Souhrn
MOL Cup, Osmifinále
19. 11. 2022 16:00
Bohemians Praha 1905
3
:
0
(1:0)
FC Hlučín
(7')Krch(48')Mužík(51')Hůlka
Články
Sparta zvládla přestřelku na Baníku a je ve čtvrtfinále, postupují i Bohemians
Liberec - Olomouc 4:1, postup do čtvrtfinále poháru zařídil Van Buren hattrickem
Řezníček vystřílel v Teplicích čtvrtfinále poháru. Zlín selhal i proti Vyškovu
Slavia je ve čtvrtfinále poháru, vyhrála v Karviné 2:0. Postupuje i obhájce Slovácko
Budějovice si vyšláply na Hradec a jsou ve čtvrtfinále poháru. Vyzvou Brno
Další zápasy kola
MOL Cup - 1. předkolo
Kateřinice 2:8 Vsetín Nová Ves 1:2 Žďár n/S Dolany 2:1 Šternberk MOL Cup - Předkolo
Humpolec 1:3 Speřice Nový Jičín 5:0 Nové Sady Slavičín 1:5 Kvítkovice Start Brno 1:1 Znojmo Havlíčkův Brod 2:3 Vel. Meziříčí Rokycany 1:0 Komárov Slaný 0:1 Hostouň Baťov 0:5 Uh. Brod Vsetín 1:2P Val. Meziříčí Březová 5:2 Sokolov Břeclav 1:3 Tasovice Újezd 4:2 Petřín Plzeň Štětí 3:6 Dobrovice Neratovice 2:2 Čáslav Kladno 2:0 Zbuzany Č. Krumlov 0:1 Benešov MOL Cup - 1. kolo
Přerov 1:4 Prostějov Hranice 2:2 Karviná Uh. Brod 1:3 Vyškov Aritma 3:2P Březová Žďár n/S 2:4 Jihlava Speřice 0:4 Rosice Vítkovice 2:4 Kvítkovice Most/Souš 2:1 Adm. Praha Bohumín 0:3 Hlučín Šumperk 0:1 Uničov Soběslav 3:0 Písek Velké Hamry 2:4 Chlumec n/C Chomutov 4:1 K. Vary Cheb 2:3 Mar. Lázně Domažlice 2:1P Králův Dvůr Katovice 1:3 Přeštice MOL Cup - 2. kolo
Uničov 2:4P Olomouc Kvítkovice 1:5 Třinec Žižkov 1:2P Teplice Všechovice 2:9 Vyškov Hlučín 2:0 Líšeň Tasovice 2:2 Prostějov Domažlice 4:1 Aritma Soběslav 3:1 Přeštice Ústí n/O 0:1 Chlumec n/C Zápy 2:1 Chrudim Libčany 1:3 Dukla Praha Frýdek-Místek 2:0 Opava Rosice 0:4 Brno Start Brno 0:3 Zlín Motorlet 0:4 Jablonec Rokycany 1:5 Liberec MOL Cup - 11. 10. 2022
Jablonec 0:1 Vyškov MOL Cup - 3. kolo
Soběslav 0:2 Karviná Příbram 0:3 Teplice Zápy 1:3 Olomouc Chlumec n/C 0:4 Hr. Králové Táborsko 1:2 Brno Domažlice 1:6 Sparta Hlučín 3:2 Plzeň Velvary 0:2 Ostrava Ml. Boleslav 4:0 Prostějov Slovácko 6:0 Varnsdorf Č. Budějovice 3:1 Vlašim Bohemians 1905 2:1 Třinec Dukla Praha 0:4 Slavia Frýdek-Místek 0:6 Liberec Zlín 2:0 Jihlava MOL Cup - Osmifinále
Zlín 0:1 Vyškov Teplice 2:3P Brno Slovácko 1:0 Mladá Boleslav Karviná 0:2 Slavia Č. Budějovice 19. 11. 15:00 Hr. Králové Ostrava 2:3 Sparta Bohemians 1905 3:0 Hlučín Liberec 4:1 Olomouc Č. Budějovice 2:0 Hr. Králové
Sestavy
Valeš – Hůlka, Křapka, Krch – Dostál (61. Vilotić), Beran, Jindřišek (C) (76. Jánoš), Nový – Květ (82. Bartek), Mužík (76. Hronek), Prekop (61. Drchal) | Lapeš – Putyera , Plesník (C), Hasala, Tomšů (63. Lehnert) – Buchvaldek, Praus (70. Holzer) – Moučka (88. Levčík), Mládek, Zajíček (63. Ptáček) – Smékal (70. Šindler) |
1. poločas
Góly7' Krch | |
2. poločas
Góly48' Mužík 51' Hůlka | |
Střídání61' Drchal 61' Prekop 61' Vilotič 61' Dostál 76' Hronek 76' Mužík 76' Jánoš 76' Jindřišek 82' Bartek 82' Květ | Střídání63' Ptáček 63' Zajíček 63' Lehnert 63' Tomšů 70' Holzer 70' Praus 70' Šindler 70' Smékal 88' Levčík 88' Moučka |