Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 12:12.

Je konec! West Ham zvládl duel na půdě Watfordu a vítězí 4:1. O něco lépe vstoupil do první půle Watford, když po pěti minutách udeřil Emmanuel Dennis. Na jeho zásah mohl odpovědět Benrahma, ale ten trefil horní tyč. Za West Ham tak až ve 27. minutě vyrovnal Tomáš Souček. O dvě minuty později navíc poslal hosty do vedení Benrahma. Hned v úvodu druhého poločasu přidal West Ham třetí zásah, ale ten nemohl pro faul Tomáše Součka platit. Po zbytečném risku Kucky ale domácí brankář Daniel Bachmann vyrobil penaltu, kterou s přehledem proměnil Mark Noble. V samotném závěru utkání navíc přidal čtvrtý zásah West Hamu Nikola Vlašić.

90+6

Watford FC(4-1-4-1)

Bachmann
Femenía
40. min Louza
Cucho Hernández
46. min Pedro
18 Tufan
Tufan
62. min Sema

Johnson
82. min Masuaku
Lanzini
89. min Král
Benrahma
85. min Vlašić

90+5

Mohlo být sníženo! Po rychlém protiútoku měl skvělou šanci Emmanuel Dennis, ale Łukasz Fabiański včas vyrazil ven z branky a podržel svůj tým!

90+4

Juraj Kucka v samotném závěru utkání ještě potáhl míč na polovinu soupeře, ale obrana West Hamu dnes hraje výborně.

90+2

West Ham právě vstřelil branku!
Hostující celek definitivně potvrzuje svůj triumf v dnešním souboji! Jarrod Bowen se z pravé strany dostal do pokutového území, přihrávkou před prázdnou branku našel NIKOLU VLAŠIĆE, který se zakončením do odkryté svatyně nemýlil!

90+2

Vladimír Coufal uspěl na pravé straně a vybojoval pro West Ham vhazování. V dresu jednoho týmu Premier League v tuto chvíli běhají po trávníku hned tři čeští fotbalisté.

90+1

Nastavuje se pět minut!

90

Dnešní utkání sleduje 20 073 diváků.

90

Alex Král ihned po nástupu na trávník uspěl v hlavičkovém souboji, což kvitovali fanoušci West Hamu hlasitým skandováním.

89

Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Manuel Lanzini, přichází Alex Král.

88

Masuaku poslal dlouhou přihrávku na levou stranu, kde v souboji udržel míč Souček. Do vápna se následně dral Vlašič, ale už nestačil zakončit.

87

Sema chtěl pobavit fanoušky technickou finesou, ale Vladimír Coufal zůstal stát a domácího hráče spíše zesměšnil. Coufal hraje skvělé utkání.

86

Střídající Vlašič se snažil uvolnit na hranici velkého vápna, ale zadáci Watfordu byli při dalším výpadu West Hamu velmi důrazní.

85

Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Saïd Benrahma, přichází Nikola Vlašić.

84

Domácí celek zahrával rohový kop. Centr z levé strany přiletěl na přední tyč, kde ve vzdušném prostoru kraloval Tomáš Souček.

83

Emmanuel Dennis se tlačil do pokutového území, ale Dawson k němu důrazně přistoupil a nepustil fotbalistu Watfordu do zakončení.

82

Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Benjamin Johnson, přichází Arthur Masuaku.

81

Žlutou kartu dostává Craig Dawson (West Ham United).

80

Said Benrahma prošel s míčem kus prostoru, ale průnikovou přihrávku na Antonia přečetl Craig Cathcart. West Hamu se začínají nabízet šance na protiútoky.

79

Tomáš Souček operoval s míčem u rohového praporku. Nakonec našel Benrahmu, ale druhý jmenovaný pokazil přihrávku do vápna.

78

Další nedovolený zákrok hostů. Rodící se útok Watfordu pro změnu zastavil v rozporu s pravidly Mark Noble. Do vápna už se opět stěhují vysocí hlavičkáři.

77

Po následném přímém kopu nechala obrana West Hamu kousek prostoru Kingovi, který zakončoval zády k brance, ale mířil nepřesně.

76

Souboj Antonia a Sierralty nadále pokračuje. Tentokát opět fauloval hostující útočník, který Watfordu nabídl přímý kop.

75

Antonio se dostal do souboje se stoperem, kterého zápasnickým chvatem doslova složil k zemi. Sudí nechává souboj bez karetní odezvy.

74

Ken Sema získal odražený míč na polovině hřiště a roztáhl hru na levé křídlo. Domácím zatím v kombinaci schází přesnost.

73

Joshua King na pravé straně udržel míč pro domácí celek, snažil si obhodit soupeře, ale dobře postavený Dawson míč sklepl do autu.

72

Benrahma sprintoval za přihrávkou na levou stranu, kam mu míč adresoval Mark Noble. Přihrávka zkušeného záložníka byla o chloupek delší.

71

Vladimír Coufal si bez problémů pohlídal dloubáček za obranu West Hamu a nechal míč propadnout do autu. Domácí se v ofenzivě hodně trápí.

70

Łukasz Fabiański nakopl míč na Součka, který jej hlavou sklepl na Benrahmu. Akce West Hamu skončila zdviženým praporkem asistenta rozhodčího. Ofsajd!

69

Tomáš Souček zastavil rodící se akci soupeře zatažením za dres, což neuniklo hlavnímu rozhodčímu. Watford může zaútočit.

68

Také hostující zadák Diop už je zpátky na nohou a bude pokračovat ve hře. Lodivod West Hamu David Moyes si nyní určitě oddechl.

67

Zranění také na straně West Hamu. Ošetření potřebuje Diop.

66

Juraj Kucka dostal přihrávku na pravou stranu, ale před napadajícím soupeřem sklepl míč hlavou jen ke stoperům. Watford naopak potřebuje útočit.

65

Domácí hráč už je zpátky na nohou a podle všeho bude schopen nadále pokračovat ve hře. Domácím se to sype jako domek z karet.

64

Hra je přerušena! Po souboji ve středovém kruhu se za hlavu drží domácí Joao Pedro, který byl faulován Dawsonem.

63

Vladimír Coufal měl prostor na pravé straně, kde kombinoval s Bowenem. Druhý jmenovaný přihrávkou do vápna neoslovil nikoho ve fialovém.

62

Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Ozan Tufan, přichází Ken Sema.

61

Hosté se tlačili do dalšího útoku. Antonio hlavou prodloužil míč do vápna, ale domácí brankář si s přehledem dokráčel pro míč.

60

Je za námi hodina hry a hostující West Ham se v úvodu druhého poločasu výrazně přiblížil k vítězství v dnešním souboji.

58

Tentokrát už se West Ham skutečně dostává do vedení o dvě branky! K exekuci pokutového kopu se postavil MARK NOBLE a zkušeně překonal domácího brankáře!

57

Pokutový kop pro West Ham!

57

Hlavní rozhodčí se jde skutečně podívat na monitor!

56

Juraj Kucka zbytečně sklepával míč do rukavic brankáře, který v souboji atakoval Bowena! Hosté se dožadují pokutového kopu!

55

Domácí brankář nakopl míč na polovinu soupeře, kde v hlavičkovém souboji uspěl Craig Dawson. Hosté se znovu tlačí vpřed.

54

Mark Noble byl faulován v souboji na vlastní polovině, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího, který ihned odpískal přímý kop pro West Ham.

53

Johnson si dal pozor na napadajícího Dennise a odkopem domácího útočníka doslova sestřelil. Otřesený Dennis teď zůstává ležet na trávníku.

52

Naopak mohlo být vyrovnáno! Na opačné straně střílel Sissoko, ale připravený Łukasz Fabiański skvěle vyrazil míč mimo tři tyče.

51

West Ham okamžitě pokračuje v aktivitě. Na hranici velkého vápna se ke střele hnal Tomáš Souček, ale míč si předkopl daleko před sebe.

50

Branka kvůli faulu Tomáše Součka skutečně neplatí!

49

Tak pozor! Sudí si jde ještě prohlédnout video. Zkoumá se, zda Souček v úvodu akce nefauloval.

48

Hostující West Ham hned v úvodu druhého poločasu přidává třetí branku a výrazně se přibližuje k vítězství! Souček prošel po levé straně do vápna, poslal centr před branku. Cathcart míč ještě přizvedl a JARROD BOWEN z voleje poslal míč do sítě! Branka byla odvolána pro faul Tomáše Součka.

48

Joshua King prošel po pravé straně do blízkosti velkého vápna, kam poslal přízemní centr, ale na správném místě opět číhal Vladimír Coufal.

47

Joshua King poslal přihrávku na pravou stranu, ale Dennise si bez problémů pohlídal důrazný Diop. Domácí útočník vzájemný souboj odnesl drobným šrámem.

46

Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Cucho Hernández, přichází João Pedro.

46

První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali parádní fotbal. O něco lépe vstoupil do první půle Watford, když po pěti minutách udeřil Emmanuel Dennis. Na jeho zásah mohl odpovědět Benrahma, ale ten trefil horní tyč. Za West Ham tak až ve 27. minutě vyrovnal Tomáš Souček. O dvě minuty později navíc poslal hosty do vedení Benrahma.

45+3

45+2

West Ham si v závěru prvního poločasu hlídá své vedení a nikam se nežene. Domácí Watford naopak rozehrávku napadá.

45+1

Nastavují se dvě minuty!

45

Benrahma prošel kolem Kucky do pokutového území, ale jeho zpětnou přihrávku směřující na Součka zakopl obránce na poslední chvíli do autu.

44

Benjamin Johnson vhazoval takřka u rohového praporku. Krajní zadák West Hamu kombinoval s Bowenem, ale jejich akce vyústila v další vhazování.

43

Noble riskoval přihrávkou do zadních řad a málem vysunul do šance rozběhnutého soupeře. Defenziva West Hamu si pomohla odkopem do autu.

42

Tomáš Souček se stáhl na vlastní polovinu, kde chtěl odstavit od míče soupeře, ale sám míč posunul jen do prostoru, kde kralovali soupeři.

40

Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Kiko Femenía, přichází Imran Louza.

40

Łukasz Fabiański si po hodně dlouhé době sáhl na míč. Polský brankář jej nakopl na polovinu Watfordu, nicméně defenziva domácích uspěla.

39

Vladimír Coufal znovu využil prostor na pravé straně a prošel na polovinu soupeře. Noble následně dloubl míč do vápna, ale našel soupeře.

38

Lanzini se krásně zbavil Juraje Kucky, ale přihrávkou na Antonia zahnal hostujícího útočníka do těžké pozice. Watford přestál další těžký moment.

37

Kiko Femenía měl problémy při zpracování na vlastní polovině a hrudí si míč posunul až do zámezí. West Ham tak získal další vhazování.

36

Bowen napadal rozehrávku Watfordu na jeho polovině. Domácí se sice z tlaku vymanili, ale nákopem na polovinu West Hamu míč jen odevzdali.

35

Coufal vhazoval na polovině Watfordu. West Ham je v dnešním souboji jasně aktivnějším týmem a v posledních minutách nepouští Watford k ničemu.

34

Vladimír Coufal poslal pobídku do pokutového území, ale Cathcart tentokrát uhlídal Antonia. Watford je na vlastní polovině důrazný.

33

Craig Cathcart si došel pro přihrávku na vlastní polovinu, kde se s míčem otočil a nakopl jej na pravou stranu. Jeho pobídka proskákala mimo hřiště.

32

Hosté zahrávali další rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kam si naběhl Antonio, ale hlavou poslal míč vysoko na tribunu za brankou.

31

Domácí fotbalisté mají s aktivitou West Hamu obrovské problémy. Francisco Sierralta váhal s rozehrávkou a nakonec míč jen zakopl do autu.

29

Neskutečná pasáž hostujícího celku! West Ham bleskově otáčí vývoj dnešního souboje! Lanzini získal míč, vysunul vpřed Antonia, který ještě přihrál pod sebe a dobíhající SAID BENRAHMA nedal brankáři šanci!

27

Je vyrovnáno! West Ham dokázal svou aktivitu přetavit ve vyrovnávací branku! Hosté se usadili na polovině Watfordu, kde předvedli trpělivou kombinaci. Na průnikovou přihrávku si naběhl TOMÁŠ SOUČEK a z první prostřelil brankáře!

26

Do dalšího zakončení se po pěkném uvolnění dostal Bowen, ale do rány mu na poslední chvíli vložil nohu obránce, který míč srazil do rukavic připraveného gólmana.

25

Emmanuel Dennis se pro změnu zjevil v roli centrujícího hráče, ale jeho dloubáček na malé vápno prolétl pokutovým územím bez jakékoliv teče.

24

Domácí po delší době zahrávali standardku na polovině soupeře. Nákop z pravé strany přiletěl do vápna, kde zasáhl skvěle postavený Dawson.

23

Bowen zahrával další rohový kop West Hamu. Jeho pobídka přiletěla na malé vápno, kde ve vzdušném prostoru dominoval Sissoko.

22

Sissoko si ve vápně troufl na hodně riskantní manévr a zasekl si míč kolem napadajícího Jaroda Bowena. Skvělý moment domácího hráče.

21

Watford se hnal do rychlého protiútoku. Za přihrávkou na polovinu soupeře sprintoval Joshua King, ale skvěle proti němu zasáhl Vladimír Coufal.

20

Juraj Kucka nejprve přišel o míč a nechal si utéct Benrahmu, jenže zarputilý Slovák okamžitě zabral a odehrál míč skluzem na roh.

19

Domácí se po delší době usadili na polovině soupeře, ale Watfordu se v kombinaci moc nedaří. West Ham rozehrávku soupeře napadá.

18

Vladimír Coufal znovu táhl akci West Hamu po pravé straně, ale Joshua King se s ním stáhl a získal míč pro domácí.

17

Coufal na pravé straně uvolnil Bowena, ale ten si míč nedokázal pokrýt tělem a obránce jej od něj odstavil. Watford přestál další útok.

16

Jarrod Bowen si došel pro přihrávku na vlastní polovinu, kde se dobře otočil a přenesl hru na opačnou stranu.

15

Po dalším rohovém kopu přiletěl míč k Tomáši Součkovi, který měl hodně těžkou pozici a hlavou vůbec neohrozil domácí svatyni.

14

Další zajímavá akce West Hamu. Coufal z pravé strany centrem našel Bowena, který míč ještě sklepl na Antonia, ale ten nepropálil obrannou hradbu.

13

Domácí brankář nakopl míč na pravou stranu, ale tam neměl nikoho ve žlutém. West Ham po obdržení úvodní branky převzal aktivitu.

12

Hostující celek pro změnu zahrával rohový kop. Bowen pro změnu odcentroval na střed, ale Sissoko míč odehrál do bezpečí.

11

West Ham zahrával přímý kop v blízkosti velkého vápna. Jeho exekuce se ujal Bowen, který odcentroval na přední tyč, ale defenziva domácích zasáhla.

10

Mohlo být bleskově vyrovnáno! Said Benrahma dostal přihrávku na levou stranu, navedl si míč do střelecké pozice, ale dělovkou orazítkoval břevno!

9

West Hamu se zatím vůbec nedaří při přechodu do ofenzivy. Oblouček za obranu směřoval na Antonia, ale útočník West Hamu míč na hřišti nemohl dohnat.

8

Łukasz Fabiański se musel zapojit do rozehrávky hostujícího celku. Polský brankář nakopl míč na pravou stranu, ale tam nenašel spoluhráče.

7

West Ham se ihned po obdržení úvodní branky tlačí do útoku se snahou o bleskovou odpověď. Hostům se v posledních kolech nedaří vstupy do utkání.

4

Watford právě vstřelil branku!
Domácí celek se překvapivě hned v úvodu utkání dostává do vedení! EMMANUEL DENNIS dostal přihrávku na hranici velkého vápna, kde se krásně otočil kolem obránce a levačkou vymetl horní roh!

4

Joshua King si naběhl na přihrávku na polovinu hřiště, kde se dobře otočil a přenesl hru na levou stranu. Obrana West Hamu rychle zasáhla.

3

Bowen si seběhl na vlastní polovinu, dobře si míč zpracoval hrudí a přenesl těžiště hry na levé křídlo. West Ham je v úvodu aktivnější.

2

Benjamin Johnson vhazoval na levé straně hrací plochy. Jeho pobídka směřovala na hranici velkého vápna, kde neměl spoluhráče.

1

Domácí obstarali výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Watford má za sebou dlouhé problémy způsobené nákazou koronavirem v kádru.

1

Oba týmy už jsou na hřišti. Domácí budou hrát ve žlutém, zatímco West Ham oblékne fialovou sadu.

Watford FC: D. Bachmann – Femenía, Sierralta, Cathcart, Masina – Kucka – Cucho Hernández, Tufan, Moussa Sissoko, J. King – Dennis.
Náhradníci: Angelini – A. Fletcher, Gosling, Louza, Morris, João Pedro, Sema, Conteh.

West Ham United: Fabiański – Coufal, C. Dawson, Diop, Johnson – T. Souček, Noble – Bowen, Lanzini, Benrahma – Antonio.
Náhradníci: Aréola – Alese, Ashby, Král, Fredericks, Masuaku, Okoflex, Vlašić, Jarmolenko..

Watford FC

Domácí Watford je na tom mnohem hůře. Londýnský celek získal v šestnácti zápasech třináct bodů a patří mu sedmnáctá pozice ligové tabulky. Na týmy za sebou má navíc velmi malý náskok. Poslední Norwich ztrácí na Watford jen tři body. Domácí navíc trápí slabá defenziva. Dosud inkasovali už třicet jedna branek. Naposledy Watford padl výsledkem 1:2 na hřišti Brentfordu.

West Ham United

Hostující West Ham United letos prožívá solidní sezónu, ve které se pohybuje v horních patrech ligové tabulky. Po osmnácti odehraných duelech má na kontě dvacet osm bodů a patří mu šestá pozice. Na pohárového příčky ztrácí jediný bod, jenže v posledních týdnech se potýká s poklesem formy. Naposledy doma dokonce prohrál 2:3 se Southamptonem.

Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Premier League mezi Watfordem FC a West Ham United.