Souhrn
Přípravný zápas
22. 1. 2020 16:00
FK Teplice
2
:
1
(0:0)
Śląsk Wrocław
(50')Hyčka(51')Maczynski(64')Mareček
Další zápasy kola
Přípravný zápas - 31. 7. 2019
Liverpool 3:1 Lyon Angers 1:1 Arsenal Salzburg 3:5 Chelsea Přípravný zápas - 1. 8. 2019
MLS All-Stars 0:3 Atl. Madrid Přípravný zápas - 3. 8. 2019
Mönchengladbach 2:2 Chelsea Přípravný zápas - 4. 8. 2019
Barcelona 2:1 Arsenal Přípravné zápasy - 7. 8. 2019
Liberec 5:0 Kuvajt SC Salzburg 0:1 Real Madrid Přípravný zápas - 10. 8. 2019
Barcelona 4:0 Neapol Přípravný zápas - 11. 8. 2019
AS Řím 2:2 Real Madrid Přípravný zápas - 5. 9. 2019
Slavia 5:3 Chrudim 2:0 (2:0) Přípravný zápas - Přátelské utkání
Pogoň 0:0 FK Makedonija Gdańsk 0:1 Kazaň Přípravné zápasy klubů - 10. 10. 2019
Č. Budějovice 1:3 Žižkov Brno 2:0 Olomouc 3:16 (2:8) Přípravný zápas - 11. 10. 2019
Liberec 0:0 Varnsdorf Ostrava 2:1 Vítkovice Ústí n. L. 3:1 Jablonec Přípravný zápas - 15. 11. 2019
Dukla Praha 1:5 Bohemians 1905 Přípravný zápas - 10. 1. 2020
Blansko 2:7 Brno Přípravný zápas - 11. 1. 2020
Líšeň 1:1 Vyškov Pardubice 4:0 Živanice Vlašim 10:0 Písek Sokolov 2:1 Přeštice Č. Budějovice 1:7 Žižkov Teplice 2:2 Ústí n. L. Třinec 4:0 Slovensko U19 Trnava 1:1 Zlín Zabrze 2:1 Ostrava Šumperk 0:6 Olomouc Přípravný zápas - 13. 1. 2020
Grosuplje 1:6 Slovácko HNK Rijeka 1:2 Slovácko Přípravný zápas - 15. 1. 2020
Trenčín 0:0 Karviná Olomouc 3:1 Jihlava Olomouc 0:2 Prostějov Sparta 0:0 Ústí n/O Opava 1:1 Hlučín Přípravný zápas - Skupina B
Vyšehrad 1:4 Istra 1961 Přípravný zápas - 18. 1. 2020
Vlašim 2:1 Adm. Praha Sokolov 6:0 Ostrov Liberec 7:2 Táborsko ŠK Slovan Bratislava B 2:5 Líšeň Teplice 2:2 Chrudim Sparta 1:0 Č. Budějovice Plzeň 4:1 Ústí n. L. Trenčín 4:3 Opava Trnava 2:0 Olomouc Zlín 2:1 Sereď Žižkov 2:0 Podbrezová Trnava 0:4 Olomouc Záhřeb 2:1 Slovácko Ostrava 0:2 Žilina Přípravný zápas - 20. 1. 2020
HNK Gorica 1:1 Vyšehrad Přípravný zápas - 21. 1. 2020
Ml. Boleslav 3:0 Vlašim Přípravný zápas - 22. 1. 2020
Sparta 5:0 Jihlava Pardubice 1:0 Liberec B Ostrava 0:4 Ružomberok L. Mikuláš 0:2 Třinec Liberec 5:2 Chrudim Slavia 0:1 Ústí n. L. Táborsko 2:1 Varnsdorf Teplice 2:1 Śląsk Přípravný zápas - 23. 1. 2020
Plzeň 0:0 Žižkov Vyšehrad 1:1 Žarkovo Jihlava 2:0 Podbrezová Plzeň 6:0 Sokolov Přípravný zápas - 24. 1. 2020
Dubnica 0:3 Prostějov Universitatea Craiova 3:1 Karviná Přípravný zápas - 25. 1. 2020
Olomouc 3:1 Karabach Žižkov 1:2 Dukla Praha Zlín 0:1 Líšeň Liberec 1:1 Pardubice Slovácko 1:2 Uničov Drava Ptuj 2:1 Vyšehrad Brozany 0:3 Varnsdorf Sparta 1:0 Ústí n. L. Chrudim 3:1 Velvary Opava 1:2 GKS T. Vítkovice 6:2 Frýdek-Místek Vltavín 0:4 Příbram Slavia 3:3 Č. Budějovice Živanice 0:6 Vlašim Teplice 0:2 Zabrze Samara 4:3 Bohemians 1905 Přípravný zápas - 26. 1. 2020
Jablonec 1:2 FK Krasnodar Přípravný zápas - 27. 1. 2020
Zagłębie 2:1 Karviná Přípravný zápas - 28. 1. 2020
Olomouc 2:0 Orenburg Dnipro-1 1:2 Bohemians 1905 Přípravný zápas - 29. 1. 2020
Zlín 1:1 Jurmala Ml. Boleslav B 2:2 Varnsdorf Sokolov 2:1 Vltavín Třinec 10:1 Wolibórz Hibernians 0:0 Ml. Boleslav Táborsko 0:1 Dukla Praha Teplice 4:1 Trenčín Opava 3:0 Z. Moravce - Vráble Jablonec 3:1 Bellmare Benešov 2:8 Jihlava Ústí n. L. 6:0 Chomutov Přípravný zápas - 30. 1. 2020
Šachtar 1:0 Slovácko Bellmare 0:1 Plzeň Marbella 2:1 Sparta Tarnovo 0:0 Slovácko Škendija 0:0 Karviná Balzan 0:0 Brno Birkirkara 1:3 Ostrava Přípravný zápas - 31. 1. 2020
SonderjyskE 2:0 Bohemians 1905 Uničov 0:1 Prostějov Sofia 0:3 Plzeň Sparta 1:2 Bodo/Glimt Přípravný zápas - 1. 2. 2020
Líšeň 1:1 Blansko Jihlava 0:2 Pardubice Ústí n. L. 4:1 K. Vary Žižkov 2:1 Varnsdorf Vyšehrad 5:2 Táborsko Chrudim 9:2 Slavia B Vítkovice 3:0 L. Mikuláš Šinnik Jaroslavl 2:2 Příbram Vlašim 2:3 Dukla Praha Opava 0:1 Jastrzębie Slavia 3:3 Aarhus Zlín 0:0 BATE Olomouc 1:0 Dnipro-1 Dyn. Moskva 2:0 Liberec Jablonec 2:0 Sofia Přípravný zápas - 2. 2. 2020
Śląsk 5:1 Hr. Králové Č. Budějovice 3:0 Čukarički Přípravný zápas - 3. 2. 2020
Tambov 0:3 Slovácko Örebro 0:3 Plzeň Přípravný zápas - 4. 2. 2020
Černihiv 1:2 Liberec Stabak 2:0 Ostrava Arsenal Tula 1:1 Příbram Slavia 3:1 Valerenga Přípravný zápas - 5. 2. 2020
Plzeň B 2:2 Sokolov Č. Budějovice 2:1 RFS Riga Líšeň 3:0 Vrchovina Benešov 1:3 Žižkov Ústí n. L. 1:1 Slavia B Přípravný zápas - 6. 2. 2020
Esbjerg 0:2 Slovácko Sparta 0:2 Malmö Přípravný zápas - 7. 2. 2020
BATE 0:1 Příbram FK Krasnodar 3:4 Plzeň Brondby 2:0 Slavia Škendija 1:0 Liberec Přípravný zápas - 8. 2. 2020
Vítkovice 4:1 Žilina B Pardubice 6:1 Vel. Meziříčí Č. Budějovice 0:2 FK Suduva Jablonec B 2:3 Varnsdorf Sokolov 4:2 Ústí n. L. Hr. Králové 1:3 Dukla Praha Skaštice 0:13 Prostějov Jihlava 2:2 Skalica Vyšehrad 1:6 Jablonec Mattersburg 4:1 Líšeň Trenčín 3:2 Brno Teplice 2:1 Žižkov Bohemians 1905 2:1 Ml. Boleslav Karviná 0:0 Olomouc Nitra 0:1 Zlín Slavia 4:2 Hammarby IF Přípravný zápas - 9. 2. 2020
Ústí n/O 0:0 Chrudim Přípravný zápas - 11. 2. 2020
Vítkovice 2:2 Blansko
Sestavy
Grigar – Knapík, Čmovš, Shejbal (36. Hyčka) – Paradin, Mareček, Kučera, P. Mareš – Žitný (84. Emmer), Řezníček, Trubač (72. Radosta) | Putnocky – Dankowski (76. Boruń), Pawelec, Puerto (78. Celeban), Stiglec, Zivulic (62. Chrapek), Mączyński (62. Łabojko), Musonda (76. Bergier), Pich (69. Bargiel), Gąska (46. Płacheta), Bergier (46. Samiec-Talar). |
2. poločas
Góly50' Hyčka 64' Mareček | Góly51' Maczynski |