Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.

Dnešní utkání bohužel branku nenabídlo, skončilo remízou 0:0. Do několika šancí se dostal domácí útočník Romelu Lukaku, ale žádnou neproměnil. Ve druhém poločase byl Inter ještě o kousek dominantnější, než v tom prvním, k vidění bylo hodně centrů a rohů, ale žádný nebyl úspěšný. Inter je tak v tabulce třetí, Fiorentina je na 11. místě. Milánský celek si příště zahraje 25.7. v Janově proti tamnímu FC. Fiorentina se příště představí o den později na hřiště AS Řím.

Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 3:2. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 12:13.

Inter MilánInter Milán(3-4-1-2)

Handanovič
D'Ambrosio
70. min Bastoni
de Vrij
23. min Ranocchia
2 Godín
Godín
Candreva
70. min Moses
23 Barella
Barella
Gagliardini
76. min Brozović
Sánchez
70. min Martínez

Duncan
58. min Ghezzal
5 Badelj
Badelj
75. min Pulgar
Castrovilli
29 Dalbert
Dalbert
51. min Lirola
63 Cutrone
Cutrone
58. min Kouamé
Ribéry
75. min Chiesa

90+5

Po centru z pravé strany se na zadní tyčce dostal k hlavičce Lautaro Martínez, ale hlavičkoval jen do rukavic brankáře.

90+4

Eriksen našel za obranou soupeře Younga, který se však nacházel v ofsajdu.

90+3

Inter je aktivní na míči, nyní kombinuje na poloviny soupeře.

90+2

Solidní příležitost měl i hostující tým, když šli tři hosté na dva domácí, jenže nepřesná nahrávka Chiesy vše ukončila.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90

Inter opravdu chce tři body. Young prostrkával míč dopředu na Lukaka, který s tím nepočítal, takže jednoduchý míč pro Pietra Terracciana.

89

Znovu a opět to rozehrával Christian Eriksen, který to sice kroutil do vápna hezky, ale nikdo na něho nedosáhl.

88

Lautaro Martínez byl na středu hřiště faulován. Přímý kop pro domácí.

87

Nicoló Barella z pravé strany centroval do vápna na trojici spoluhráč, jenže ani jednoho nenašel a míč skončil u brankáře hostů.

85

Rachid Ghezzal od praporku centroval do vápna, kde se však jako první dostal k hlavičce Diego Godín a míč odhlavičkoval do bezpečí.

84

Roh pro hostující tým.

83

Fiorentina se snažila po delší době dostat dopředu díky nákopu, ale Christian Kouamé míč nestihl.

82

O změnu nerozhodného stavu se následnou střelou pokusil Eriksen, jenže branky o hodně překopl.

81

Young znovu centroval z levé strany do vápna, ale moc se mu to nepovedlo, když mu míč sjel z kopačky a trefil soupeře.

80

Po centru z levé strany upadl ve vápně Nicoló Barella a dožadoval se penalty. Rozhodčí však jasně ukázal, ať vstává.

79

Žlutou kartu dostává Martín Cáceres (ACF Fiorentina).

77

Rachid Ghezzal se po tvrdém zákroku Barelly jen těžce sbírá, byl to opravdu hodně tvrdý zákrok.

76

Žlutou kartu dostává Nicoló Barella (Inter Milán).

76

Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Roberto Gagliardini, přichází Marcelo Brozović.

75

Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Franck Ribéry, přichází Federico Chiesa.
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Milan Badelj, přichází Erick Pulgar.

74

Fiorentina se dostala na polovinu soupeře, kde ale míč dlouho neudržela a opět se musí jít bránit.

73

Inter čím dál více tlačí na obranu soupeře, zatím to ale k nějaké větší šanci nevedlo.

72

Victor Moses si dal na pravé straně míč na levačku a vystřelil. Jeho slabší noha poslala míč na střed branky.

71

Zbývá ještě 20 minut do konce zápasu, zatím jsme branku neviděli. Lepším z týmů je rozhodně ten domácí.

70

Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Victor Moses.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Alexis Sánchez, přichází Lautaro Martínez.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Danilo D'Ambrosio, přichází Alessandro Bastoni.

69

Roberto Gagliardini si na levé straně moc hrál s míčem a přišel o něho, následně sáhl k faulu.

68

Oba borci jsou již na nohou a mělo by se pokračovat.

66

Samir Handanovič je sice na nohou, ale ošetřován je také Danilo D'Ambrosio.

65

Hra je přerušena, protože je ošetřován domácí brankář Samir Handanovič.

64

Na lavičce se již rozcvičuje střelec Lautaro Martínez, to je velké posílení pro ofenzivu.

62

Nicoló Barella se šikovně protáhl po pravé straně a v malém vápně našel Sáncheze, který míč trefil holení a ještě mimo.

61

Tentokrát přišel na řadu roh na krátko a následný zblokovaný centr Eriksena.

60

Další rohový kop pro milánský tým.

59

Young levačkou centroval do vápna, trefil však soupeře a následně se od Angličana odrazil míč za čáru.

58

Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Patrick Cutrone, přichází Christian Kouamé.
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Alfred Duncan, přichází Rachid Ghezzal.

58

Po rychlé hostující kombinaci se za vápnem ke střele dostal Gaetano Castrovilli. Jeho obalovačka na zadní tyčku skončila v rukavicích brakáře.

57

Žlutou kartu dostává Gaetano Castrovilli (ACF Fiorentina).

56

Christian Eriksen si postavil míč na místo určení a snažil se vystřelit na zadní tyčku. Zeď ovšem vyskočila vysoko a míč zablokovala.

55

Přímý kop pro domácí tým z nějakých dvaadvaceti metrů. Velmi dobrá střelecká pozice.

54

Christian Eriksen opět centroval do vápna, tam se do vzduchu zavěsil Diego Godín, míč podskočil a následně fauloval.

53

Roh pro Inter.

52

Další velkou šanci měl Alexis Sánchez, jehož na vápně našel Lukaku a Chilan trefil tyčku, od které se míč odrazil do rukavic brankáře.

51

Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Dalbert, přichází Pol Lirola.

51

Hodně aktivní Candreva se již radoval ze vstřelené branky, když do sítě poslal centr z levé strany hřiště, radost však ukončil zdvižený praporek.

50

Candreva se protáhl po pravé straně a centroval do vápna. Tam našel Sáncheze, který hlavičkoval pouze temenem a vedle.

48

Alfred Duncan dostal důraznou nahrávku za vápno, ale také ho neposlechlo zpracování, když místo střely jen nahrál soupeři.

47

Roberto Gagliardini nahrál k levé lajně na Younga, ten si míč zpracoval hodně nepřesně a do autu.

46

Druhý poločas začne přibližně v 22:50.

První poločas je u konce a branku nenabídl. Lepší byl rozhodně domácí tým, který si vypracoval i nějaké šance, ale Romelu Lukaku nedokázal ani jednu z nich využít, trefil v šancích brankáře i brankovou konstrukci. Fiorentina naopak dopředu moc nebezpečná není. Do jedné střely se dostal Franck Ribéry.

45+2

Do vápna se již hnal z pravé strany Roberto Gagliardini, ale zastavilo ho až ofsajdové postavení.

45+1

Domácí tým měl další roh, opět si ho na starost vzal Christian Eriksen, míč ale kopl moc daleko a poslal ho do autu.

45+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

45

Candreva centroval z pravé strany do vápna, jeho tečovaný centr hostující obrana odvrátila.

43

Žlutou kartu dostává Franck Ribéry (ACF Fiorentina).

43

Romelu Lukaku se dostal opět do akce, když chtěl poslat do úniku Sácheze, ale nahrávka byla nepřesná.

42

Romelu Lukaku se dostal k míči na pravé straně a centroval do vápna. Centr se mu moc nepovedl a poslal ho mimo hřiště.

41

Exekuci si opět vzal na starost Christian Eriksen a centroval na střed vápna, kam se dostal Pietro Terracciano a vyboxoval míč pryč.

40

Další rohový kop pro milánský Inter.

39

Až z vlastní poloviny centroval do vápna Godín na Lukaka, před toho se dostal Nikola Milenković míč odhlavičkoval.

38

Ashley Young udělal kličku Venutimu na levé straně hřiště, Venuti ho následně stáhl k zemi.

37

Alexis Sánchez se už sebral ze země, pokračovat v zápase by ale měl.

36

Bolestivý moment pro Alexise Sáncheze, který si naběhl do soupeře a odnesl to jeho pravý bok.

35

Christian Eriksen centroval na střed vápna, kde našel Andrea Ranocchiu, který hlavou branku o metr minul.

35

34

Romelu Lukaku zazdil další velkou šanci, když se k němu na straně malého vápna odrazil míč a Lukaku byl sám proti brankáři, Pietra Terracciana však pouze trefil.

33

Nikola Milenković se snažil přenést hru z levé na pravou stranu hřiště, ale do míče dal moc razance a poslal ho na tribunu.

31

Hra se v posledních minutích hodně kouskuje, naposledy vhazoval hostující tým aut na vlastní polovině a nyní na ní i kombinuje.

30

Romelu Lukaku se ocitl v nezvyklé pozici, kdy centroval ze středu hřiště do vápna. Také se projevilo, že to mockrát nedělá a centr mířil mimo dosah všech přítomných.

29

Oba borci jsou již na nohou a může se pokračovat.

28

Hra je na chvilku přerušena, protože se Ashley Young a Lorenzo Venuti srazili hlavou.

27

Alexis Sánchez se u půlící čáry uvolnil od Badelja, ten ho následně fauloval tvrdým šlapákem.

26

Fiorentina vysunula presink, z čehož rezultoval odkop Danila D'Ambrosia do autu.

25

Eriksen se pokoušel najít nahrávkou po levé straně Younga, který ale v rychlostním souboji na Venutiho nestačil.

23

Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Stefan de Vrij, přichází Andrea Ranocchia.

22

Mezitím začalo v Miláně hodně silně pršet. Stefan de Vrij je ošetřován.

21

Stefan de Vrij sedí na zemi a pravděpodobně pro něho zápas skončil kvůli zdravotním problémům.

20

Christian Eriksen dostal míč na střed hřiště a kolmicí hledal chytře Lukaka. Tento úmysl dobře přečetl Pietro Terracciano a pro míč si došel.

19

Na levé straně se míče zmocnil Ashley Young a nacentroval do vápna, tam si dobře naběhl Romelu Lukaku a dostal míč přímo na hlavu. Belgičan trefil tyčku.

18

Christian Eriksen centroval od praporku míč na přední tyčku, tam se nejvýše dostal Nikola Milenković a míč odhlavičkoval.

18

Rohový kop pro domácí tým.

17

Christian Eriksen zkusil obranu překonat rychlou nahrávkou, jenže trefil Pezzellu.

16

Inter kombinuje na polovině hřiště, dopředu ho soupeř moc pustit nyní nechce.

14

První střela hostí. Z levé strany dostal nahrávku na vápno Franck Ribéry a vystřelil. Bývalý hráč Bayernu Mnichov poslal míč jen na střed branky.

13

Ashley Young dostal míč na levou stranu hřiště a okamžitě centroval do vápna, míč mu však úplně nesedl a na zadní tyči míč nikoho nenašel.

12

Domácí ho rozehráli na krátko a následně Christian Eriksen centroval do vápna, jenže hodně nepřesně, když trefil soupeře na přední tyčce.

11

Roh pro domácí tým.

10

Na levé straně se šikovně uvolnil Alfred Duncan, a tak ho Danilo D'Ambrosio byl nucen poslat faulem k zemi.

9

Fiorentina se sice dostala na polovinu soupeře, ale k zakončení to zatím hostující tým nedotáhl.

8

Po rychlém brejku hledal Candreva úplně volného Lukaka, jenže trefil posledního bránícího hráče, takže z velké šance není nic.

7

Po Eriksenově centru odvrátila hostující obrana míč za vápně, kde čekal Romelu Lukaku, jež z voleje branku o hodně překopl.

6

V obrovské šanci se octl Romelu Lukaku, když se k němu v malém vápně odrazil míč a Belgičan z voleje pálil, trefil ovšem pouze brankáře.

5

Christian Eriksen centroval od praporku do vápna, tam ale našel pouze hlavu připraveného Nikoly Milenkoviče.

4

Candreva opět centroval z pravé strany do vápna, tentokrát trefil soupeře a je z toho roh pro domácí.

3

Inter kontroluje začátek zápasu, kombinuje na vlastní polovině hřiště.

2

Candreva dostal míč na pravou stranu hřiště a hned chtěl centrovat do vápna, jenže byl v ofsajdu.

1

Inter Milán: Handanovič (C) – D'Ambrosio, de Vrij, Godín – Candreva, Barella, Gagliardini, Young – Eriksen – R. Lukaku, Alexis Sánchez.
Náhradníci: D. Padelli – Bastoni, Škriniar, Pirola, Ranocchia, Agoume, Valero, Brozović, Biraghi, Moses, S. Esposito, Lautaro Martínez.

ACF Fiorentina: Terracciano – Milenković, Pezzella (C), M. Cáceres – Venuti, Duncan, Badelj, Castrovilli, Dalbert – Cutrone, Ribéry.
Náhradníci: Brancolini – Terzić, Igor, Ceccherini, Lirola, Pulgar, R. Ghezzal, Agudelo, Kouamé, Sottil, Vlahović, Chiesa..

Fiorentina letos rozhodně nehraje o poháry, hraje ve středu tabulky, když se nyní nachází na 12. místě tabulky. Ve čtyřiatřiceti zápasech získala 42 bodů se skóre 43:45. Nejlepší střelec týmu je Ital Federico Chiesa, ten se prosadil sedmkrát a na pět dalších branek nahrál svým spoluhráčům. Fiorentině se venku docela daří, v šestnácti zápasech získala 22 bodů a je v tomto ohledu desátá v tabulce. Fiorentinu rozhodně zdobí forma v posledních zápasech, když z pěti posledních vyhrál tři a v dalších dvou získal po bodu.

Poslední tři zápasy

Fiorentina VS. Turín FC 2:0
Lecce VS. Fiorentina 1:3
Fiorentina VS. Verona 1:1

Inter Milán

Inter zažívá pod trenérem Contem dobrou sezonu. Zatím je na druhém místě Serie A, když získal ve čtyřiatřiceti kolech 72 bodů se skóre 74:36. Nejlepší střelec týmu je Belgičan Romelu Lukaku, který vstřelil 21 branek a na dvě další nahrál. V tabulce střelců je na třetím místě. Inter hrál na podzim základní skupiny Ligy mistrů společně s Barcelonou, Dortmundem a pražskou Slavií. Tým okolo Slováka Škriniara skončil v těžké skupině až na třetím místě, a tak je pro jaro v Evropské lize. Ve druhé nejprestižnější soutěži milánský klub vyřadil Ludogorets a nyní na něho v osmifinále čeká španělské Getafe.

2018 Fiorentina VS. Inter 1:1

Zdravím všechny fanoušky nejvyšší italské soutěže. V rámci 35. kola Seria A se utkají týmy Interu Milán a Fiorentiny.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:45.