Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 14:4. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:11.

Sledovali jsme velmi zajímavé utkání. Hosté nebyli v prvním poločase lepší, přesto ale vedli 2:0. Domácí po přestávce zbraně nesložili a díky velmi dobrému výkonu dokázali srovnat na 2:2. Celkově byli lepším týmem a s remízou tak budou nakonec spokojeni hlavně hosté.

90+5

Crystal Palace FCCrystal Palace FC(4-3-3 )

Gallagher
71. min Schlupp
Milivojević
McArthur
9 Ayew
Ayew
53. min Olise
22 Edouard
Edouard
85. min Benteke

Lookman
80. min Albrighton
Tielemans
Choudhury
60. min Soumaré
7 Barnes
Barnes
Iheanacho
71. min Maddison

90+5

Luka Milivojević posílal do vápna dobrý centr, jenže Jeff Schlupp balon pouze lehce líznul hlavou a poslal ho do zámezí. Následuje odkop od Schmeichelovy brány.

90+4

Žlutou kartu dostává Harvey Barnes, který musel při protiútoku domácích zatáhnout za záchrannou brzdu.

90+3

James Maddison posílal do vápna dobrý centr, avšak Boubakary Soumaré nečekal, že k němu propadne míč až na zadní tyč. Takže balon proskákal až do zámezí a je z toho aut pro domácí.

90+3

Teď tady bude ale rohový kop pro hostující tým.

90+2

James McArthur nyní fauloval na polovině soupeře a sám si to hodně vyčítá. Hosté samozřejmě s rozehrávkou pospíchat nebudou.

90+2

Hraje se stále na polovině Leicesteru, domácí chtějí dokonat velký obrat.

90+1

Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

90

Již se hraje poslední minuta normální hrací doby. Vzhledem k dlouhému ošetřování Vardyho se dá očekávat značné nastavení.

89

Hosté již definitivně rezignovali na ofenzivní snažení a jejich cílem je očividně dohrát zápas alespoň do nerozhodného stavu.

88

Po centru do vápna od rohového praporku se k hlavičce dostával Jeff Schlupp, z velmi dobré pozice ale zakončil mimo.

87

Hráči Crystal Palace pokračují v náporu a závěr zápasu bude ještě zajímavý.

86

Dobrou zprávou pro hosty je, že se Vardy po ošetření vrací zpět na hřiště.

85

Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Odsonne Edouard, přichází Christian Benteke.

85

Vardy je dlouze ošetřovaný a nevypadá to s ním příliš dobře.

85

Žlutou kartu dostává James McArthur (Crystal Palace FC).

83

Velká nepříjemnost pro hosty. Po souboji ve středu pole byl tvrdě atakovaný Jamie Vardy a s velmi bolestivou grimasou zůstal na trávníku.

81

Joel Ward zkoušel centrovat do vápna, nikoho ze spoluhráčů ale nenašel.

80

Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Ademola Lookman, přichází Marc Albrighton.

79

O malou chvilku později fauloval pro změnu James Maddison. Míč mají domácí.

78

Joachim Andersen ve skluzu místo balonu trefil nohy Maddisona a dostává žlutou kartu.

77

Centr do vápna nebyl nebezpečný a po krátké mezihře bude následovat odkop od brány, kterou střeží Vicente Guaita.

76

Lišky budou mít možnost v podobě přímého kopu. K balonu se staví střídající James Maddison.

74

Hosté si celý druhý poločas koledovali a nyní budou muset hodně zabrat. Domácí jsou totiž pochopitelně na koni a tlačí se do útoku.

72

Crystal Palace právě vstřelil branku!
A je srovnáno! Po sérii hlavičkových odrazů ve vápně Leicesteru se ve finále balon dostal ke střídajícímu JEFFU SCHLUPPOVI, který se poprvé trefuje do sítě svého bývalého zaměstnavatele, se kterým v minulosti získal i mistrovský titul.

71

Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Conor Gallagher, přichází Jeff Schlupp.

71

Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Kelechi Iheanacho, přichází James Maddison.

70

Do vápna posílal míč nyní Zaha, pozorný Jannik Vestergaard ho ale odpálil až na polovinu domácích.

69

Conor Gallagher fauloval a balon budou mít hosté.

67

Čeká nás rozhodně zajímavý závěr zápasu. Domácí opravdu výrazně zvýšili své úsilí a hosté se jen brání.

65

Tempo hry se po gólu na 1:2 samozřejmě výrazně zvýšilo. Domácí fotbalisté vycítili šanci a zároveň hosté pochopili, že nemohou být dále pasivní.

63

Hosté měli šanci odpovědět díky rohovému kopu, ten ale šanci pro Leicester nepřinesl.

61

Po centru z levé strany se pokoušel MICHAEL OLISE okamžitě zakončit. Na první pokus se mu to sice nepovedlo, ale defenzivou odražený balon již na druhý pokus dokázal usměrnit do brány a domácí snižují na 1:2!

61

Luka Milivojević kopal z pravé strany přímý kop. Centr do vápna hostující defenziva bez problémů odvrátila.

60

Domácí se postupným útokem dostali až k vápnu soupeře. Zatím jsou ale daleko od toho, aby zakončili.

60

Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Hamza Choudhury, přichází Boubakary Soumaré.

58

Hráčům Leicester City se opravdu podařilo hru trochu zklidnit. Hraje se ve středu pole a domácí teď nejsou tak nebezpeční jako v úvodu druhé půle.

56

Hosté se nyní snaží uklidnit hru. Jakmile se dostanou k balonu, kombinují na vlastní polovině, aby se znovu alespoň trochu nadechli po šancích domácích.

55

Olise hned po svém příchodu na hřišti mohl střílet, jenže v tísni poslal míč nad bránu a nic z toho není.

54

Domácí jsou ve druhém poločase lepší. Nyní mají velký tlak a hostující fotbalisté se jen brání.

53

Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Jordan Ayew, přichází Michael Olise.

52

Odsonne Edouard byl nyní blízko ke gólu, svou ranou zpoza vápna trefil břevno!

51

Do střelecké pozice se na druhé straně dostal Wilfried Zaha, který ale pálil jen vysoko nad bránu.

50

Harvey Barnes byl v podobné pozici jako Vardy před pár okamžiky. Barnesova střela byla o poznání nebezpečnější, avšak mířila do boční sítě.

48

Z levé strany zkoušel do vápna centrovat Vardy. Místo centru z toho byla ale spíše slabá nepovedená střela, kterou v pohodě pokryl domácí gólman.

46

Prakticky hned po rozehrávce dostal žlutou kartu Youri Tielemans, který fauloval McArthura.

46

Hráči obou týmů se již pomalu trousí zpět na hrací plochu. Za chvilku začíná druhý poločas.

Druhý poločas začne přibližně v 16:02.

Máme za sebou zajímavý první poločas zápasu mezi Crystal Palace a Leicester City. Domácí začali velmi slušně, měli balon hodně pod kontrolou a také si vytvořili první šanci zápasu. Jenže tu neproměnili a ve 31. minutě jejich velkou chybu potrestal Kelechi Iheanacho. Následně se obraz hry změnil a lepším týmem byli hosté. Ti se navíc prosadili ještě jednou, když šestou branku v sezoně zaznamenal Jamie Vardy.

45+2

45+2

V prvním poločase se již nic nestane. Hosté budou do kabin odcházet s dvoubrankovým náskokem!

45+1

První poločas se bude nastavovat o dvě minuty.

44

První poločas spěje ke svému konci. Přestože byli domácí v první půlhodině jasně lepší, nyní prohrávají 0:2 a vůbec se jim nedaří.

42

Po faulu Vardyho budou u balonu nadále domácí. Zatím jsou ale velmi daleko od brány soupeře.

41

Teď to pro změnu Gallagher zkoušel levačkou ze středu hřiště. Brankář Kasper Schmeichel byl ale na svém místě a balon lapil.

39

Conor Gallagher zkoušel alespoň snížit, jeho pokus byl ale zblokovaný.

37

Leicester právě vstřelil branku!
Hosté jsou dnes velmi produktivní. Nyní se k balonu dostal Barnes, vybral si na levé straně kanonýra JAMIE VARDYHO, který velmi zkušeně a pohodlně podél vybíhajícího brankáře zvyšuje na 2:0 pro Leicester!

35

Domácí jsou nyní zcela zaskočeni a najednou se jim vůbec nedaří. Vzhledem k tomu, že se nadále nedaří ani hostům, sledujeme boj ve středu pole.

33

Do střelecké pozice se dostal nyní hostující Ademola Lookman, jeho pokus ale nebezpečný nebyl a Vicente Guaita v pohodě schoval míč do rukavic.

31

Jak už to bývá, z gólu se radují hosté, kteří byli celou úvodní půlhodinu velmi pasivní. Domácí Joachim Andersen totiž udělal obrovskou chybu v rozehrávce, když mu balon sebral KELECHI IHEANACHO. Ten šel následně sám na brankáře a nabídnutou šanci zcela zužitkoval!

30

Hosté jakoby dnes na hřišti vůbec nebyli. Zatím je tu jen jedno mužstvo, které určuje tempo hry.

29

Ryan Bertrand nyní možná trochu zbytečně na polovině hřiště fauloval za cenu žluté karty.

28

Domácí dobře kombinovali, ale nakonec z toho nic nebylo, protože poslední přihrávka Jamese McArthura na pravou stranu už byla navíc.

25

Domácí jsou nadále u každého míče o krok dříve než hosté. Tým Crystal Palace je zatím výrazně více na balonu než soupeř.

23

Conor Gallagher se nyní hodně zlobí na rozhodčího Taylora, který mu odpískal útočný faul na polovině Leicesteru.

21

Wilfried Zaha ve snaze získat balon na polovině soupeře fauloval a míč tak zadarmo alespoň na chvilku podrží i hosté.

20

Domácí jsou znovu u míče a postupným útokem se blíží k bráně soupeře.

19

Domácí obránce nevypadá úplně fit a uvidíme, na jak dlouho se zapojí zpět do hry. Každopádně na hrací plochu se již vrátil.

18

Tyrick Mitchell má zdravotní problémy a musí být ošetřovaný. Hra je přerušena a oba celky se občerstvují.

16

Sledujeme zatím rozhodně zajímavou podívanou. Přestože ani jedno z mužstev nemá oslnivou výsledkovou formu, hraje se velmi ofenzivně a zároveň pěkně od podlahy.

15

Z dálky to nyní zkoušel hostující Tielemans, gólman Guaita byl ale na místě.

14

Domácí fotbalisté zůstávají u míče a opět se tlačí k vápnu soupeře.

12

Velké šance domácího celku! Brankář Schmeichel musel zasahovat po střelách Zahy a také Gallaghera. V obou případech míč vyrazil skvěle nohou!

10

U balonu jsou domácí, zatím ale jen velmi opatrně kombinují na vlastní polovině.

8

Tielemans poslal do vápna parádní balon na Vestergaarda, ten byl ale patrně v ofsajdu a navíc v tísni nedokázal zakončit. Míč skončil u brankáře Guaity.

8

Po faulu na Iheanacha budou opět u balonu hosté. Je to daleko na přímou střelu, dá se očekávat centr do vápna.

7

Hosté jsou v úvodu zápasu aktivnější a balon drží častěji na svých kopačkách.

5

Na druhé straně se málem ke kurióznímu gólu dostali domácí, po velké chybě při odkopu se míč odrazil směrem k bráně Kaspera Schmeichela, ten byl ale pozorný.

3

Také po rohu míč mířil na Vardyho, ten se ale ani napodruhé k přesnému zakončení nedostal.

2

Hosté hned v úvodu zápasu kopali přímý kop. Po centru do vápna se k hlavičce dral Vardy, nakonec z toho bude rohový kop pro lišky.

1

Oba týmy ještě před výkopem uctí památku legendárního fotbalisty Rogera Hunta, který zemřel v pondělí 27. září ve věku 83 let.

Hráči obou týmů jsou na hrací ploše. Patnáctá hodina se blíží, za chvilku začínáme.

Crystal Palace FC: Guaita – J. Ward, J. Andersen, Guehi, T. Mitchell – Gallagher, Milivojević (C), McArthur – J. Ayew, Edouard, Zaha.
Náhradníci: Butland – Tomkins, Clyne, Kelly, Olise, Kouyaté, Hughes, Schlupp, Ch. Benteke.

Leicester City: Schmeichel (C) – Castagne, Söyüncü, Vestergaard, Bertrand – Lookman, Tielemans, Choudhury, H. Barnes – Iheanacho, Vardy.
Náhradníci: D. Ward – Amartey, R. Pereira, Maddison, Albrighton, Dewsbury-Hall, Soumaré, Ayoze Pérez, Daka.

Rozhodčí: Taylor – Beswick, Nunn.

Hosté budou chtít i dnes spoléhat na střeleckém kvality útočníka Jamieho Vardyho. Leicester City totiž letos zaznamenal zatím jen sedm gólů a právě hned pět z nich vstřelil čtyřiatřicetiletý útočník Vardy.

Ani jeden z týmů nemá rozhodně nijak oslnivou formu. Paradoxně lépe jsou na tom ještě domácí fotbalisté, kteří dokázali z posledních pěti ligových zápasů uhrát šest bodů. Překvapivou výhru slavili doma nad Tottenhamem (3:0), pak ale stejným výsledkem podlehli Liverpoolu a bod za remízu si připsali o minulém víkendu, když doma remízovali s Brightonem 1:1. To dnes hostující Leicester je na tom s aktuální formou ještě hůře. Z posledních pěti zápasů uhrál čtyři body, když dokázal porazit pouze Norwich (2:1) a remízovat o minulém víkendu doma s Burnley 2:2.

Hezké nedělní odpoledne všem fanouškům fotbalu při sledování utkání 7. kola anglické Premier League mezi domácím Crystal Palace a hostujícím Leicesterem City. Čeká nás souboj dvou celků z dolní poloviny tabulky. Zatímco patnácté místo Crystal Palace asi není pro nikoho velkým překvapením, tak třináctá příčka "Lišek" je pro fanoušky zatím velkým zklamáním.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.