Inter se ve druhém poločase, zejména v jeho začátku, herně zvedl. Nicméně branku z toho nedokázal vytěžit. Nakonec podruhé udeřil Bayern, kdy po pěkné kombinaci si míč do sítě srazil obránce Danilo D'Ambrosio. Ve skupině smrti C se nakonec překvapení nezrodilo. Plzeň prohrála s Barcelonou 5:1 a Bayern dokázal porazit Inter po přesvědčivém výkonu 2:0.

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 2:11. Střely mimo: 6:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 9:11.

90+3

Inter MilánInter Milán(3-5-2)

24 Onana
Onana
D'Ambrosio
Škriniar
72. min de Vrij
95 Bastoni
Bastoni
72. min Dimarco
Dumfries
72. min Darmian
Mchitarjan
Brozović
Çalhanoğlu
81. min Gagliardini
8 Gosens
Gosens
Martínez
9 Džeko
Džeko
71. min Correa

Bayern MnichovBayern Mnichov(4-2-3-1)

1 Neuer
Neuer
19 Davies
Davies
Hernández
84. min Stanišić
de Ligt
75. min Upamecano
5 Pavard
Pavard
Sabitzer
61. min Goretzka
Kimmich
10 Sané
Sané
84. min Musiala
25 Müller
Müller
11 Coman
Coman
75. min Gnabry
17 Mané
Mané

Rozhodčí: C. Turpin – N. Danos, C. Gringore (FRA)

90+3

Ten nakonec nepřinesl nebezpečí a už to vypadá, že se v tomto zápase nic zásadního nestane.

90+3

Bayern se rozhodl v poslední minutě zahájit svůj poslední postupný útok.

Zákrok brankáře André Onana: 1.

90+1

Ve druhém poločase činí nastavený čas tři minuty a lze již konstatovat, že Bayern v úvodním zápase skupinové fáze bude brát všechny tři body.

90

Thomas Müller si zpracovával míč a v té době se k němu přiřítil Federico Dimarco, který svou bohu měl vysoko nad úrovní pasu. Druhá žlutá karta tohoto střetnutí.

89

Kombinace Bayernu poblíž poloviny hřiště a rozhodně už nikam nespěchá.

88

Jamal Musiala se skoro dostal sám před Onanu. Poslední obránce však vystavil svou nohu a zamezil nejhoršímu.

87

Nicméně kromě dobré defenzívy Bayernu, tak Interu vázne finální zakončení.

86

Hra už spěje ke svému konci. Na hostech jde pozorovat, že se snaží utkání dohrát v poklidu. Inter má ještě náznaky a snaží se dosáhnout alespoň jedné branky.

84

Střídání v týmu Bayern Mnichov:
ze hřiště odchází Lucas Hernández, přichází Josip Stanišić,
ze hřiště odchází Leroy Sané, přichází Jamal Musiala.

83

Bayern to nyní trochu přehnal se svou zdrženlivou taktikou. Obránce si nyní s Neuerem nerozuměl s malou domů a do celé akce vběhl hráč Interu, který nakonec nedokázal lépe zakončit!

82

Hosté nyní zastavili počínající útok ihned za polovinou hřiště a hned spěchali do útoku. Tam však taktéž daleko nedošli.

81

Střídání v týmu Inter Milán:
ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Roberto Gagliardini.

80

I počet střel na branku – 2:11, jasně hovoří o dnešní převaze Bayernu.

79

Blíží se nám poslední desetiminutovka zápasu a zatím to vůbec nevypadá na nějakou stíhací jízdu domácích.

77

Přesto domácí vybojovali roh, ze kterého Neuera neohrozili. poté se jeden z hráčů chytl do ofsajdové pasti.

76

Ani tentokrát se Lautaro Martínez nedostal ke střele. Nutno říci, že ani neměl dostatek prostoru k nějakému ohrožená hostující svatyně.

75

ze hřiště odchází Kingsley Coman, přichází Serge Gnabry,
ze hřiště odchází Matthijs de Ligt, přichází Dayot Upamecano.

74

Leon Goretzka dostal míč ve vápně a hned hledal cestu ke střele. Nakonec trefil je obránce.

73

Lautaro Martínez táhl míč proti jednomu hráči. Nakonec se pokoušel přízemní přihrávkou oslovit svého spoluhráče, ale míč poslal přesně do nohou bránícího hráče.

72

Opravdu velké střídání na straně domácího celku proběhlo před malou chvílí. Uvidíme, nakolik tento tah trenéra pomůže.

72

ze hřiště odchází Denzel Dumfries, přichází Matteo Darmian,
ze hřiště odchází Alessandro Bastoni, přichází Federico Dimarco,
ze hřiště odchází Milan Škriniar, přichází Stefan de Vrij.

71

ze hřiště odchází Edin Džeko, přichází Joaquín Correa.

69

Domácí si kombinují na vlastní polovině a nyní vůbec neví kudy na polovinu německého celku, který už má dnes odehráno a stačí mu poctivě ubránit zbývající čas zápasu.

67

Hostující celek odpověděl na zvýšený tlak soupeře svou druhou trefou a uvidíme, zda se z tohoto ještě italský celek nějak vzpamatuje.

66

Bayern právě vstřelil branku!
Pěkný ťukec ve vápně Interu. Leroy Sané se jako poslední dostal k míči a ten se pokoušel dostat před branku. Tam stál DANILO D'AMBROSIO, která ve snaze dostat míč pryč, si jej srazil do sítě.

64

André Onana nedokázal zachytit vysoký centr a míč mu propadl mezi prsty směrem k pravé tyčce. Onana ještě stihl včas zareagovat a sebrat míč zpět do své moci.

63

Nepovedená přihrávka od Goretzky. Bayern se však drží na míči a snaží se dostat zpět od hry, ve které byl po celý první poločas.

62

Nepříjemný míč nyní přistál v blízkosti banky Interu. Ten se snažil zpacifikovat hned dva hráči Interu. Nakonec vše pro domácí celek dobře dopadlo.

61

ze hřiště odchází Marcel Sabitzer, přichází Leon Goretzka.

61

Manuel Neuer se vydal daleko od své branky. Nakonec vše zvládl a poradil si s danou situací.

60

Centr z rohového kopu si uzmul pro sebe Onana a ten na jistotu lapil míč a už jej rozehrává na své spoluhráče.

59

Nyní se hraje nahoru a dolů. Ovšem bez výraznějšího zakončení. To se sice nyní povedlo Bayernu, ale míč byl tečován and branku.

58

Denzel Dumfries se pokoušel zpracovat vysoký míč, ale ten se snesl hodně vysoko a neměl nárok, aby si míč zpracoval a pokračoval v útočné akci.

57

Robin Gosens nyní svým tělem zastavil tvrdou ránu z malého pokutového území! Bayern po delší době zahrozil před brankou Onany.

56

Milan Škriniar vlétl do obrany a nekompromisně odstranil míč. Roh pro soupeře. André Onana nyní trochu pozdě vyběhl od své brankové čáry.

55

Vzápětí přišel další roh, centr mířil na přední tyč, odkud se dál míč směrem k brance nedostal. Avšak vzápětí už míč plachtil směrem na branku, ale jeho trajektorie byla hodně vysoko.

54

Z rohového kopu se nic zásadního nestalo, nicméně Inter je stále na míči a operuje v blízkosti branky soupeře.

53

Domácí po poločase rozhodně zvýšili svůj pohyb a hledají cestu k vyrovnávací brance. Nyní si vybojovali rohový kop.

52

Útok Bayernu vypadal slibně, nakonec skončil nepřesnou přihrávkou na hranici šestnáctky.

50

Denzel Dumfries vyslal míč do šestnáctky a jeho pobídku prodloužil Edin Džeko, který však cílil přesně doprostřed branky, kde byl připravený Neuer.

49

Začátek druhého poločasu se nese ve znamení snahy Interu rozhýbat obranu Bayernu, tak však stále vypadá, že ji bude dnes těžké překonat.

48

Odraženého míče se ujal hráč Interu, ten však z velmi těžké pozice a z první poslal míč nad branku.

47

Hakan Çalhanoğlu vyslal centr do šestnáctky, avšak ani jeden z nabíhajících hráčů se k míči nedostal, aby jej zakončoval směrem na branku.

46

Hakan Çalhanoğlu zasekl míč a vzápětí byl faulován. Standardní situace pro domácí celek ze slibné pozice.

46

V prvním poločase jsme viděli jednu branku a to v podání hostujícího celku. Ten byl po celou dobu aktivnější a zaslouženě se dostal do vedení. Interu se skoro vůbec nedaří nikterak ohrozit Neuara. Zatímco André Onana už má na svém kontě celkem osm zákroků! Neuer jen jeden a to svědčí, že Bayern zatím hraje směre do defenzívy na výbornou.

45+1

45

První poločas je nastaven o jednu minutu. Bayern ještě bude vhazovat v blízkosti branky soupeře.

Zákrok brankáře Manuel Neuer: 1.

Zákroky brankáře André Onana: 6.

45

Bayern očekává konec prvního poločasu a nyní zvolil dlouhou zpětnou přihrávku na Neura, který nikam nespěchá.

44

Nyní se útočníci Interu moc nedomluvili a jejich útočná akce nedopadla zrovna dle jejich představ.

43

První poločas se blíží ke svému konci a vypadá to, že hosté do toho druhého půjdou s jedno brankovým vedením.

42

Marcel Sabitzer nyní taktickým faulem zastavil počínající útok Interu. Ten bude rozehrávat z vlastní poloviny.

41

Matthijs de Ligt se neohroženě vrhl pod nohy dobíhajícího Brozoviće a tento akt hlavní sudí odměnil první žlutou kartou v zápase.

40

Přihrávku do vápna zastavil na poslední chvíli vracející se obránce domácích.

38

Hra je nyní přerušena a to z důvodu ošetřování dvou hráčů, jak z Interu, tak z Bayernu.

37

Moc nechybělo, aby hosté vedli o dvě branky. První střelu zastavil dobrým zákrokem André Onana. Další střela byla zablokována obráncem a třetí pokus šel kousek mimo levou tyč!

36

Další roh už nepřinesl pro domácí celek šanci a Bayern může uklidnit hru svou kombinací na své vlastní polovině.

35

Z rohového kopu přišel pěkný centr a do hlavičky se položil Edin Džeko. Míč byl ale trochu tečován a ocitl se mimo tři tyče.

34

Po rychlém útoku domácího celku, byl míč sražen na rohový kop...

33

Joshua Kimmich se rozhodl o přímou střelu na branku, kterou zastavil až brankář Interu. Ten si připsal další zákrok.

31

Danilo D'Ambrosio srazil Lucase Hernándeze na trávník a Bayern bude zahrávat standardní situaci.

30

Aktivnější Bayern vede po půl hodině hry o jednu branku a nutno podotknout, že velmi zaslouženě. Inter Milán si zatím příliš mnoho šancí nevypracoval.

29

Hráči v modrých dresech se sice dostali do blízkosti branky soupeře, ale na Neuera se jim nepodařilo vyslat míč.

27

Horko těžko se zatím Inter prosazuje směrem k brance Neuera, který zatím nemá ve svém brankovišti příliš mnoho práce.

26

Domácí se pokoušeli o rychlé vyrovnání, ale jejich útok se rozbil o obrannou hráz soupeře.

25

Bayern se jako první dokázal prosadit. Kimmich vyslal pěkný vysoký centr, na který si šikovně naběhl LEROY SANÉ, který si míč zpracoval, obešel vybíhajícího brankáře a poslal míč do odkryté branky. Asistence: Joshua Kimmich.

24

Brankář Interu čelil dalšímu zakončení v krátké době za sebou a opět si poradil na jedničku.

23

Zato na druhé straně Sadio Mané přiťukl míč na Müllera a ten poslal míč pod horní tyčku. André Onana musel hbitě vyrazit míč nad svou branku!

22

Vracející se obrana hostů dokázala rychle zamezit počínajícímu protiútoku ze strany Interu.

21

Nakonec vše končí slibnou střelou, o kterou se postaral Joshua Kimmich. André Onana však neměl problémy s tímto přízemním pokusem.

20

Drobný faul na straně domácích a soupeř bude pokračovat ve své postupné kombinaci.

16

Domácí celek ztratil míč na polovině hřiště a hned z toho byl nebezpečný útok Interu. Nakonec to defenzíva hostů zvládla.

15

Hráč Bayernu hledal kolmou přihrávkou nabíhajícího spoluhráče před brankou. U míče byl nakonec jak první André Onana.

14

Kombinace Interu zatím nevede k nějakému ohrožení branky Neuera.

13

Nepřesná přihrávka nyní zhatila začínající útok Bayernu. Inter kombinuje na vlastní polovině v blízkosti své branky.

12

Stále platí, že Bayern má více ze hry a jejich soupeř se prakticky před branku dostal jen jednou.

11

André Onana si počkal na dlouhý centr a s přehledem zachytil vysoký míč před dotírajícími útočícími hráči.

10

Dlouhý míč končí v zázemí a domácí gólman bude rozehrávat od své branky.

9

Inter velmi brzy odevzdal míč svému soupeři a ten opět hledá rychlou cestu k brance.

8

Pěkná kombinace hostů! Thomas Müller byl posledním hráčem, který z prostoru šestnáctky zakončoval směrem k pravé tyčce. André Onana byl včas na svém místě.

7

Obránce Bayernu na poslední chvíli zastavil průnikové přihrávce do slibné pozice! Inter se postupně dostává taktéž do hry.

6

Lautaro Martínez se postaral o první rozruch v obraně hostů. Z pravé strany se pokoušel dostat míč do šestnáctky, ale nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

5

Interu se zatím nedaří podržet míč na delší dobu a vytvořit si nějakou kombinaci směrem k brance Bayernu.

4

Hostující celek je aktivnější v úvodních minutách a snaží se o brzkou branku! Nyní se však dopustili drobnějšího faulu.

3

A další dobrá střela k pravé tyčce. Brankář Interu musel skokem vytěsnit míč mimo tři tyče.

3

André Onana si zapsal první zákrok. Na jeho svatyni přízemní střelu vyslal Joshua Kimmich!

2

První pokus Bayernu o centr do šestnáctky soupeře. Ten se nakonec nezdařil a Inter přečkal první útok bez úhony.

1

Hostující celek se zhostil úvodní rozehrávky a hráči Interu je ihned zatlačili k jejich brance.

1

Inter Milán: Onana – D'Ambrosio (C), Škriniar, Bastoni – Dumfries, Mchitarjan, Brozović, Çalhanoğlu, Gosens – L. Martínez, Džeko.
Náhradníci: Handanovič, Cordaz – Gagliardini, de Vrij, J. Correa, Bellanova, Asllani, Acerbi, Barella, Dimarco, Darmian.

Bayern Mnichov: Neuer (C) – Davies III, L. Hernández, de Ligt, Pavard – Sabitzer, Kimmich – Sané, Müller, Coman – Mané.
Náhradníci: Ulreich, Schenk – Upamecano, Gnabry, Goretzka, Choupo-Moting, Gravenberch, Tel, Mazraoui, Musiala, Stanišić.

Rozhodčí: C. Turpin – N. Danos, C. Gringore (FRA).

Oba celky se v roce 2010 utkaly spolu ve finále LM, tehdy se z celkového vítězství radoval Inter Milán. V roce 2011 se utkaly v osmifinále a postup slavil Inter Milán. Od té doby se již v rámci této soutěže spolu neutkaly a Bayern má tedy co vracet.

Inter Milán

Italský celek začal svůj nový ročník v domácí soutěži rozpačitě. Na svém hřišti sice vyhrál tři soutěžní duely, na venkovní půdě hned dva zápasy ztratil. A právě v posledním zápase sehrál Inter těžkou bitvu se svým rivalem z AC Milán, který nakonec zvítězil 3:2.
A i dnes nečeká Inter nic lehkého, naopak narazí na silný celek z Německa, který má pro každý ročník milionářské soutěže ty nejvyšší ambice!
V sestavě Interu bude zajímavé třeba sledovat Lautara Martinéze, který v pěti duelech LM (ze šesti) vždy otevřel skóre.

Německý velkoklub zatím v této sezóně ve své domácí soutěži nepoznal hořkost porážky. Zatím jej zdobí čtyři výhry a dvě remízy. Výsledek 1:1 se zrodil právě o předešlém víkendu, kdy překvapivě remizoval s Unionem Berlín.
Kouč Bayernu si přeje vítězný vstup do skupiny smrti, které se tak přezdívá, vzhledem k tomu, že zde patří ještě gigant ze Španělska, Barcelona a Plzeň, která změří síly s hodně zkušenými a silnými týmy. Dále se netají, že by rád tuto skupinu vyhrál a postupoval do vyřazovacích bojů z první pozice.
V sestavě Bayernu by měl nastoupit kupříkladu Sadiu Mané, který má nakročeno, aby vstřelil 25. branku v rámci LM a stal se tak čtvrtým nejúspěšnějším Afričanem, který dokázal vstřelit nejméně 25 branek.