Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!

Je konec! Viktoria Plzeň nakonec zvládla dnešní přípravné utkání a poráží CSKA Sofia výsledkem 3:0! O úvodní branku se ještě v první půli postaral Jan Kovařík. Stejný hráč se prosadil krátce po změně stran a gólovou tečku dnes obstaral střídající Marko Alvir.

90

Sestava CSKA Sofia

Sestava FC Viktoria Plzeň
Hruška – Řezník, Hejda (77. Chorý), Brabec, Hloušek (77. Gabriel) – Bucha, Čermák, Kalvach – Kayamba, Beauguel (62. Alvir), Kovařík

77

Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Hloušek, přichází Gabriel.
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Hejda, přichází Chorý.

67

Plzeň právě vstřelila branku!
Plzeň pokračuje v ofenzivním pojetí dnešního souboje a přidává také třetí branku! MARKO ALVIR napadal rozehrávku soupeře až u brankáře, který chyboval a střídající hráč si připsal zásah!

62

Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Beauguel, přichází Alvir.

58

Aktivní Radim Řezník se po přihrávce Aleše Čermáka dostal do zakončení, jenže znovu nemířil mezi tři tyče.

52

Radim Řezník vyslal zajímavý centr, který nabral rotaci a otřel se o břevno.

48

Plzeň hned v úvodu druhého poločasu odskakuje na rozdíl dvou branek! JAN KOVAŘÍK vystihl chybu obrany soupeře a přidal svou druhou branku!

46

45

39

Viktoria Plzeň se ještě před přestávkou dostává do vedení! JAN KOVAŘÍK sledoval zakončení Adama Hlouška a usměrnil jeho zakončení do sítě!

37

Kalvach krásnou přihrávkou vyslal do šance Kovaříka, ale před druhým jmenovaným na poslední chvíli zakopl míč do bezpečí brankář.

31

Po delší době si Viktoria dokázala vytvořit závar před brankou soupeře, ale nikdi z hráčů českého celku nedopravil míč za brankovou čáru.

15

Znovu se aktivní Řezník hnal za pobídkou do pokutového území, jenže k zakončení mu kousek scházel.

11

Do další zajímavé příležitosti se z pravé strany tlačil Radim Řezník, ale obrana bulharského celku před ním zakopla míč na roh.

7

Plzeň měla první obrovskou šanci! Do střelecké pozice se po přihrávce Aleše Čermáka dostal Beauguel, ale jeden z obránců CSKA vykopl míč z brankové čáry!

1

Viktoria Plzeň obstarala výkop do dnešního duelu.

1

Viktoria Plzeň se v dnešním přípravném duelu utká s bulharskou CSKA Sofia. Západočeši odehráli v přípravě zatím čtyři duely. Pod novým kouček dokázali přehrát Ústí nad Labem, Sokolov a Shonan. Jedinou remízu si Plzeň připsala s Viktorií Žižkov. Plzeň ale přichází o své ofenzivní eso. Krmenčík totiž posílá belgické Bruggy.

Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z přátelského utkání mezi CSKA Sofia a FC Viktoria Plzeň. Duel začíná v 16 hodin.