Ve druhém poločase nastal nejdůležitější okamžik v 64. minutě, kdy se po souboji Militaa a Barelly rozdávaly karty. Druhý jmenovaný dostal dokonce rovnou červenou a Inter byl rázem oslaben. I když se snažil i nadále útočit, Real postupně přebíral kontrolu i na míči a veškerou snahu soupeře zlomil v 79. mimutě, kdy se parádně trefil Marco Asensio.
Madridský celek poráží Inter i ve druhém zápase ve skupině a uhájil si tak první pozici! Oba celky se samozřejmě podívají do play off.

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 7:10. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 5:10.

Kroos
78. min Valverde
Casemiro
71. min Camavinga
10 Modrić
Modrić
21 Rodrygo
Rodrygo
78. min Asensio
16 Jović
Jović
78. min Díaz
Vinícius Júnior
81. min Hazard

Çalhanoğlu
60. min Vecino
Brozović
60. min Vidal
23 Barella
Barella
Dumfries
46. min Dimarco
9 Džeko
Džeko
60. min Sánchez
Martínez
66. min Gagliardini

89

Míč se pohybuje na polovině hrací plochy a lze konstatovat, že o osudu dnešního střetnutí je skutečně rozhodnuto.

88

Závěrečné minuty nám skutečně nepřináší nějaké pohlední zakončení a spíše už se čeká na závěrečný hvizd.

Zákrok brankáře Samir Handanovič: 1.

Zákrok brankáře Thibaut Courtois: 1.

87

Důkazem je jejich hra na polovině hrací plochy, kdy si přihrávají mezi sebou a nepospíchají s postupem směrem k brance Handanoviče.

86

Hráči Madridu se již hlavně snaží dobře bránit a do útočení už tolik aktivity nevydávají.

85

S největší pravděpodobností to vypadá na fakt, že si Real Madrid pohlídá první pozici v tabulce a jejich soupeř skončí na druhé příčce.

84

A skoro jim to i vyšlo! Milan Škriniar, který je taky dnes na hrací ploše hodně vidět, si našel prostor ke hlavičce a zamířil přesně do středu branky. Tam však byl připraven gólman!

83

Roh pro Inter, který se po delší době dokázal dostat před branku Courtoise a bude se snažit ještě o dramatizování zápasu.

82

Real Madrid začíná mít až nyní větší převahu. Handanovič nyní hrou na zemi dokázal vykopnout míč do bezpečnějšího místa. Následně se o další dění postarali obránci.

81

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Vinícius Júnior, přichází Eden Hazard.

79

Real Madrid právě vstřelil branku!
Bílý balet si roh rozehrál na krátko a nikam nespěchal. Nakonec míč přišel na MARCA ASENSIA, který se rozhodl napřáhnout ke střele a lépe už to rozhodně trefit nemohl. Míč se odrazil od levé tyčky a zapadl přesně do branky. Na tuto rychlou a přesnou ránu gólman na brankové čáře nedokázal vůbec reagovat. Asistence: Dani Carvajal.

79

Real po větším vystřídání ihned vrhl svou sílu do útočení a vybojoval si další roh.

78

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Toni Kroos, přichází Federico Valverde.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Jović, přichází Mariano Díaz.

78

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Rodrygo, přichází Marco Asensio.

75

Hostující celek drží míč a neúnavně se snaží najít nějakou skulinu k ohrožení branky Courtoise.

74

Bastoni si pomohl rukou a pomocí horních končetin zastavil Joviće. Za tento počin vidí žlutou kartu.

73

Alexis Sánchez se držel na hranici ofsajdu, Přesto si dokázal ohlídat danou linii, ale při zpracování se mu míč trochu odrazil od nohy a připravil se tak o rychlý postup na branku.

72

Ve hře Interu zatím není vidět, že by je nějak poznamenalo vyloučení Barelly. Ovšem zatím se nyní těžce prosazují na polovinu Realu.

71

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Casemiro, přichází Eduardo Camavinga.

70

Pěkné a pohotové zakončení od Rodryga, který si nechal míč dopadnout na hrací plochu a následně jej trefil křižnou ranou kolem levé tyčky!

66

Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Lautaro Martínez, přichází Roberto Gagliardini.

66

Inter to již bude mít hodně těžké, když má o jednoho hráče méně a uvidíme, jak si s tím poradí a jak na tohle dokáže případně zareagovat Real.

65

Celou situaci si rozhodčí ještě prohlédl přes video VAR a rozhodl tak, jak rozhodl.

64

Barella však byl více aktivní v dané roztržce a vidí červenou kartu a musí opustit dění na hrací ploše.

64

Éder Militao dostane žlutou kartu a bude moci pokračovat.

63

Rozhodčí něco nyní řeší a vypadá to, že tento incident jen tak nepřehlédne.

62

Éder Militao zastavil Barellu, který nakonec upadl za autovou čáru. Barella možná trochu narazil do reklamní plochy a ranou do nohy udeřil Militaa. Ten chtěl úder vrátit, ale to už se ostatní hráči dostali k obou kohoutům a roztržka byla ukončena.

61

44:56% je aktuální držení míče, což stále ukazuje na fakt, že Inter má míč více pod svou kontrolou, i když už to není takový rozdíl jako v prvním poločase.

60

Trenér Interu nyní rapidně sáhl do své sestavy, když vyměnil hned tři hráče a uvidíme, jestli tato změna přinese změnu na hrací ploše.

60

Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Marcelo Brozović, přichází Arturo Vidal.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Edin Džeko, přichází Alexis Sánchez.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Matías Vecino.

58

Ona standardní situace nakonec pro domácí celek nepřinesla nic zásadního a Inter se bez problémů dokázal ubránit.

57

Milan Škriniar si počínal v souboji nedovoleně a nabídl soupeři zajímavou standardní situaci. I když se slovenský obránce pokoušel zvrátit rozhodnutí sudího, neuspěl.

55

Luka Jović nyní dobře mířil k levé tyčce, kam stihl doskočit Handanovič a připsal si svůj první zákrok dnešního duelu.

54

A máme tu první žlutou kartu zápasu. Vinícius Júnior měl míč pod svou kontrolou a zezadu jej fauloval Danilo D'Ambrosio, který je tak prvním hříšníkem tohoto zápasu.

53

Snaha zrychlit hru na pravé straně se Interu povedla jen částečně. Jejich soupeř dokázal zastavit jejich postup a ještě odehrát míč do autu.

52

Na centr si nejvýše naskočil Casemiro, který se již stihl vrátit zpět do hry a svou hlavičku poslal asi dva metry nad horní tyčku!

51

Rodrygova snaha byla sražená na roh a Real se šikuje před brankou soupeře.

50

Casemiro dostal potřebné rychlé ošetření a kulhavým krokem nyní odchází za autovou čáru. Uvidíme, zda bude moci pokračovat ve své hře.

49

Tvrdší souboj nyní svedl Casemiro a Martínez. Zatímco druhý jmenovaný už je zpět na nohou, Casemiro si žádá ošetření. Při dopadu si natáhl svou nohu.

48

Nicoló Barella potáhl míč po pravé straně a i přes dobíhajícího obránce se dostal k zakončení. Svůj pokus poslal mimo tři tyče. První vážnější zakončení pro Inter v začátku druhé půle.

47

Realu se podařilo přerušit kombinaci svého celku, ale sám nedokázal zaútočit a hra se nyní odehrává spíše na polovině hrací plochy.

46

Hostující celek začal úvodní minutu druhého poločasu svou kombinací. Stejně jako jsme to mohli vidět v průběhu prvního poločasu.

46

Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Denzel Dumfries, přichází Federico Dimarco.

46

Inter začal velmi dobře, když v úvodních minutách dokázal tvořit hru. Real se před Handanoviče dostával jen z rychlých brejků. Nakonec jeden jejich útok skončil brankovou radostí a Inter rázem prohrával. Italský celek to nakoplo k dalším útočným snahám, ale Courtoise dokázal vychytat první poločas s čistým štítem. Real měl v závěru prvního poločasu velkou šanci k odskočení skóre, ale Rodrygova střela skončila na tyčce!

45+1

45+1

A po rohovém kopu Madrid uvedl míč do další krátké kombinace, která skončila jen střelou do boční sítě.

45

Po další snaze domácích skončil míč na rohovém kopu. Což je i prvním rohem pro domácí celek!

44

A nakonec z toho bylo nebezpečné zakončení! Rodrygo svým zakončením orazítkoval pravou tyčku! Real byl nyní blízko dvou brankovému vedení.

44

Madrid dostal míč a nyní kombinací utahuje smyčku v defenzívě Interu.

42

Domácí celek se nyní zmohl jen na odehrání míče kousek za půlku. Inter zahajuje svou další kombinační souhru směrem k brance Courtoise.

41

Mírná aktivita Realu je pryč a Inter je opět na míči a jeho cílem je pokusit se o vyrovnání ještě před koncem prvního poločasu, který se již rapidně blíží.

40

Ivan Perišić je hodně vidět. A zase měl míč na střelu a trefil jen bránícího hráče ve vápně. Defenzíva Madridu nebyla nyní rozhodně vůbec zkonsolidována.

38

Obránce Interu se stihl vrátit do vápna a ještě hbitě odrazit centr na střed pokutového území.

37

S blížícím se koncem prvního poločasu sledujeme kombinaci domácích, kteří se snaží dostat aktivitu na svou stranu.

36

Real se v posledních minutách dokáže o něco déle držet u míče a snaží se překazit dosavadní aktivitu soupeře.

35

Další rychlý protiútok domácích a opět z toho bylo velké pozdvižení. Jeden z hráčů si pohlídal ofsajd, zpracoval si dlouhou přihrávku a následně zasekl míč proti vracejícímu se bránící hráči. Následně dokázal dobře přihrát na Joviće, který zakončil přes vybíhajícího brankáře mimo levou tyč.

34

A po něm přišel centr na zadní tyč, kde Ivan Perišić ukázal kousek své akrobacie a položil se do vzduchu, kde takovými polo nůžkami chtěl docílit branky. Nakonec trefil prostor nad bránou.

33

Éder Militao nyní dokázal odhlavičkovat letící centr před jeho branku. Míč však poslal nad branku a dává soupeři další roh.

32

Luka Modrić si chtěl v poklidu zpracovat míč, ale byl sražen soupeřem. Konkrétně Militaem, kterému nyní byl odpuštěn karetní postih ve formě žluté karty.

31

K vyrovnání jim nyní nedopomohl ani jejich další rohový kop, který byl již čtvrtým v pořadí. Kdežto Real má ve své statistice zatím nulu.

30

Duel se nám dostal do své první třiceti minutovky. Platí, že Inter si od úvodních minut drží aktivitu a držení míče na své straně, nicméně je týmem, který ztrácí jednu branku.

28

Zdá se, že Real Madrid bude v dnešním duelu sázet na rychlé brejky. Po ubráněné kombinaci Interu, se velmi rychle dokázal jeden z jejich hráčů přesunout po levé straně na jejich polovinu. Nicméně tento protiútok Inter rychle dokázal uhasit.

27

Ten nyní nepřinesl pro italský celek nějakou větší šanci k potenciálnímu vyrovnání a Real velmi rychle dostal hru k polovině hřiště.

26

Centr z pravé strany byl nakonec sražen do zázemí a hráč Interu míří k rohovému praporku, aby se ujmul zahrávání rohu.

26

Thibaut Courtois zachytává lehčí zakončení a připisuje si svůj první zákrok, při kterém se rozhodně moc nezapotil.

25

Real Madrid po své ztrátě míče, poctivě drží svou linii na své polovině a snaží se kompaktně bránit hráče Interu.

23

Po dalším faulu Interu se na hrací ploše vzedmuly první větší emoce. Nakonec se vše rychle uklidnilo a nyní Real pokračuje v kombinační souhře na polovině svého soupeře.

22

Nebezpečnější skluz od hráče Interu a možná kdyby zasáhl soupeře přesně a vší silou, mohlo přijít těžší poranění pro hráče Realu. Naštěstí se vše obešlo bez vážné situace.

21

Šikovný oblouček do vápna, kam si naběhl další hráč hostí. Ten však prodloužil míč nad branku.

20

Po dalším útočném obléhání branky domácích, jeden z hráčů odrazil z první míč do autu. Inter bude pokračovat ve své snaze za vyrovnáním.

19

Hakan Çalhanoğlu byl dobře postaven ve vápně, ale v rozhodující chvíli k němu nedoputoval míč. Obrana Realu se dokázala nyní pozičně ubránit.

18

Inter se ihned snaží o rychlou odpověď a opět sovu snahu upíná do blízkosti branky Courtoise.

17

Ovšem Real se nakonec dostává jako první do vedení. Stačilo jim k tomu jedna povedená útočná akce! TONI KROOS po přihrávce od Rodryga dokázal přesně zamířit k pravé tyčce a Handanovič poprvé v zápase kapituloval. Asistence: Rodrygo.

15

V úvodní čtvrt hodině hry jsou rozhodně aktivnější hosté. Ti si dokázali vypracovat dvě dobré příležitosti. Real se zatím před brankou Interu moc neukázal.

14

První rohový kop pro Inter nedopadl zrovna nejlépe. Jeden z hráčů jen za sebe prodloužil centrovaný míč a akce z rohu vzápětí skončila.

13

Na druhé straně se o něco pokoušel Rodrygo, ale ani ten zatím pořádně Handanoviče nebo obranu Milánu neprověřil.

12

Dani Carvajal byl nyní dobře postaven ve vápně, kdy jej trefil míč, který z první vyslal Ivan Perišić! Inter měl další dobrou šanci k otevření skóre zápasu.

11

První větší snaha domácích, kteří se dostali po krkolomnější kombinaci do blízkosti branky soupeře. Ovšem k zákroku Handanoviče nedonutili.

10

Rodrygo se pokoušel dostat míč na polovinu Interu. To se mu sice nepovedlo, ale byl faulován a jeho tým nyní bude mít šanci se přiblížit k brance Handanoviče.

9

Inter na polovině hřiště drží míč a kombinuje. Uklidňuje svou hru a pokračuje v dobrém začátku utkání.

8

Ivan Perišić přiťukl míč ve vápně na Barellu, který však zaškobrtl ve vápně a nestihl poměrně dobrou přihrávku!

7

Marcelo Brozović neváhal a z první dokázal trefit vysoký míč. Ten nakonec zaplachtil jen těsně nad branku Realu. Thibaut Courtois se protáhl ke své horní tyčce, ale míč nezasáhl.

6

Alessandro Bastoni až na podruhé dokázal poslat lehký centr do vápna. Nicméně přesně na hlavičku bránícího hráče. Hosté jsou zatím více aktivnější směrem do útoku.

5

Ivan Perišić se pokoušel o centr z levé strany. Ovšem bránící hráč byl blízko a odrazil míč do autu. Ivan Perišić se ujme zahrávání autu.

4

Casemiro patičkou odrazil míč z pokutového území. Následovala střela, kterou zastavil další bránící hráč ve vápně. Inter měl první větší možnost jak ohrozit branku svého soka.

3

Danilo D'Ambrosio si zpracoval míč u pravé lajny a ihned jej posílal do vápna Madridu. Tam si obrana s míčem věděla rady.

2

Hráč Interu si nabíhal na pas, ovšem přihrávka na něj neprošla. Vzápětí se do rychlého protiútoku dostal Vinícius Júnior, který zakončoval křižnou střelou k pravé tyčce. Míč minul branku Milánu.

1

Bílý balet se zhostil rozehrávky a zahájil svou první kombinaci, která se odehrává na jeho vlastní polovině. Do dané kombinace byl vtažen i brankář Courtois.

1

Real Madrid CF: Courtois – Carvajal, Militao, Alaba, F. Mendy – Kroos, Casemiro, Modrić (C) – Rodrygo, Jović, Vinícius Júnior.
Náhradníci: Fuidias, Lunin – Asensio, Camavinga, M. Díaz, Nacho Fernández, E. Hazard, Isco, Marcelo, J. Vallejo, Valverde, L. Vázquez.
Trenér: C. Ancelotti

Inter Milán: Handanovič (C) – Bastoni, Škriniar, D'Ambrosio – Perišić, Çalhanoğlu, Brozović, Barella, Dumfries – Džeko, Lautaro Martínez.
Náhradníci: Cordaz, I. Radu – de Vrij, Dimarco, Gagliardini, Kolarov, Alexis Sánchez, Sensi, Vecino, Arturo Vidal, Zanotti.
Trenér: S. Inzaghi

Rozhodčí: F. Brych.

Dnes se střetnou dva favoriti na celkové prvenství v LM. Inter a Real budou bojovat o první pozici ve skupině. Oba celky mají pochopitelně zajištěnou účast v jarní fázi play off. Ovšem z jaké pozice budou do něj oba celky vstupovat, ukáže jejich poslední zápas ve skupině.

Realu se zatím daří na všech frontách. Jednak v domácí soutěži, kde mu patří první pozice v LaLize. A taky v Lize mistrů se vyhřívá na prvním místě. Ovšem to si musí ještě uchránit před svým dnešním soupeřem, který jej v případě svého vítězství může sesadit na druhou pozici.
Madriv ve skupinové fázi prohrál jen jednou a to překvapivě 2:1 s Šerifem Tiraspol, který si nakonec dokázal v rámci bojů ve skupině vybojovat třetí pozici a kvalifikovat se do play off Evropské ligy. Jinak španělský celek dokázal vyhrát všechny další čtyři duely a to s dosavadním skóre 12:3!

Inter Milán

Inter bude dnes bojovat o první místo v tabulce a taky bude chtít vrátit porážku svému soupeři. V prvním zápase totiž Inter prohrál s Realem těsným rozdílem 1:0, kdy Bílý balet rozhodl o třech bodech v samotném závěru zápasu. Tehdy vystřelil výhru svou brankou Rodrygo. I Inter málo inkasuje a doposud inkasoval jen třikrát. Ofenzíva je v porovnání s Realem o něco horší, i tak skóroval ve skupinové fázi celkem osmkrát.