Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!

Držení míče: 68 % : 32 %.
Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 8:5. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 10:13.

Je konec! Domácí Leeds United nakonec poráží Newcastle 5:2. V úvodu byl aktivnější domácí celek, ale do vedení se překvapivě dostal Newcastle, když se trefil Hendrick. Deset minut před přestávkou však díky pozornosti a důrazu ve vápně vyrovnal Patrick Bamford. Po hodině hry poslal domácí celek do vedení Rodrigo, ale na jeho zásah za pět minut odpověděl Clark! Domácí o svém triumfu rozhodli v závěru. V 77. minutě se hlavou prosadil Dallas. Newcastle poté musel otevřít hru, což z rychlých protiútoků potrestali Alioski a Harrison.

Rodrigo
82. min Hernández
Phillips
43 Klich
Klich
89. min Shackleton
Harrison
Bamford
84. min Roberts

Hendrick
62. min Krafth
Longstaff
14 Hayden
Hayden
21 Fraser
Fraser
75. min Almirón
13 Wilson
Wilson
Joelinton
74. min Gayle

90+3

Pablo Hernández se dostal k přihrávce za obranu soupeře, jenže si nedal pozor na své postavení a byl lapen v ofsajdové pasti.

90+2

Bamford se hnal za další přihrávkou do pokutového území, jenže tentokrát mu dva kroky scházely. Domácí kouč Bielsa však může být spokojený.

90+1

Nastavují se čtyři minuty!

90

Duel už se pouze dohrává. Domácí fotbalisté totiž hrají s míčem na kopačkách a nikam se neženou. Naopak Newcastle ještě zkouší rozehrávku soupeře atakovat.

89

Střídání v týmu Leeds United: ze hřiště odchází Mateusz Klich, přichází Jamie Shackleton.

88

Leeds právě vstřelil branku!
Gólostroj domácího celku pokračuje! Po dalším rychlém protiútoku si míč do blízkosti velkého vápna navedl JACK HARRISON a nádhernou střelou levačkou potěšil oko fotbalového fanouška!

87

Newcastle se ještě tlačí do útoku. Kombinace hostujícího celku na pravé straně byla tentokrát nepřesná a domácí budou vhazovat.

85

Domácí celek přidává čtvrtou branku a podle všeho potvrzuje svůj triumf v dnešním souboji! EZGJAN ALIOSKI po rychlém protiútoku dostal přihrávku do vápna, připravil si míč a levačkou rozvlnil síť!

84

Střídání v týmu Leeds United: ze hřiště odchází Patrick Bamford, přichází Tyler Roberts.

83

Ezgjan Alioski podržel míč na levé straně a získal pro domácí celek cenné vteřinky k dobru. Fotbalisté Leeds United mají duel pod kontrolou.

82

Střídání v týmu Leeds United: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Pablo Hernández.

82

Patrick Bamford se pustil do hlavičkového souboje na polovině hřiště. Domácí útočník tentokrát přizvedl míč do prostoru, kde kralovala obrana soupeře.

81

Bamford dostal přihrávku na polovinu soupeře, krásně si míč zpracoval a roztáhl hru na pravou stranu. Jeho pobídka proskákala do autu.

80

Domácí fotbalisté pokračují ve své aktivitě a nadále se drží na polovině Newcastlu. Hostům už moc času na vyrovnání nezbývá.

77

Domácí celek přidává třetí branku a výrazně se přibližuje k triumfu v dnešním střetnutí! STUART DALLAS si ve vápně naběhl na přetažený centr a hlavou jej poslal do sítě!

77

Patrick Bamford si došel pro míč hluboko do hracího pole. Domácí útočník se s ním následně otočil, ale nedokázal přihrát na levou stranu.

76

Ezgjan Alioski dostal přihrávku na levou stranu, potáhl míč na polovinu Newcastlu, jenže proti pečlivě seřazené obraně hostů nic překvapivého nevymyslel.

75

Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Ryan Fraser, přichází Miguel Almirón.

74

Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Joelinton, přichází Dwight Gayle.

73

Stuart Dallas se dral do pokutového území, ale jeho ránu zablokoval skvělým zákrokem jeden z obránců Newcastlu.

72

Ciaran Clark dostal prostor na pravé straně, odkud odcentroval před branku domácího mužstva, ale na jeho pobídku nikdo v černém dresu nedosáhl.

71

Newcastle zahrával přímý kop na polovině hřiště. Nadýchaný centr přiletěl na hranici velkého vápna, kde si hravě poradila domácí defenziva.

70

Do konce dnešního souboje zbývá posledních dvacet minut a stále sledujeme vyrovnané utkání. V posledních minutách je o něco aktivnější domácí celek.

69

Domácí celek rovněž zahrával rohový kop. Prudký centr přiletěl do míst, kde se pohyboval útočník Bamford, kterému v zakončení zamezil Fraser.

68

Domácí celek se usadil v blízkosti velkého vápna a postupnou kombinací si hledá cestičku do zakončení. Defenziva Newcastlu teď brání v pevném bloku.

67

Žlutou kartu dostává Raphinha (Leeds United).

65

Newcastle právě vstřelil branku!
Domácí celek se ve vedení příliš dlouho neohřál! Newcastle totiž vyrovnává už po čtyřech minutách! CIARAN CLARK si naskočil na centr od rohového praporku a krásnou hlavičkou umístil míč do dolního rohu!

65

Bamford si naběhl na přihrávku za obranu, dostal se s míčem do pokutového území, ale jeho ránu z ostrého úhlu hostující brankář vyrazil.

64

Newcastle se ihned tlačí do útoku ve snaze vyrovnat. Stopeři domácího celku si dali pozor na průnikovou přihrávku a nechali míč propadnout do autu.

62

Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Jeffrey Hendrick, přichází Emil Krafth.

61

Domácí celek se po hodině hry dostává do vedení! RODRIGO si ve vápně naběhl na Harrisonův centr z levé strany a prudkou hlavičkou v pádu nedal gólmanovi šanci!

60

Je za námi hodina hry a stále sledujeme vyrovnané utkání. Po změně stran se z trávníku navíc vytratily prakticky všechny nebezpečné situace.

59

Bamford se tentokrát pokusil urychlit přechod domácího celku do útoku. Jeho přihrávku z voleje však odehrál do bezpečí skvěle postavený obránce.

58

Patrick Bamford si na hranici velkého vápna skvěle přehodil míč na levačku a pohotově zakončil z otočky. Jeho projektil mířil jen do míst, kde stál brankář.

57

Jack Harrison si dal na vlastní polovině pozor na odražený míč, který si skvěle zpracoval a Jamal Lewis jej následně atakoval nedovoleným způsobem.

56

Liam Cooper potáhl míč na polovinu soupeře, jenže jeho nákop směřující do velkého vápna nenašel nikoho v bílém dresu.

55

Liam Cooper ve vápně trefil Wilsona hodně podezřelým způsobem. Hlavní rozhodčí však dává jasně najevo, že se pokutový kop pískat nebude.

54

Callum Wilson se na malém vápně natahoval po přízemním centru z levé strany. Obránce v bílém dresu mu padl pod nohy a odehrál míč do bezpečí.

53

Domácí celek se nadále drží v blízkosti velkého vápna soupeře. Centr z levé strany tentokrát odvrátil do bezpečí skvěle postavený Murphy.

52

Mateusz Klich poslal centr do pokutového území, kam se hnali hned tři hráči v bílém dresu. Před dotírajícím Bamfordem jeden z obránců raději zahrál na roh.

51

Callum Wilson se sice dostal k míči v pokutovém území, jenže si jej příliš dlouho chystal ke střele a obránce v bílém dresu mu v zakončení zamezil.

50

Karetní trest také na opačné straně! Potrestaným hráčem je Hayden.

49

Jacob Murphy se po pravém křídle prodral kolem Phillipse, který jej znovu fauloval. Domácí fotbalista už hraje pod hrozbou žluté karty a na podobné zákroky by si měl dávat pozor.

48

Žlutou kartu dostává Kalvin Phillips (Leeds United).

48

Jack Harrison si naběhl na přihrávku na hranici velkého vápna, krásně se prosmýkl kolem svého strážce, jenže jeho průnik skončil u dalšího zadáka.

47

Isaac Hayden táhl akci Newcastlu středem hrací plochy. Hostující fotbalista prošel s míčem do blízkosti velkého vápna, jenže tam už přesně nerozehrál.

46

Domácí celek obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Fotbalisté v bílém se ihned vydali do útoku, ale jejich akce skončila nepřesným nákopem.

46

První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali zajímavý duel. V úvodu byl aktivnější domácí celek, ale do vedení se překvapivě dostal Newcastle, když se trefil Hendrick. Deset minut před přestávkou však díky pozornosti a důrazu ve vápně vyrovnal Patrick Bamford. Do kabin se proto jde za stavu 1:1.

45+1

45+1

Domácí fotbalisté sice hrají s míčem na kopačkách, ale zatím se nedostávají do blízkosti velkého vápna. Obrana Newcastlu teď hraje skvěle.

45

Nastavuje se jedna minuta!

45

Luke Ayling se pokusil vyslat přihrávku za obranu Newcastlu, jenže jeho pobídka byla příliš pomalá a Ciaran Clark míč ve skluzu posunul do autu.

44

Až nyní se hosté alespoň na krátkou chvíli ohřáli na polovině domácích. Kombinace hráčů v černém však skončila jen přihrávkou do zámezí.

43

Luke Ayling si na pravé straně skvěle posunul míč kolem soupeře a nechal se faulovat. Domácí celek soupeři nepůjčil míč už opravdu hodně dlouho.

42

Joelinton napadal rozehrávku soupeře vysoko na polovině Leedsu. Hostující útočník však nedostal obránce v bílém pod tlak.

41

Sean Longstaff si pokryl odražený míč na hranici velkého vápna a pohotově jej odkopl mimo nebezpečný prostor. Newcastle však míč dlouho neudržel.

40

Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minut a domácí celek je po vstřelení vyrovnávací branky mnohem aktivnější. Obranu Newcastlu ještě čekají těžké časy.

39

Callum Wilson se dostal do pokutového území, kde si naskočil na centr z pravé strany, jenže jeho hlavička prolétla velmi daleko od domácí svatyně.

38

Joelinton se hnal za přihrávkou na polovinu soupeře, nicméně obránci v bílých dresech mu okamžitě zkomplikovali život a nenechali jej odcentrovat.

37

Prvním potrestaným hráčem dnešního souboje je Klich.

35

Tentokrát už se domácímu celku podařilo vyrovnat! Na centr z levé strany si naskočil Raphinha, jehož zakončení skončilo na horní tyči. Dorážející PATRIK BAMFORD už však doklepl míč do sítě!

35

Liam Cooper si na vlastní polovině skvěle pokryl míč a sprintující Callum Wilson jej faulem poslal k zemi. Leeds může pokračovat v honbě za vyrovnáním.

34

Luke Ayling potáhl míč na polovinu soupeře, jenže nikdo ze spoluhráčů v bílém se mu pohybem nenabídl do volného prostoru. Domácí přesto zůstávají na míči.

33

Raphinha poslal přihrávku do pokutového území, kde se k míči dostal Bamford, ale zadáci Newcastlu jej skvěle vytlačili ven ze šestnáctky.

32

Také hostující Joelinton nyní zůstává v předklonu na polovině hřiště a podle všeho bude potřebovat ošetření. Tohle hostující kouč rozhodně nevidí rád.

31

Jack Harrison má podle všeho nějaké zdravotní problémy. Domácí křídelník se drží za rameno, které už si v dnešním souboji jednou nechal ošetřovat.

30

Raphinha se v pokutovém území natahoval po nadýchaném centru z levé strany, jenže v těžké pozici míč vůbec netrefil. Newcastle měl velké štěstí.

29

Calum Wilson sprintoval za další přihrávkou na polovinu domácího celku, jenže pobídka byla v tomto případě příliš dlouhá a skončila v zámezí.

28

Domácí celek se ihned po obdržení úvodní branky vydal na polovinu soupeře se snahou o rychlou odpověď. Kombinace domácího celku je však kostrbatá.

26

Newcastle se přesto dostává do vedení! Jamal Lewis předal míč na levou stranu, odkud odcentroval Ryan Fraser. Jeho hlavičku u přední tyče jeden z hráčů prodloužil na zadní tyč a JEFFREY HENDRICK míč uklidil do sítě!

26

Na opačné straně si prostor pro zakončení udělal Jacob Murphy, jenže jeho krásnou technickou střelu vytáhl Meslier skvělým zákrokem!

25

Po dalším rohovém kopu se do odraženého míče opřel zpoza velkého vápna Mateusz Klich, ale ani jeho projektil se nevlezl mezi tři tyče.

24

Raphinha tentokrát táhl akci domácího celku po pravé straně, kde jej nedovoleným zákrokem zastavil Jamal Lewis. Leeds bude zahrávat přímý kop.

23

Raphinha si skvěle navedl míč do velkého vápna, kde si udělal prostor pro střelu levačkou, ale jeho projektil prosvištěl vysoko nad břevnem!

22

Jack Harrison se po levém křídle dostal do blízkosti velkého vápna a poslal prudký centr na malé vápno. Nikdo z dobíhajících spoluhráčů už nezakončil.

21

Další ofenzivní akci domácího celku tentokrát zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si nepohlídal Bamford.

20

První obrovská šance domácích! Fotbalisté v bílém zahrávali rohový kop, po kterém se k hlavičce prodral Liam Cooper, jehož pokus brankář vytěsnil!

19

Jack Harrison se po levém křídle prohnal do pokutového území, kde se pokoušel odcentrovat levou nohou, ale jeho pobídku zastavil první obránce.

18

Callum Wilson sice uspěl v hlavičkovém souboji na polovině soupeře, ale podle rozhodčího si v něm pomohl faulem. Míč končí u soupeřů.

17

Jamal Lewis se chtěl uvolnit na levé straně, dostal se na polovinu hřiště, jenže přihrávkou na malé vápno neoslovil svého spoluhráče.

16

Domácí brankář se znovu musel zapojit do rozehrávky Leeds United. Domácí celek zatím hraje s míčem na kopačkách, ale číhá na první šanci.

15

Bamford se dral za nákopem na hranici velkého vápna. Domácí útočník si v něm pomohl nedovoleným zákrokem a daroval rozehrávku Newcastlu.

14

Rodrigo si ve vápně počkal na přesnou přihrávku z levé strany a pohotově zakončil placírkou. Jeho projektil skončil vysoko nad břevnem.

13

Ciaran Clark se skvěle vrátil na malé vápno a hlavou odehrál do bezpečí prudký centr z levé strany. Domácí celek v posledních minutách hýří aktivitou.

12

Kalvin Phillips dostal prostor v blízkosti velkého vápna, krásně si míč přehodil na pravačku, jenže jeho technický pokus zablokoval obránce.

11

Patrick Bamford dostal přihrávku na polovinu soupeře, jenže při přechodu do blízkosti velkého vápna zapomněl míč za sebou a už se pro něj nestáhl.

10

Domácí fotbalisté se dožadovali odpískání pokutového území. Isaac Hayden podle jejich názoru zasáhl míč ve vápně rukou, ale rozhodčí nechává pokračovat ve hře.

9

Stuart Dallas dostal přihrávku na hranici velkého vápna, krásně se s míčem otočil a odcentroval do šestnáctky. Jeho pobídku obrana soupeře odvrátila.

8

Mateusz Klich napadal rozehrávku soupeře na polovině hřiště, jenže podle rozhodčího si v souboji pomohl nedovoleným zákrokem.

7

Domácí celek zahrával první rohový kop. Nadýchaný centr přiletěl od rohového praporku na značku pokutového kopu, kde zasáhla obrana Newcastlu.

6

Joelinton se hnal za nákopem na polovinu soupeře, jenže obránce v bílém dresu jej skvěle odstavil tělem a nedal svému soupeři prostor.

5

Luke Ayling se dostal pod tlak dvojice napadajících soupeřů, ale dal si dobrý pozor a zapojil do rozehrávky také domácího brankáře Mesliera.

4

Jamal Lewis napadal rozehrávku domácího celku na jeho polovině. Fotbalista Newcastlu následně rozehrál na levou stranu, ale tam neměl nikoho ze spoluhráčů.

3

Ciaran Clark se středem hrací plochy tlačil na polovinu soupeře, ale v souboji jej nedovoleným zákrokem zastavil domácí útočník Patrick Bamford.

2

Isaac Hayden dostal prostor na levé straně pokutového území, jenže jeho centr si dobře pohlídal Ilan Meslier, který míč schoval do rukavic.

1

Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Newcastle se ihned vydal do útoku, ale nákop na polovinu domácích si pohlídal Phillips.

1

Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Leeds bude hrát v bílém, zatímco hosté obléknou tmavou sadu.

Leeds United: Meslier – Dallas, Ayling, Cooper (C), Alioski – Raphinha, Rodrigo, Phillips, Klich, Harrison – Bamford.
Náhradníci: Casilla – Struijk, T. Roberts, P. Hernández, L. Davis, Shackleton, Poveda.

Newcastle United: Darlow – Jacob Murphy, F. Fernández (C), Clark, Lewis – Hendrick, S. Longstaff, Hayden, Fraser – C. Wilson, Joelinton.
Náhradníci: Gillespie – Almirón, Ritchie, Krafth, Gayle, Shelvey, Carroll.

Rozhodčí: Hooper – Smart, Beck.

Nováček mezi anglickou smetánkou po solidním vstupu do soutěže paběrkuje v druhé polovině tabulky. Po dvanácti odehraných zápasech má na svém kontě čtrnáct bodů a patří mu právě čtrnáctá pozice. Leeds se trápí hlavně doma. Z posledních pěti zápasů doma získal Bielsův celek jen dva body. Naposledy na svém hřišti padl 1:2 s West Hamem.

Hostující Newcastle se zatím drží ve středních patrech ligové tabulky. V jedenácti zápasech vybojoval Newcastle sedmnáct bodů a zatím mu patří dvanáctá tabulka ligové tabulky. Newcastle trápí hlavně ofenziva. Svým soupeřům dosud nastřílel pouze čtrnáct branek. Poslední dva zápasy však dokázal opanovat, když zvítězil na půdě Crystal Palace a doma s West Bromem.

Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Premier League mezi Leeds United a Newcastlem United. Výkop je stanoven na 19 hodin.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.