To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.

Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 4:1. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 1:8. Fauly: 13:8.

Je konec. Wolverhampton dnes nestačil na Crystal Palace, kterému podlehl poměrem 0:2.
Hosté vstoupili do zápasu velmi aktivně a byli odměněni v 19. minutě, když se postaral o úvodní branku Jean-Philippe Mateta. Ve 34. minutě Eagles získali také pokutový kop, který si vzal na starost Wilfried Zaha a proměnil jej. V nastavení první půle ještě nebezpečně pálil Michael Olise, ale José Sá jeho ránu vyrazil. V 58. minutě se Zaha dostal ke střele, ovšem domácí brankář si připsal další zákrok. Wolves celý zápas tahali za kratší konec a nevytvořili si žádnou větší šanci.

Wolverhampton(3-4-2-1)

1
23 Kilman
Kilman
79. min Chiquinho
16 Coady
Coady
27 Saïss
Saïss
2 Hoever
Hoever
25. min Castro
Neto
63. min Jiménez
Hwang Hi-čchan

Crystal Palace FCCrystal Palace FC(4-3-3 )

Kouyaté
69. min Milivojević
15 Schlupp
Schlupp
7 Olise
Olise
82. min Hughes
14 Mateta
Mateta
69. min Benteke

90+4

Daniel Podence si našel místo pro centr a Jonny Castro se následně dostal do zakončení, ovšem jeho pokus skončil zblokován.

90+3

Rúben Neves to zkusil z dálky, ale jeho pokus vyrazil Vicente Guaita bez problémů.

90+3

Tyrick Mitchell si skvěle poradil s Chiquinhem u postranní čáry a získal pro své mužstvo autové vhazování.

90+2

Daniel Podence hledal Romaina Saïsse, ale obrana Eagles je dnes velmi pečlivá.

90+1

Christian Benteke měl dostatek místa a posunul míč na Zahu, který ale následný centr přetáhl, ovšem Crystal Palace zůstal u balónu.

90

Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90

Will Hughes uviděl žlutou kartu za svůj nedovolený zákrok po faulu ve středu hrací plochy.

89

Fernando Marçal centroval z levé strany, ale jeho pokus skončil jen bezpečně v rukou brankáře.

88

Žlutou kartu dostává Vicente Guaita (Crystal Palace FC).

87

Rúben Neves se dostal k odraženému míči, ale jeho pokus zpoza vápna letěl vedle brány Crystal Palace.

85

Raúl Jiménez čekal před bránou na centr ze strany, ale obrana Eagles si poradila.

84

Chiquinho se opět dostal za obranu soupeře, ale Vicente Guaita včas vyběhl a zblokoval jeho zakončení.

83

Domácí se ve druhé půli nedostali ani k jedné střele na bránu a nyní se navíc Vicente Guaita postará o odkop od své svatyně.

82

Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Michael Olise, přichází Will Hughes.

81

Tentokrát je odmáván a následně odpískán také ofsajd na druhé straně, ve kterém se nachytal Wilfried Zaha.

80

Chiquinho se snažil rychle dostat za obranu, ale Vicente Guaita včas vyběhl.

79

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Max Kilman, přichází Chiquinho.

78

Už to vypadalo na zajímavou šanci pro vlky, ale vše znovu přerušuje pomezní rozhodčí, protože se Hwang Hi-čchan nacházel v ofsajdu.

77

Pokus o centr Jonnyho Castra byl zblokován a následuje tak sedmý rohový kop Wolves v utkání.

76

Raúl Jiménez se snažil dostat po pravé straně přes Mitchella, ale ten jej za žádnou cenu nepustil do vápna.

75

Michael Olise sice prošel kolem Romaina Saïsse, ale jeho přízemní zakončení skončilo v moci brankáře.

74

Hwang Hi-čchan se na druhé straně sice dostal ke střele zpoza vápna, ale jeho pokus letěl vysoce nad bránu Crystal Palace.

72

Christian Benteke už nemohl pokračovat v útoku, ale obrana Wanderers poslala míč jen do zámezí a následuje rohový kop.

71

Raúl Jiménez se snažil protlačit k míči, ale nakonec se jen dopustil faulu.

70

A znovu se v ofsajdu ocitli hosté, konkrétně to byl Christian Benteke, který je na hrací ploše pár chvil.

69

Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Jean-Philippe Mateta, přichází Christian Benteke.
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Cheikhou Kouyaté, přichází Luka Milivojević.

68

Jean-Philippe Mateta se snažil něco vymyslet po levém křídle, ale pomezní rozhodčí zvedl praporek na signalizaci ofsajdu.

67

Crystal Palace má zápas nadále pod kontrolou a znovu drží míč ve středu hrací plochy.

65

Domácí se dostali po levé straně do vápna, ale Vicente Guaita byl připraven a chytil míč do rukou.

64

Rúben Neves se nyní snažil dostat do zakončení, ale Wilfried Zaha se skvěle vrátil a čistým zákrokem vypíchl míč soupeři.

63

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Pedro Neto, přichází Raúl Jiménez.

60

Hodina utkání je za námi a Crystal Palace stále vede na půdě Wolves 2:0.

58

Wilfried Zaha velmi nebezpečně vypálil, ale José Sá jeho pokus dokázal vytěsnit!

56

Následná standardní situace Wolves také nepřinesla nic nebezpečného a Eagles dostali míč do bezpečí.

55

Jeff Schlupp se provinil také faulem, ale nyní rozhodčí vše vyřešil pouze domluvou.

54

Znovu se Wolves nepodařilo vymyslet nic vážnějšího a další centr tak skončil na hlavě hostujícího hráče.

53

Conor Gallagher sice nerad, ale uviděl žlutou kartu za svůj faul na Hwang Hi-čchana.

50

Tyrick Mitchell skvělou přihrávkou našel ve vápně Conora Gallaghera, který si míč připravil pro střelu, ale jeho pokus skončil v moci gólmana Wolves.

48

Hwang Hi-čchan se snažil dostat k přihrávce, ale ta nakonec skončila jen u brankáře Vicente Guaity.

47

Rúben Neves se snažil vymyslet nějaký centr do vápna, ale míč mu utekl do zámezí.

46

Druhý poločas začne přibližně v 17:04.

První poločas je za námi a Crystal Palace vede nad Wolves 2:0. Hosté vstoupili do zápasu velmi aktivně a byli odměněni v 19. minutě, když se postaral o úvodní branku Jean-Philippe Mateta. Ve 34. minutě Eagles získali také pokutový kop, který si vzal na starost Wilfried Zaha a proměnil jej. V nastavení první půle ještě nebezpečně pálil Michael Olise, ale José Sá jeho ránu vyrazil.

45+5

45+4

Fernando Marçal se po centru z rohu sice dostal ke hlavičce, ale ta nic vážnějšího nepřinesla.

45+4

Daniel Podence se následně dostal ke střele zpoza vápna, ale jeho pokus skončil na zákroku Guaity a následuje ještě jeden roh.

45+4

Ovšem domácím se v první půli nedaří zkrátka vůbec nic, ale budou mít k dispozici ještě poslední rohový kop v první půli.

45+3

Centr letěl na přední tyč a vlci budou zahrávat další standardní situaci, o kterou se postará João Moutinho.

45+2

Následný rohový kop ale přinesl jen brejk Wolves, kteří také získali rohový kop a to z pravé strany.

45+1

Michael Olise si skvěle pohrál s obranou a následně nebezpečně vypálil do levé šibenice, ale José Sá předvedl skvělý zákrok!

45

44

Eagles stále a bezpečně drží balón ve středu hrací plochy a snaží se vymyslet třetí gólovou akci.

42

Patrick Vieira je zatím velmi spokojený s výkonem svého týmu a Wolves v první půli nehrají vůbec dobře.

40

Conor Gallagher zkoušel překvapit domácího brankáře střelou z dálky, na kterou se musel José Sá pořádně natáhnout a vyrazil míč mimo tři tyče. Následuje další roh.

39

Následný centr ze standardní situace nic nepřinesl, ovšem hosté zůstali na míči a poslali další balón do vápna, pro který si už přišel José Sá.

38

Michael Olise předvedl skvělou práci a pasem našel Zahu, který vypálil zpoza vápna, ale jeho pokus byl zblokován na rohový kop.

37

Následný centr ale nepřinesl nic nebezpečného, protože obrana Eagles dokázala odvrátit balón do bezpečí.

36

Tyrick Mitchell se tentokrát dopustil faulu na své polovině a daroval tak Wolves možnost volného kopu z pravé strany.

34

Crystal Palace právě vstřelil branku!
A je to 2:0 pro hosty! K pokutovému kopu se postavil WILFRIED ZAHA, který zakončil razantně do levé části branky, kde sice šel také gólman Sá, ale míč nedokázal vyrazit.

33

Byla nařízena penalta pro Crystal Palace! Jeff Schlupp se skvěle dostal do vápna, kde jej podrazil Max Kilman.

32

Další rychlá, ale jednoduchá přihrávka na Wilfrieda Zahu po levé straně, který posunul míč Matetovi, ale jeho pokus byl zblokován.

31

Znovu si Eagles vymysleli velmi dobrou akci směrem do vápna, ale nakonec se jednalo o ofsajd, což potvrdil také zpětný záběr.

30

Půl hodina utkání je za námi a Crystal Palace vede nad Wolves zaslouženě poměrem 1:0.

29

Standardní situace byla rozehrána nakrátko, ale následná přihrávka našla pouze soupeře.

28

Nyní se hra hodně kouskuje a po dalším faulu ze strany vlků bude následovat volný kop Crystal Palace.

26

Romain Saïss se nedokázal protlačit k míči na pravé straně a Crystal Palace jej odkopl do bezpečí.

25

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Ki-Jana Hoever, přichází Jonny Castro.

24

Dlouhou dobu je zápas přerušen, neboť je Ki-Jana Hoever stále ošetřován a nakonec v doprovodu lékařů opouští hrací plochu velmi pomalu, je viditelně otřesen.

21

Tentokrát se Wolves dostali dopředu, ale hra je přerušená, neboť Ki-Jana Hoever zůstal ležet na hrací ploše a je ošetřován.

19

Hosté se zaslouženě ujímají vedení 1:0! Wilfried Zaha si sběhl po pravé straně za obranu, kde dostal míč, který vybojoval ještě na hrací ploše a posunul ho JEANU-PHILIPPE MATETOVI, jenž zakončil, ale José Sá nepředvedl zrovna dobrý zákrok a následná dorážka do prázdné svatyně byla třešničkou.

18

Wolves drží balón stále ve středu hrací plochy a čekají na nějakou nabídku směrem dopředu.

16

Bohužel nám toho zatím utkání příliš nepřineslo, ale vlci se už dostávají do zápasu a drží míč.

14

Následně se Wolves snažili něco vymyslet po pravém křídle, ale tam nebyl dostatek místa a Crystal Palace získalo autové vhazování.

13

Domácí ale zatím nepředvedli v dnešním zápase nic vážnějšího a pouze se brání od úvodního výkopu.

12

Další dobrý centr, který směřoval na Jean-Philippe Matetu, ale obrana Wolves odkopla balón a může jít do brejku.

11

Tentokrát přišel dobrý centr do pokutového území domácích, ale José Sá si dokázal poradit. Tlak Crystal Palace ale pokračuje.

10

Jeff Schlupp se po chvíli dostal do zakončení, ale jeho pokus letěl vedle domácí svatyně. Hosté ovšem pokračují ve velmi aktivní hře.

9

Centr z rohu sice nejprve nepřinesl nic nebezpečného, ale následně přišel faul domácího hráče mimo vápno a Crystal Palace bude zahrávat volný kop.

8

Eagles se opět dostali dovnitř šestnáctky, ale následné zakončení bylo zblokováno a následuje tak rohový kop.

6

Crystal Palace sice měl k dispozici rohový kop, ale ten nepřinesl nic nebezpečného a u míče budou vlci.

5

Rúben Neves se provinil šlapákem v souboji s Olisem, což sudí viděl a odpískal domácímu hráči nedovolený zákrok.

4

Domácím se nepovedla rozehrávka podle představ, ale Conoru Gallagherovi se míč odrazil do zámezí.

3

Crystal Palace se vydal dopředu po levé straně, ale následná zpětná přihrávka byla sražená do zámezí a José Sá bude rozehrávat od své svatyně.

2

Hosté se snažili projít po pravé straně, ale ocitli se jen v ofsajdovém postavení a Wolves tak budou rozehrávat na své polovině.

1

Wolverhampton Wanderers: J. Sá – Kilman, Coady (C), Saïss – Hoever, Neves, Moutinho, Marçal – Podence, Neto – Hwang Hi-čchan.
Náhradníci: Ruddy – Aït-Nouri, W. Boly, Dendoncker, Chiquinho, Jiménez, J. Castro, F. Silva, Trincão.
Trenér: Bruno Lage

Crystal Palace FC: Guaita – Clyne, Joachim Andersen, Guehi (C), T. Mitchell – Gallagher, Kouyaté, Schlupp – Olise, Mateta, Zaha.
Náhradníci: Butland – J. Ayew, Ch. Benteke, Edouard, Eze, Hughes, Kelly, Milivojević, Riedewald.
Trenér: Patrick Vieira

Rozhodčí: Madley – Smart, Eaton.

Crystal Palace je momentálně na 11. pozici se 30 body a skóre 37:38. Po vysoké výhře 4:1 na půdě Watfordu, kdy se prosadili dvakrát Zaha a po jedné brance si připsali Mateta s Gallagherem, se Eagles utkali doma s Burnley. Už v 9. minutě poslal domácí do vedení Schlupp a po první půli vedl Crystal Palace 1:0. Ovšem vstup do druhého poločasu se nepodařil, neboť si po pár desítkách vteřin vstřelil vlastní branku Milivojevič. Zápas nakonec skončil remízou 1:1.

Wolverhampton Wanderers

Wolverhampton Wanderers se aktuálně nachází na 8. místě se 40 body a skóre 24:21. Po těsné prohře 1:2 na půdě Arsenalu, který získal tři body vlastní brankou brankáře Josého Sá v 90+5. minutě se Wolves představili na půdě West Hamu. V první půli byly k vidění jen dvě střely na bránu. Druhý poločas nabídl jednu branku, kterou na své narozeniny vstřelil český záložník Tomáš Souček a postaral se tak o výhru 1:0. Wolves tak mají dvě prohry v řadě.

Ve 28. kole Anglické Premier League se proti sobě utkají týmy Wolverhampton Wanderers a Crystal Palace FC. Naposled se spolu tato mužstva utkala v listopadu na půdě Crystal Palace, které ovšem zvítězilo 2:0 po brankách Zahy a Gallaghera. Dnes se bude hrát na Molineux Stadium ve Wolverhamptonu. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Andy Madley a jeho asistenti Eddie Smart a Derek Eaton. Úvodní výkop je naplánován na 16:00.