Ačkoliv Turín vynikal lépe ve všech herních činnostech, na vedoucí branku Verdiho z 57. minuty dokázal reagovat srovnáním na 1:1 pohotový D ́Alessandro ze Spalu. Mějte pohodový a příjemný zbytek večera.

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 1:10. Rohy: 0:10. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:17.

Fáris
58. min Cezary Iskra
21 Espeto
Espeto
84. min Horváth
Di Francesco
58. min D'Alessandro

Rincón
66. min Lukić
Verdi
85. min Edera

90+4

Cristian Ansaldi je ještě u míče a čeká na hvizd hlavního rozhodčího.

90+4

Sapl kombinuje v klidu ve středu hrací plochy.

90+3

Míč je u brankáře Sirigua, takže se nic zajímavé v tomto utkání již nestane.

90+2

Marco D ́ Alessandro se provinil útočným faulem v pokutovém území.

90+1

Dabo vyškolil dva hráče Turína za sebou, nicméně třetí mu již čistě odebral míč od nohou.

90

Rozhodčí nastaví 4 minuty!

89

Tento pád domácí hráče u levé postranní čáry nebyl posouzen jako faul.

88

Alessandro Murgia dostal v souboji slušně naloženo.

87

Vysoký míč na několikrát dokázali obránci Turína odkopnout pryč ven z pokutového území.

86

Přímo pro Spal Ferraru z velmi slušné pozice před pokutovým územím Turína.

85

Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Simone Verdi, přichází Simone Edera.

84

Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Espeto, přichází Krisztofer Horváth.

83

Spal stejně jako v první půli je ke konci daného dějství nebezpečnější než v úvodu poločasů. Teď to korunoval vyrovnáním.

82

Belotti byl v pokutovém území Spalu uhlídán.

80

Spal právě vstřelil branku!
Po pěkném pasu do pokutového území se z celkem nevýhodné pozice odvážil pravačkou MARCO D'ALESSANDRO křížem po zemi ke vzdálenější tyči a byl úspěšný, vyrovnává tak na 1:1! Asistence: Bryan Dabo.

78

D ́Alessandro po souboji s N ́Koulou padá, ale píšťalka sudího zřejmě správně zůstala němá.

77

Nepřesný centr Turína zleva velmi rychle opustil hřiště a nemohl tak najít adresáta Zazu.

75

Berenguer vyslal nenápadnou, ale o to nebezpečnější střelu, která nakonec mezi tři tyče o kousek nezamířila.

74

Dlouhý centr nemohl Petagna zachytit na hrací ploše.

73

A je tu další hromadná občerstvovací přestávka pro oba týmy.

72

Faulem v pokutovém území si vypomohl Andrea Petagna proti obráncům.

71

Dabův pokus o střelu byl ihned v zárodku zablokován.

70

Verdi si ukázkově zasekl míč, ale jeho střela minula levou tyč branky Thiama.

69

Iskra se zapojil do kombinace Spalu, je to taková snaha o házenkářský zámek.

68

Sražený centr a balon končí opět na kopačkách hráčů v rudých dresech.

67

Centr po dlouhém nákopu se dostal k Belottimu, ale jeho zakončení snadno do rukavic chytil brankář Thiam.

66

Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Tomás Rincón, přichází Saša Lukić.

65

První střídání chystá i lodivod Turína FC Moreno Longo.

63

Turín FC po vstřelené brance Verdiho ještě více ožil.

61

Simone Zaza uháněl sám na brankáře Thiama , který jeho přízemní střelu skvěle vyrazil na rohový kop!

58

Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Muhammad Fáris, přichází Jakub Cezary Iskra.
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Federico Di Francesco, přichází Marco D'Alessandro.

57

FC Turín právě vstřelil branku!
SIMONE VERDI se šikovně uvolnil v pokutovém území proti Fárisovi a levačkou trefuje přímo levou šibenici branky Spalu – 0:1! Asistence: Tomás Rincón.

57

Simone Verdi si zkusí exekuci rohového kopu, tentokráte z druhé strany hřiště.

57

Za obranou Spalu se sice objevil Belotti, ale jeho střelu opět srazila dvojice hráčů Spalu na rohový kop pro Turín.

56

Střela Simone Zazy byla zablokována hned dvojicí bránicích hráčů.

55

Brankář Thiam zatím drží celek Spalu nad vodou a stále ve hře o nějaký ten bodík.

54

Další centr neprošel do pokutového území Spalu zprava.

53

Gólovou střelu Simone Verdiho bravurně vyrazil brankář Thiam a následná dorážka Belottiho skončila pouze na boční síti!

51

Dle sudích byl Di Francesco ve velmi těsném ofsajdu, sám hráč je velmi udiven tímto rozhodnutím.

50

Hráči Spalu se opravdu soustředí víceméně pouze na defenzivní úkoly.

48

Kombinace Spal Ferrara skončila ještě před pokutovým územím Turína.

47

A je to podobný úvod jako v prvním dějství, hráči Turína jsou více na míči, ale mají problém přečíslit pozornou obranu Spalu.

46

Verdi donutil pod tlakem zahrát Cinka míč na sedmý rohový kop pro Turín FC.

Fauly: 8:10

Třicet minut první půle bylo ve znamení platonického tlaku Turína. Zbytek první půle byl velmi rozkouskovaný kvůli častým faulům a žlutým kartám. Druhý poločas začne cca ve 20:36 hodin.

45+3

45+3

Simone Verdi byl ještě nedovoleně zastaven ve středu hřiště.

45+2

Sudí ještě domlouvá Simone Zazovi.

45+1

Verdi po odehrání míče tvrdě dohrál obránce Cionka.

45

Sudí nastaví 3 minuty!

45

Žlutou kartu dostává Tomás Rincón (Turín FC).

45

Centr zleva na Zazu do pokutového území končí nakonec faulem Zazy, který nakopl Fárise.

44

Rincón sice nezpracoval dlouhý pas, ale balon se zakrátko vrátil zpět na kopačky hráčů Turína.

43

Centr Spalu z přímého kopu skončil vcelku brzy již na prvním, bránícím hráči v turínském dresu.

42

Žlutou kartu dostává Andrea Belotti (Turín FC).

41

Pronikající Petagna musel být u rohového praporku nedovoleně sražen bránícím hráčem.

40

Rohový kop z pravé strany si rozehraje opět Turín FC.

39

Žlutou kartu dostává Bartosz Salamon (Spal).

39

Ve středovém kruhu doslova loktem v hlavičkovém souboji Salamon uzemnil Belottiho.

38

Žlutou kartu dostává Cristian Ansaldi (Turín FC).

38

Espeto si zpracovával míč, pročež neměl nejmenší pochopení Ansaldi a ukázkově ho podkopl.

38

Tomás Rincón si pomohl v souboji úderem do obličeje.

37

Belottiho povedená a přízemní střela byla sražena několika odrazy na další rohový kop pro Turín FC.

35

Po vhození míče rozhodčího jsou u mičudy hráči Spalu.

33

Perfektní střelou, která jen těsně minula pravou šibenici se prezentoval Thiago Cionek.

32

Ansaldi byl faulován a čtvrtý rozhodčí musí uklidňovat emotivního trenéra Spalu slavného exreprezentanta Itálie a nyní trenéra Spalu Luigi Di Biagia.

31

Vysunutý presink Turína zatím rozehrávku Spalu nedokázal zastavit.

30

Belotti byl přesně na půlící čáře faulován Di Francescem.

29

Centr Mohhameda Fárise z přímého kopu vedl pouze k odvrácení balonu mimo pokutové území. Následná střela Spalu skončila v obranném chumlu těl.

28

Di Francesco byl zastaven pouze za cenu přidržení od soupeře.

27

Přestávka na občerstvení obou týmů u svých laviček.

26

A ani toto zakončení Zazy neskončí v síti, nýbrž několik decimetrů od branky soupeře. Koncovka zatím trápí hráče Turína.

25

Zaza to v akci dva na čtyři zkusil individuálně, ale perfektně obranným skluzem zasáhl na poslední chvíli Bryan Dabo.

24

Dlouhý nakopávaný míč Turína byl nakonec hlavou obránce odehrán přímo do rukavic brankáře Thiama.

23

Platonická převaha Turína je zřejmá, ale nic užitečného z toho zatím nevyplynulo.

22

Nepřesný dlouhý nákop z dílny hráčů Turína FC.

21

Alex Berenguer si dle sudího pomohl útočným faulem v osobním souboji.

20

Simone Verdi se již chystá na další exekuci rohového kopu pro Turín FC.

19

Žlutou kartu dostává Thiago Cionek (Spal).

19

Cristian Ansaldi byl u postranní čáry velmi tvrdě dohrán Thiagem Cionkem.

18

Belotti sice vyhrál ve vzduchu, ale balon doputoval pouze k připravenému brankáři Thiamovi.

17

Soualiho Meité je další z dlouhé řady hráčů, kteří nedokázali trefit prostor tří tyčí.

16

Střelu Espeta srazil obětavě obránce Bremer a díky tomu stihl balon ještě na hrací ploše brankář Sirigu.

15

Ani další centrovaný míč nenašel úspěchu v pokutovém území a následně Rincónův pas na spoluhráče byl příliš dlouhý.

14

Zaza se ani skluzem v pokutovém území nedostal ke střílenému pasu Berenguera zprava.

13

Simone Zaza byl nyní přehlavičkován obranou Spalu ve vzdušném prostoru.

12

Salamon odvedl dobrou práci a po hlavičce končí míč mimo branku a Thiam uvede výkopem míč zpět do hry.

11

Simone Verdi si zopakuje rozehrání dalšího rohového kopu.

11

Rohový kop pro Turín FC od levého rohového praporku.

10

Snadný centr z pravé strany hřiště sbírá do svých rukavic brankář Salvatore Sirigu.

9

Fotbalisté FC Turín příliš domácím hráčům nepůjčují míč. Hráči Spalu především tedy běhají bez míče.

8

Simone Zaza přes veškerou svou snahu již nezachytil balon na hrací ploše.

7

Zaza se sám postavil k exekuci přímého kopu, ale tento střelecký pokus končí vysoko nad brankou Thiama.

6

Simone Zaza si vykoledoval faul na svou osobu cca třicet metrů od branky.

5

Zaza je v úvodu utkání velmi aktivní a trápí obránce soupeře.

4

Po rohovém kopu kombinace Belotti se Zazou vedla k slibné akci po které hlavička šla mimo branku a hlavně byl pískán ofsajd.

3

Belotti a následně hlavně Verdi zavařili domácí obraně – rohový kop pro Turín FC.

2

Centr Alexe Berenguera se stal snadnou kořistí pro brankáře Dembu Thiama.

1

Turín FC se ujal rozehrávky a drží míč na své vlastní obranné polovině.

1

Spal: Thiam – Cionek, Salamon, Vicari – Fáris, Espeto, Bryan Dabo, Murgia, Missiroli – Petagna, Di Francesco.
Náhradníci: Meneghetti, Letica – Tomović, Felipe, Valdifiori, Horváth, Kryeziu, D'Alessandro, Tunjov, Valoti, Cuéllar.

Turín FC: Sirigu – Bremer, N'Koulou, Izzo – Ansaldi, Rincón, Meïté, Zaza (C) – Berenguer – Belotti, Verdi.
Náhradníci: Rosati, Ujkani – Djidji, Ghazoini, Lyanco, Singo, Aina, Adopo, Lukić, Edera, Millico.

Rozhodčí: Abisso – Peretti, Di Vuolo.

I toto utkání se kvůli Covidu-19 hraje bez diváků.

Turín FC

Na opačné straně stojí Turín, který stále nemá jistotu záchrany v italské nejvyšší soutěži. Turín se v současné době nachází na průběžné šestnácté pozici, na sestupové pásmo má šestibodový náskok. Turín tak k jistotě záchrany potřebuje v tomto duelu bodovat. Hostující tým tohoto zápasu se v posledních týdnech opírá o hodně kolísavou formu, poslední dva duely mu navíc zrovna moc nevyšly. Turín nejprve nedokázal bodovat na hřišti Fiorentiny, kde podlehl výsledkem 0:2. V minulém kole však vybojoval cenný bod, a sice na domácím stadionu proti překvapivě dobře hrající Veroně.

Spal

Fotbalisté Spalu se tři kola před koncem soutěže nacházejí na poslední pozici, na které dost možná také zůstanou. Spal je jistým sestupujícím, manko na poslední nesestupové písmo je v tuto chvíli už sedmnáctibodové. Spalu tak v nadcházejících kolech o nic nejde, maximálně si pozici může vylepšit na předposlední. Domácí celek tohoto zápasu do této chvíle naplno bodoval pouze v pěti duelech, navíc hned šestadvacetkrát pocítil hořkost porážky. Spal se navíc před tímto zápasem nachází v naprosto hrozivé formě, naposledy totiž vyhrál před devíti zápasy, od té doby přišla na řadu série osmi porážek a jedné remízy.

Hezký den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Italská Serie A má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Spal a Turín FC.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.