Souhrn
Přípravný zápas,
Začátek utkání: 18. 1. 2020 11:00
AC Sparta Praha
1
:
0
(1:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Další zápasy kola
Přípravný zápas - 27. 7. 2019
Vissel Kobe 0:2 Barcelona PSG 1:1 Inter Dortmund 4:1 Udinese Přípravný zápas - 28. 7. 2019
Reading 3:4 Chelsea Liverpool 0:3 Neapol Přípravný zápas - 30. 7. 2019
PSG 3:0 Sydney Kristiansund 0:1 Manchester Utd. St. Gallen 1:4 Dortmund Přípravný zápas - 31. 7. 2019
Liverpool 3:1 Lyon Angers 1:1 Arsenal Salzburg 3:5 Chelsea Přípravný zápas - 1. 8. 2019
MLS All-Stars 0:3 Atl. Madrid Přípravný zápas - 3. 8. 2019
Mönchengladbach 2:2 Chelsea Přípravný zápas - 4. 8. 2019
Barcelona 2:1 Arsenal Přípravné zápasy - 7. 8. 2019
Liberec 5:0 Kuvajt SC Salzburg 0:1 Real Madrid Přípravný zápas - 10. 8. 2019
Barcelona 4:0 Neapol Přípravný zápas - 11. 8. 2019
AS Řím 2:2 Real Madrid Přípravný zápas - 5. 9. 2019
Slavia 5:3 Chrudim 2:0 (2:0) Přípravný zápas - Přátelské utkání
Pogoň 0:0 FK Makedonija Gdańsk 0:1 Kazaň Přípravné zápasy klubů - 10. 10. 2019
Č. Budějovice 1:3 Žižkov Brno 2:0 Olomouc 3:16 (2:8) Přípravný zápas - 11. 10. 2019
Liberec 0:0 Varnsdorf Ostrava 2:1 Vítkovice Ústí n. L. 3:1 Jablonec Přípravný zápas - 15. 11. 2019
Dukla Praha 1:5 Bohemians 1905 Přípravný zápas - 10. 1. 2020
Blansko 2:7 Brno Přípravný zápas - 11. 1. 2020
Líšeň 1:1 Vyškov Pardubice 4:0 Živanice Vlašim 10:0 Písek Sokolov 2:1 Přeštice Č. Budějovice 1:7 Žižkov Teplice 2:2 Ústí n. L. Třinec 4:0 Slovensko U19 Trnava 1:1 Zlín Zabrze 2:1 Ostrava Šumperk 0:6 Olomouc Přípravný zápas - 13. 1. 2020
Grosuplje 1:6 Slovácko HNK Rijeka 1:2 Slovácko Přípravný zápas - 15. 1. 2020
Trenčín 0:0 Karviná Olomouc 3:1 Jihlava Olomouc 0:2 Prostějov Sparta 0:0 Ústí n/O Opava 1:1 Hlučín Přípravný zápas - Skupina B
Vyšehrad 1:4 Istra 1961 Přípravný zápas - 18. 1. 2020
Vlašim 2:1 Adm. Praha Sokolov 6:0 Ostrov Liberec 7:2 Táborsko ŠK Slovan Bratislava B 2:5 Líšeň Teplice 2:2 Chrudim Sparta 1:0 Č. Budějovice Plzeň 4:1 Ústí n. L. Trenčín 4:3 Opava Trnava 2:0 Olomouc Zlín 2:1 Sereď Žižkov 2:0 Podbrezová Trnava 0:4 Olomouc Záhřeb 2:1 Slovácko Ostrava 0:2 Žilina Přípravný zápas - 20. 1. 2020
HNK Gorica 1:1 Vyšehrad Přípravný zápas - 21. 1. 2020
Ml. Boleslav 3:0 Vlašim Přípravný zápas - 22. 1. 2020
Sparta 5:0 Jihlava Pardubice 1:0 Liberec B Ostrava 0:4 Ružomberok L. Mikuláš 0:2 Třinec Liberec 5:2 Chrudim Slavia 0:1 Ústí n. L. Táborsko 2:1 Varnsdorf Teplice 2:1 Śląsk Přípravný zápas - 23. 1. 2020
Plzeň 0:0 Žižkov Vyšehrad 1:1 Žarkovo Jihlava 2:0 Podbrezová Plzeň 6:0 Sokolov Přípravný zápas - 24. 1. 2020
Dubnica 0:3 Prostějov Universitatea Craiova 3:1 Karviná Přípravný zápas - 25. 1. 2020
Olomouc 3:1 Karabach Žižkov 1:2 Dukla Praha Zlín 0:1 Líšeň Liberec 1:1 Pardubice Slovácko 1:2 Uničov Drava Ptuj 2:1 Vyšehrad Brozany 0:3 Varnsdorf Sparta 1:0 Ústí n. L. Chrudim 3:1 Velvary Opava 1:2 GKS T. Vítkovice 6:2 Frýdek-Místek Vltavín 0:4 Příbram Slavia 3:3 Č. Budějovice Živanice 0:6 Vlašim Teplice 0:2 Zabrze Samara 4:3 Bohemians 1905 Přípravný zápas - 26. 1. 2020
Jablonec 1:2 FK Krasnodar Přípravný zápas - 27. 1. 2020
Zagłębie 2:1 Karviná Přípravný zápas - 28. 1. 2020
Olomouc 2:0 Orenburg Dnipro-1 1:2 Bohemians 1905 Přípravný zápas - 29. 1. 2020
Zlín 1:1 Jurmala Ml. Boleslav B 2:2 Varnsdorf Sokolov 2:1 Vltavín Třinec 10:1 Wolibórz Hibernians 0:0 Ml. Boleslav Táborsko 0:1 Dukla Praha Teplice 4:1 Trenčín Opava 3:0 Z. Moravce - Vráble Jablonec 3:1 Bellmare Benešov 2:8 Jihlava Ústí n. L. 6:0 Chomutov Přípravný zápas - 30. 1. 2020
Šachtar 1:0 Slovácko Bellmare 0:1 Plzeň Marbella 2:1 Sparta Tarnovo 0:0 Slovácko Škendija 0:0 Karviná Balzan 0:0 Brno Birkirkara 1:3 Ostrava Přípravný zápas - 31. 1. 2020
SonderjyskE 2:0 Bohemians 1905 Uničov 0:1 Prostějov Sofia 0:3 Plzeň Sparta 1:2 Bodo/Glimt Přípravný zápas - 1. 2. 2020
Líšeň 1:1 Blansko Jihlava 0:2 Pardubice Ústí n. L. 4:1 K. Vary Žižkov 2:1 Varnsdorf Vyšehrad 5:2 Táborsko Chrudim 9:2 Slavia B Vítkovice 3:0 L. Mikuláš Šinnik Jaroslavl 2:2 Příbram Vlašim 2:3 Dukla Praha Opava 0:1 Jastrzębie Slavia 3:3 Aarhus Zlín 0:0 BATE Olomouc 1:0 Dnipro-1 Dyn. Moskva 2:0 Liberec Jablonec 2:0 Sofia Přípravný zápas - 2. 2. 2020
Śląsk 5:1 Hr. Králové Č. Budějovice 3:0 Čukarički Přípravný zápas - 3. 2. 2020
Tambov 0:3 Slovácko Örebro 0:3 Plzeň Přípravný zápas - 4. 2. 2020
Černihiv 1:2 Liberec Stabak 2:0 Ostrava Arsenal Tula 1:1 Příbram Slavia 3:1 Valerenga Přípravný zápas - 5. 2. 2020
Plzeň B 2:2 Sokolov Č. Budějovice 2:1 RFS Riga Líšeň 3:0 Vrchovina Benešov 1:3 Žižkov Ústí n. L. 1:1 Slavia B Přípravný zápas - 6. 2. 2020
Esbjerg 0:2 Slovácko Sparta 0:2 Malmö Přípravný zápas - 7. 2. 2020
BATE 0:1 Příbram FK Krasnodar 3:4 Plzeň Brondby 2:0 Slavia Škendija 1:0 Liberec
Sestavy
Nita – Vindheim, Štetina, Krejčí, Hanousek – Polidar, Mandjeck, Kanga, Sáček, Karabec – Tetteh. 2. Poločas: Heča – Zahustel, Kaya, Costa, Frýdek – Graiciar, Trávník, Fortelný, Plavšič – Juliš, Kozák. | Křížek – Čolić (46. Kladrubský), Havel, Talovierov (59. Polom), Novák – Čavoš, Havelka (46. Kulhánek) – Brandner, Javorek (46. Šplíchal), Mršić – Schranz (59. Táborský). |
1. poločas
Góly16' Vindheim | Karty11' Novák |
2. poločas
Střídání46' Heča 46' Nita 46' Zahustel 46' Vindheim 46' Kaya 46' Štetina 46' Costa 46' Krejčí 46' Frýdek 46' Hanousek 46' Graiciar 46' Polidar 46' Trávník 46' Mandjeck 46' Fortelný 46' Kanga 46' Plavšič 46' Karabec 46' Juliš 46' Sáček 46' Kozák 46' Tetteh | Střídání46' Kladrubský 46' Čolić 46' Kulhánek 46' Havelka 46' Šplíchal 46' Javorek 59' Polom 59' Talovierov 59' Táborský 59' Schranz |