To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního večera a u dalšího textového přenosu zase někdy na počtenou.

Držení míče: 30 % : 70 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 3:3. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 14:15.

Je dobojováno! Španělský tým především zásluhou prvního poločasu a dvou brankách Ferrána Torrese postupuje do nedělního finále druhého ročníku Ligy národů. Domácí Itálie odehrála celý druhý poločas bez vyloučeného Bonucciho, a tak se zmohla pouze na korekci konečného stavu, když se v 83. minutě trefil Lorenzo Pellegrini. Španělsko tedy vyhrálo nad Itálií 2:1.

Barella
72. min Calabria
Jorginho
64. min Pellegrini
Verratti
58. min Locatelli
14 Chiesa
Chiesa
Bernardeschi
46. min Chiellini
10 Insigne
Insigne
58. min Kean

Koke
75. min Merino
Busquets
9 Gavi
Gavi
85. min Roberto
22 Sarabia
Sarabia
75. min Gil
Torres
49. min Pino
Oyarzabal

Rozhodčí: Karasev – Demeško, Gavrilin (všichni Rusko)

90+6

Signál z tohoto přímého kopu si pohlídal samotný hostující brankář, který proti míči vyběhnul a následně ho schoval do svých rukavic. Rozhodčí za malý moment ukončí toto první semifinále.

90+5

Marcos Alonso se střetnul s Moise Keanem, ale po chvíli je zřejmě, že oba hráči dnešní zápas dohrají. Italové budou mít k dispozici standardní situaci.

90+4

Gianluigi Donnarumma rychle rozehrá, ale jeho kolegové na hřišti si s tím nedokázali poradit. Navíc vzápětí byla přerušena hra a na trávník míří lékařské týmy obou týmů.

90+3

Čas do konce se velmi rychle krátí. Španělsko drží míč na svých kopačkách a kontroluje časomíru. Italové sice napadají, ale bez úspěchu.

90+2

Giorgio Chiellini se snažil vybojovat pro Mikela Oyarzabala jeho druhou žlutou kartu, ale Karasev byl proti a pouze odpískal faul proti španělské brance.

90+1

Rozhodčí Karasev prodloužil toto utkání o pět minut nad rámec základní hrací doby.

90

Běží nám poslední minuta základní hrací doby tohoto utkání. Španělé drží jednobrankové vedení a jsou desítky sekund od postupu do finále.

89

Mikel Oyarzabal přerušil slibně se rozvíjející brejk domácího týmu. Tohle byla jasná žlutá karta pro tohoto hostujícího hráče.

88

Hostující tým je rozhodnutý, že soupeři jednoduše míč prostě nepůjčí. Italové sice napadají, ale bez úspěchu. Navíc La Roja bude mít k dispozici další rohový kop.

87

Po celý zápas jsme mohli slyšet španělské fanoušky. Teď slyšíme ty italské, kteří pískají na španělský tým kvůli jejich pomalé rozehrávce.

86

Italský tým se tomu diví, ale Federico Chiesa si přece jenom pomohl nedovoleným zákrokem v souboji o míč. Španělsko bude rozehrávat zajímavou standardní situaci.

85

Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Gavi, přichází Sergi Roberto.

83

Itálie právě vstřelila branku!
Tak tohle bylo hrubé podcenění celé situace z pohledu hostující obrany. Španělsko rozehrávalo rohový kop, který dokázala italská obrana odvrátit do bezpečí. Dvě obránci španělského týmu míč nedokázali vrátit zpět před branku soupeře, a tak si ho vzal do správy Chiesa. Ten s ním utíkal až před branku, kde přihrál LORENZU PELLEGRINIMU a ten vykřesal pro domácí tým malou naději – 1:2. Asistence: Federico Chiesa.

82

Manuel Locatelli netrefil míč, ale nohu Yeremiho Piny. To se nelíbilo ruského rozhodčímu, který tento zákrok ohodnotil žlutou kartou.

81

Yeremi Pino chtěl vyslat střelecký pozdrav na domácí branku, ale jeho střelu dokázal zablokovat pozorný obránce domácího týmu.

80

Utkání se pomalu blíží ke svému konci. Španělský tým je zhruba dvanáct minut i s nastavením od samotného finále Ligy národů. Italové hrají v početní nevýhodě a nevypadá to, že by se měli ke vstřelené brance.

78

Yeremi Pino našel skvělou přízemní diagonálou rozběhnutého Mikela Oyarzabala, který ke svým dvou asistencím svou první branku v zápase nepřidal. Domácí brankář si připsal veledůležitý zákrok proti jeho střele.

77

Další skvělou přihrávku za italskou obranu si opět musel pohlídat samotný italský brankář, který dnes skvěle čte hru a takové akce přerušuje hned v zárodku.

76

Moise Kean přivítal Mikela Merina jak se sluší a patří. Španělský hráč se ihned po svém příchodu ocitnul na trávníku.

75

Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Koke, přichází Mikel Merino.
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Pablo Sarabia, přichází Bryan Gil.

74

Domácí tým se nadechuje k ojedinělému tlaku na branku soupeře ve druhém poločase. Jenže jejich snažení vzápětí přerušuje praporek asistenta rozhodčího, který tam viděl ofsajd.

73

Konečně i hostující trenér připravil další své střídání. Na hřišti by se měl za malou chvíli objevit Bryan Gil.

72

Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Nicoló Barella, přichází Davide Calabria.

71

Yeremi Pino zbytečně dohrál Locatelliho a hned po jeho zákroku se na něj slítlo několik domácích hráčů. Španělský hráč za svůj prohřešek obdržel žlutou kartu.

70

Další odmávaný a odpískaný ofsajd hostujícího týmu. Tentokrát se v něm nachytal jeden z hostujících útočníků.

69

Moise Kean je v italském útoku odstřihnutý a nemá podporu od svých spoluhráčů ze zálohy, prototo většina jeho inviduálních akcí končí neúspěchem.

68

Yeremi Pino upadnul po souboji s domácím stoperem v pokutovém území, ale tohle na penaltu nestačilo. Karasev nechal hru pokračovat.

67

Že bychom se vraceli do začátku druhého poločasu? Vypadá to tak, že Španělsko opět utahuje smyčku kolem italského vápna.

65

Pablo Sarabia nepřijemně trefil svou kopačkou Giorgia Chielliniho, který se sesunul v bolestech na trávník. Rozhodčí neváhal tento zákrok ocenit žlutou kartou.

64

Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Jorginho, přichází Lorenzo Pellegrini.

63

Domácí trenér má přichystané další střídání v tomto zápase. U postranní čáry je připraven kapitán římského AS Lorenzo Pellegrini.

62

Sergio Busquets je dnes okopáván až to pěkné není. Tentokrát si na něj počkal střídající Locatelli, který ho na polovině hřiště poslal na trávník.

61

Federico Chiesa si nepohlídal své postavení na útočné polovině a byl mu odpískán ofsajd. Takže jeho nastřelená tyčka se v tomto zápase nebude počítat.

60

Moise Kean si vyšlápnul na Césara Azpilicuetu, který po odkopu míče skončil v bolestech na hřišti. Po krátké chvíli se španělský obránce postavil na nohy a bude v zápase pokračovat.

59

Sergio Busquets se prezentoval parádním a hlavně čistým zákrokem proti pronikajícímu Chiesovi. Itálie bude na polovině svého soupeře vhazovat.

58

Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Lorenzo Insigne, přichází Moise Kean.
Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Marco Verratti, přichází Manuel Locatelli.

57

Domácí trenér chystá další dvě střídání. U postranní čáry je připravený Moise Kean a Manuel Locatelli. Pro koho zápas skončí se dozvíme za malou chvíli.

56

Mikel Oyarzabal se pustil do trojice obránců a vybojoval pro svůj tým výhodu rohového kopu. Uvidíme, co z něj hostující tým dokáže vytěžit.

55

Párvě Lorenzo Insigne se snažil vyvinout tlak na hostujícího brankáře, ale ten si s jeho napadáním nedělal žádné starosti.

54

Jediný Lorenzo Insigne je vysunutý a napadá rozehrávku soupeře. Ostatní jeho spoluhráči čekají u vápna, aby mohli odrazit následný španělský útok.

53

Gavi hraje ve svých sedmnácti letech s naprostým přehledem. Z tohoto hráče může vyrůst velmi zajímavý hráč španělského týmu.

52

Devět hráčů italské reprezentace je nastěhováno před vlastní pokutové území. Španělská smyčka se začíná utahovat.

51

Italové měli možnost útoku do otevřené obrany, ale nakonec usoudili, že lepší bude postupný útok. Takže následovala přihrávka zpět, míč se dokonce dostal až k samotnému brankáři.

50

Gianluigi Donnarumma musel rychle vystartovat z branky, aby u míče byl dřív než pronikající útočník. To se mu nakonec povedlo a míč schoval do rukavic.

49

Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Ferrán Torres, přichází Yeremi Pino.

49

Jorginho se opět podíval zblízka na hostujícího kapitána, kterého opět pozdravil nedovoleným zákrokem. Hostující trenér by rád už domácího hráče odměnil žlutou kartou, ale ta stále nepřichází.

48

Výběr Španělska bude zřejmě ve druhém poločase sázet na držení míče a postupnou kombinaci. Přece jenom se nikde nemusí hnát. To musí Itálie, ta prohrává o dvě branky.

47

Italský tým má před sebou velmi těžký úkol, ale jak už známe tento milovaný sport, tak fotbal nemá logiku. Stát se může cokoliv.

46

Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Federico Bernardeschi, přichází Giorgio Chiellini.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:53.

První poločas je za námi. Španělsko míří s přehledem do finále letošní Ligy národů, když na hřišti Itálie vede už o dvě branky, které zařídil jeden hráč. Mikel Oyarzabal dvakrát našel v pokutovém území Ferrán Torres, který se dvakrát nemýlil. Domácí týmu nepomohlo ani vyloučení svého kapitána, který obdržel červenou kartu těsně před koncem prvního poločasu. Španělsko tedy dělá 45 minut od nedělního finále, kde se utká s lepším z dvojice Belgie/Francie.

45+3

45+2

Španělsko právě vstřelilo branku!
Domácí tým přece jenom ještě v prvním poločase inkasuje a opět u toho byla dvojka Torres-Oyarzabal. Gavi nádherně sklepnul pro Oyarzabala, který nadýchaným centrem našel na zadní tyči FERRÁNA TORRESE a ten se nemýlil a přidal svou druhou branku v tomto utkání – 0:2. Asistence: Mikel Oyarzabal.

45+1

První poločas se prodlouží o jedinou minutu nad rámec základní hrací doby.

45

César Azpilicueta nám ukázal prezicní nedovolené bránění za které by se nemuseli stydět ani někteří hráči v NHL. Rozhodčí toto ocenil žlutou kartou.

45

Domácí tým bude chtít především dohrát tento poločas v klidu. Hrají v početní nevýhodě a druhý inkasovný gól by znamenal zřejmě konec nadějí na postup.

44

Federico Chiesa se stal obětí nedovoleného zákroku před vlastním pokutovým územím. Rozhodčí neváhal odpískat faul.

42

Pro Leonarda Bonucciho skončil tento zápas předčasně. V hlavičkovém souboji dvou kapitánu trefil toho španělského kapitánem loktem do obličeje. Ruský rozhodčí byl nekompromisní a udělil mu druhou žlutou kartu.

40

Ferrán Torres byl příliš aktivní a s míčem se dostal do zámezí. Italové budou sice vhazovat, ale budou pod tlakem, jelikož aut bude vhozen poblíž jejich branky.

39

Španělsko opět začíná hrát jednoduchý fotbal, který postupně přináší ovoce. Italové se snaží napadat jejich kombinaci, ale zatím bez výraznějšího účinku.

38

První poločas se nám pomalu, ale jistě blíží do svých závěrečných minut. Španělsko i nadále drží své hubené vedení a čím dál více se přibližuje k účasti ve finále tohoto turnaje.

37

Gavi skvěle rozehrál brejk svého týmu, s míčem se dostal až před vápno soupeře, kde ho poté se snažil přihrát do strany rozběhnutému Mikelu Oyarzabalovi, který ale svůj centr adresoval pouze do rukavic italského brankáře.

36

Itálie začíná v závěru prvního poločasu zlobit. Samotný španělský tým je z jejich hry velmi překvapen a jen velmi těžko se dokáže v některých situacích ubránit.

35

Rychlý protútok italského týmu zakončil Federico Bernardeschi, který svou střelu se snažil schovat za obránce. Unai Simón byl připraven a připsal si další skvělý zákrok v utkání.

34

Na poslední chvíli se před Simónem objevil Marcos Alonso, který celou domácí akci utnul. Španělsko se i v tomto případě dokázalo ubránit.

33

Italská kontrola hry moc dlouho netrvala. Španělský tým dokázal svým skvělým napadáním získat míč pro sebe.

32

Ferrán Torres zkontroloval celou situaci a zjistil, že to byl on, který fauloval. Tohle byl zbytečný nedovolený zákrok na útočné polovině, Itálie se opět na malý moment přestěhuje na míč.

30

Za své protesty a zběsilou gestikulaci před rozhodčím dostal domácí Leonardo Bonucci žlutou kartu. Ani tohle si z pozice kapitána nemůže dovolit.

30

Italové chtěli svého soupeře zaskočit signálem z tohoto přímého kopu, ale obrana soupeře byla připravena. Dokonce jim trochu pomohl samotný Nicoló Barella, který se dopustil nedovoleného zákroku.

29

Opět se na trávníku začíná jiskřit. Na jedné straně se na hrací ploše ocitnul hostující kapitán, na druhé zase opět Marco Verratti. Budou to právě Italové, kteří budou rozehrávat zajímavou standardní situaci.

28

Giovanni Di Lorenzo si skvěle naběhnul na přední tyč, kde se následně dostal k hlavičkovému zakončení. Bohužel pro jeho tým bylo jeho zakončení nepřesné.

27

Po rychlé přechodové fázi si i Italové zkusí možnost rozehrávky rohového kopu. Španělská obrana musí být připravena na všechno nebezpečí.

26

Ferrán Torres si to namířil vstříc italské brance, ale na hranici pokutového území se před něj dostal jeden z domácích obránců, který se dokázal před něj dostat a následně vybojovat míč pro svůj tým.

25

Federico Bernardeschi měl skvělý nápad jak překvapit hostující obranu, ale nepohlídal si své postavení na útočné polovinu. Asistent rozhodčího odmával jeho ofsajdové postavení.

24

Momentálně jsme svědky boje o střed hrací plochy, kde momentálně vedou italští hráči. Na Marca Verrattiho si počkal mladíček Gavi, který ho následně fauloval.

22

Domácí tým to chtěl zkusit rychlým protiútokem, ale Federico Chiesa zpomalil postup svého týmu a soupeř se tak mohl rychle vrátit a tento protiútok ubránit.

21

Itálie se nebezpečně zatáhnula před vlastní branku, kde odráží jeden španělský útok za druhým.

20

Domácí tým se skvěle ubránil prvnímu rohu v tomto zápase ze strany jejich soupeře, který se ale míče nehodlá vzdát a i nadále s ním kombinuje v nebezpečném prostoru před jejich brankou.

19

Už to mohlo být o dvě branky! Míč propadnul až k Alonsovi, který na italského brankáře adresoval nepříjemnou jedovku. Gianluigi Donnarumma podcenil celou situaci a samotného brankáře musela zachránit až tyčka a následný odkop domácího stopera do zámezí.

17

Jak může být fotbal jednoduchý nám právě ukázal španělský tým, který se zásluhou FERRÁNA TORRESE dostal do vedení. Španělský útočník si skvěle naběhnul na centr Oyarzabala, který trefil přesně prostor, kde si první jmenovaný nabíhal – 1:0. Asistence: Mikel Oyarzabal.

17

Sice se hraje v italském Miláně, ale zatím jsou slyšet více fanoušci La Rojy, kteří začali pískat na domácího brankáře a jeho stopery, kteří se k rozehrávce míče od své branky moc neměli.

16

Mikel Oyarzabal se snažil o akci s Marcosem Alonsem, ale druhý jmenovaný celou akci svého kolegy nepochopil. Míč skončil po jejich neúspěšné akci v zámezí, Itálie bude rozehrávat od vlastní branky.

15

Španělský tým se rychle vrátil za míč v deseti lidech, takže italský útok do otevřené obrany nepřipadal v úvahu. Navíc domácí přišli o míč a musí se opět vrátit před svou branku.

14

Ruský rozhodčí začíná mít dost práce, protože na hrací ploše se začínají množit nedovolené zákroky na obou stranách. Karasev zatím zůstává klidný a nechává své karty ve své kapse.

13

První zajímavější akce v pokutovém území Itálie nedopadlo podle španělských představ. Gianluigi Donnarumma byl už na zemi, ale míč se místo na španělské kopačky dostal na ty italské, které ho odkopli do bezpečí.

12

Jorginho může být rád, že za svůj nedovolený zákrok na obranné polovině nedostal žluté varování. Domácí záložník nepěkným způsobem zkontroloval kotníky Sergia Busquetse.

11

Nicoló Barella skvěle předskočil hostujícího kapitána, který ho následně poslal na hrací plochu svým nedovoleným zákrokem. Italové se na malý moment dostanou na dosah míče.

10

Situace se na hrací ploše nemění. Španělsko je stále u míče kombinuje, Itálové o něco více napadají jejich rozehrávku, ale zatím bez výraznějšího úspěchu.

8

Po delší době tady máme opět kombinaci španělského týmu, který se v zásadě nikde neltačí a spíše čeká na chybu svého soupeře. Itálie si i nadále hlídá vlastní polovinu hřiště s naprostým přehledem.

7

Itálie v úvodních minutách často střílí, ale když nepočítáme střelu Chiesy, tak to jsou pouze takové zdvořilé pozdravy vůči Simónovi v brance španělské reprezentace.

6

Výborná kombinace na jeden dotek na levé straně skončila neúspěchem, jelikož narážečka, kterou dostal rozběhnutý Lorenzo Insigne byla na něj příliš rychlá a skončila v zámezí.

5

Unai Simón si připsal úvodní zákrok v tomto utkání proti střele domácího Federica Chiesy. Španělský brankář musel skočit k levé tyči, aby míč vystrnadil mimo prostor své branky.

4

Hosté by rádi začali hrát svůj typický fotbal na krátké přihrávku a postupnou kombinaci. Domácí tým jejich rozehrávku napadá, takže Španělsku nezbývá nic jiného než míče nakopávat.

3

Italové vhazovali autové vhazování na vlastní polovině. Tato výhoda byla kontraproduktivní, jelikož se ocitli pod velkým tlakem a míč z jejich kopačky skončil opět v autu. Tentokrát to bdue aut pro Španělsko.

2

Lorenzo Insigne neměl komu by mohl přihrát do útoku, a tak tento domácí útočník musel volit přihrávku zpět.

1

Oba týmy hrají ve svých klasických barvách. Domácí Italové hrají v modrých dresech, hosté ze Španělska v červených dresech.

1

Hostující tým se ujal úvodního výkopu tohoto ukání a bude jim patřit úvodní útočná akce v tomto zápase.

1

Itálie: G. Donnarumma – Di Lorenzo, Bonucci (C), Bastoni, Emerson – Barella, Jorginho, Verratti – Chiesa, Bernardeschi, L. Insigne.
Náhradníci: Sirigu, Meret – Calabria, Chiellini, Locatelli, Lorenzo Pellegrini, Raspadori, D. Berardi, Dimarco, Acerbi, Cristante, Kean.

Španělsko: Simón – Azpilicueta, Laporte, P. Torres, M. Alonso – Koke, S. Busquets (C), Gavi – Sarabia, F. Torres, Oyarzabal.
Náhradníci: de Gea, Sánchez – I. Martínez, B. Gil, Pino, Roberto, García, Reguilón, Porro, Rodri, Fornals, Merino.

Rozhodčí: Karasev – Demeško, Gavrilin (všichni Rusko).

6. července 2021 | Itálie – Španělsko 2:1 po penaltách
2. září 2017 | Španělsko – Itálie 3:0
6. října 2016 | Itálie – Španělsko 1:1
27. června 2016 | Itálie – Španělsko 2:0
24. března 2016 | Itálie – Španělsko 1:1

Pravděpodobná sestava Itálie:
Donnarumma – Di Lorenzo, Bonucci, Chiellini, Emerson – Barella, Jorginho, Verratti – Chiesa, Kean, Insigne

Pravděpodobná sestava Španělska:
Simón – Azpilicueta, Torres, Laporte, Reguilón – Koke, Busquets, Merino – Sarabia, Ferrán Torres, Oyarzabal

Španělsko
Španělé byli nalosováni do čtvrté skupiny, kde se utkali s Německem, Švýcarskem a Ukrajinou. Tento tým neprošel skupinovou fázi jako jeho dnešní soupeř bez porážky. Španělsko překvapivě prohrálo na hřišti Ukrajiny 0:1. Na druhou stranu La Roja měla ze všech šestnácti zemi, které hráli Ligu A druhý nejlepší útok (13) za Belgií (16). O nejvíc branek se postaral Ferrán Torres, který na klubové scéně hájí dres Manchesteru City. Ten se trefil čtyřikrát.

Nominace na finálový turnaj
Brankáři: Unai Simón Bilbao), Robert Sánchez (Brighton), David De Gea (Manchester United),
Obránci: César Azpilicueta (Chelsea), Pedro Porro (Sporting), Eric García (Barcelona), Aymeric Laporte (Manchester City), Iñigo Martínez (Bilbao), Pau Torres (Villarreal), Sergio Reguilón (Tottenham), Marcos Alonso (Chelsea),
Záložníci: Sergio Busquets (Barcelona), Rodri Hernández (Manchester City), Sergi Roberto (Barcelona), Mikel Merino (Real Sociedad), Koke (Atlético Madrid), Gavi Páez (Barcelona),
Útočníci: Ferran Torres (Manchester City), Pablo Sarabia (Sporting), Mikel Oyarzabal (Real Sociedad), Pablo Fornals (West Ham), Marcos Llorente (Atlético Madrid), Yéremi Pino (Villarreal).

Itálie
Italové, kteří letos budou mít výhodu domácího prostředí se na tento turnaj museli stejně jako ostatní týmy kvalifikovat přes skupinovou část Ligy národů. Itálie měla ve skupině Nizozemsko, Polsko a Bosnu. Ani jeden tým nedokázal Italy obrat o všechny body, proto se Itálie umístila na prvním místě se ziskem 12 bodů. Nejlepším střelcem týmu byl ve skupině Domenico Berardi, který se trefil dvakrát. Tento útočník Sassuola nechybí v nominaci a je tedy šance, že se objeví na hrací ploše proti Španělsku.

Brankáři: Gianluigi Donnarumma (PSG), Alex Meret (Neapol), Salvatore Sirigu (Janov),
Obránci: Francesco Acerbi (Lazio), Alessandro Bastoni (Inter), Leonardo Bonucci (Juventus), Giorgio Chiellini (Juventus), Giovanni Di Lorenzo (Neapol), Emerson Palmieri (Lyon), Rafael Tolói (Atalanta),
Záložníci: Nicoló Barella (Inter), Bryan Cristante (AS Řím), Jorginho (Chelsea), Manuel Locatelli (Juventus), Lorenzo Pellegrini (AS Řím), Nicolò Zaniolo (AS Řím), Marco Verratti (PSG), Sandro Tonali (AC Milán)
Útočníci: Domenico Berardi (Sassuolo), Federico Bernardeschi (Juventus), Federico Chiesa (Juventus), Ciro Immobile (Lazio), Lorenzo Insigne (Neapol), Giacomo Raspadori (Sassuolo).

8. září 2021 | Itálie – Litva 5:0
5. září 2021 | Švýcarsko – Itálie 0:0
2. září 2021 | Itálie – Bulharsko 1:1
11. července 2021 | Itálie – Anglie 2:1 po penaltách

Hezký středeční večer, Liga národů má na programu svou finálovou část, která se letos uskuteční v Itálii. My se v tomto textovém on-line přenose podíváme zápas zápas mezi Itálií a Španělskem. Vítěz tohoto utkání se v neděli na tomto stadionu utká s vítězem druhého zápasu mezi Belgií a Francií. Ovšem nepředbíhejme a pojďme si užít dnešní zápas dvou gigantů, jste srdečně zvání k jeho sledování.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.