To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.

Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 5:6. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 6:12.

Je konec. Burnley remizovalo s Leicesterem 1:1. Už ve 4. minutě využil velké chyby hostů český útočník Matěj Vydra a poslal Burnley do vedení. Ve 34. minutě ale srovnal stav utkání skvělým gólem Kelechi Iheanacho. O pár minut později mohl James Tarkowski poslat domácí zpět do vedení, ale Schmeichel předvedl skvělý zákrok. Ve 49. minutě předvedl Schmeichel další skvělý zákrok proti střele Wooda. V 63. minutě napálil Westwood tyč a v 85. minutě vypálil do brankové konstrukce také Tielemans.

Vydra
90+2. min Rodriguez

Mendy
67. min Fofana
25 Ndidi
Ndidi
Choudhury
77. min Tavares
Tielemans
9 Vardy
Vardy
Iheanacho
67. min Albrighton

90+2

Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Matěj Vydra, přichází Jay Rodriguez.

90+2

Ricardo Pereira zastavil brejk soupeře a uviděl žlutou kartu.

90+1

Youri Tielemans hledal ve vápně svého spoluhráče, ale nakonec se k míči dostal soupeř.

90

Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.

90

Jamie Vardy se snažil prostřelit obránce Bena Meeho, ale ten jeho pokus zblokoval.

88

Lišky sice získaly standardní situaci, ale ta nepřinesla nic nebezpečného, ovšem hosté budou mít alespoň autové vhazování.

87

Následný rohový kop Burnley ale nepřinesl nic vážnějšího, ale domácí zůstávají u míče.

86

Charlie Taylor sice odcentroval míč do vápna, ale Kasper Schmeichel pro jistotu vyrazil balón do zámezí a následuje rohový kop.

85

Youri Tielemans si dal míč na levačku a zpoza vápna vypálil, ovšem jeho pokus byl sražen do tyče!

84

Marc Albrighton se dostal do zakončení, ale jeho pokus skončil pouze v moci brankáře Nicka Popeho.

83

Dwight McNeil poslal prudký centr do vápna, který vypadl Kasperu Schmeichelovi z rukou, ale hra pokračuje.

82

Wilfred Ndidi sice vybojoval míč na své polovině, ale nakonec přišel faul Sidneiho Tavarese.

80

Josh Brownhill se ujal exekuce volného kopu, ale jeho pokus nebyl nijak nebezpečný a letěl pouze nad bránu Kaspera Schmeichela.

79

Wesley Fofana přes sebe nechtěl za žádnou cenu pustit Matěje Vydru a uviděl od sudího žlutou kartu.

78

Charlie Taylor zblokoval přihrávku soupeře a Leicester tak bude mít k dispozici autové vhazování.

77

Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Hamza Choudhury, přichází Sidnei Tavares.

74

Lišky ovšem ke konci utkání zapnuly své tempo na plné obrátky, ale po pravé straně se nakonec nedostaly do ničeho vážnějšího.

72

Marc Albrighton následně vypálil, ale jeho rána skončila pouze vedle svatyně soupeře.

71

Youri Tielemans se znovu ocitl v dobré příležitosti, ale nakonec se snažil ještě patičkou najít spoluhráče, což byla chyba.

69

Youri Tielemans to tentokrát vzal na sebe a vypálil zpoza vápna, ale jeho ránu srazil nad bránu James Tarkowski.

67

Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Kelechi Iheanacho, přichází Marc Albrighton.
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Nampalys Mendy, přichází Wesley Fofana.

65

Burnley je znovu u balónu a nyní to zkouší pomaleji z hloubě vlastní poloviny.

63

Ashley Westwood se dostal ke střele, ale jeho rána pouze orazítkovala tyč Schmeichelovy brány!

61

Matěj Vydra byl za obranou soupeře příliš brzo a ocitl se tak pouze v ofsajdovém postavení.

60

Hodina hry je za námi a Burnley zatím hraje s Leicesterem smírně 1:1.

59

Chris Wood se snažil dostat k míči uvnitř vápna, ale pomezní rozhodčí zvedl praporek.

58

Hosté se nyní snaží uklidnit hru a drží míč v obranné řadě, ovšem nákop Çağlara Söyüncüa skončil u soupeře.

56

Burnley zatím je ve druhém poločase aktivnějším týmem, ale nynější střela z dálky letěla vedle brány soupeře.

55

Ricardo Pereira si sice poradil s dotírajícím se Vydrou, ale následně poslal nepřesnou přihrávku, která skončila pouze u soupeře.

54

Jack Cork posunul míč na McNeila, ale jeho pokus o centr byl zblokován do zámezí a následuje tak rohový kop.

53

Rohový kop Burnley nepřinesl nic moc nebezpečného a následuje tak odkop od svatyně Schmeichela.

52

Chris Wood se opět hlásí o slovo a nakonec z otočky vypálil, ale jeho pokus byl tentokrát zblokován obráncem do zámezí.

51

Hamza Choudhury vypálil z nějakých dvaceti metrů, ale jeho rána skončila pouze nad bránou soupeře.

50

Posléze se už na druhé straně snažil najít spoluhráče Youri Tielemans, ale domácí zblokovali míč a následuje rohový kop Leicesteru.

49

Chris Wood byl velmi blízko gólu na 2:1, ale Kasper Schmeichel vytáhl další naprosto famózní zákrok na brankové čáře! Tohle je neskutečný výkon hostujícího gólmana.

48

Posléze se sice k míči dostal Leicester a Kelechi Iheanacho pálil ze střední vzdálenosti, ovšem jeho rána letěla hodně mimo.

47

Hostující hráč se dopustil faulu a následuje tak volný kop Burnley.

46

Druhý poločas začne přibližně v 20:02.

První poločas je u svého konce a Burnley zatím hraje s Leicesterem smírně 1:1. Už ve 4. minutě využil velké chyby hostů český útočník Matěj Vydra a poslal Burnley do vedení. Ve 34. minutě ale srovnal stav utkání skvělým gólem Kelechi Iheanacho. O pár minut později mohl James Tarkowski poslat domácí zpět do vedení, ale Schmeichel předvedl skvělý zákrok.

45+1

45+1

Charlie Taylor to zkusil z velké dálky, ale dánský gólman bez problému chytil míč do rukou.

45+1

Hamza Choudhury se ukopl a míč tak skončil jen v zámezí, což znamená autové vhazování pro Burnley.

45

Rozhodčí nastavuje 1 minutu navíc.

44

Matěj Vydra se snažil prodrat do zakončení, ale míč končí opět jen v moci Schmeichela.

43

Faulu se tentokrát dopustil domácí hráč a Leicester bude na konci druhé půle u míče.

41

Následný rohový kop lišek byl rozehrán nakrátko a posléze přišel centr do vápna, ovšem ten skončil na hlavě Meeho.

40

Youri Tielemans si navedl míč do vápna po přihrávce Iheanacha a následně vypálil pod horní tyč, ovšem Nick Pope jeho pokus vyrazil nad bránu!

39

Znovu byl dánský gólman Kasper Schmeichel připraven a poradil si s centrem z levé strany.

38

Jamie Vardy se snažil využít svou rychlost a sběhnout si za obranu, ale Nick Pope byl připraven a dostal se k míči jako první.

37

Obrovská šance domácího celku! James Tarkowski se dostal přes Vardyho do zakončení hlavou, ale Kasper Schmeichel předvedl fantastický zákrok na brankové čáře!

35

Domácí mužstvo se snažilo nějak rychle zareagovat, ale přihrávka skončila pouze u gólmana Schmeichela.

34

Leicester právě vstřelil branku!
Tak tohle byla krásná podívaná a lišky srovnávají na 1:1! Wilfred Ndidi se opět postaral o rozehrání skvělé akce, když naprosto parádním nákopem našel za obranou KELECHIHO IHEANACHA a ten z voleje zakončil k pravé tyči! Fantazie. Asistence: Wilfred Ndidi.

32

Posléze už ano, ovšem lišky zatím nepředvádějí nějaký exkluzivní výkon a Burnley tak zaslouženě vede.

31

Centr Matthewa Lowtona trefil pouze Tielemanse, ale Leicester se nedostal k míči.

30

Centr Kelechiho Iheanacha skončil znovu jen na hlavě soupeře a stav po půl hodině hry tak je 1:0 pro Burnley.

29

Timothy Castagne se nenápadným centrem snažil najít Vardyho, ale James Tarkowski odkopl míč do zámezí a následovat bude rohový kop Leicesteru.

28

Gólman Nick Pope zrovna dvakrát nespěchá se svým odkopem od brány. Posléze je právě Matěj Vydra zfaulován a Burnley zůstává u míče.

27

Po rohovém kopu se sice dostal ke střele zpoza vápna Wilfred Ndidi, ale jeho pokus se snad ani nezapíše mezi střely mimo, neboť míč skončil někde na parkovišti za stadionem.

25

Leicester nyní sevřel svého soupeře, ale centr Hamza Choudhuryho z pravé strany byl zblokován.

24

Çağlar Söyüncü podklouzl a Chris Wood tak měl prostor si zpracovat míč na prsa a následně z voleje vypálit, ale jeho rána skončila pouze v moci Schmeichela.

22

Jamie Vardy dostal míč do vápna, kde ale místo střely ještě hledal Kelechiho Iheanacha, ovšem balón skončil v rukou gólmana Nicka Popeho.

21

Domácí sice ještě zůstali u balónu, ovšem další centr do vápna už skončil v rukou připraveného Kaspera Schmeichela.

20

Burnley sice získalo rohový kop z pravé strany, ale ten nakonec nic vážnějšího nepřinesl.

19

Český útočník Matěj Vydra, který dnes vstřelil první ligový gól v této sezóně je při chuti, ale nyní se snažil svou přihrávkou ještě najít Chrise Wooda, který ale nemohl hrát, protože byl v ofsajdu.

18

Matěj Vydra tentokrát zabojoval o míč, ale dopustil se pouze nedovoleného zákroku a Leicester tak bude znovu u balónu.

17

Kelechi Iheanacho se po skvělém nákopu Wilfreda Ndidiho dostal ke střele, ale tu poslal jen vedle brány.

15

Burnley svým nepříjemným presinkem získalo míč, ale opět nepřesná přihrávka zhatila útočnou akci.

14

Daniel Amartey si poradil s přihrávkou soupeře na levém křídle a posunul míč raději domů brankáři Schmeichelovi.

12

Hamza Choudhury mohl odčinit svou chybu v úvodních minutách, ale po centru Castagneho do vápna přestřelil bránu ve velmi dobré šanci!

11

Posléze se právě Youri Tielemans dostal znovu k balónu a v souboji s Charliem Taylorem šel k zemi, ovšem sudí Madley ukázal, že se bude pouze odkopávat od brány.

10

Youri Tielemans sice poslal centr do vápna, ale ten přečetla obrana soupeře.

9

James Tarkowski dokázal zblokovat centr soupeře z pravé strany a lišky mají k dispozici rohový kop.

7

Domácí mužstvo se úvodní brankou dostalo do velké herní pohody a nyní kombinuje někde ve středu hrací plochy.

6

Leicester se sice nyní snažil něco vymyslet, ale po levé straně nebylo místo na únik.

4

Burnley právě vstřelilo branku!
Máme tady úvodní branku, kterou dává domácí celek! Hamza Choudhury předvedl tragickou přihrávku zpět na svého obránce a k míči se dostal český útočník MATĚJ VYDRA, který si zasekl balón kolem obránce a posléze vypálil levou nohou ke vzdálenější pravé tyči.

4

Chris Wood se sice snažil najít centr ve vápně, ale na míč nemohl dosáhnout a ten tak skončil pouze v rukou gólmana Kaspera Schmeichela.

3

Ricardo Pereira byl v souboji se soupeřem Charlie Taylorem příliš důrazný a dopustil se jen faulu. Burnley tak získalo další volný kop.

2

Lišky se dostaly dopředu po levém křídle, ovšem následný centr skončil v moci obrany Burnley. Nakonec ale bylo vše navíc, protože pomezní zdvihl praporek.

1

Hned v úvodu utkání Burnley získalo volný kop, po kterém se dostal do zakončení hlavou Ben Mee, ale ten přestřelil bránu Schmeichela.

1

Burnley FC: Pope – Lowton, Tarkowski, Mee (C), Ch. Taylor – Brownhill, A. Westwood, Cork, McNeil – Vydra, Wood.
Náhradníci: Peacock-Farrell – Pieters, Bardsley, K. Long, Dunne, D. Stephens, Richardson, Benson, Jay Rodriguez.

Leicester City: Schmeichel (C) – Castagne, Amartey, Söyüncü, R. Pereira – N. Mendy, Ndidi, Choudhury – Tielemans – Vardy, Iheanacho.
Náhradníci: D. Ward – Daley-Campbell, Fofana, Fuchs, Thomas, Tavares, Albrighton, Ünder, Leshabela.

PL: Leicester 3:1 Liverpool

Leicester je aktuálně na 3. pozici se 49 body a skóre 45:30. Lišky tak prožívají velmi dobrou sezónu, ale forma v posledních zápasech šla dolů. Po vyžení v Evropské lize, kde nestačily na Slavii Praha přivítal Leicester na svém stadionu londýnský Arsenal. Do zápasu vstoupili domácí skvěle, protože se v 6. minutě trefil Tielemans. Ovšem konec první půle patřil hostům a po brankách Luize a Lacazetteho z penalty šel Arsenal do šaten ve vedení 2:1. V 52. minutě zvýšil vedení hostů Pepe. Následně už gól nepadl a Leicester prohrál 1:3.

Burnley FC

Burnley se znovu potácí v dolních příčkách tabulky, jelikož se aktuálně nachází na 15. místě se 28 body a skóre 18:34, čímž je druhý nejhorší tým v počtu vstřelených branek. Po bezbrankové remíze s West Brom zavítalo Burnley na půdu Tottenhamu. A tam se už ve 2. minutě prosadil Bale, který tak poslal domácí do vedení. V 15. minutě zvýšil vedení Kaně a po půl hodině utkání zvýšil vedení na 3:0 Lucas. Ve druhém poločase Spurs pokračovali v kanonádě, jelikož se v 55. minutě podruhé trefil Bale. Burnley tak prohrálo vysoce 0:4.

Ve 29. kole Anglické Premier League se proti sobě utkají týmy Burnley FC a Leicester City. Naposled se spolu tato mužstva utkala v září na půdě Leicesteru, kde padlo hned šest branek a lišky zvítězily poměrem 4:2. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Madley a jeho asistenti Holmes a West. Úvodní výkop je naplánován na 19:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.