Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 13:3. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 11:8.

Na trávníku propuká ohromná žlutá euforie, Villarreal se těší z postupu nad jedním z hlavních favoritů celé Ligy mistrů a může se těšit na semifinále, v němž se utká s postupujícím z dvojzápasu Liverpoolu s Benficou, když anglický celek zvítězil v Lisabonu 3:1 a před zítřejší odvetou má vše ve svých rukou.

Neskutečné se stává skutkem! Villarreal byl především ve druhém poločase pod ohromným tlakem, už to vypadalo pro hosty na velký úspěch v podobě prodloužení, když španělskému celku vyšel jeden protiútok v závěru zápasu a Samuel Chukwueze jedinou střelou Villarrealu na branku skóroval postupovou trefu!

Hernández
87. min Davies
Musiala
82. min Gnabry
25 Müller
Müller
90. min Choupo-Moting

Parejo
90+3. min Aurier
6 Capoue
Capoue
Coquelin
84. min Chukwueze
7 Moreno
Moreno
15 Danjuma
Danjuma
84. min Pedraza
Lo Celso

Rozhodčí: Vinčič – Kovačič, Klančnik (vš. Slovinsko)

90+5

Velký hrdina Samu Chukwueze navíc vybojoval aut na útočné polovině, to už je takřka hotovo!

90+5

Gerónimo Rulli nakopl míč až ke svému protějšku Neuerovi, slovinský rozhodčí ještě dává Bayernu chvíli času na zázrak.

90+4

Robertu Lewandowskimu je pískán útočný faul na Raúla Albiola, Villarreal už je neskutečně blízko!

90+3

Po závaru v pokutovém území se odraženého míče ujal Gerónimo Rulli, to už pomalu začíná závěrečná minuta avizovaného nastavení.

90+3

Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Dani Parejo, přichází Serge Aurier.

90+2

Unai Emery ještě posíluje defenzivu, do hry přijde Serge Aurier.

90+1

Rozhodčí Vinčić oddaluje závěrečný hvizd druhého poločasu o čtyři nastavené minuty.

90+1

Gonzalo Lo Celso dostává žlutou kartu za skluz pod nohy Leroye Saného.

90

Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Thomas Müller, přichází Eric Choupo-Moting.

90

Bayern se samozřejmě vrhá do ofenzivy, Robert Lewandowski ale po pádu v pokutovém území dostal jen vyčiněno od Pau Torrese.

88

Villarreal právě vstřelil branku!
Neskutečný šok v Mnichově! Villarrealu vyšel perfektní protiútok, Gerard Moreno potáhl míč po levé straně hřiště, pak mu vyšla přihrávka napříč pokutovým územím a nigerijský žolík SAMU CHUKWUEZE zavěsil míč do sítě! Ohromná euforie hostů.

87

Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Lucas Hernández, přichází Alphonso Davies.

87

Po dalším nákopu před branku Villarrealu je nedovolený zákrok pískán domácím, ti chystají druhou změnu v sestavě.

86

Chukwueze zaútočil do otevřeného prostoru na pravé straně, pak se snažil přihrávkou vnějším nártem najít před branku nabíhajícího Morena, mířil ale k brankáři Neuerovi.

85

Villarrealu už se přeci jen povedlo otupit ten nápor Bayernu z prvních pětadvaceti minut druhého poločasu a v posledních minutách už se hraje takřka vyrovnaně.

84

Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Arnaut Danjuma, přichází Alfonso Pedraza.

84

Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Francis Coquelin, přichází Samuel Chukwueze.

82

Po rychlé akci Villarrealu se do zajímavé pozice dostal Danjuma, před Neuerem ale nedokázal trefit branku Bayernu.

82

Až v závěrečné desetiminutovce normální hrací doby jsme viděli první střídání v zápase.

82

Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Jamal Musiala, přichází Serge Gnabry.

81

Gerónimo Rulli si spíše došel pro faul Thomase Müllera, jenž pořádně vyčinil brankáři Villarrealu.

80

Hosté už ale zase odevzdali míč Bayernu, jenž se okamžitě tlačí do útoku.

80

Villarreal se po delší časový úsek usadil na útočné polovině, Bayern ale hosty nepouští k pokutovému území.

78

Bayern disponoval rohovým kopem, centru Kimmicha k přední tyči se ale hosté bez potíží ubránili. Přesto Bayern po sebrání odraženého míče znovu útočí.

77

Na střelecké pokusy už to je 23:2 pro Bayern, i tato drtivá převaha ale zatím stačila německému gigantu jen na jedinou branku, která ještě k postupu nestačí.

76

Kingsley Coman u rohu pokutového území udělal kličku Lo Celsovi, pak pálil prudce nad břevno.

75

Villarreal přeci jen častěji vystrkuje růžky, tentokrát ale nevyšel průnik Lo Celsovi u postranní čáry.

73

Gerard Moreno individuální akcí po pravé straně vybojoval autové vhazování, krátce po něm ale hosté znovu o míč přišli.

71

Už ale zase zaútočil Bayern, Sané perfektním centrem vyzval k hlavičce Müllera, ten v obrovské šanci míjí branku!

71

Následně se Villarreal pokusil zahrozit, Morenův pas z pravé strany ale nenašel před brankou nikoho ve žlutém.

70

Villarreal se snad poprvé ve druhém poločase dostal na útočnou polovinu, Moreno byl po přechodu středové čáry ostře faulován Upamecanem, jenž také mohl inkasovat žlutou kartu.

68

Žlutou kartu už má na kontě Juan Foyth, jenž teď atakoval Comana nad rámec pravidel a může být možná rád, že neviděl druhou žlutou.

67

Gerónimu Rullimu by v případě žluté karty a postupu hrozil stop na první semifinále, odkopy od branky tak trochu kuriózně už rozehrávají obránci Villarrealu.

66

Po faulu Gerarda Morena bude Bayern rozehrávat na třiceti metrech od branky, nadále se hraje naprosto pod taktovkou domácího celku.

65

Comanův centr Foyth jen nadrazil do vzduchu, Musiala se pak ale k míči neprotlačil.

64

Další rána Hernándeze, tentokrát to francouzský obránce zkoušel z nějakých pětadvaceti metrů, jeho rána ale proletěla zhruba půl metru nad břevnem.

63

Další útočný nápor Bayernu zakončil Lucas Hernández střelou přímo do středu branky, to byl jednoduchý zákrok pro Rulliho.

61

Sané se protáhl po pravém křídle, pak ale nepřesně centroval, navíc mu je zpětně máván ofsajd.

60

Kimmich pak zakroutil míč daleko za hostující branku, rozehrávat bude Gerónimo Rulli.

59

Kingsley Coman byl při průniku po levém křídle nedovoleně atakován Juanem Foythem, ten si zblízka prohlíží žlutou kartu.

58

Tlak Bayernu nabývá na intenzitě, Villarreal se po změně stran v podstatě ještě ani nepřiblížil útočné polovině.

56

Leon Goretzka po průniku pravým křídlem našel dobrou pozici pro Saného, ten v tísni zakončoval výrazně mimo branku.

55

Bayern nadále tlačí na svého soupeře, Comanův centr teď ale nenašel adresáta Lewandowskiho, pak je trochu nepřesně domácím máván ofsajd, přesto to nemělo žádný vliv na hru.

53

Bayern je při chuti, teď se do zakončení tlačil Kingsley Coman, jeho střela ale postrádala přesnost.

52

Bayern právě vstřelil branku!
Bayern se ujímá vedení! Dani Parejo se dopustil hrubé chyby při rozehrávce u vlastního pokutového území, přihrávku po ose hřiště domácí vystihli, rozjeli rychlou akci, v jejímž závěru se po Müllerově přihrávce trefuje ROBERT LEWANDOWSKI!

51

Svalové potíže trápily Juana Foytha, hostující obránce už je ale zpět na nohou.

50

Bayern zahrával dva rohy v rychlém sledu, po tom druhém Sané připravil výbornou pozici pro Upamecana, tomu ale míč těsně před nohou skočil a domácí stoper pak ránu bez přípravy nasměroval nad branku!

49

Robert Lewandowski jen přeběhl míč, Leroy Sané pak střílel do připravené zdi Villarrealu.

48

Roberta Lewandowskiho podkopl Capoue v blízkosti pokutového území, to už bude velmi nebezpečná palebná pozice pro Bayern.

46

Krátce po zahájení druhého poločasu se před hostující branku prodral Musiala, brankář Rulli mu ale dokázal zmenšit střelecký úhel a zamezil mu v nebezpečném zakončení.

46

Po změně stran se pokračuje v zahajovacích sestavách.

46

Úvodní dějství nabídlo poměrně nezáživnou podívanou, když Villarreal přijel do Mnichova s velmi defenzivní taktikou, kterou ale zatím do puntíku naplňuje a zaslouženě drží bezbrankovou remízu, když Bayern se za celý poločas nedostal takřka k ničemu.

45+3

45+3

V závěru nastaveného času Dani Parejo vysunul do pokutového území Gerarda Morena, ten z úhlu zakončoval jen do boční sítě.

45+1

Estupiňán se na levém křídle neprosadil v souboji s Goretzkou, ten pak při hlídání míče směrem za brankovou čáru zasáhl hostujícího obránce viditelně loktem do krku, rozhodčí Vinčić ale ukázal na branku Bayernu, odkud se bude rozehrávat.

45+1

Rozhodčí Vinčić k úvodním pětačtyřiceti minutám přidává tři nastavené.

45

Při odkopu Rulliho od branky mu rozhodčí Vinčić důrazně vysvětluje, že zdržování trpět nebude.

44

Danjumovi nevyšel průnik po levém křídle, ve své snaze byl příliš osamocen.

43

Kimmich zahrál rohový kop vysokým obloukem k hranici pokutového území, tam si to hosté bezpečně pohlídali.

42

Už se opět hraje u pokutového území španělského týmu, Bayern bude zahrávat svůj třetí rohový kop.

41

Arnaut Danjuma se hnal do úniku, zakončení ale totálně nezvládl, když mířil výrazně mimo branku, navíc mu byl zpětně odmáván ofsajd.

40

Villarreal i nadále brání se všemi jedenácti hráči na pětadvaceti metrech od branky a Bayernu se nedaří dostat se do šance.

39

Neujala se ani přihrávka Musialy z pravého křídla, hosté pak odkopli míč ke středové čáře, kam až vyběhl Manuel Neuer, aby rychle rozehrál na své spoluhráče.

38

Pavardův nákop do pokutového území se neujal, odraženého míče se ale znovu ujal Bayern.

37

Raúl Albiol tuto situaci těžce nesl, rozhodčí Vinčić tak důrazně domlouvá oběma aktérům předchozího souboje.

36

Kimmichovu kolmici do pokutového území zastavil Raúl Albiol, ten byl po odehrání míče znovu nedovoleně atakován Lewandowkim, což už byl velmi riskantní zákrok polského útočníka, vzhledem k jeho nedávné žluté kartě.

35

Rozehrávky už se ujal Gerónimo Rulli a ve hře se může pokračovat.

34

Raúl Albiol bude muset být ošetřen.

33

Bayern se snažil napadat hostující rozehrávku, domácí ale dokázali dostat míč do středu hřiště, navíc Lewandowski nepříjemným šlapákem zasáhl Raúla Albiola, za což dostává žlutou kartu.

31

Po ošetření účastníků předchozího střetu se znovu může ve hře pokračovat.

29

Goretzkův přesný centr našel před brankou Musialu, jehož nebezpečnou hlavičku lapil Geronimo Rulli, autor hlavičky se pak navíc nepříjemně srazil hlavami s Raúlem Albiolem.

27

Kimmichův centr doletěl až za vzdálenější tyč, kam nedosáhl Benjamin Pavard. Hosté sehráli totální vabank při snaze dostat Pavarda do ofsajdu, ten se ale při nepovedené akci nemusel řešit.

27

Po Capoueho nedovoleném zákroku na Goretzku bude Bayern zahrávat standardní situaci.

26

Müllerův centr se zdál příliš dlouhý, přesto se Sanému povedlo míč zpracovat, ovšem už jej neudržel v souboji s Foythem.

25

Lucas Hernández velmi nepřesnou přihrávkou do území nikoho jen odevzdal míč Villarrealu, odkopu od branky se ujme Gerónimo Rulli.

24

Čtvrtinu zápasu Villarreal přežil bez úhony, dá se ale čekat stupňující nápor Bayernu.

23

Oba hráči jsou ale v pořádku a po odpískání Kimmichova faulu už hosté rozehráli míč z klidu.

22

Po nepříjemné srážce Kimmicha s Lo Celsem zůstávají oba fotbalisté v bolestivé pozici ležet na trávníku.

22

Brankář Rulli riskantní přihrávkou dostal pod tlak Capoueho, tomu se ale povedlo rozehrát do strany.

20

Musiala se prokličkoval po levé straně pokutového území, pak mu ale nevyšla střílená přihrávka na Lewandowskiho a bude se kopat od hostující branky.

20

Přetažený centr Saného vracel před branku Coman, hosté si ale pohlídali Lewandowskiho.

18

Sanému nevyšla souhra s Müllerem, míč se pak trochu nešťastně odrazil od Estupiňána, tomu se ale ještě povedlo zamezit rohovému kopu.

17

Po centru Kimmicha se sice dostal k hlavičce Goretzka, v těžké pozici se však míč odrazil od středopolaře Bayernu výrazně mimo branku.

17

Kingsley Coman vybojoval druhý rohový kop Bayernu a domácí hlavičkáři už míří před Rulliho.

16

Zajímavější byl Saného centr, Kimmichovi ale chyběly decimetry, aby na míč dosáhl.

15

Také Hernándezův pas do pokutového území byl nepřesný, mířil mimo dosah Musialy.

14

Kingsley Coman dostal příliš dlouhý nákop na levé křídlo, bude se kopat od branky Villarrealu.

12

Střelecký pokus z dálky vůbec nesedl Sanému, mířil spíše k rohovému praporku než na branku.

11

Coman nasměroval přetažený centr ze vzdálenější tyč, kde prudce vracel míč před branku Sané, ke střele se ale nikdo v červeném neprotlačil.

10

Nepovedený odkop Upamecana mířil jen vysoko do vzduchu, k balónu se pak ale nedokázal protlačit Danjuma.

8

Pavard se snažil přenést hru k postranní čáře, kde si ale Saného znovu pohlídal Estupiňan.

7

Kimmichově centru se hosté ubránili, odražený míč si pak zpracoval Musiala a snažil se jej navést na střelu, ta ale byla zablokována.

6

Bayern po rychlém přechodu do útoku vybojoval rohový kop, na nějž zahrál míč Estupiňan před číhajícím Saném.

6

První střelecký pokus Villarrealu zapisuje do statistik Gerard Moreno, mířil však nepřesně.

5

Villarrealu se poprvé povedlo přenést hru přes středovou čáru, hosté teď úspěšně drží míč na svých kopačkách.

4

Comanově centru z levé strany chyběla přesnost, hosté se bezpečně ubránili, přesto Bayern dává od začátku znát o svých výrazných útočných plánech.

3

Po Saného pasu do pokutového území Thomas Müller v pádu zakončoval přímo do hostujícího brankáře, navíc mu je máván ofsajd.

2

První útočnou snahu Bayernu zakončil Thomas Müller velmi nepovedeným centrem, který doletěl až za branku Geronima Rulliho.

1

Bayern se hned od úvodu pustil do útočení a usadil se na soupeřově polovině.

1

Výkopem domácího Bayernu bylo utkání rozehráno! Oba celky do něj pochopitelně nastupují v tradičních barvách, Bayern tedy celý v červeném a Villarreal ve žlutém.

1

Trojice rozhodčích v čele se Slavkem Vinčićem už přivádí fotbalisty na hrací plochu, start důležité bitvy se blíží.

Před nástupem aktérů tohoto zápasu si domácí fanoušci připravili úžasné choreo na celé tribuně za brankou.

Trenér Villarrealu Unai Emery do ligového souboje s Bilbaem (1:1) postavil základní sestavu kompletně změněnou na všech jedenácti postech, dnes vrací do boje tu shodnou, která dokázala v prvním zápase zvítězit nad Bayernem 1:0.

Bayern Mnichov: Neuer (C) – Pavard, Upamecano, Lucas Hernández – Sané, Kimmich, Goretzka, Coman – Musiala, T. Müller – Lewandowski.
Náhradníci: Ulreich – Choupo-Moting, Gnabry, A. Davies, O. Richards, Nianzou, Roca, Tillman, Sabitzer, Stanišić, Vidović, Wanner.
Trenér: Julian Nagelsmann

Villarreal CF: Rulli – Foyth, Albiol (C), P. Torres, Estupiñán – Parejo, Capoue, Coquelin – G. Moreno, Danjuma, Lo Celso.
Náhradníci: Asenjo – Alcácer, Pedraza, Aurier, Chukwueze, Moisés Gómez, Iborra, Mándí, M. Gaspar, Peña, Pino, Trigueros.
Trenér: Unai Emery

Rozhodčí: Vinčič – Kovačič, Klančnik (vš. Slovinsko).

Dnešní utkání bude řídit čtveřice Slovinců. Hlavním arbitrem je Slavko Vinčič, na čarách mu bude asistovat dvojice Klančnik, Kovačič. Jako čtvrtý rozhodčí byl dnes povolán Jung.

Domácí budou postrádat Chupo-Motinga, Sarra, Süleho a Tolissa, na druhé straně by měl chybět pouze Moreno.

1. zápas

V prvním zápase Villarreal zaskočil favorizovaný Bayern a zvítězil před vlastními fanoušky 1:0. O jediný gól zápasu se postaral Danjuma již v osmé minutě. Žluté ponorce se podařilo v jednačtyřicáté minutě skórovat podruhé, ale gól byl odvolán po konzultaci s videem pro ofsajd.

Percentuální držení míče: 40:60
Střely celkem: 11:21
Střely na branku: 1:4
Rohy: 3:6

Dobrý večer, vítám vás u online přenosu z fotbalové Ligy mistrů! Na programu je čtvrtfinálová odveta mezi Bayernem Mnichov a Villarrealem CF. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 21:00, vás provede Radim Sochor.