Je konec! Dnešní utkání nakonec končí očekávaným vítězstvím Teplic, které svého soupeře porazily poměrem 3:0. Teplice o své výhře defacto rozhodly už v prvním dějství, kdy vstřelily všechny tři branky. Druhý poločas proto nabídl mnohem vyrovnanější podívanou, navíc se domácím povedlo snížit na rozdíl dvou branek, avšak žádné větší drama jsme již neviděli. Chlumec se s pohárem loučí, naopak Teplice pokračují do čtvrtého kola.

90+2

90+1

Chlumec nad Cidlinou se v závěru tohoto zápasu ještě snaží s výsledkem něco udělat, avšak má příliš málo času.

Sestava FK Chlumec nad Cidlinou
Petr – Novotný (46. Hynek), Jarkovský (C) (80. J. Labík) , Havel, Kadlec, Krčál, Čáp, Kučera (73. Kopáč), T. Labík, Vejr (41. Veselka), Bastin (80. Vaníček)
Náhradníci: Brát, Veselka, Kopáč, J. Labík, Hynek, Vaníček, Žahourek

Sestava FK Teplice
Plachý – Hyčka (24. Radosta), Heidenreich, Černý, Shejbal, Žitný (71. Kodeš), Moulis (58. Trubač), Mareček, Kučera, Vukadinović, Mareš (C)
Náhradníci: Němeček – Ljevaković, Kodeš, Trubač, Baftijar, Radosta

89

Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, zcela určitě se ještě dočkáme nastaveného času.

88

Tepličtí se před koncem řádné hrací doby prezentovali dalším ofsajdem, dnes již pátým. Chlumec se pochopitelně pokusil o rychlou rozehrávku.

87

Hosté se pochopitelně nikam neženou, ba naopak se po krátké kombinaci u středového kruhu znovu vydali na vlastní polovinu. Domácí se snaží napadat.

86

K vidění byl ještě jeden rohový kop pro domácí hráče, avšak ani z tohoto mráčku nezapršelo. Hosté odklízeli do autu, bude se pokračovat dalším autem.

85

Do konce tohoto zápasu zbývá pouhých pět minut, o vítězi se zdá být rozhodnuto. Teplice svého soupeře nepouštějí do žádných stoprocentních šancí.

84

Chlumec se ubránil i další útočné akci soupeře a mohl vyrazit do rychlého protiútoku. Ten skončil ještě na polovině, neboť čistě zakročil jeden z protihráčů.

80

Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází Jakub Jarkovský, přichází Jan Labík.
Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází Tomáš Bastin, přichází Ondřej Vaníček.

79

Pokračovat se bude dalším autovým vhazováním, avšak z obranné polovině domácích. Chlumec nad Cidlinou však bojuje, což se rozhodně cení.

78

Teplice se nakonec pokoušely o zakončení, avšak to nedoletělo ani k brankáři. Hosté si posléze pomohli útočným faulem, Chlumec okamžitě rozehrál.

77

Až nyní se hostující celek konečně dostal na dostřel domácí brance, avšak stále sledujeme kombinaci. Chlumec v posledních minutách otevírá zadní vrátka.

76

Vzápětí si naprosto stejně počínal také domácí celek, který rychle narazil. Rychlá protiakce soupeře ovšem přinesla snad čtvrtý ofsajd v krátkém časovém sledu.

75

Už poměrně dlouhou dobu čekáme na ohrožení domácí branky, Teplicím se to nepovedlo ani tentokráte, neboť se nedostali ani k pokutovému území.

74

Chlumec nad Cidlinou se pokoušel o rychlou rozehrávku podél autové čáry, kde ovšem zakročil hostující hráč, od kterého se míč odrazil směrem do zámezí.

73

Krátce po rozehrávce se Teplice vydaly směrem na útočnou polovinu, kde jim nevyšla hned druhá nahrávka, která navíc směřovala pouze do ofsajdu.

73

Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází Jiří Kučera, přichází Martin Kopáč.

72

Do konce tohoto zápasu zbývá poslední dvacetiminutovka, rázem je to o dvě branky. Chlumec má však stále velice složitou práci, neboť prohrává o dvě trefy.

71

Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Partik Žitný, přichází Petr Kodeš.

71

Ofsajdové postavení bylo k vidění také na druhé straně, Teplice okamžitě rozehráli. Následný útok středem hrací plochy nepřinesl ani zakončení.

71

Chlumec nad Cidlinou právě vstřelil branku!
Tak přeci jenom se domácí prosazují, prostřednictvím rohového kopu! Střelcem branky je TOMÁŠ BASTIN.

70

Následný pas za domácí obranu přinesl pouze ofsajd, akce Teplice je tak u konce. Pomezní sudí byl velice přesný, rozehrávat bude domácí brankář Brát.

69

Tepličtí pochopitelně nikam nespěchají, i proto jsme sledovali zpětnou nahrávku na jejich vlastní obrannou polovinu, což jim pochopitelně vyhovuje.

68

Poslední minuty hry nám přináší celou řadu osobních soubojů. Po dalším hlavičkovém se míč snesl mimo hrací plochu, vhazovat tak budou Teplice.

67

Chlumec nad Cidlinou v krátkém časovém sledu znovu vhazoval, tentokráte z levé strany. Po špatné souhře se k míči dostal soupeř, který se daleko neprodral.

66

Domácím se opět povedlo kombinovat na polovině soupeře, kde ovšem jeden z hostujících hráčů dokázal nahrávku vypíchnout, na řadu přijde aut.

61

Je za námi hodina hry, zatím jsme se dočkali tří branek. O všechny se postaral hostující celek, který před malým momentem málem inkasoval, avšak střela putovala pouze do tyče.

60

Domácí v posledních minutách výrazně zpřesnili hru, výsledkem byl zisk dalšího autového vhazování. Nyní budeme sledovat aut z pravé strany.

59

Plachý si dával s rozehrávkou od své branky celkem načas, přičemž se mu povedlo nasbírat cenné vteřinky. Poté jsme sledovali nákop ke středovému kruhu.

58

Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Pavel Moulis, přichází Daniel Trubač.

58

Avšak v tomto případě se nejednalo o nic nebezpečného, míč totiž plachtil daleko vedle hostující branky. Plachý se za tímto pokusem pouze ohlédl.

57

Teplice v krátkém časovém sledu znovu faulovaly poblíž své šestnáctky, logicky se tak budou muset opět bránit. Soupeř zahrává další standardní situaci.

56

Nebude, avšak i přesto jsme sledovali přímý střelecký pokus. S ním si brankář Plachý dokázal poradit, posléze se mu povedlo rozehrát na volného spoluhráče.

55

Navíc kousek od pokutového území fauloval jeden z hostujících hráčů, na řadu tak přijde zajímavá standardní situace. Bude z toho kontaktní branka?

54

V hlavičkovém souboji se ovšem povedlo uspět jednomu z domácích, který odehrál míč do volného prostoru. Chlumec nad Cidlinou konečně souvisleji kombinuje.

53

Po delší době se k balónu dostal také hostující brankář Plachý, který si přichystal rozehrávku od své branky, kterou se pokoušel dostat na druhou stranu.

52

Další rychlý přechod vpřed v podání domácích hráčů nepřinesl kloudnější kombinaci, místo toho se jako poslední dotkl míče jeden z domácích – aut.

51

Hlavní sudí si před malým momentem všiml nedovoleného zákroku, na řadu tak přijde standardka pro Teplice. Brát tak musí být výrazně pozorný.

50

Chlumec nad Cidlinou se ovšem sotva prokousal ke středovému kruhu, kde se nacházela hladová smečka protihráčů, která vybojovala autové vhazování.

49

Tento rohový kop ovšem nebyl rozehrán nejlépe, pro padající míč si totiž dokázal seběhnout domácí brankář Brát, který následně rozehrál výhozem.

48

Hned v úvodu druhého poločasu se hostující celek dokázal usadit na polovině soupeře, kde rozjel kombinací. Jejím výsledkem je zisk rohového kopu.

47

Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzal na starost hostující celek, který bude pro změnu hrát zleva doprava.

46

Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází Jan Novotný, přichází Tomáš Hynek.

46

Je za námi první poločas, který nám nabídl územní převahu podání Teplic. Favorit zápasu se však celkem dlouhou dobu hledal, o první zásah se postaral po necelé třetině hry, načež přidal druhé přesný zásah, díky kterému se výrazně uklidnil. Chlumec nad Cidlinou toho směrem dopředu moc nepředvedl, ve druhém dějství se tak musí pokusí o zákrok v podobě vyrovnání.

45+1

45

První poločas bude nastaven o jednu minutu.

43

Chlumec nad Cidlinou sotva dokráčel na druhou stranu, jenomže tam přišla celkem rychlá ztráta míče. Hostující celek se pokouší podniknout rychlou protiakci.

41

Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází Vítek Vejr, přichází Petr Veselka.

41

Teplice právě vstřelily branku!
Hostující celek se dostává do tříbrankového vedení! Střelcem branky je JAKUB MAREŠ.

40

První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.

39

Teplice pochopitelně pokračují ve své aktivitě, která jim zaručila další rohový kop. Domácí obrana však dokázala zakročit, do akce se dostal také brankář Brát.

36

S domácím celkem to v tuto chvíli nevypadá vůbec dobře, v krátkém časovém sledu inkasoval již podruhé! Střelcem branky je JAKUB MAREŠ.

36

Volný kop bude k vidění také na opačné straně, avšak z mnohem větší vzdálenosti. Zcela určitě do pokutového území přiletí vzdušná nabídka.

35

Domácí ovšem zvýšili aktivitu, díky který se dostali kousek od pokutového území soupeře, kde si navíc vybojovali další standardní situaci.

34

Chlumec nad Cidlinou to bude mít najednou hodně složité, prohrává o jednu branku. Situace však není nikterak kritická, do konce zápasu zbývá hodně času.

33

Rohový kop ovšem nepřinesl nic nebezpečného, následně domácí taktickým způsobem překazili útočnou akci soupeře. Hlavní sudí pískl do své píšťalky.

32

První rohový kop si vybojoval také Chlumec nad Cidlinou, rozehraje ho z levé strany. Do pokutového území se pochopitelně řítí také urostlý zadáci.

32

Po zhruba třetině hry jsme se dočkali prvního přesného zásahu, do vedení se dostávají Teplice! Střelcem branky je VUKADIN VUKADINOVIĆ.

31

Je za námi přesná třetina utkání, nicméně na první branku stále čekáme. Teplice se potýkají s celou řadou nepřesností, domácí tak nemají velké starosti.

30

Hosté dokázali čistým způsobem překazit útočnou akci soupeře, načež podnikli úprk směrem kupředu, který měl ale jepičí život.

29

Navíc jsme se konečně dočkali dalšího střeleckého pokusu, který ovšem výrazně minul domácí svatyni. Brát nemusel ani tentokráte vůbec zasahovat.

28

Před domácím pokutovým územím se povedlo obraně zakročit, poté se po delší době k balónu dostal také brankář Brát, který si chystá odkop od branky.

27

Po vzdušném souboji se míč snesl ke střídačce, což pro změnu znamená autové vhazování pro Chlumec nad Cidlinou. Poslední minuty nejsou moc záživné.

26

Ani tentokráte to moc nevyšlo, domácím se nepovedlo dostat ani k pokutovému území. Tam zasahoval jeden z protihráčů, který založil rychlou protiakci.

25

Teplice se na malý moment dostaly na druhou stranu, kde se jim kombinace u středového kruhu moc nepovedla. Domácí tak rozjíždějí akci od své poloviny.

24

Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, nicméně na první přesný zásah stále čekáme. Teplice jsou pochopitelně aktivnější, avšak domácí se brání zodpovědně.

24

Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Alois Hyčka, přichází Matěj Radosta.

19

Tepličtí se pohodlným způsobem dostali na dostřel domácí brance, avšak zakončení zpoza vápna nebylo přesně. Brankář Brát tak nemusel zasahovat.

18

Provedení nakonec celkem trvalo, avšak kombinace Teplic nakonec nevedla k ničemu nebezpečnému. Naopak domácí to zkouší středem hrací plochy.

17

Hrací předmět se po dalším z odrazů znovu snesl do zámezí, bude z toho autové vhazování. Hosté ho obstarají z vlastní obranné poloviny.

16

Domácím se však avizované standardní situaci daří odklízet do bezpečí, stejně tomu tak bylo i nyní. Teplice si navíc pomohly útočným faulem u vápna.

15

Hostující celek se dokázal ubránit, načež vyrazil do rychlého protiútoku, který nakonec přinese již třetí rohový kop. Teplice mají v úvodu jasně navrch.

14

Snad první nedovolený zákrok ze strany Teplic, které se tak budou muset bránit. Soupeř si totiž vybojoval standardní situaci ze zajímavé vzdálenosti.

13

Rohový kop ovšem nepřinesl nic nebezpečného, neboť skončil na hlavě jednoho z protihráčů. Ten prodlužoval pouze za sebe, bude se tak vhazovat.

12

V krátkém časovém sledu další ohrožení domácí svatyně, avšak ani tentokráte se brankář Brát moc nezapotil. Následovat bude druhý rohový kop Teplic.

11

Chlumec nad Cidlinou měl možnost vhazovat od pravé autové lajny, avšak ani tentokráte se daleko nedostal. Následně si první zákrok připsal brankář Brát.

10

Následně to bylo s útočným faulem Chlumce nad Cidlinou, k míči se tak opět vrací hosté. Volný kop ovšem obstarají z vlastní obranné poloviny.

9

Domácí rozjeli kombinaci u středového kruhu, načež se jim povedlo přejít na druhou stranu, kde ovšem zakročil pozorný protihráč.

8

Rohový kop se pochopitelně snesl do pokutového území, kde se jeden z hráčů Teplic vyškrábal do vzduchu, avšak zakončení poslal vedle tyče.

7

Teplice tentokráte útočily po levém křídle, kde jeden z domácích zablokoval míč za cenu rohového kopu.

6

Ve středu hrací plochy byl úspěšnější hostující celek, který se s míčem prokousal na druhou stranu, kde ovšem narazil na připravenou obranu soupeře.

5

Vzápětí jsme se dočkali prvního zakončení, a sice z domácí strany. Rána byla ovšem zablokována, načež se k volnému míči dostal brankář Plachý.

4

Hrací předmět se po jednom z odrazů dostal mimo hrací plochu, následovat bude autové vhazování pro Teplice.

3

Hned v úvodu tohoto zápasu se k míči dostal také hostující celek, který se ihned usadil na polovině soupeře, avšak k žádnému zakončení to nakonec nevedlo.

2

Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní rozehrávku si vzali na starost domácí, kteří budou hrát zleva doprava.

1

Oba týmy přicházejí na hrací plochu, utkání za pár okamžiků vypukne.

FK Chlumec nad Cidlinou: Petr – Novotný, Jarkovský (C), Havel, Kadlec, Krčál, Čáp, Kučera, T. Labík, Vejr, Bastin

FK Teplice: Plachý – Hyčka, Heidenreich, Černý, Shejbal, Žitný, Moulis, Mareček, Kučera, Vukadinović, Mareš (C)

Rozhodčí: Klíma – Flimmel, Hurych.

Velkým favoritem na postup pochopitelně budou hostující Teplice, které jsou i podle sázkových kanceláří adeptem na prvenství v tomto duelu. Tepličtí mají za sebou pět ligových duelů, ve kterých se jim povedlo nasbírat šest bodů, což stačí na průběžnou jedenáctou pozici. Teplice však v minulém kole dokázaly ukončit třízápasovou sérii bez zisku bodu, povedlo se jim totiž naplno bodovat na domácím stadionu v duelu proti ostravskému Baníku. Dnešním soupeřem bude třetiligový Chlumec nad Cidlinou, který se pokusí o překvapivý postup do čtvrtého kola. Chlumec má v rámci ČFL za sebou již šest duelů, během kterých nasbíral sympatických dvanáct bodů. Právě tento bodový zisk stačí na čtvrtou pozici, avšak manko na vedoucí Zápy je pouze čtyřbodové. Chlumec má na svém kontě tři výhry v řadě, jedna z nich přišla i v rámci domácího poháru, a sice ve druhém kole proti Českému Brodu (3:0). Pro oba dnešní celky se bude jednat o první vzájemné utkání v historii.

Hezký den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! MOL Cup má na programu zápasy třetího kola, my budeme společně sledovat souboj mezi FK Chlumec nad Cidlinou a FK Teplice.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.