To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního večera u dalšího přenosu zase někdy na počtenou.

Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 2:5. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 18:8.

Je dobojováno! Zajímavé utkání dopadlo lépe pro německý tým, který po brankách Dominika Szoboszlaie z prvního a Andrého Silvy z druhého poločase vyhrál nad ManCity v poměru 2:1. Anglický tým se dokázal prosadit až třináct minut před koncem zásluhou Rijáda Mahríze. Musíme taky zmínit červenou kartu pro Kylea Walkera, který zezadu nesmyslně podkopnul domácího hráče a rozhodčí ho neváhal poslat předčasně do sprch.

RB Lipsko(4-2-3-1)

Gulácsi
22 Mukiele
Mukiele
79. min Henrichs
Klostermann
46. min Simakan
Gvardiol
Angeliño
44 Kampl
Kampl
27 Laimer
Laimer
63. min Adams
18 Nkunku
Nkunku
Szoboszlai
Forsberg
79. min Brobbey
33 Silva
Silva
86. min Moriba

Aké
87. min Dias
Zinčenko
Gündoğan
Fernandinho
De Bruyne
87. min Palmer
26 Mahríz
Mahríz
Grealish
47 Foden
Foden
46. min Sterling

Rozhodčí: Schärer – De Almeida, Zogaj (všichni Švýcarsko)

90+3

Brian Brobbey prohrál souboj se Olexandrem Zinčenkem, který spěchá s nákopem na domácí polovinu. Rozhodčí za malý moment ukončí toto utkání a Manchester i nadále dotahuje.

90+2

Péter Gulácsi si zopakuje odkop od své branky po faulu jednoho z hostujících hráčů, který položil svou nohu do domácího odkopu. S rozehrávkou se ale nebude spěchat.

90+1

Žlutou kartu dostává Tyler Adams (RB Lipsko).

90+1

Rozhodčí nastavil tři minuty nad rámec základní hrací doby druhého poločasu. Moc času pro hostující tým na potencionální vyrovnání nezbývá.

90

Dominik Szoboszlai zpomalil akci svého týmu a poté i nepřesně přihrál na Christophera Nkunkua. Lipsko se opět musí vrátit na svou polovinu, kde bude bránit finální tlak svého soupeře.

89

Mohamed Simakan si zřejmě něco přivodil po souboji s Raheemem Sterlingem. Rozhodčí musel zápas na malý moment přerušit, aby domácího obránce zkontroloval.

88

Utkání se pomalu blíží do svého závěru. Manchester, který hraje o jednoho hráče méně stále prohrává v Lipsku o jedinou branku. Do konce základní hrací doby zbývá dvě minuty.

87

Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Kevin De Bruyne, přichází Cole Palmer.
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Nathan Aké, přichází Rúben Dias.

86

Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází André Silva, přichází Ilaix Moriba.

86

Domácí tým drží míč na svých kopačkách a jednoduše kombinuje. Bohužel to končí s nákopem na útočnou polovinu, kde byl André Silva proti přesile.

85

Tohle bylo na Jacka Grealishe dlouhé. Péter Gulácsi opět skvěle vyběhnul z pokutového území a byl u míče první. Domácí brankář ho posléze odpálil daleko od branky.

84

Nathan Aké sice ubránil potencionální ohrožení své branky, ale zřejmě si při zákroku něco udělal. Hostující obránce se drží za záda. Uvidíme, zda tento zápas dohraje.

83

Červenou kartu dostává Kyle Walker (Manchester City).

82

Tak tohle bude ještě zajímavé. Kyle Walker zbytečně podkopnul pronikajícího Andrého Silvu a hned z toho vznikla potyčka mezi hráči. Rozhodčí má plné ruce práce.

81

Žlutou kartu dostává John Stones (Manchester City).

80

Jak už je zvykem, tak Jack Grealish se dostal do vápna z pravé strany, navedl si míč a vystřelil. Jeho projektil byl domácí obranou zablokován na další rohový kop pro Manchester.

79

Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Emil Forsberg, přichází Brian Brobbey.
Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Nordi Mukiele, přichází Benjamin Henrichs.

78

Domácí tým bude v závěru utkání pod obrovským tlakem. Pokud nikde nemusíte, tak rozhodně neodcházejte. Čeká nás vzrušujících patnáct minut s nastavením.

77

Manchester City právě vstřelil branku!
Tohle bude ještě zajímavé, jelikož se hosté dočkali vytoužené branky. Olexandr Zinčenko se na své straně odhodlal k centru, který prolétnul celým pokutovým územím a skončil na hlavě RIJÁDA MAHRÍZE, který se na zadní tyči dokázal prosadit – 2:1. Asistence: Olexandr Zinčenko.

76

Hosté se ještě před rohovým kopem dožadovali odpískání pokutového kopu, který se po poradě s VAR kopat nebude. Manchesteru City zůstává tedy rohový kop.

75

Manchester hraje ve druhém poločase hlavně na pravé straně, která je sice nebezpečná, ale finální fáze zatím pokulhává. Manchester bude mít k dispozici rohový kop.

74

Jack Grealish se sice zbavil svého obránce, ale jeho centr skončil pouze v rukavicích domácího brankáře, který s rozehrávkou rozhodně v tuto chvíli nebude spěchat.

73

Hostující tým mohl opět zahrozit skrze rohový kop, ale to se nepovedlo podle jejich představ. Lipsko se ubránilo a opět se pokusilo zahrozit rychlým protiútokem.

71

Lipsko právě vstřelilo branku!
Domácí tým sice nehraje úplně povedený poločas, ale přece jenom dokázal odskočit do dvoubrankového vedení. Emil Forsberg vystihnul rozehrávku hostující obrany a namířil si to vsříc hostující brance. V pokutovém území byl volný ANDRÉ SILVA, který míč následně dostal a chladnokrevně zakončil k tyči – 2:0. Asistence: Emil Forsberg.

70

Domácí tým je nastěhovaný v devíti lidech na vlastní polovině. Jejich dnešní soupeř má velmi těžkou práci, aby tento obranný val dokázal překonat. Jediným vysunutým hráčem je v tuto chvíli André Silva.

69

Kevin De Bruyne chtěl překvapit domácí obranu svou průnikovou přihrávkou. Jenže tento pokus byl opět nepřesný a domácí obranu tedy nepřekvapil.

68

Snaha hostujícího týmu nejde upřít, ale Lipsko dnes hraje opravdu skvěle. I když druhý poločas není úplně podle jejich představ. Německý tým nedokázal navázat na dobrý výkon z prvního dějství.

67

Zajímavá akce hostujícího týmu končí dalším neúspěchem. Rijád Mahríz se snažil z první vrátit míč do závaru před domácí brankou, jenže to bylo nepřesné a míč skončil v zámezí.

66

Jack Grealish si navedl míč na střelu, ale do ní se vložil pohotový Nordi Mukiele, který srazil jeho střelu do zámezí. Manchester bude mít k dispozici rohový kop.

65

Manchester City opět obléhá německé pokutové území, ale bez úspěchu. Lipsko by v dalších minutách tohoto zápasu mohlo hrozit z rychlých protiútoků do otevřené obrany.

64

Stejná situace jako před chvíli. Jack Grealish se na pravé straně dostal do vápna, kde hledal Ilkaye Gündoğana. Tentokrát to nebylo zakončené střelou, ale přihrávkou zpět na Grealishe. Ten se nestihnul vrátit a rozhodčí odpískal jeho ofsajd.

63

Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Konrad Laimer, přichází Tyler Adams.

63

Angeliño je bývalý hráč Manchesteru City, takže dnes má o zábavu postaráno. Domácí bek se snažil svým centrem najít někoho ze svých spoluhráčů, jenže našel pouze soupeřova obránce.

62

V posledních desítkách sekund sledujeme fotbal nahoru a dolů. Emil Forsberg roztáhnul hru do strany na Dominika Szoboszlaie, který ve vápně hledal Andrého SIlva. Bohužel pro Lipsko byl jeho přízemní centr odvrácen.

61

Domácí tým měl k dispozici rohový kop, ale ten se nepodařil úplně podle německých představ. Manchester se ubránil a může zaútočit do otevřenější obrany svého soupeře.

60

Máme za sebou hodinu čisté hrací doby tohoto utkání. Lipsko i nadále drží hubené vedení v zápase a pomalým tempem se přibližuje k postupu do jarní části Evropské ligy.

59

Jack Grealish se na pravé straně dostal do pokutového území, kde poté hledal přihrávkou Ilkaye Gündoğana. Tento záložník ale nepropasíroval svou střelu přes obranný val. Gulácsi nemusel v tuto chvíli zasahovat.

58

LIpsko se na pravé straně snažilo o rychlý přechod do útoku, ale ten se úplně podle jejich představ nepovedl. Nathan Aké získal míč a otočil hru na druhou stranu, kde byl volný Kyle Walker.

57

Další předčasně ukončena akce hostujícího týmu. V tuto chvíli byl v ofsajdové pasti nachytán samotný Rijád Mahríz. Péter Gulácsi se ujme odkopu z místa nachytání hostujícího hráče.

56

Hostující hráči žádají po rozhodčím, aby Joška Gvardiol byl za své počínání v posledních minutách konečně potrestán. Rozhodčí je jiného názoru a zatím se to obejde bez trestu.

55

Ilkay Gündoğan se marně snažil, aby stáhnul míč zpět do hřiště, ale to se nepovedlo. Péter Gulácsi se protáhne odkopem od své branky a rozhodně s ním nebude spěchat.

54

Praporek asistenta rozhodčí vzlétnul nahoru. Raheem Sterling se na levé straně nepohlídal své postavení na útočné polovině a v době přihrávky na jeho osobu byl v ofsajdu.

53

Hostující tým se zatáhnul a toho využívá jejich dnešní hostitel, který se tlačí ke druhé brance v zápase. Obrana Manchesteru ale drží a nepouští svého soupeře do zakončení.

52

Střílený centr de Bruyneho byl sražen mimo pokutové území. Domácí Lipsko se dokázalo ubránit, ale musí zůstat v pozoru. Za malou chvíli příjde soupeř z další jejich útočnou akcí.

51

Nordi Mukiele fauloval pronikajícího Raheema Sterlinga a Manchester City bude mít opět k dispozici standardní situaci. Tentokrát to bude takový zkrácený rohový kop.

50

Fernandinho přebrousil kotník Dominika Szoboszlaie. Hostující akce předčasně končí a Lipsko bude mít první šanci ve druhém poločase, aby ohrozilo branku soupeře.

49

Hosté měli k dispozici další zajímavou standardní situaci po faulu Joška Gvardiola. K exekuci se opět postavil Kevin de Bruyne, ale tentokrát hostující hráč nedokázal obstřelit domácí zeď.

48

Raheem Sterling se tak moc chtěl dostat k míči, až si připsal nedovolený zákrok na hranici pokutového území na Mohameda Simakana. Akce Manchesteru tedy končí.

47

Hosté z Anglie se snaží začít druhý poločas tam, kde ten první skončili. Hosté kombinují a postupnou kombinací se dostávají na dostřel domácí branky.

46

Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Lukas Klostermann, přichází Mohamed Simakan.
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Phil Foden, přichází Raheem Sterling.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:45.

Rozhodčí tohoto zápasu nenastavil ani jednu minutu a ukončil tento zajímavý poločas, který dopadnul lépe pro domácí Lipsko. To vede od 24. minuty 1:0, kdy se do rychlého samostatného úniku dostal Dominik Szoboszlai, který svůj tým dostal do překvapivého vedení. Rád bych vás tímto pozval ke sledování druhého poločasu, který rozhodně bude stejně bavit jako ten první, kdy jsme se jednoduše nenudili.

45

Rozběhla se nám poslední minuta základní hrací doby tohoto poločasu. Za malou chvíli se dozvíme počet nastavených minut v tomto dějství. V tuto chvíli jsou u míče hosté z Manchesteru.

44

K exekuci přímého kopu se postavil Kevin de Bruyne, kterému se tento přímý kop dost povedl. Belgický hráč překonal domácí zeď a točil míč k jedné z tyčí. Péter Gulácsi se ale natáhnul a míč vyrazil mimo prostor branky.

43

Hostující tým bude mít k dispozici zajímavý přímý kop, který by mohl ohrozit domácí branku. Joško Gvardiol nechal ruce na Rijádu Mahrízovi a ten toho využil.

42

Domácí tým se snaží uklidnit tempo z posledních minut a volí krátké přihrávky mezi obránci. Hráči Manchesteru ani nenapadají a píše vyčkávají. Většina hostujících hráčů je na polovině hrací plochy.

41

Už mohlo být vyrovnáno! Phil Foden napřáhnul k zajímavé střele, která následně orazítkovala tyč domácí branky. Péter Gulácsi se marně natahoval, ale na míč nedosáhnul.

40

První poločas se nám pomalu, ale jistě blíží ke svému konci. Dočkáme se ještě nějaké branky v tomto dějství nebo si budeme muset počkat na druhý poločas? Nechme se překvapit.

39

Další obrovská šance pro domácí tým. Centr z levé strany našel opět Dominika Szoboszlaie, který ale nezakončoval. Domácí útočník ještě hledal lépe postaveného Andrého Silvu, který nechal vyniknout hostujícího brankáře.

38

Konrad Laimer se sice tomu diví, ale podle opakovaných záběrů to faul byl. Manchester bude odkopávat míč z místa prohřešku. Lipsko se opět musí vrátit do svých obranných pozic.

37

Další rohový kop hostujícího týmu přinesl další zakončení, které měl na svědomí Nathan Aké. Hostující stoper tentokrát měl povedenější hlavičku, ale ani ta nezamířila do prostoru domácí branky.

36

Další skvělý zákrok domácí obrany, tentokrát proti pronikajícímu Philu Fodenovi, který se snažil odcentrovat do pokutového území. Jack Grealish se k míči nedostal, budeme sledovat další rohový kop.

35

Manchester měl k dispozici další rohový kop, jehož exekuce se ujal Kevin de Bruyne. Tento belgický záložník sice našel hlavu Nathana Akého, ale ten nedokázal zamířit přesně.

34

Hostující tým opět drží míč pod svou kontrolou a postupnou kombinací se dostává na útočnou polovinu svého soupeře. Ovšem ještě je stále daleko, aby napřímo ohrozila Gulácsiho branku.

33

Kdo by čekal, že by Kyle Walker měl problémy ve sprintových soubojích. Hostující bek měl obrovské problémy, aby k míči nepustil skvělého Dominika Szoboszlaie.

32

Lipsko se skvěle vrátilo do defenzívy a zamezilo rychlému postupu útoku jejich soupeře. Manchesteru nezbývá nic jiného, než dobývat pokutové území německého týmu.

31

Ani z této standardní situaci nic zásadního pro domácí branku nebude. Manchester dnes zatím hraje dost za očekáváním, jejich trenér rozhodně nemůže být s jejich výkonem spokojený.

30

Žlutou kartu dostává Kevin De Bruyne (Manchester City).

30

Máme za sebou úvodních třicet minut tohoto zápasu, kde Lipsko překvapivě vede nad favoritem z Manchesteru po brance Szoboszlaie 1:0. Uvidíme, čeho se dočkáme v dalších patnácti minutách.

29

Pro Pétera Gulácsiho nebyl tohle problém. Domácí brankář si počkal na nákop hostujícího týmu, který směřoval do míst, kde si nabíhal Phil Foden. Domácí brankář nenechal nic v náhodě a míč chytil.

28

Lipsko skvěle vysunulo napadání hostující rozehrávky a tu vytlačilo až na jejich polovinu. Dokonce si museli zahrát i angličtí stopeři. Parádní práce domácího týmu v defenzívě.

27

Na tahu je teď hostující tým, který rozhodně nepředpokládal, že v tomto zápase bude tahat za kratší konec. Manchester bude mít v tuto chvíli standardní situaci po faulu na Grealishe.

26

Už to mohlo být o dvě branky. Parádní protiútok domácího týmu vedl opět Konrad Laimer, který svou přihrávkou tentokrát našel volného Emila Forsberga, jehož pumelici z první trefila prostor, kde stál hostující brankář.

24

Domácí tým se ujímá vedení v tomto zápase. Konrad Laimer skvěle vysunul do brejku DOMINIKA SZOBOSZLAIE, který si nejprve pohlídal ofsajd a poté si to namířil vstříc brankáři Steffenovi, kterého chladnokrevně obešel a potom už nebyl žádný problém míč dostat do prázdné branky – 1:0. Asistence: Konrad Laimer.

23

Zajímavá šance pro hostující tým, ale Grealish ani Stones nedokázal najít prostor branky. Domácí tým skvěle zapracoval v obraně a náznak hostující šance dokázal ubránit.

22

Zack Steffen se vyznamenal parádním zákrokem! Christopher Nkunku vysunul André Silvu vstříc brankáři soupeře, ale ten vystihnul správný moment a vrhnul se pod nohy domácího útočníka.

21

Joško Gvardiol byl pod obrovským tlakem, a tak jeho odkop skončil mimo hrací plochu. Manchester City bude opět po krátké chvíli vhazovat míč zpátky do hry.

20

Zack Steffen si musel dát pozor před centrem z pravé strany od domácího Christophera Nkunkua, jehož pokus málem zapadnul ke vzdálenější tyči. Hostující brankář to zvládnul a míč schoval do rukavic.

19

Kevin De Bruyne se do střeleckého zakončení dostal jako slepý k houslím a vystrašil domácí tým. Míč z jeho kopačky prolétnul těsně nad horní tyčkou domácí branky.

18

André Silva znepříjemnil život Walkerovi, jehož odkop na útočnou polovinu byl zablokován do zámezí. Budeme svědky dalšího autového vhazování, tentokrát to budou zase hostující hráči.

17

Centr byl rozehrán na přední tyč, kde byl připraven jeden z hostujících obránců, který míč odvrátil do zámezí. Lipsko bude mít k dispozici na levé straně autové vhazování.

16

Konrad Laimer se dostal do pokutového území, kde nejprve hledal spoluhráče, ale když se míč dostal zpátky k jeho kopačce, tak vystrašil hostujícího brankáře. Lipsko bude rozehrávat rohový kop.

15

Máme za sebou úvodních patnáct minut tohoto utkání a my v Lipsku stále čekáme na úvodní zajímavou situaci v tomto utkání. Zatím je to z obou stran vyrovnaný fotbal.

14

Žlutou kartu dostává Kevin Kampl (RB Lipsko).

14

K exekuci přímého kopu se postavil Kevin De Bruyne. Hostující playmaker ale našel svým centrem pouze kopačku domácího Kolstermanna, který míč odvrátil do bezpečí.

13

Nordi Mukiele si nevěděl rady s pronikajícím Philem Fodenem, a tak nabídnul soupeři rozehrávku standardní situaci, která je na dostřel domácí branky.

12

Tohlo mohlo být zajímavé. Rijád Mahríz dostal na pravé straně zajímavoý míč, kterou vzápětí poslal do vápna na volného Grealishe. Bohužel se k němu míč nedostal, protože zasáhnul pozorný obránce.

11

Péter Gulácsi si opět zahraje s míčem a opět je pod velkým tlakem ze strany hostujících útočníků, kteří se snažili zablokovat jeho odkop od své branky. To se ale nepovedlo.

10

Jack Grealish byl u míče jako druhý. Péter Gulácsi byl u něj dřív a míč odkopnul opět do zámezí. Manchester bude vhazovat, tentokrát ale na pravé straně hřiště.

9

Angeliño hledal svou přihrávkou Emila Forsberga ve vápně soupeře, ale John Stones se skvěle vrátil a míč poslal svou hlavičkou do rukavic svého brankáře. Skvělá práce hostujícího stopera, který nezmatkoval a zachoval chladnou hlavu.

8

Skvělá diagonální přihrávka Kylea Walkera na levé stranu se k Olexandru Zinčenkovi nedostala. Manchester City bude mít k dispozici autové vhazování na polovině hrací plochy.

7

Joško Gvardiol skvěle vystoupil k Kevinu De Bruyneovi, kterého přeskočil a míč vrátil opět hostujícím stoperům. Hostující akce musí tedy začít od začátku.

6

Olexandr Zinčenko rozhodně nikde nebude spěchat a raději zvolí přihrávku zpět ke stoperům. Manchester volí rozvážnou kombinaci a do útoku se zatím příliš netlačí.

5

Ani jeden tým si v prvních minutách neužije míč příliš dlouho. Tentokrát se s ním na malou chvíli pomazlí domácí tým kvůli zahrané ruce v podání Ilkaye Gündoğana.

4

Phil Foden prováhal správný moment k přihrávce na rozběhnutého Jacka Grealishe. Tohle mohla být zajímavá situace pro hostující tým, ale Foden ji jednoduše zazdil.

3

Anglický tým rozehrával hned dva rohové kopy za sebou, ale ani jeden se úplně podle jejich představ nepovedl. Domácí tým se dokázal ubránit a míč dostal do bezpečí.

2

Lipsko začalo toto utkání poměrně dobře. Hráči si vyměnili pár přihrávek a poté přešili na útočnou polovinu. Hosté je zatím nechávají hrát a ani příliš nenapadají.

1

Úvodního výkopu se ujali domácí hráči, kteří dnes budou hrát v červenobílé kombinaci dresů. Hosté z Manchesteru budou mít na sobě tmavě modré dresy.

1

RB Lipsko: Gulácsi (C) – Mukiele, Klostermann, Gvardiol, Angeliño – Kampl, Laimer – Nkunku, Szoboszlai, Forsberg – André Silva.
Náhradníci: Martínez – T. Adams, Simakan, Moriba, Brobbey, Bonnah, Henrichs.
Trenér: Achim Beierlorzer

Manchester City: Steffen – Walker, Stones, N. Aké, Zinčenko – Gündoğan, Fernandinho (C), De Bruyne – Mahríz, Grealish, Foden.
Náhradníci: Ederson, Carson – Rúben Dias, Sterling, Palmer, McAtee, R. Lavia, Wilson-Esbrand, Egan-Riley.
Trenér: Josep Guardiola

Rozhodčí: Schärer – De Almeida, Zogaj (všichni Švýcarsko).

Zajímavé utkání začíná už v 18:45 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si duel mezi Lipskem a Manchesterem City nenechte ujít, protože se máme na co těšit.

Anglický celek v této skupině potvrzuje svou obrovskou kvalitu, protože z pěti utkání vyhrál hned čtyři. Nejdříve doma porazil 6:3 Lipsko, poté prohrál na hřišti PSG, ovšem pak zabral a dvakrát porazil Bruggy a naposledy si doma poradil s PSG. Manchester City má na svém kontě 12 bodů, nastřílel už 16 branek a je jisté, že tuto skupinu vyhraje. Uvidíme, v jaké sestavě dnes Manchester City nastoupí, protože se předpokládá, že to nebude úplně ta nejsilnější.

RB Lipsko

Německý celek se chtěl v této těžké skupině porvat o postup do další fáze, ale nakonec na vedoucí giganty nestačil. Lipsko v pěti zápasech pouze jednou vyhrálo, když v posledním utkání vyhrálo na hřišti Brugg vysoko 5:0. Předtím remizovalo doma 2:2 s PSG, prohrálo 2:3 na hřišti PSG, doma nestačilo na překvapivě na Bruggy a v úvodním utkání Ligy mistrů prohrálo 3:6 na hřišti Manchester City, tedy dnešního soupeře. Domácí mají čtyři body a stále tedy bojují o třetí místo v tabulce, které zaručuje postup do Konferenční ligy.

Nejlepším střelcem Lipska v letošním ročníku Ligy mistrů je Nkunku, který dokázal nastřílet už 7 branek. Je ale jisté, že tohle je poslední zápas v letošním ročníku, ve kterém nějakou branku ještě může přidat.

Skupina A

1. Manchester City 12 bodů – jistý postup
2. PSG 8 bodů – jistý postup
3. Lipsko 4 body
4. Bruggy 4 body

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Prestižní Liga mistrů má na programu poslední zápasy základních skupin a my budeme sledovat duel RB Lipsko – Manchester City. Mírným favoritem je hostující celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.