat.

75

Jensen zahrával rohový kop, centrovaný míč dopadl na malé vápno k Wissovi, ten však byl ihned zdvojen, a tak se k zakončení nedostal.

73

Jensen hodil do vápna dlouhý aut, míč propadl až k Nörgaardovi, ten to ale nečekal, a tak ani pořádně nezakončil.

71

ze hřiště odchází Kevin Schade, přichází Keane Lewis-Potter.

69

Centrovaný míč skončil pouze u obrany, která jej vyváží mimo vápno.

68

Fulham si vypracoval výhodu rohového kopu.

67

ze hřiště odchází Andreas Pereira, přichází Willian,
ze hřiště odchází Bobby Decordova-Reid, přichází João Palhinha,
ze hřiště odchází Harrison Reed, přichází Calvin Bassey.

66

BRYAN MBEUMO s velkou lehkostí proměnil penaltu střelou k tyčce a posílá Brentford do dvoubrankového vedení.

65

Ream vidí druhou žlutou za svůj faul a míří předčasně do kabin.

65

K malému kontaktu dle sudího došlo, a tak se penalta bude skutečně kopat. Velmi přísné rozhodnutí.

64

Reed vidí žlutou kartu za protesty.

63

Nařízen pokutový kop po faulu Reama! Nutno však dodat, že Wissa pád poměrně jasně nasimuloval.

63

Jensen zahrával rohový kop, ale nenalezl nikoho ze spoluhráčů.

62

Jensen hodil do vápna další aut, Wissa se dostal k zakončení, ale z malého vápna trefil pouze Reeda.

62

Schade se provinil útočným faulem na křídle, a tak je Fulham zpět na míči.

61

Henry si dal s rozehráním hodně načas a vidí žlutou.

61

Je za námi hodina hry, Brentford zatím stále vede po gólu z konce první půle. Domácí jsou nyní však mírně lepším týmem.

59

Střela Harryho Wilsona nebyla příliš povedená a skončila pouze u Flekkena.

56

Pereira pronikl do vápna soupeře, ale jeho centr skončil pouze v rukavicích Flekkena.

55

Po rohu se nepovedlo domácím zakončit, nicméně míč mají nadále ve své moci.

54

Šance také na druhé straně, když se na velkém vápně dostal k odraženému míči Jensen. Jeho střelu ale pohotově vytěsnil Leno nad branku, roh.

53

Bobby Decordova-Reid vyslal technickou střelu placírkou, ale jeho pokus pouze orazítkoval břevno!

52

Z rohového kopu nedokázali domácí ohrozit branku soupeře. Na míči však nadále zůstávají.

51

Pereira si staví míč a bude zahrávat rohový kop.

51

Tete byl faulovaný na vlastní polovině, Fulham bude rozehrávat.

49

Nyní je to Fulham, který má míč na kopačkách a snaží se vymyslet, jak proniknout k vápnu soupeře.

47

Brentford drží míč na útočné polovině, zatím však pouze v místech, odkud se zakončit nedá.

46

Jinak toho k vidění příliš nebylo, zápas je to poměrně vyrovnaný, a tak nás zajisté čeká zajímavá druhá půle, zůstaňte s námi.

První půle je za námi. Vypadalo to, že skončí bezbrankovou remízou, ale Diop vytvořil kardinální chybu v rozehrávce, která vedla k úvodnímu gólu soupeře, prosadil se Wissa.

45+3

45+2

Ream tvrdě trefil Wissu na achilovku a vidí zaslouženou žlutou kartu.

44

Obrovská chyba Fulhamu na vlastní polovině! Nepřesnou přihrávku Diopa vystihl YOANE WISSA, udělal kličku brankáři a poslal míč do prázdné branky.

43

Do vápna Fulhamu letěl vysoký centr, ale Leno si výborně vyběhl a zachytil jej do rukavic.

41

Útočný faul Andrease Pereiry, Brentford bude rozehrávat u vlastního rohového praporku.

40

Hickey zastavil rozběhnutého Lukiće pouze za cenu žluté karty.

39

Brentford zahrával rohový kop, ale hlavička Collinse skončila úplně mimo branku.

38

První velká šance! Henry vyslal do vápna přízemní centr, Wissa se dostal k zakončení, ale ve skluzu poslal míč jen těsně vedle branky.

37

Brentford nedokázal z rohového kopu vytěžit nic, co by stálo za zmínku. Nadále je však na míči.

36

Tete se hezkou Zidanovkou zbavil svého strážce, následně však o míč přišel po dobrém defenzivním zákroku Collinse.

34

Bobby Decordova-Reid to zkusil takovou utaženou střelou, ale k Flekkenovi se míč nedostal.

33

Tak sudí ukazuje, že byl Pinnock u hlavičky faulován, a tak by gól neplatil.

32

Po rohovém kop se k hlavičce dostal Pinnock a poslal míč do brankové konstrukce, málem jsme viděli vlastní gól!

31

Centr Jiméneze byl zblokovaný a Fulham bude kopat roh.

29

Wissa se dostal ke střele zpoza vápna, jeho přízemní pokus ale udržel Leno v rukavicích.

28

Henry dostal míč na křídlo, ale při přebírání míče se nacházel v ofsajdovém postavení.

27

Jensen hodil do vápna Fulhamu další dlouhý aut, ale Ream vyhlavičkoval míč mimo šestnáctku svého týmu.

26

Míč se chvíli odrážel ve vápně Fulhamu, ale Leno si vyběhl na hranici malého vápna a zachytil jej do rukavic.

24

Centrovaný míč se stáčel na malé vápno, ale Flekken vyběhl a míč vyboxoval daleko od branky.

23

Fulham bude zahrávat rohový kop. Podaří se mu otevřít skóre?

21

Tete střílel z dobrých dvaceti metrů, ale jeho přízemní projektil srazil jeden z obránců.

20

Wilson faulovaný, Fulham bude rozehrávat standardní situaci na útočné polovině.

18

Brentford rychle rozehrál standardní situaci, Jensen zkusil překvapit brankáře střelou z půlky, ale těsně minul.

16

Fulham se tlačil do vápna soupeře, ale Brentford má dobře rozestavěné defenzivní řady a moc prostoru nenabídl.

14

Mbeumo dostal skvostný míč do vápna od Jensena, ale nedokázal si míč dobře zpracovat, aby mohl pohotově zakončit.

13

Hraje se především kolem středové čáry, na míči se momentálně drží hosté.

11

Hra je nyní poněkud rozháraná, ani jeden z týmů se nemůže dostat do míst, odkud by se dalo zakončit.

9

Pereira to nyní zkusil z více než třiceti metrů a branku snad o pět metrů přestřelil.

8

Nörgaard byl až příliš důrazný na útočné polovině, Fulham bude rozehrávat volný přímý kop.

6

Issa Diop se dostal k propadnutému míči, ale z těžké pozice vysoce přestřelil.

5

Flekkenovi nyní rozehrávka trvala déle než by měla, Jiménez mu míč vzal, ale nedokázal z ostrého úhlu zakončit. Bude z toho pouze roh.

3

Brentford zahrával standardní situaci z levé strany, ale ohrožení branky z toho nebylo. Nyní už mají domácí míč na kopačkách.

2

Do vápna Fulhamu přilétly dva dlouhé auty, ani jeden však nepřinesl zakončení hostů.

1

Fulham FC: Leno – Tete, Diop, Ream (C), A. Robinson – Reed, Lukić, A. Pereira – H. Wilson, Jiménez, Decordova-Reid.
Náhradníci: Rodák – Bassey, Cairney, Vinícius, Mbabu, Palhinha, Muniz, Willian, Traoré.
Trenér: Silva

Brentford FC: Flekken – Hickey, Pinnock, Collins, Henry – Jensen, Nörgaard (C), Janelt – Mbeumo, Schade, Wissa.
Náhradníci: Strakoša – Ajer, Damsgaard, Dasilva, Lewis-Potter, Onyeka, Roerslev, Jarmoljuk, Jörgensen.
Trenér: Frank

Rozhodčí: Bond – Cann, Ledger.

Poslední vzájemný zápas v Premier League spolu týmy odehrály v březnu. Tehdy to skončilo přestřelkou 3:2 ve prospěch domácího Brentfordu. Dnes dle sázkovek nemá zápas výraznějšího favorita, dá se tak očekávat vyrovnaná bitva.

Fulham vstoupil do ligy vítězně. Poradil si venku s Evertonem nejtěsnějším možným rozdílem, rozhodující branku vstřelil v třiasedmdesáté minutě Bobby De Cordova-Reid. Brentford doma přivítal Tottenham a bylo se na co koukat. Zejména v prvním poločase, kdy domácí otočili nepříznivý stav 0:1 a dostali se do vedení, které jim však vydrželo pouze do nastavení první půle. Ve druhém poločase už branka nepadla, a tak zápas skončil remízou 2:2. Za The Bees skórovali Mbeumo a Wissa, za Spurs pak Romero a Emerson Royal.

Dobré odpoledne, vítám vás u online přenosu z anglické Premier League. Na programu je duel druhého kola, ve kterém změří síly Fulham FC a Brentford FC. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 16:00, vás provede Radim Sochor.