Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 8:8. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 6:10.

Je konec! Juventus nakonec zvládl duel s Maccabi Haifa a vítězí 3:1. Stará dáma sice dlouho marně dobývala defenzivu soupeře a nedostávala se do šancí. Až ve 35. minutě otevřel stav dnešního duelu Adrien Rabiot. Krátce po změně stran navíc přidal branku Vlahovič a pro domácí to vypadalo dobře. Hosté ale snížili zásluhou Davida. Poté dokonce mohlo Maccabi vyrovnat, ale Juventus zachránila tyč. Pojistku pro domácí celek nakonec přidal po rohovém kopu Rabiot.

90+4

Juventus FC(4-3-3 )

Szczęsny
Cuadrado
66. min Bonucci
3 Bremer
Bremer
6 Danilo
Danilo
De Sciglio
46. min Sandro
McKennie
32 Paredes
Paredes
85. min Miretti
25 Rabiot
Rabiot
Di María
Vlahović
73. min Kean
17 Kostić
Kostić
66. min Locatelli

Cornud
60. min Haziza
Mohamed
84. min Rukavycja
10 Chery
Chery
Abu Fani
72. min Lavi
Tchibota
60. min Atzili
Pierrot
72. min David

90+2

Hosté mohli snížit! Atzili si míč navedl na hranici šestnáctky a šikovným obstřelem trefil tyč!

90

Kean v závěru duele sprintoval na hranici šestnáctky, ale asistent rozhodčího opět odmával ofsajd.

88

Gleison Bremer poslal nákop vpřed, nicméně domácí o míč rychle přišli. Dopředu už se znovu valí Maccabi.

87

Za přihrávkou do vápna Juventusu se hnal Lavi, ale ke zpracování mu chyběl krok.

85

Střídání v týmu Juventus FC:
ze hřiště odchází Leandro Paredes, přichází Fabio Miretti.

84

Střídání v týmu Maccabi Haifa FC:
ze hřiště odchází Ali Mohamed, přichází Nikita Rukavycja.

83

Juventus právě vstřelil branku! Domácí celek přidává třetí zásah a přibližuje se k triumfu! Di María parádním centrem poslal míč na přední tyč a ADRIEN RABIOT hlavou rozvlnil síť!

83

McKennie postupoval vpřed po pravé straně, ale hned první zadák jeho centr srazil na rohový kop. Juventus může nasbírat cenné sekundy k dobru.

82

Omer Atzili zahrával přímý kop hostujícího celku z ostrého úhlu. Hráč Maccabi chtěl gólmana překvapit střelou na přední tyč, kterou jeho pokus lehce líznul.

81

Žlutá karta pro tým Juventus FC (Aléx Sandro).

81

Danilo si pohlídal akci Maccabi na pravé straně a následně zablokoval přízemní pobídku. Defenziva Juventusu se drží zuby nehty.

80

Di María chtěl už poněkolikáté v dnešním utkání rozběhnout spoluhráče z ofenzivy, ale akci Juventusu zastavil faul hostujícího Hazizy.

79

Hosté zahrávali rohový kop. Po secvičeném signálu zkusil technické zakončení Lavi, ale jeho pokus skončil nad břevnem domácí svatyně.

78

Dean David se hnal za další přihrávkou z levé strany. Na poslední chvíli zasáhl ve skluzu Leonardo Bonucci.

77

Juventus se ihned vydal vpřed se snahou o odpověď. Domácí celek si zbytečně komplikuje slibně rozehraný duel.

75

Maccabi Haifa právě vstřelila branku! Je sníženo! Hostující celek se dočkal vytouženého zásahu! DEAN DAVID si naběhl na přihrávku za obranu, obešel vyběhnutého brankáře a levačkou poslal míč do prázdné branky!

75

Maccabi se dralo vpřed po pravé straně, nicméně akce hostujícího celku skončila příliš dlouhou kolmicí mezi obránce.

74

Na stadionu i v závěru duelu panuje parádní atmosféra. Fanoušci Juventusu jsou s výkonem svých oblíbenců spokojení.

73

ze hřiště odchází Dušan Vlahović, přichází Moise Kean.

72

ze hřiště odchází Mohammad Abu Fani, přichází Neta Lavi,
ze hřiště odchází Frantzdy Pierrot, přichází Dean David.

72

Danilo podpořil útok Juventusu náběhem po pravé straně a přízemní pobídkou hledal Vlahoviče. Hostující stoper ve skluzu odkopl míč.

71

Vlahovič mohl jít do dalšího protiútoku, ale chyběla mu podpora spoluhráčů. Domácí střelec tak musel celou akci zbrzdit.

70

Do konce utkání zbývá posledních dvacet minut a zatím sledujeme dominanci Juventusu. Hosté se snaží hrát aktivně, ale schází kvalita.

69

Weston McKennie se skvěle uvolnil na pravé straně, ale přízemním centrem trefil jen obránce hostujícího Maccabi.

68

Další akce Juventusu končí opět ofsajdem. Vlahovič si znovu nepohlídal své postavení.

66

ze hřiště odchází Filip Kostić, přichází Manuel Locatelli,
ze hřiště odchází Juan Cuadrado, přichází Leonardo Bonucci.

66

Maccabi v posledních minutách hraje s Juventusem otevřenou partii. Další centr z levé strany schoval do rukavic pozorný Wojciech Szczęsny.

65

Vlahovič sice dopravil míč do sítě, ale asistent rozhodčího odmával ofsajd.

64

Adrien Rabiot mohl jít sám na branku, ale prvním dotekem si míč posunul přímo do rukavic připraveného brankáře Cohena.

63

Rohový kop pro změnu zahrávali také hosté. Nadýchaný centr se stáčel přímo do branky, ale Weston McKennie stál na správném místě.

62

Maccabi se dostalo vpřed z levého křídla, nicméně zakončení Atziliho skončilo blokem jednoho z domácích hráčů.

61

Domácí celek zahrával další rohový kop. Di María tentokrát odcentroval na přední tyč, odkud míč odhlavičkoval střídající Dolev Haziza.

60

ze hřiště odchází Mavis Tchibota, přichází Omer Atzili,
ze hřiště odchází Pierre Cornud, přichází Dolev Haziza.

60

Dušan Vlahovič mohl po hodině hry přidat druhou branku! Domácí střelec byl sám před brankářem, ale pokusem o dloubáček trefil právě Cohena!

59

Danilo se vysunul na polovinu soupeře a na levé straně našel Kostiče. Ten ale neměl proti přesile hráčů v zeleném šanci.

58

Juventus má otěže duelu pevně v rukou a kombinuje s míčem na kopačkách. Hráči v černobílém jsou mnohem aktivnější.

57

Di María zahrával rohový kop Juventusu. Centr směřoval na Adriena Rabiota, který se nechal předskočit obráncem v zeleném dresu.

56

Frantzdy Pierrot na pravé straně dostal kousek prostoru, nicméně jeho přízemní centr skončil na bloku prvního zadáka Juventusu.

55

Juventus se vydal vpřed, nicméně nákop za obranu Maccabi skončil v rukavicích brankáře Cohena.

54

Hra je přerušena! Asistent rozhodčího má problémy s komunikačním zařízením.

52

Žlutá karta pro tým Maccabi Haifa FC (Mavis Tchibota).

52

Domácí fotbalisté už mohou hrát mnohem uvolněněji. Naopak Maccabi potřebuje začít útočit.

50

Juventus právě vstřelil branku! Juventus krátce po přestávce přidává druhou branku! Di María přihrávkou z vlastní poloviny poslal do úniku DUŠANA VLAHOVIČE, který měl moře času a bez problémů poslal míč podél gólmana do sítě!

50

Di María po levém křídle obešel jednoho ze soupeřů a chtěl si pomoci přihrávkou se Sandrem. Pobídku na poslední chvíli zachytil Sundgren.

49

Chery táhl akci Maccabi středem hřiště, přenesl hru na pravou stranu, nicméně akce izraelského celku skončila nepřesnou střelou.

48

Stopeři Juventusu kombinují s míčem v zadních řadách a číhají na nabídku svých spoluhráčů z ofenzivy.

47

Maccabi se hned v úvodu druhého poločasu vydalo vpřed. Nikdo v zeleném dresu ale nedosáhl na vysoký nákop.

46

ze hřiště odchází Mattia De Sciglio, přichází Aléx Sandro.

46

První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce může být spokojenější domácí Juventus. Stará dáma sice dlouho marně dobývala defenzivu soupeře a nedostávala se do šancí. Až ve 35. minutě otevřel stav dnešního duelu Adrien Rabiot. Do kabin se proto odchází za stavu 1:0.

45+1

45

Di María se dral na hranici velkého vápna, kde upadl po souboji s obráncem. Sudí mu jasným gestem dává najevo, že pískat nebude.

44

De Sciglio mohl centrovat z levé strany, ale raději vysunul Kostiče. Hostující obrana na poslední chvíli odehrála míč na roh.

43

Hostující brankář poslal nákop na polovinu Juventusu, ale Gleison Bremer skvěle odstavil soupeře od míče.

42

Maccabi zahrávalo rohový kop. Centr přiletěl na zadní tyč, ale tam se po něm nikdo v zeleném dresu hostujícího výběru nenatáhl.

41

Wojciech Szczęsny si po delší dobu sáhl na míč. Brankář Juventusu přenesl hru na pravou stranu, ale Cuadrado si nepotykal se zpracováním.

40

Izraelský celek předvedl pokus o rychlou útočnou akci, nicméně snahu Maccabi zhatil zdvižený praporek. Ofsajd.

39

Juventus pokračuje v aktivitě a prakticky nepouští soupeře k balónu. Defenzivu Maccabi čeká do přestávky těžká práce.

38

Stopeři hostů vytáhli hru na levou stranu, ale tam jednoho z hráčů Maccabi skvěle dostoupil Juan Cuadrado.

37

Na stadionu rázem panuje mnohem lepší atmosféra. Domácí fanoušci jsou brankou Juventusu povzbuzení a ženou své oblíbence vpřed.

35

Juventus právě vstřelil branku! Domácí celek se deset minut před přestávkou dostává do vedení! Ángel Di María narýsoval přihrávku do vápna, kam si naběhl osamocený ADRIEN RABIOT a nekompromisně poslal míč pod břevno!

35

Maccabi se vysunulo na polovinu hrací plochy a napadá rozehrávku favorita hodně vysoko. Domácí mají problémy s přechodem vpřed.

34

Rabiot diriguje rozehrávku Juventusu na vlastní polovině. Hráčům italského celku chybí o něco lepší pohyb.

33

Ali Mohamed přenesl hru na pravou stranu, kam si naběhl Daniel Sundgren. Jeho centr ale směřoval jen do míst, kde kralovala obrana.

32

Vlahovič zabojoval o míč na levé straně a ještě jej udržel ve hře. Ve vápně se poté dral k zakončení Weston McKennie, ale scházel mu snad krok.

31

Cuadrado na pravé straně získal odražený míč, našel Di Maríu, který střílel levačkou zpoza vápna, ale branku vysoko přestřelil.

30

Tchibota sice sprintoval za přihrávkou na pravou stranu, ale nemohl mít dohnat na trávníku.

29

Stopeři Maccabi znovu uklidňují hru v zadních řadách. Izraelský celek může být s úvodní půlhodinou na půdě favorita spokojený.

28

Hra je přerušena! Jeden z hostů zůstává po souboji ležet na trávníku a potřebuje ošetření.

27

Paredes chtěl zrychlit hru přihrávkou do pokutového území, ale ofenzivní hráči Juventusu se zrovna rozběhli opačným směrem.

26

Rabiot prošel na hranici velkého vápna, špičkou kopačky posunul míč Vlahovičovi, který ale z ostrého úhlu získal jen roh.

25

Mavis Tchibota si troufl na technickou střelu zpoza velkého vápna, ale trefil dobře postaveného stopera Gleisona Bremera.

24

Frantzdy Pierrot si na levé straně pomohl přihrávkou na Abu Faniho, který následně přenesl hru diagonálním nákopem.

23

Hostující brankář Cohen dlouho váhal s rozehrávkou, což se nelíbilo některým fanouškům Juventusu. Sudí zatím zůstává klidný.

22

Cuadrado obešel na pravé straně Mohameda a přenesl hru na levou stranu. Rabiot ale sklepnutím na Kostiče celou akci zhatil.

21

Juan Cuadrado si znovu řekl o přihrávku do pohybu, našel McKennieho, ale ten patičkou odevzdal balón soupeři v zeleném dresu.

20

Mattia De Sciglio se vysunul po levém křídle vpřed, nicméně další hráči Juventusu teď byli hodně statičtí.

19

Di María našel na pravé straně Cuadrada, jehož prudký přízemní centr odkopl z malého vápna osamocený obránce Seck na roh.

18

Stopeři Juventusu museli pod tlakem zapojit do rozehrávky i domácího brankáře. Wojciech Szczęsny následně rozehrál nákopem na pravou stranu.

17

Tempo hry po aktivním vstupu Juventusu do souboje poněkud opadlo. Maccabi se v posledních minutách osmělilo a snaží se útočit.

16

Exekuce přímého kopu se ujal Mohammad Abu Fani, ale jeho technický projektil srazil Weston McKennie ve zdi na rohový kop.

15

Pierre Cornud si udělal místo v blízkosti velkého vápno a Juan Cuadrado jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.

14

Pierre Cornud dostal přihrávku na levou stranu, odkud pohotově odcentroval do vápna, ale tam neměl spoluhráče.

13

Juventus zahrával rohový kop. Po něm se snažil uvolnit Gleison Bremer, ale v klíčovou chvíli si míč ukopl až do zámezí.

12

Juan Cuadrado odcentroval z levé strany do pokutového území, ale jeho pobídku defenziva hostů odhlavičkovala.

10

Hostující brankář Cohen tentokrát prokázal fantastické čtení hry a dokráčel si pro míč na značku pokutového kopu.

9

Vlahovič dostal přihrávku na polovinu soupeře, skvěle si míč posunul do prostoru, jenže mu scházela podpora spoluhráčů v černobílém.

8

Ali Mohamed rozjel snad první útok hostujícího celku středem hřiště. Jeho pobídka na pravou stranu ale skončila na kopačkách De Sciglia.

7

Za vysokým nákopem na hranici velkého vápna se hnal Kostič, ale proti urostlým stoperům Maccabi neměl v hlavičkovém souboji šanci.

6

Juventus pokračuje v obléhání velkého vápna soupeře. Defenziva Maccabi zatím drží pevný blok.

5

Juventus prakticky nepouští hostující celek ven z jeho poloviny. Domácí celek vstoupil do utkání velmi aktivně.

4

Vlahovič si náběhem mezi stopery řekl o přihrávku do běhu, nicméně hostující Seck na poslední chvíli vystoupil a míč odehrál do bezpečí.

3

Také Dušan Vlahovič hned na úvod duelu pocítil, že Juventus bude dnešní souboj bolet. Domácí celek může rozehrát další standardní situaci.

2

Cuadrado podpořil ofenzivu domácího mužstva náběhem po pravé straně a ihned byl přivítán ostrým faulem Tchiboty. Hostující útočník může být rád, že nedostal kartu.

1

Juventus obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Italský celek potřebuje proti outsiderovi skupiny H nutně zvítězit.

1

Oba týmy už jsou na hřišti. Juventus bude hrát v černobílém, zatímco Maccabi oblékne zelenou sadu.

Juventus FC: Szczęsny – Cuadrado, Bremer, Danilo, De Sciglio – McKennie, Paredes, Rabiot – Di María, Vlahović, Kostić.
Náhradníci: Perin, Pinsoglio – Sandro, Bonucci, Fagioli, Gatti, Kean, Locatelli, Milik, Miretti, Soulé, Rugani.

Maccabi Haifa FC: Cohen – Sundgren, Seck, Batubinsika, Goldberg, Cornud – Mohamed, Chery, Abu Fani – Tchibota, Pierrot.
Náhradníci: Fucs, Mišpati – Arad, Atzili, David, Elijahu, Geršon, Lavi, Levi, Haziza, Menachem, Rukavycja.

Juventus FC

Domácí Juventus je na tom v letošní sezóně bídně. V Lize mistrů ve dvou duelech italský celek nezískal ani bod. Na úvod prohrál 1:2 na půdě PSG. Ve druhém duelu hostil Benficu, ale rovněž s portugalským celkem prohrál 1:2. V domácí Serii A patří Juventusu po osmi kolech sedmá pozice. O víkendu ale Juventus přehrál doma 3:0 Bolognu.

Maccabi Haifa

Pro celek z Izraele je už samotná účast v základní skupině Ligy mistrů velkým úspěchem. Maccabi odehrálo dva zápasy a zatím je bez bodu. Na úvod padlo 0:2 na půdě Benficy Lisabon. Ve druhém duelu doma sice bojovalo s PSG, ale nakonec padlo 1:3. V nejvyšší izraelské soutěži má Maccabi na kontě patnáct bodů a drží první pozici. O víkendu navíc přehrálo 2:0 Maccabi Tel Aviv.