To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Utkání se z důvodu prevence proti koronaviru hrálo bez diváků.

Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 8:9. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 16:7.

Heidenheim(4-4-2)

Müller
2 Busch
Busch
78. min Multhaup
6 Mainka
Mainka
Theuerkauf
Föhrenbach
Schnatterer
46. min Otto
Griesbeck
36 Dorsch
Dorsch
67. min Sessa
Leipertz
68. min Mohr
Kleindienst
Thomalla
46. min Schimmer

Brémy(4-4-2)

Pavlenka
Gebre Selassie
Veljković
69. min Langkamp
32 Friedl
Friedl
Augustinsson
Rašica
80. min Füllkrug
3 Vogt
Vogt
Klaassen
Eggestein
19 Sargent
Sargent
88. min Groß
8 Osako
Osako
68. min Bartels

• 27Kapino

Je dobojováno a Werder Brémy se může radovat a zároveň si oddechnout. Po domácí bezbrankové remíze dnes sice také brémští nevyhráli, ale dva vstřelené góly stačily. Heidenheim se sice snažil o zvrat, dlouho to ale domácím nevycházelo. Až v 85. minutě srovnal Tim Kleindienst a vykřesal tak šanci na obrat. Jenže do otevřené obrany se ve čtvrté minutě dostal Bartels, přihrál na Ludwiga Augustinssona a ten trefil prázdnou bránu. Vyrovnání Tima Kleindiensta z penalty už na udržení Bundesligy pro Brémy nic nezměnilo, výsledek 2:2 znamená, že Heidenheim zůstává v druhé Bundeslize.

90+8

90+7

Heidenheim právě vstřelil branku!
Míč si na penaltový puntík postavil TIM KLEINDIENST a i když Pavlenka trefil směr střely a na míč si sáhl, je z toho gól na 2:2.

90+6

Tak možná ještě malá koplikace pro Brémy, domácí budou rozehrávat pokutový kop.

90+5

Na lavičce Brém se už slaví a všichni čekají na závěrečný hvizd sudího Brycha.

90+4

Werder právě vstřelil branku!
A je definitivně rozhodnuto. Na pravé straně se přes několik soupeřů uvolnil Bartels, počkal si na nabíhajícího LUDWIGA AUGUSTINSSONA, naservíroval mu přihrávku a následovala střela do prázdné branky – 1:2.

90+3

A za faul si ji prohlédl i jeho spoluhráč Davy Klaassen.

90+2

No a své zdržování přehnal a vysloužil si za to žlutou kartu.

90+1

Autové vhazování pro Werder u rohového praporku, Augustinsson se k rychlé rozehře moc nemá.

90

Bude se nastavovat pět minut.

90

Zprava střílel hostující Groß, jenže přesně do míst, kde zvládl dosáhnout gólman Müller.

89

Míč je u Pavlenky, ten s rozehrávkou vůbec nikam nepospíchá.

88

Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Josh Sargent, přichází Christian Groß.

87

Nápor domácích je ukončen faulem Griesbecka.

86

Za hosty chtěl odpovědět Eggenstein, jenže v pokutovém území upadl bez přesného zakončení. Po krátké kontrole u videa se penalta nepískala.

85

A máme tu drama! Domácí tým zužitkoval rodící se tlak, z dálky vystřelil Mohr, jeho dělovka se odrazila od břevna ke zcela volnému TIMU KLEINDIENSTOVI a ten zblízka dorazil do odkryté branky – 1:1.

84

Brémy se stáhly na svou půlku a pouze brání.

83

Domácí tým už musí pospíchat, před Pavlenku teď létají centry z obou křídel.

82

Kus za šestnáctkou napřáhl hostující Klaassen a jeho technický pokus doplachtil kousek nad břevno na horní síť Müllerovy branky.

81

Po zákroku domácího Maurice Multhaupa na Klaassena se strhla krátká rozmíška, rozhodčí ji ukončil žlutou kartou pro domácího hráče.

80

Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Milot Rašica, přichází Niclas Füllkrug.

80

Na druhé straně podobně pohořel Otto...

79

Zleva si to k brance domácích namířil Rašica, po kličce na střed i vystřelil, jenže slabě, což zvládla obrana Heidenheimu pokrýt.

78

Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846: ze hřiště odchází Marnon-Thomas Busch, přichází Maurice Multhaup.

77

DOmácí chystají ještě jednu změnu, do hry se dostane Maurice Multhaup.

75

Busch přihrál zprava na střed, kde se do míče opřel Otto, jeho dělovka však pouze trefila bránícího hráče.

74

Z něj nic nebylo, hosté jsou však i nadále u míče a kombinují u půlky.

73

Buschovi nevyšel pokus o hlavičkovou malou domů a nabídl tak hostům rohový kop zdarma.

72

Kleindienst neuspěl s kličkou na Langkampa, ten mu míč vzal a domácí hráč sáhl k faulu.

71

Míč po jeho centru sice dopadl na břevno, vzrušení však bylo zbytečné, neboť se stáčel ze zámezí.

70

Rohový kop pro Brémy, míč si opět bere Ludwig Augustinnson.

69

Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Miloš Veljković, přichází Sebastian Langkamp.

68

Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Juja Osako, přichází Fin Bartels.

68

Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846: ze hřiště odchází Robert Leipertz, přichází Tobias Mohr.

67

Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846: ze hřiště odchází Niklas Dorsch, přichází Kevin Sessa.

67

Augustinsson poslal centr na malé vápno, domácí odvrátili. Následný pokus o dorážku pokryl Müller.

66

Faul na Sargenta, Brémy budou rozehrávat z levé strany. Tohle by mohla být nebezpečná akce.

64

Müller rozehrává na Mainku, Heidenheim jde pomaličku do útoku.

62

Hraje se teď nahoru a dolů, Brémy mají stále o něco více ze hry.

60

Je tu žlutá karta pro Heidenheim, za faul na Veljkoviće a následně ohnání se po Gebre Selassiem ji dostal Niklas Dorsch.

59

Málem to bylo 0:2, když se Sargent prokličkoval až do šestnáctky a snažil se obstřelit Müllera. Ten vyrazil na roh!

58

Werder začíná přidávat na tempu, domácí se mají před Müllerem co ohánět.

58

Další roh Brém, tentokrát to Augustinsson přetáhl, domácí míč v poklidu uklidili.

57

Po Augustinssonově centru bylo k vidění zakončení z úhlu, střelu Veljkoviće obrana Heidenheimu odkopla.

56

Osako trefil míčem clonícího obránce, od něj se míč odrazil na rohový kop.

55

Další útok domácích a opět bez úspěchu. Do hry Heidenheimu se začíná míchat nervozita.

53

Heidenheim chvíli obléhal pokutové území soupeře, jenže stále trvá nemoc v podobě špatné koncovky. Teď pokazil centr Sebastian Griesbeck.

52

Müller nemá komu rozehrát, všichni jeho spoluhráči jsou obsazení.

50

Musí si ale dávat pozor v obraně, nyní nechali volného Osaka, ten ihned zakončoval z hranice pokutového území a jen dobře postavený Busch zabránil pro Heidenheim nejhoršímu.

49

Heidenheim vstoupil do druhé půle hodně aktivně, hráči ví, že musí dát alespoň dva góly...

47

Po rozehrání nebyl daleko od zakončení Otto a poté znova Schimmer, jeho střela šla nad.

46

Pavlenka se hned v úvodu druhé půle musel natáhnout proti nepříjemné střele čerstvého Schimmera, míč vytáhl na roh.

46

Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846: ze hřiště odchází Denis Thomalla, přichází Stefan Schimmer.

46

Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846: ze hřiště odchází Marc Schnatterer, přichází David Otto.

46

Druhý poločas začne přibližně ve 21:34.

Je za námi první poločas odvetného barážového utkání a lépe na tom jsou hráči Werderu Brémy. Ti se dnes dostali do opravdu bleskového vedení a to ani sami neskórovali, neboť už ve třetí minutě si dal vlastní gól Norman Theuerkauf. I v následujících minutách byli hosté aktivnější, další gól už ale nepřidali. Heidenheim se postupně dostával do tempa, zatím ale dojíždí na špatnou finální fázi. Do kabin se tak odešlo za stavu 0:1.

45+3

45+1

Po otočce za hranicí šestnáctky se ke střele dostal Leipertz, prudkou ránu ale opřel o bránícího hráče Werderu.

45

Rozhodčí nastaví tři minuty.

44

Werder v posledních minutách lehce polevil a nechal domácím iniciativu. Těm se ale nedaří se dostat do zakončení.

42

Rozhodčí Brych si při akci Heidenheimu všiml nedovoleného zákroku zcela mimo dění a způsobil tím lehce nechápavé pohledy domácích. Pavlenka se mezitím chystá k rozehře.

40

Neuspěl ani Theuerkauf, který by rád odčinil vlastní gól z úvodu utkání. Předvedl pouze nepřesný centr k pokutovému území.

39

Rašica se musel stáhnout až takřka k vlastní brankové čáře, ale vyplatilo se, zastavil rodící se výpad Heidenheimu.

38

Opět menší snížení tempa, hostům tohle bude vyhovovat, nemají důvod se někam hnát.

36

Ofsajd domácích, Griesbeckova střela z vápna tak byla zbytečná. Navíc šla o velký kus mimo.

35

Na druhé straně zakončoval Sargent, mířil přesně do míst, kde stál připravený Müller.

35

Schnatterer si chvíli poležel, ošetřování však nebylo potřeba. Pavlenka se už chystá k odkopu.

34

Na pravé straně si hledal prostor Schnatterer, ale ani jemu se nevedlo a v souboji s Friedlem upadl.

32

Domácí hodlali vést akci levou stranou, Milot Rašica však vše vystihl a poslal míč k půlce.

30

Hodně nepovedená střela domácích, šlo to až mimo tribuny, míč prošel východem jednoho sektoru...

28

Je to teď hodně rozkouskované. Domácí Kleindienst fauloval při výskoku a navíc u toho i zahrál rukou.

27

Krátký nápor domácích u pokutového území, jenže opět bez finální fáze. Následoval rázný odkop až takřka k Müllerovi.

25

Teď se už pískalo, domácí Mainka zezadu trefil Sargenta. Brémy budou po krátké pauze rozehrávat.

24

Začalo se hrát docela tvrdě, na obou stranách je vidět nespokojenost s tím, že sudí nechává hře poměrně velkou volnost.

22

Faul ještě na vlastní polovině, Heidenheim tak bude po rozehrání útočit do plných.

21

Heidenheim má problém založit souvislejší akci, většina z nich končí ještě před půlkou.

19

Brémy se teď snaží hru kontrolovat držením míče, nemají třeba problém zvolit i malou domů na Pavlenku.

17

Hostující Klaassen přišlápl Leipertze, nic mu pak nebylo platné naznačování sudímu, že trefil míč.

15

Centr na levou stranu, domácí Griesbeck dělal, co jen mohl, ale prudký pas na hrací ploše nezastihl.

13

Začal se hrát celkem svižný fotbal, oba týmy do toho jdou naplno, v sázce je opravdu mnoho.

11

Po dalším rohu opět hlavičkoval Klaassen, tentokrát branku trefil, ale přesně do míst, kde stál gólman Müller.

10

Po rohu vznikl v pokutovém území domácích zmatek, Klaassen hlavičkoval těsně vedle. Po akci se ještě zkoumalo video, zda jeden z hráčů Heidenheimu nezahrál rukou, ale pokutový kop se nakonec nekonal.

9

Parádní rána z dálky v podání hostujícího Rašici, ale ještě lepší zákrok Müllera, který míč vyškrábl nad břevno.

8

Podobně dopadl i hostující Osako, ten měl problém zastihnout míč u levé postranní čáry.

7

Heidenheim se vydal do rychlého kontru po pravé straně, skončilo to však nepřesným pasem na Kleindiensta.

6

Zákrok domácího Kleindiensta byl nedovolený, Werder rozehrává ze středového kruhu.

5

Jenže Brémy do dnešní odvety vstoupily s velkou chutí a svého soka ještě prakticky nepustily přes půlku.

4

Jedno je jisté, prodloužení dnes neuvidíme, domácí tým nyní stojí před úkolem dát dva góly.

3

No a je tu bleskový gól. Werder se dostal do dalšího útoku, po rychlé narážečce se ve vápně míč odrazil na nohu domácího NORMANA THEUERKAUFA, kterému nevyšel odkop, naopak míč poslal přesně do horního rohu vlastní branky – 0:1!

2

Werder chce ukázat, jak moc touží po zachování prvoligové příslušnosti a opět jde vpřed.

1

Hned v první minutě se dopředu dostali hosté, na centr z levé strany si naběhl Sargent, ale zblízka se mu nepovedlo míč trefit tak, aby tím ohrozil Müllera.

1

1.FC Heidenheim 1846: K. Müller – Busch, Mainka, Theuerkauf, Föhrenbach – Schnatterer (C), Griesbeck, Dorsch, Leipertz – Kleindienst, Thomalla.
Náhradníci: Eicher – Hüsing, Schimmer, Beermann, Sessa, Otto, Kerschbaumer, Mohr, Multhaup.

Werder Brémy: Pavlenka – Gebre Selassie, Veljković, Friedl, Augustinsson – Rašica, Vogt, Klaassen (C), M. Eggestein – Sargent, Osako.
Náhradníci: Kapino – Bittencourt, C. Pizarro, Groß, Füllkrug, Langkamp, Bartels, Selke, Bargfrede.

Rozhodčí: Brych – Borsch, Lupp.

Oba týmy již nastupují na hrací plochu, zápas za pár okamžiků začne.

Zápas ve Voith-Areně začne ve 20:30, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Rozhodčí

Hlavním sudím tohoto utkání bude Felix Brych, kterému budou na pomezí asistovat Mark Borsch a Stefan Lupp.

První utkání

Ve čtvrtek se oba celky utkaly poprvé, a Brémy nedokázaly využít výhody domácího prostředí. Oba celky předvedly spíše taktickou bitvu a teprve ve druhé půli se začal hrát fotbal. Gól v duelu nakonec nepadl, byť hlavně v závěru mu byli blízko hostující fotbalisté. Beermann však v nastaveném čase minul hlavou o pouhé centimetry a skončilo to tak 0:0. To znamená o něco málo lepší pozici pro druholigový Heidenheim, Každopádně se dá očekávat další taktická bitva – v sázce je opravdu mnoho.

Werder Brémy – 1.FC Heidenheim 1846 0:0

Žluté karty: 18. N. Moisander, 34. Osako, 71. Bittencourt – 37. Multhaup, 75. Beermann
Červená karta: 87. N. Moisander (BRM)

Werder Brémy: Pavlenka – Veljković, Bargfrede (67. Groß), N. Moisander (C) – Gebre Selassie, M. Eggestein, Klaassen (65. Bittencourt), Friedl (77. Augustinsson) – Osako (84. Sargent), Rašica – Füllkrug (65. Bartels).

1.FC Heidenheim 1846: K. Müller – Busch, Mainka, Beermann, Theuerkauf (83. Föhrenbach) – Griesbeck (C), Dorsch – Multhaup (69. Schnatterer), Sessa (59. Kerschbaumer) – Kleindienst, Thomalla (69. Otto).

Rozhodčí: Zwayer – Schiffner, Achmüller

Dobrý večer u německého fotbalu. Dnes se společně podíváme na odvetné barážové utkání o účast v příštím ročníku Bundesligy, ve kterém se střetnou 1. FC Heidenheim 1846 a Werder Brémy.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.