To bude ode mě vše, přeji příjemný zbytek večera.

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 5:1. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:14.

Konec zápasu je zde a i když statistiky tak nevypadají, Spurs dokázal převálcovat Aston Villu čtyřmi brankami. Po prvním poločase to vypadalo, že Aston Villa bude pokračovat v tlaku, ovšem přišli další 3 góly Spurs z protiútoků, o 2 z nich se postaral Hueng-Min Son, a tím stanovili skóre na 0:4. Byla to poměrně krutá porážka pro domácí, hosté jim ovšem dali lekci z produktivity a zůstávají v Top 4 Premier League, i díky dnešní porážce Arsenalu.

Aston Villa FCAston Villa FC(4-3-1-2)

Martínez
2 Cash
Cash
4 Konsa
Konsa
5 Mings
Mings
27 Digne
Digne
80. min Young
Coutinho
70. min Buendía
20 Ings
Ings
70. min Bailey

Doherty
21. min Reguilón
Kulusevski
84. min Bergwijn
10 Kane
Kane
Son Hung-min
78. min Moura

90+4

Zápas se dohrává už v pomalejším tempu, každý si je zřejmě vědom, jak tento zápas dopadne.

90+2

K jemné teči se po rohovém kopu dostal Buendia, Lloris si tento pokus ale znovu pohlídal.

90+1

Žlutou kartu dostává Harry Kane (Tottenham Hotspur).

89

Bailey se ocitnul v největší šanci za posledních zhruba deset minut, když po nepřesné přihrávce Llorise se rozhodnul ihned vystřelit. Jamajský fotbalista nedokázal ovšem ani namířit míč mezi tři tyče, tudíž jeho pokus končí někde v hledišti.

86

Konec zápasu se blíží a Aston Ville se nedaří dostat do tak mocného tlaku, jako v prvním poločase. Jejich kombinace kazí nepřesné přihrávky nebo obrana soupeře.

84

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Dejan Kulusevski, přichází Steven Bergwijn.

83

A aby toho nebylo málo, tak pro změnu je ošetřován Harry Kane, který také vypadá na vystřídání.

82

Žlutou kartu dostává Ashley Young (Aston Villa FC).

81

Týmy nám v posledních minutách nepředvádí takové představení, jako v prvním poločase, útoky týmů jsou zastaveny obránci, jak povoleně nebo s pomocí faulu.

80

Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Lucas Digne, přichází Ashley Young.

79

Hra je znovu přerušená, protože na trávníku je další hráč v péči lékařů. Tentokrát je to Lucas Digne, který vypadá, že bude vystřídán. Nevypadá to vůbec dobře.

78

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Son Hung-min, přichází Lucas Moura.

74

Žlutou kartu dostává Emerson (Tottenham Hotspur).

73

Ne, Aston Ville dnes není zřejmě přáno. Na rozdíl od prvního poločasu se její hráči ani nedostávají do slibných situací.

72

Tottenham právě vstřelil branku!
SON dokázal zkompletovat hattrick, když mu po krásné akci předložil míč ve vápně Kulusevski, SON se poté před odkrytou bránou nemýlil! 0:4!

70

Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Danny Ings, přichází Leon Bailey.

70

Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Philippe Coutinho, přichází Emiliano Buendía.

68

Aston Villa se snaží snížit náskok soupeře, bohužel pro ni ji to obrana Spurs nedovoluje.

66

Kane výborně vyslal SONA do sóla, který se sám před Martínezem nemýlil a upravil skóre na 0:3.

64

Aston Villa se snažila kombinovat kolem vápna Spurs, nakonec tuto akci ukončil McGinn nepřesným centrem na Watkinse.

61

Dva fauly byly viděny ze strany Spurs, nakonec rozhodčí Scott musel přerušit hru.

58

Série rohových kopů Aston Villy je zatím bez úspěchu. Nakonec se po odehrání objevil Danny Ings před pokutovým územím a pokusil se technickou střelou vystřelit. Mířil ovšem příliš nad.

56

Spurs se s dvoubrankovým náskokem nikam neženou a jen kombinují na své polovině.

54

Kulusevski výborně zabojoval a dokázal ťuknout míč ještě Sonovi, ten si míč ale příliš předkopnul a Martínez schoval balon do svých rukavic.

52

V péči lékařů je Tyler Mings, se kterým to nevypadá příliš dobře.

50

Nenápadná akce se přes Kanea dostala až ke KULUSEVSKIMU a ten přízemní střelou, přes obránce umístil přesně za Martínezovi záda do brány.

49

Oba týmy se na začátku druhého poločasu nikam neženou, až teď Emerson vybojoval rohový kop pro svůj tým.

46

Míče se jako první ujali domácí hráči a budou se snažit, co nejdříve vyrovnat.

46

První poločas je za námi a byl jen pozvánkou na ten druhý. Spoustu šancí, ve kterých byl v hlavní roli především gólman Spurs Hugo Lloris. Dokázal totiž vychytat všechny šance Aston Villy. Po vstřeleném gólu Spurs se fotbalisté z Londýna nikam příliš neženou, důvodem je ale i výborná hra jejich soupeře, které chybí pouze vstřelený gól. První poločas mohl být tedy jen důkazem, že v tom druhém nebude o zábavu nouze, začne zhruba za 10 minut.

45+6

45+5

Tak tohle mohl být výborný konec prvního poločasu! Coutinho se ujal standartky ze strany hřiště. Překvapivě zvolil střelu a neudělal vůbec špatně. Lloris předvedl další výborný zákrok proti brazilskému kouzelníkovi!

45+3

Centr ze strany se dostal až k Mattymu Cashovi, který měl i prostor na zakončení, Lloris byl ale opět pozorný a dokázal po drobných problémech míč zkrotit.

45+1

Po akci Aston Villy se míče ujali hráči londýnského klubu a nevypadá to, že by se hnali do útoku za každou cenu.

45

Rozhodčí nastavuje 5 minut do konce poločasu.

42

Spurs se dostali po dlouhém tlaku soupeře na útočnou polovinu. Reguilon se odhodlal i vystřelit, hráči Aston Villy avšak dokázali míč odkopnout do zámezí a zažehnat nebezpečí.

40

Hosté se po delší době dostali k míči a byli schopni ho i déle udržet na svých kopačkách.

38

A hned je tu další šance Aston Villy, kterou tentokrát neproměnil Danny Ings. Po centru se dostal k voleji ve vápně, ale zakončení znovu nebylo tak, jak by si on a příznivci Aston Villy představovali.

37

Další pohledná akce, kdy Ings předložil v pokutovém území míč Watkinsovi, ten byl ale příliš z velkého úhlu, aby s jeho střelou měl Lloris větší problémy.

35

Aston Villa teď vyvíjí dobrý tlak na svého soupeře, její šance ale nejsou hráči schopni proměnit.

32

Coutinhův další výborný centr se snesl na hlavu Watkinse, který si na něj bravurně vyskočil. K jeho smůle mířil příliš nad branku Spurs.

31

Hra se znovu přerušila, jelikož je tentokrát Danny Ings ošetřován po tvrdém střetu.

29

Žlutou kartu dostává Pierre-Emile Höjbjerg (Tottenham Hotspur).

29

Další standartka Aston Villy, které se tentokrát ujal Douglas Luiz. Dobře vypadající centr si ale znovu našel franouzský brankář Spurs.

28

Coutinho výborným centrem přehodil obranu Spurs a míč si našel Danny Ings. Jeho zakončení ale nebylo optimální, proto žádné problémy pro Llorise.

27

Aston Villa po faulu Spurs bude zahrávat volný přímý kop z dobré pozice.

23

Ramsey je dalším hráčem na hřišti, který musí být ošetřován lékaři týmu. Ovšem v zápase bude schopen dál pokračovat.

21

Žlutou kartu dostává Danny Ings (Aston Villa FC).

21

Reguilon, ihned po příchodu na hřiště, byl tvrdě "atakován" Ingsem a vypadá to s ním podobně, jako s Dohertym před pár minutami.

21

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Matt Doherty, přichází Sergio Reguilón.

19

Dobrý a nebezpečný tlak má teď Aston Villa. Důkazem toho byla i krásná střela z dálky McGinna, Lloris byl ale opět proti změně skóre.

17

Jacob Ramsey teď předvedl výborné sólo, kdy se dokázal dostat až sám před Llorise. Snažil se mířit k břevnu, ale francouzský brankář předvedl skvělý zákrok!

15

Slibně vyvíjející se útok Aston Villy zastavil Romero, když stáhnul k zemi Watkinse, rozhodčí tedy hru zastavil.

14

Matty Cash se poměrně daleko od vápna dočkal míče a překvapivě se rozhodnul vystřelit. Jeho střela po zemi ale nebyla žádným oříškem pro Llorise.

12

Doherty se znovu dokázal postavit na své nohy a jen odběhl do zámezí, tudíž to znovu na střídání nevypadá.

11

Davies zakopnul míč do zámezí, protože Doherty vypadá, že nebude moci pokračovat v dnešním zápase.

9

Coutinho se výborně dostal přes jednoho z jeho protivníků, ovšem poté se mu už nepodařilo poslat své spoluhráče do šance.

7

Matty Cash tvrdě zasáhl Dohertyho, který nevypadá, že by v blízké době mohl pokračovat v zápase. Uvidíme, co s jeho stavem udělají lékaři Spurs.

5

Aston Villa se po obrdženém gólů snaží, co nejdříve odpovědět, ale zatím jen její hráči kombinují na soupeřově polovině.

3

Po Kaneově střele se odražený míč dostal před vápno k HUNG-MIN SONOVI, který hezky z voleje vystřelil a míč se od tyče odrazil přímo do Martínezovi brány! 0:1.

1

Kulusevski se krásně dostal s míčem až do soupeřova vápna, jeho nepřesný centr ale nenašel cíl v podobě Harryho Kanea.

1

Výkop zahájili hosté, ovšem vzápětí o míč přišli.

1

Aston Villa FC: E. Martínez – Cash, Konsa, Mings (C), Digne – Douglas Luiz, J. McGinn, J. Ramsey – Coutinho – Ings, Watkins.
Náhradníci: Olsen – Bailey, Buendía, Chambers, Carney Chukwuemeka, Nakamba, M. Sanson, B. Traoré, Young.

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Romero, Dier, B. Davies – Emerson, P.-E. Höjbjerg, Bentancur, Doherty – Kulusevski, Kane, Son Hung-min.
Náhradníci: Gollini – Bergwijn, Lucas Moura, Reguilón, Rodon, D. Sánchez, R. Sessegnon, White, Winks.

Rozhodčí: G. Scott – H. Lennard, M. Scholes.

Tottenham Hotspur

Tým ze severu Londýna zažívá podle očekávání lepší sezónu, než
jeho nadcházející protivník. Ovšem ze začátku to také nebylo to, co by
si příznivci týmu nejspíše přáli. Až do předcházejícího kola byl
Tottenham stále mimo "TOP 4", což by dost jistě klub považoval jako neúspěch. Avšak tým, který v létě převzal Ital Antonio Conte, se právě teď jeví jako největší adept na čtvrté místo, tomu napovídá i současná forma, která se zdá být postupně stupňuje. Za zmínku například stojí poslední výhra, kdy Spurs dokázali “převálcovat” dobře hrající Newcastle 5:1. Ovšem budou “Kohouti” schopni vstřelit tolik gólů i Aston Ville?

Nejlepší střelec týmu: Heung-Min Son – 14 gólů

Sezóna se týmu z Birminghamu nedaří úplně představ, tomu nasvědčuje i fakt, že z důvodů špatných výsledků musel být během sezóny odvolán trenér Dane Smith. Jeho místo na začátku kalendářního roku zaujala anglická fotbalová ikona Steven Gerrard, kterému se povedlo přivést dvě zvučné posily, obránce Lucase Digneho a ofenzivního záložníka Philippeho Coutinha. Výsledky vypadají nepatrně lépe, než na začátku sezóny, ovšem Aston Villa se po příchodu Gerrarda posunula jen o jedno místo v tabulce. Momentálně ji tedy patří 11. příčka s 36 body, jeden bod za 10. Leicesterem, a skóre 42:42.

Nejlepší střelec týmu: Ollie Warkins – 8 gólů

Je zde další kolo anglické nejvyšší fotbalové ligy Premier League a na pořadu je zajímavý duel mezi Aston Villou a Tottenhamem Hotspur. I když bude Aston Villa domácí tým, Tottenham jde do tohohle zápasu v roli většího favorita. Můžeme ovšem i tak očekávat zajímavý “match”, napovídá tomu i poslední vzájemný zápas těchto týmů. Ten se hrál už v říjnu minulého roku a Tottenham těsně vyhrál 2:1, když druhý gól “Kohoutů” nešťastně vsítil hráč Aston Villy Matt Target. Avšak v tomhle třígólovém zápase bylo k vidění celkem 31 střel, což může jen navnadit na nadcházející utkání.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.