Pražané nakonec na soustředění ve španělské Marbelle poráží ruský Rostov 2:0, když se trefil v první půli nejprve Lukáš Haraslín a ve druhé půli si dal vlastní branku Muchin. Další zápas na soustředění odehrají Letenští ve středu od 16:00. Jejich soupeřem bude další ruský tým Lokomotiv Moskva. Já vám děkuji za pozornost, loučím se s vámi a u dalšího přenosu napočtenou!

90+1

90

Hancko zůstal sedět na trávníku, ale vstal a pokračuje ve hře.

Sestava AC Sparta Praha
Holec (46. Heča) – Wiesner (60. Gabriel), Vitík, Čelůstka, Hancko – Haraslín (46. Karabec), Dočkal (46. Højer), Krejčí ml., Pešek (60. Minčev) – Hložek (46. Krejčí st.), Pulkrab (60. Čvančara).
Trenér: Vrba.

Sestava FK Rostov
Trenér: Kafanov.

90

Roh Rostova.

89

Höjerův centr zasáhl hlavou Čvančara, ale mířil pouze do rukavic Pesjakova.

89

Sparta má další roh.

88

Míč mají na kopačkách Sparťané, ale nikam už se moc neženou.

84

Panák teď dobře obral o míč Sowa.

82

Čvančara hlavičkoval po centru Krejčího, ale skvělý zákrok předvedl brankář Pesjakov.

78

Sowe našel Tugareva, ale situaci dobře vyřešila obrana Sparty a míč nakonec skončil až v rukavicích brankáře Heči.

71

Sparta právě vstřelila branku!

Sparťané vedou 2:0! Po střele Čvančary si míč do vlastní brány srazil ALEXANDR MUCHIN.

69

Minčev našel Čvančaru, který se dostal ke střele, ale míč poslal jen do rukavic brankáře Pesjakova.

67

Autové vhazování teď mají k dispozici Sparťané.

65

Panák zabránil hráčům Rostova, aby se dostali k balónu.

65

U míče opět hráči Rostova, kteří se snaží něco vymyslet.

63

Hancko předběhl Tugareva a dokázal ho obrat o míč.

60

Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Wiesner, přichází Gabriel.
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Pešek, přichází Minčev.
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Pulkrab, přichází Čvančara.

56

Přímý kop Rostova rozehrával Pojarkov, ale centr odvrátila obrana Sparty.

54

Faulován Pulkrab.

53

Suchomlinov pálil hodně vysoko nad bránu a Heča tak bude rozehrávat od své branky.

52

Sáček odvrátil nebezpečí, když poslal balón za čáru a Rostov má k dispozici rohový kop.

51

Rostov bude vhazovat.

46

Panák obral o míč Tugareva.

46

Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Holec, přichází Heča.
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Haraslín, přichází Krejčí starší.
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Dočkal, přichází Höjer.
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Hložek, přichází Karabec.

Za Rostov jsou na hřišti Poloz, Sowe, Osipenko,Terentěv, Pesjakov, Suchomlinov, Pojarkov, Gigovic, Muchin a od první půle také Tugarev.

46

Do druhé půle nastupuje Heča, Höjer a Karabec, Krejčí starší a také Sáček, jinak hraje Sparta beze změn.

Pražané vedou po první půli 1:0 zásluhou Lukáše Haraslína, který se trefil po přihrávce Krejčího. Sparta ale vinou zranění přišla o dva hráče, Vitíka a Krejčího. Druhá půle začne zhruba v 16:54.

45+4

45+3

Rohový kop pro Spartu.

44

Čelůstka obral o balón Komličenka, který se snažil dostat do šance.

38

Další zraněný hráč na straně Sparty. Vitíka nahrazuje Panák.

37

Žlutou kartu dostává Bajramjan (FK Rostov).

36

Na hřišti leží po faulu Komličenko.

35

Dočkal trefil z přímého kopu břevno!

34

Letenští budou rozehrávat volný přímý kop.

33

Balón má Rostov a snaží se rozjet nějaký útok.

Haraslín může pokračovat ve hře.

30

Na zemi po faulu zůstává ležet Haraslín a musí být ošetřován.

21

Krejčí kvůli zranění odchází ze hřiště. Do hry přišel Pavelka

21

Po centru Krejčího si míč zpracoval LUKÁŠ HARASLÍN a prostřelil brankáře Baburina. Asistence: Ladislav Krejčí ml.

15

Po Wiesnerově centru se k hlavičce dostal Haraslín, jenže přestřelil.

15

Brankář Baburin odkopává od brány.

14

Sparta zahrávala volný kop, ale nic z něj nebylo.

12

Stále se hraje bez branek, na první větší šanci čekáme.

1

Pražané nastoupí v bílých dresech, ruský tým ve žlutém.

Zápas každým okamžikem začne.

AC Sparta Praha: Holec – Čelůstka, Hancko, Vitík, Wiesner – Dočkal, Haraslín, Krejčí ml., Pešek – Hložek, Pulkrab.

FK Rostov: Baburin – Hadžikadunić, Kalinin, Langovič – Bajramjan, Boženov, Folmer, Glebov, Seljava – Komličenko, Turiščev.
Trenér: Kafanov..

Utkání začne v 15:45.

Zdravím všechny fotbalové příznivce! Čeká nás souboj mezi pražskou Spartou a ruským Rostovem. Letenští v posledním přípravném utkání vyhráli nad Chrudimí jasně 5:0. Na soustředění ve španělské Marbelle ji ale čeká mnohem těžší soupeř. Rostovu se ale v domácí soutěži příliš nedaří, protože v tabulce mu patří až 14. místo, které znamená baráž o udržení. Uvidíme, jak se tento zápas bude vyvíjet.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.