Máme za sebou utkání 31. kola anglické Premier League mezi Manchesterem United a Sheffieldem United, které se proměnilo v one man show jednoho hráče. Tím mužem byl Anthony Martial, jenž třemi góly dovedl svůj celek k vítězství 3:0.

První zásah zapsal francouzský forward už v sedmé minutě, když se prosadil z bezprostřední blízkosti po výborném přízemním centru Rashforda z pravé strany. Druhý zápis přišel v závěru první půle to když skóroval z podobné pozice jako v prvním případě, jen mu tentokráte připravil pozici bek Wan-Bissaka. Hattrick dovršil útočník Rudých ďáblů ve druhé půli, v 74. minutě si nejprve skvěle narazil s Rashfordem, sám před gólmanem pak zachoval chladnou hlavu.

Vítězství Rudých ďáblů je zcela zasloužené. Solskjaerova družina dominovala po celých devadesát minut, Sheffield se nedostal k jediné vážnější příležitosti. Manchester se udržel na páté pozici a opět se přiblížil místu zaručujícímu vstupenku do Ligy mistrů, na čtvrtou Chelsea momentálně ztrácí pouhé dva body. Sheffield zůstává osmý, avšak ztráta na pohárové příčky vzrostla na pět bodů.

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.

Držení míče: 68 % : 32 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 5:1. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:6.

90+4

Manchester UnitedManchester United(4-2-3-1)

Pogba
80. min Pereira
31 Matić
Matić
Greenwood
80. min Mata
Fernandes
80. min McTominay
Rashford
80. min James
Martial
80. min Ighalo

Norwood
46. min Berge
Lundstram
Stevens
McGoldrick
64. min Živković
22 Mousset
Mousset
46. min McBurnie

90+3

Skóre zápasu se nezmění, to je jasné. Poslední vteřiny střetnutí probíhají na obranné polovině Rudých ďáblů, balón si vyměňují obránci.

90+2

Španělský záložník Juan Mata naznačil ránu, ve finále ale ještě hledal do šestnáctky nabíhajícího Jamese. Ten míč převzal, ale proti přesile se neprosadil.

90+1

Na pravé straně se uvolnil, a dokonce i odcentroval John Fleck. O hlavičku se hlásil Oliver McBurnie, avšak těsně před ním kulatý nesmysl přizvedl mimo jeho dosah Harry Maguire.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby tři minuty.

89

Simon Moore musel vyběhnout až k hranici poutového území, aby dokázal odkopnout před Ighalem. To se mu nakonec s vypětím všech sil podařilo.

88

Na povedený nákop Shawa si naběhl Odion Ighalo, jehož zradilo zpracování, proto nemohl v jasné šanci střílet. Místo toho z velkého úhlu ještě udělal brankáři kličku, následně míč napálil do bránícího Bashama.

87

Velkou chybu v rozehrávce vyrobil na polovině hřiště Juan Mata. Míče se chopil John Lundstram, avšak ten už neměl síly pokračovat v plném sprintu směrem vpřed, místo toho balón odkopl do zámezí.

86

Rudí ďáblové nyní poněkud ubrali ze snahy hnát se za každou cenu do ofenzivy. Alespoň na malý moment hru zklidnil Harry Maguire, který zapojil do hry nohama gólmana.

85

Z pravé strany nastřelil do šestnáctky zajímavý centr Aaron Wan-Bissaka. Ighalo se natahoval, co to šlo, přesto míč o kousek minul.

84

Po levém křídle uvolnil Daniel James útočníka Ighala, který si hravě poradil s Jagielkou, pak ovšem nedokázal zvednout balón před vyběhnuvším Moorem.

83

David de Gea se nakonec zákroku dočkal. Z velké dálky jej kamarádky pozdravil Oliver McBurnie, španělský reprezentant snad ani nemohl chybovat.

82

Před defenzivou Sheffieldou stojí velká výzva, a to udržet v kolonce inkasovaných gólů trojku. Ole Gunnar Solskjær totiž vystřídal pět ofenzivních hráčů, na obranu hostí nastupují úplně čerství fotbalisté.

81

Rozběhla se závěrečná desetiminutovka základní hrací doby. O vítězi není pochyb, nevím, co by se muselo stát, aby si Manchester United nechal proklouznout mezi prsty tříbrankové vedení.

80

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Anthony Martial, přichází Odion Ighalo.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Bruno Fernandes, přichází Scott McTominay.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Paul Pogba, přichází Andreas Pereira.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Marcus Rashford, přichází Daniel James.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Mason Greenwood, přichází Juan Mata.

79

Bruno Fernandes se objevil netradičně na levém křídle, odkud vyprodukoval povedený pas do šestnáctky. Do zakončení se hnal Greenwood, na poslední chvíli před mladíkem zasáhl zkušený Jagielka.

78

Náznak presinku Sheffieldu nenadělal Rudým ďáblům žádné větší potíže. Victor Lindelöf povedeným lobem uvolnil Pogbu, který měl dost času nahrát Rashfordovi.

77

Ole Gunnar Solskjær nemá proč šetřit čas, proto nejspíše pošle na hrací plochu všech pět nahrádníků naráz. Právě pět hráčů se totiž najednou za postranní čárou převléklo do dresů.

76

Domácí nepolevují v koncentraci, spíše naopak. Harry Maguire se vytáhl proti McBurniemu, který přebíral pas na polovině hřiště a čistým skluzem ho odstavil od míče.

74

Manchester United právě vstřelil branku!
One man show ANTHONYHO MARTIALA pokračuje, Francouz zapisuje hattrick! Manchester United převedl parádní kombinaci. Nejprve Fernandes zrychlil celou akci přiťuknutím patou na Martiala, jenž si následně narazil s Rashfordem a ocitl se sám před gólmanem. Zkušeně si počkal, až Moore půjde na zem a pak míč zvedl přes něj.

74

Za přetaženým centrem Bergeho z rohového kopu se rozběhl Jack Robinson, avšak jeho pohyb byl zbytečný, v době prodloužení pasu Fleckem se totiž nacházel v postavení mimo hru.

73

Bek Baldock si narazil s Lundstramem a pokračoval v pohybu vpřed. V blízkosti rohového praporku odcentroval do vnitra šestnáctky, obranná hlavička Maguira skončila nad břevnem.

72

Mason Greenwood je dnes velmi střelecky aktivní. Po pasu od Rashforda se dlouho nerozmýšlel a kousek za šestnáctkou vypálil těsně nad.

71

Paul Pogba se zapřel a nenechal se odstavit dotírajícím McBurniem, jenž naopak upadl po nárazu do francouzského fotbalisty. Ten v klidu nahrál Wan-Bissakovi.

70

Opět přichází přestávka na občerstvení. Kouč Sheffieldu Chris Wilder je na lavičce poměrně klidný, zřejmě si je vědom, že jeho svěřenci na Rudé ďábly herně nestačí.

69

Sander Berge nešikovně vletěl do Fernandese, jenž si naopak šikovně pokryl míč tělem. Portugalec zůstal ležet na zemi, proto hlavní rozhodčí neponechal výhodu Greenwoodovi.

68

Fotbalisté v bílém působí odevzdaným dojmem. Není divu, po většinu zápasu se brání, do této chvíle se nedostali k jedinému zakončení na bránu.

67

Máme tu první žlutou kartu. Jejím držitelem je Luke Shaw, který zezadu podrazil nohy do brejku mířícímu Johnu Fleckovi.

66

Bruno Fernandes rozehrál na krátko na Shawa, levý obránce z jedničky poslal centr do pokutového území. Naskakoval si Harry Maguire, avšak první byl u míče Jack Robinson.

65

Presink se vyplácí. Martial tvrdě dotíral na Bashama, který se místo odkopu trefil do pravé nohy, francouzský útočník vybojoval standardku v podobě rohu.

64

Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází David McGoldrick, přichází Richairo Živković.

63

Fantastické individuální akci Paula Pogby chyběla jen gólová tečka. Francouzský středopolař si nejprve krásnou přetahovačkou hodil míč mezi nohama Bergeho, následně se zbavil i Jagielky, ale pak se mu balón zamotal mezi nohama. Z druhé vlny přiběhl Martial, jeho rána proletěla vysoko nad.

62

Marcus Rashford při přihrávce trefil rozhodčího Taylora, načež se balónu chopili hosté. V tom případě musel arbitr přerušit hru a vrátit kulatý nesmysl do držení domácích.

61

Tělem na jedničku zapracoval Anthony Martial, který klidně může pomýšlet na hattrick. Fleck ho nedokázal odstavit od míče, ve skluzu alespoň srazil pas pod sebe směřující na Rashforda.

60

Hodina z utkání je pryč, do konce základní hrací doby zbývá posledních třicet minut. Manchester United míří za vítězstvím, Sheffield by musel pořádně přidat, aby měl šanci ještě se porvat o zisk.

59

John Lundstram pořádně zariskoval při zpětné nahrávce do přehuštěného prostoru. Dobře zareagoval Jagielka, jenž na zádech udržel Greenwooda a pod tlakem nepokazil malou domů.

58

Následoval rohový kop, neboť rozhodčí mylně usoudili, že se jako poslední dotkl kulatého nesmyslu hostující hráč a Rashford se sám nepřiznal. Po zajímavém signálu směřoval balón na Pogbu, toho ale zradilo zpracování.

57

Domácí mužstvo se málem radovalo z velmi kuriózního gólu. Mason Greenwood při technickém zakončení trefil paty Rashforda, od nichž míč chytl ještě větší faleš a zakroutil se kousek vedle pravé tyče.

56

Snahu Marcuse Rashforda přenést hru ovlivnil na poslední chvíli přiběhnuvší Sander Berge. Přesto se k míči dostal Wan-Bissaka, pas z pravé strany skončil v rukavicích Moora.

55

Rudí ďáblové pokračují v dominantním pojetí hry. Všech deset hráčů v poli stojí na útočné polovině, hráči v bílém se brání zuby nehty.

54

Nakopávaný míč Pogby našel Rashford, mladý anglický útočník hlavou prodloužil za sebe na Wan-Bissaku, jehož ostrý střílený centr srazil Jagielka do zámezí.

53

Centr Shawa na poslední chvíli přizvedl Chris Basham, do zakončení se už hrnul Greenwood. Na zadní tyči situaci uzavíral Wan-Bissaka, před ním zase odkopl do bezpečí Robinson.

52

Opět se do ofenzivy zapojil pravý bek Sheffieldu George Baldock. Kulatý nesmysl si ovšem předkopl až moc před sebe, zpracovával jej až za postranní čárou.

51

David de Gea stále čeká na svůj první zákrok. Už se zdálo, že po centru Baldocka bude hlavičkovat nově příchozí Oliver McBurnie, balón však úplně minul.

50

Hosté zapojili do hry také brankáře Moora. A to konkrétně Enda Stevens, jenž neměl komu jinému předat míč skrze presujícího Martiala.

49

Tradiční exekutor Bruno Fernandes vyslal zajímavý centr, jenže úplně zbytečně. Harry Maguire si totiž až příliš agresivně tvořil prostor kolem sebe.

48

Aaron Wan-Bissaka si výborně pokryl balón a šikovně si došel pro faul. Tak dlouho se nechal okopávat Baldockem, až rozhodčí musel zapískat.

47

Ole Gunnar Solskjær neměl žádný důvod o poločasové přestávce střídat. To trenér Chris Wilder na straně Sheffieldu udělal změny hned dvě.

46

Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Lys Mousset, přichází Oliver McBurnie.
Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Oliver Norwood, přichází Sander Berge.

46

Druhý poločas začne přibližně v 20:04.

Skončil první poločas zápasu mezi Manchesterem United a Sheffieldem United, po němž Rudí ďáblové vedou 2:0. Svěřenci trenéra Solskjaera se dostali do vedení už v 7. minutě, kdy se po přízemním pasu Rashforda prosadil Anthony Martial. Pět minut na to mohl navýšit skóre Marcus Rashford, pod tlakem obránce ale nedokázal poslat balón do prázdné brány. V závěru první půle už ale kýžené navýšení náskoku přišlo, přičemž gólová akce se hodně podobala té první. Opět přišel přízemní centr z pravé strany, akorát místo Rashforda asistoval pravý bek Aaron Wan-Bissaka, Anthony Martial opět neměl moc složitou pozici při skórování.

45+4

45+3

Paul Pogba se v posledních vteřinách prvního poločasu ještě dopustil nedovoleného zákroku, když příliš vysoko zvedl nohu v souboji s Fleckem.

45+2

Svěřenci trenéra Solskjaera chtěli ještě třetí branku. Celou akci ovšem zbrzdil Bruno Fernandes, jemuž se balón zamotal pod nohy. Portugalec našel na středu Greenwooda, jehož pokus se stal snadnou kořistí Moora.

45+1

Situaci v obranné fázi si nekomplikoval Mason Greenwood, dlouhým odpalem poslal balón do zámezí. Posléze se Wan-Bissakovi omluvil, že mu nezkusil dát pas do nohy.

45

Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec prvního poločasu tři minuty.

44

V závěru první půle Rudí ďáblové odskakují do dvoubrankového vedení! Akce skoro jako přes kopírák, jen místo Rashforda byl tentokráte na pravé straně v roli asistenta Aaron Wan-Bissaka. ANTHONY MARTIAL neměl ani v tomto případě moc složitou práce se vstřelením svého druhého gólu v utkání.

43

Středopolař Oliver Norwood pod velkým tlakem nakopl balón dopředu, do míst, kde se pohyboval David McGoldrick. Ten ale nehrál, neboť si byl vědom, že stojí v minimálně metrovém ofsajdu

42

George Baldock chtěl jít do Shawa, ale v poslední chvíli si úmysl rozmyslel, neboť hned za levým bekem United stál Victor Lindelöf. Místo toho přišel zpětný pas na Norwooda.

41

Hra pokračuje a oproti původním předpokladům i s Moussetem! Francouz zatnul zuby a ještě to zkusí. Po svém návratu na trávník okamžitě naběhl do Shawa, který dokázal na poslední chvíli posunout míč na Maguira.

40

Do konce prvního poločasu zbývá pět minut. Dočkáme se ještě nějakého gólu nebo půjdou domácí do kabin s jednobrankovým vedením v zádech?

39

Lys Mousset si zničehonic sedl na trávník a drží se za pravý kotník. Podle prvních záběrů to nevypadá dobře, francouzský útočník nejspíše bude muset střídat.

38

Jenže Norwood opět selhal. Kulatý nesmysl příliš podkopl, Maguire pouze kontroloval balón letící do zámezí. Kopne si de Gea.

37

Enda Stevens zabral a na poslední chvíli stihl míč na hrací ploše. Okamžitě nahrál pod sebe nabíhajícímu Moussetovi, po obranném zákroku Pogby uvidíme další roh.

36

Oliver Norwood poslal míč do přehuštěného prostoru, kde se nacházel v bílém jen David McGoldrick. Útočník nešel do výskoku, proti přesile předem vzdal souboj.

35

The Blades kombinovali v blízkosti pokutového území, ale střela ne a ne přijít. Fleck ani Mousset ti totiž nedokázali prvním dotekem dostatečně dobře připravit balón, hosté vybojovali alespoň první rohový kop.

34

George Baldock umí i v útočné fázi. Pravý bek si nejprve narazil s Norwoodem, aby následně odcentroval na přední tyč, kde Fleck těsně netrefil letící kulatý nesmysl.

33

Vzápětí přichází útočný faul forwarda Rudých ďáblů. Ten se rozhodl u lajny tvrdě skluzovat do Robinsona, jemuž přejel nohy, balón vůbec nezasáhl.

32

Anthony Martial vyzval v souboji jeden na jednoho Jagielku. Než však udělal kličku, tak se stihl vrátit také Baldock a právě on odebral francouzskému útočníkovi míč.

31

Zatím nejhezčí kombinační akci předvedli hosté po levé straně. Nakonec Lys Mousset nahrál na střed osamocenému Lundstramovi, dalekonosná rána proletěla vysoko nad.

30

Půl hodina střetnutí je minulostí. Manchester United je jasně lepším týmem, Sheffield vůbec nestíhá. Stále ale zůstává ve hře, vyrovnávací gól může padnout i z nenápadné akce.

29

Dobře to udělal na polovině hřiště John Fleck. Navázal na sebe dva hráče a posléze po lajně vyslal do příležitosti Baldocka, na jehož centr těsně nedoskočil Mousset.

28

Marcus Rashford se dostal do pokutového území, odkud z levé strany vymyslel povedenou přihrávky na střed, kde si míč přebral Martial. Jediný střelec gólu se z druhého doteku snažil vrátit kulatý nesmysl původnímu držiteli, ten byl ale dobře pokrytý obráncem.

27

Úmysl dobrý, realizace nic moc. Nemanja Matić viděl uvolňujícího se Fernandese, jenže přihrávku poslal přímo do nohy bránícímu Jagielkovi.

26

Na dlouhý výkop gólmana Moora si sbíhal Lys Mousset. Útočník byl ovšem výborně dostoupený Maguirem, nedokázal si ideálně do nohy zpracovat balón.

25

Jak je po tříměsíční pauze v evropských soutěžích zvykem, hlavní rozhodčí v polovině poločasu dává oběma týmům menší pauzu na občerstvení.

24

Ofenzivní složku podpořil pravý bek Aaron Wan-Bissaka. Šikovně si zpracoval těžkou nahrávku Rashforda, následně neuspěl v souboji jeden na jednoho proti Norwoodovi.

23

Manchester si je vědom své převahy. S velkým klidem kombinuje na polovině soupeře a čeká, až se zase otevře okénko, do kterého by hráči v červeném mohli vniknout.

22

Paul Pogba je veden jako defenzivní záložník, ale Francouz víceméně běhá po celém středu hřiště, jak v ofenzivě, tak v defenzivě. Hlavním obranným štítem středové řady je dnes Nemanja Matić.

21

Třetí rohový kop Manchesteru United přinesl gól do sítě Moora. Avšak Harry Maguire se ze zásahu neradoval, neboť ještě před hlavičkou zazněla píšťalka sudího signalizující faul domácího stopera.

20

Sheffield se po koronavirové pauze hodně trápí. Po prohře 0:3 s Newcastlem nedokáží hrát vyrovnanou partii na Old Trafford, místy jsou pod drtivým tlakem.

19

Krásná akce domácích, chybělo jen zakončení. Fernandes našel Pogbu, jehož parádní pas šel přesně do míst, kde se pohyboval Rashford. Reprezentační útočník ale ani teď neskóroval, míč opět netrefil ideálně.

18

Následoval rohový kop. Že z něj nic nebude bylo jasné ještě před doletem míče do malého vápna, při vytváření prostoru totiž fauloval Victor Lindelöf.

17

Bruno Fernandes to z velkého úhlu zkoušel přímo na bránu. Simon Moore reagoval poměrně pozdě, nakonec si však připsal úspěšný zákrok.

16

Velmi šikovně si počínal Luke Shaw. Levý bek si naběhl za obranu na lob Fernandese. Balón si výborně zpracoval do běhu, načež si dal před míč tělo, Baldock soka nedovoleně stáhl k zemi.

15

A opět se přerušuje hra. Byl to Lys Mousset, kdo tvrdě došlápl Maguira dávno poté, co stoper rozehrál k lajně na Shawa. Útočník vyšel ze souboje bez karty.

14

Hráči v bílém mají velký problém dostat se jen za polovinu hřiště. Vysoký presink United jim dělá velké problémy, McGoldrick se nyní dopustil útočného faulu.

13

Neskutečné, co teď dokázali Rudí ďáblové spálit! Rashford vyslal do úniku Martiala. Francouz mohl střílet, ale místo toho ještě vracel vedle sebe běžícímu Rashfordovi, který pod tlakem Robinsona minul odkrytou svatyni.

12

Hostující Sheffield si po delší době mohl užít balónu. George Baldock přenesl hru na Lysa Mousseta. Francouzský útočník vypálil přes Maguira těsně vedle levé tyčky.

11

Pokračuje silný nápor United. Marcus Rashford nasadil jesličky Norwoodovi, ale dále se nedostal, do cesty se mu postavil Robinson.

10

Do hry se zapojil také gólman David de Gea. Tomu adresoval malou domů Aaron Wan-Bissaka, neboť na něj nebezpečně dotíral Mousset.

9

První rohový kop rozehrával Manchester United. Tradiční exekutor Bruno Fernandes hledal na hranici penalty Maguira, jenž se nedokázal propracovat k zakončení přes Baldocka.

7

Rudí ďáblové přetavují svůj tlak ve vedoucí branku! Na aut Wan-Bissaky si naběhl Rashford, jenž si hodil míč před sebe a poté stříleným centrem trefil nohy ANTHONYHO MARTIALA, na střelu z bezprostřední blízkosti neměl Moore šanci reagovat.

7

Nesjatrší hráč Premier League v poli, to je Phil Jagielka. Stoper nestíhal rychlostně na jiné úrovni běžícímu Martialovi, jehož přízemní pas na střed se stal kořistí Bashama.

6

David McGoldrick si naběhl na dlouhý nákop, který forwardovi adresoval John Fleck. Sám proti třem si útočník podle očekávání neporadil, pokus o střelu zblokoval Victor Lindelöf.

5

Po zaváhání Stevense se do šance řítil mladíček Mason Greenwood. Angličan se pokusil zamíchat nohy Jagielkovi, ten ale soka skvěle vystál.

4

Jack Robinson pěkným průnikovým pasem našel skrze pasivně stojící protihráče Lundstrama. Ten z pravé strany vyslal do šestnáctky nebezpečný centr, před Moussetem odvrátil stoper Maguire.

3

Výkop měli Rudí ďáblové, avšak dlouho se z balónu neradovali. Výborný a hlavně čistý skluz předvedl na polovině Oliver Norwood, odzbrojený Shaw se musel rychle vracet do defenzivy.

2

Domácí do dnešního utkání vstoupili v tradičních červených dresech. Fotbalisté Sheffieldu navlékli dresy barvy bílé.

1

Manchester United: de Gea – Wan-Bissaka, Lindelöf, Maguire (C), Shaw – P. Pogba, N. Matić – Greenwood, B. Fernandes, Rashford – Martial.
Náhradníci: Romero – Bailly, Fred, Ighalo, D. James, Mata, McTominay, Pereira, Williams.

Sheffield United FC: Moore – Basham, Jagielka, Robinson – Baldock, Fleck, Norwood (C), Lundstram, Stevens – McGoldrick, Mousset.
Náhradníci: Verrips – S. Berge, K. Freeman, L. Freeman, McBurnie, Osborn, Rodwell, Sharp, R. Živković.

Rozhodčí: Taylor – Beswick, Nunn.

Sheffield se do Premier League vrátil po hodně dlouhé době, proto moc vzájemných zápasů s Manchesterem United v posledních letech nenajdeme. Konkrétně dva. V prvním letošním měření sil se v Sheffieldu hrál velmi divoký zápas, který nakonec skončil remízou 3:3. Další měření sil se datuje k roku 2016, v rámci FA Cupu Rudí ďáblové porazili soupeře 1:0. Manchester United bude favoritem, a to vzhledem k tabulkovému postavení, ale i v souvislosti s výsledky obou celků v prvním pokoronavirovém kole.

Sheffield United

Sheffield United je jednoznačně nejpříjemnějším překvapením letošního ročníku. Nováček soutěže ohromuje výbornou hrou, která v současnosti stačí na osmou pozici, bitva o poháry ještě není ztracení ani zdaleka. Tha Blades se mohou spolehnout především na skvělou defenzívu, jen první Liverpool inkasoval méně gólů. Avšak obranná fáze o víkendu vůbec nefungovala, prohra 0:3 s Newcastlem budiž toho jasným důkazem. Proti Manchesteru navíc bude chybět stálice mezi třemi tyčemi Dean Henderson, který je v Sheffieldu na hostování právě z United a po vzájemné dohodě nenastoupí. V ofenzivě Sheffield není tak dominantní jako v defenzivě, v lize se jen dva hráči dostali na pět gólů. Jsou jimi Lys Mousset a John Fleck.

Fotbalisté Manchesteru United se momentálně nacházejí na páté pozici, což by za normální situace znamenalo na konci sezóny kvalifikaci "jen" do Evropské ligy, avšak všechno je jinak. Městský rival Manchester City totiž dostal dvouletý zákaz účinkování v pohárech a pokud bude jejich odvolání neúspěšné, tak do Ligy mistrů půjde automaticky pátý celek, což je momentálně právě tým Rudých ďáblů. Ten sehrál po tříměsíční pauze první ostrý zápas na stadiónu Tottenhamu, kde uhrál remízu 1:1. Nejlepším střelcem týmu je Marcus Rashford, jenž nasbíral už 14 ligových branek.

Všem fanynkám a fanouškům fotbalu přeju krásný úterní večer! Vítám vás při sledování 31. kola anglické Premier League, u zápasu mezi Manchesterem United a Sheffieldem United.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.