Souhrn
Moravskoslezská fotbalová liga, 16. kolo
Začátek utkání: 9. 9. 2020 17:00
FC Slovan Rosice
2
:
0
(0:0)
FC Dolní Benešov
Další zápasy kola
Moravskoslezská fotbalová liga - 1. kolo
Hlučín 1:0 D. Benešov Olomouc B 0:2 Frýdek-Místek Petřkovice 0:3 Otrokovice Uh. Brod 0:0 Kroměříž Vrchovina 1:2 Vyškov Ostrava B 0:3 Znojmo Uničov 1:3 Vel. Meziříčí Zlín B 1:1 Slovácko B Rosice 5:1 Jihlava B Moravskoslezská fotbalová liga - 2. kolo
Otrokovice 0:3 Frýdek-Místek Znojmo 0:2 Vyškov D. Benešov 0:2 Vrchovina Kroměříž 2:2 Rosice Ostrava B 0:1 Petřkovice Slovácko B 0:0 Hlučín Vel. Meziříčí 1:1 Uh. Brod Olomouc B 2:0 Uničov Jihlava B 2:3 Zlín B Moravskoslezská fotbalová liga - 3. kolo
Hlučín 1:0 Jihlava B Frýdek-Místek 2:3 Ostrava B Vyškov 5:2 D. Benešov Vrchovina 1:1 Slovácko B Petřkovice 1:0 Znojmo Rosice 1:0 Vel. Meziříčí Uničov 7:1 Otrokovice Zlín B 1:1 Kroměříž Uh. Brod 1:1 Olomouc B Moravskoslezská fotbalová liga - 4. kolo
Znojmo 0:0 D. Benešov Otrokovice 0:3 Uh. Brod Jihlava B 1:4 Vrchovina Petřkovice 0:3 Frýdek-Místek Kroměříž 1:5 Hlučín Ostrava B 3:1 Uničov Slovácko B 4:1 Vyškov Olomouc B 1:2 Rosice Vel. Meziříčí 2:0 Zlín B Moravskoslezská fotbalová liga - 5. kolo
Znojmo 3:4 Frýdek-Místek Hlučín 1:0 Vel. Meziříčí Zlín B 2:2 Olomouc B Vyškov 3:0 Jihlava B Uh. Brod 1:1 Ostrava B D. Benešov 0:1 Slovácko B Rosice 0:2 Otrokovice Vrchovina 0:1 Kroměříž Uničov 3:1 Petřkovice Moravskoslezská fotbalová liga - 16. kolo
Ostrava B 2:2 Olomouc B Hlučín 1:1 Vrchovina Petřkovice 1:0 Vel. Meziříčí Uničov 8:0 Jihlava B Rosice 2:0 D. Benešov Frýdek-Místek 1:2 Kroměříž Zlín B 2:2 Vyškov Uh. Brod 0:0 Slovácko B Znojmo 3:1 Otrokovice Moravskoslezská fotbalová liga - 6. kolo
Frýdek-Místek 2:6 Uničov Otrokovice 2:0 Zlín B Jihlava B 1:2 D. Benešov Petřkovice 4:2 Uh. Brod Kroměříž 0:0 Vyškov Znojmo 1:4 Slovácko B Ostrava B 2:0 Rosice Olomouc B 2:1 Hlučín Vel. Meziříčí 5:0 Vrchovina Moravskoslezská fotbalová liga - 7. kolo
Hlučín 1:4 Otrokovice Vyškov 2:0 Vel. Meziříčí D. Benešov 1:3 Kroměříž Vrchovina 3:3 Olomouc B Uh. Brod 2:2 Frýdek-Místek Rosice 0:0 Petřkovice Uničov 6:2 Znojmo Slovácko B 1:0 Jihlava B Zlín B 2:3 Ostrava B Moravskoslezská fotbalová liga - 8. kolo
Ostrava B 0:0 Hlučín Znojmo 1:0 Jihlava B Petřkovice 3:2 Zlín B Otrokovice 4:1 Vrchovina Kroměříž 1:1 Slovácko B Vel. Meziříčí 5:3 D. Benešov Uničov 6:1 Uh. Brod Frýdek-Místek 3:1 Rosice Moravskoslezská fotbalová liga - 9. kolo
Hlučín 1:2 Petřkovice Vyškov 3:1 Otrokovice Jihlava B 1:2 Kroměříž Vrchovina 3:2 Ostrava B Uh. Brod 3:2 Znojmo Rosice 1:1 Uničov Slovácko B 8:0 Vel. Meziříčí Zlín B 0:1 Frýdek-Místek D. Benešov 1:0 Olomouc B Moravskoslezská fotbalová liga - 10. kolo
Znojmo 1:3 Kroměříž Frýdek-Místek 1:2 Hlučín Otrokovice 5:2 D. Benešov Ostrava B 1:1 Vyškov Vel. Meziříčí 0:5 Jihlava B Petřkovice 5:1 Vrchovina Uh. Brod 1:0 Rosice Olomouc B 1:2 Slovácko B Uničov 0:1 Zlín B Moravskoslezská fotbalová liga - 11. kolo
Hlučín 16. 10. 17:00 Uničov Vyškov 17. 10. 10:15 Petřkovice Rosice 17. 10. 14:30 Znojmo Vrchovina 17. 10. 14:30 Frýdek-Místek D. Benešov 17. 10. 14:30 Ostrava B Kroměříž 17. 10. 18:00 Vel. Meziříčí Slovácko B 18. 10. 10:15 Otrokovice Zlín B 18. 10. 10:30 Uh. Brod Jihlava B 18. 10. 10:30 Olomouc B Moravskoslezská fotbalová liga - 12. kolo
Znojmo 23. 10. 19:00 Vel. Meziříčí Frýdek-Místek 24. 10. 10:15 Vyškov Otrokovice 24. 10. 10:15 Jihlava B Rosice 24. 10. 14:30 Zlín B Petřkovice 24. 10. 14:30 D. Benešov Uh. Brod 24. 10. 14:30 Hlučín Ostrava B 25. 10. 10:15 Slovácko B Olomouc B 25. 10. 10:15 Kroměříž Uničov 25. 10. 10:15 Vrchovina Moravskoslezská fotbalová liga - 17. kolo
Slovácko B 28. 10. 10:15 Rosice Otrokovice 28. 10. 10:15 Ostrava B Vyškov 28. 10. 10:15 Hlučín Vel. Meziříčí 28. 10. 10:15 Frýdek-Místek Olomouc B 28. 10. 13:30 Petřkovice Jihlava B 28. 10. 13:30 Uh. Brod Vrchovina 28. 10. 14:30 Znojmo D. Benešov 28. 10. 14:30 Zlín B Kroměříž 28. 10. 18:00 Uničov
Sestavy
Juran – Zezula, Novák, Koláčný (65. FIla), Černý, Pazourek (86. Kršák), Malata (C) (85. Kugler), Selinger, Vítámvás (62. Minarčík), Drbal, Dobrovodský (74. Praks). | Baránek – Alhassan, Romaněnko (76. Musila), Moravec (C), Krejčí, Pecuch (73. Labuda), Gebauer, Gorčica (56. Býma), Skroch (65. Dolba), Karčmář, Kubík. |
1. poločas
Karty45' Malata | Karty28' Pecuch 43' Karčmář |
2. poločas
Góly72' Dobrovodský 83' Fila Karty64' Selinger | Karty60' Skroch 63' Kubík 63' Moravec 70' Krejčí |
Střídání62' Minarčík 62' Vítámvás 65' Fila 65' Koláčný 74' Praks 74' Dobrovodský 85' Kugler 85' Malata 86' Kršák 86' Pazourek | Střídání56' Býma 56' Gorčica 65' Dolba 65' Skroch 73' Labuda 73' Pecuch 76' Musila 76' Romaněnko |