V dnešním zápase jsme viděli bojovný výkon obou celků. Česká republika nedokázala naplno využít "přesilovku" proti oslabenému soupeři hrajícímu o deseti hráčích v poli. Lvíčata dokázala vyrovnat až v 76. minutě díky hlavičce Adama Hložka. Česká republika v druhém poločase byla lepší, ale nedokázala si vytvořit žádnou větší šanci.

90+4

90+3

Faul ve středu hřiště znamená jediné – standartní situace pro hostující tým.

Sestava Česko
Jedlička – Souček, Chaluš, Plechatý, Holík, Bucha, Sadílek(C), Matoušek, Hložek, Vaníček, Šašinka.
Náhradníci: Douděra, Granečný, Havelka, Janošek, Klíma, Lingr, Polidar, Růsek, Trmal.

Sestava Řecko
Siampanis – Katranis, Nikolaou, Dimitriou, Natsos, Retsos (C), Balogiannis, Ntaviotis, Bouzoukis, Kampetsis, Douvikas.
Náhradníci: Apostolakis, Botos, Diamantis, Evangelou, Iantroudis, Lyratzis, Milogevits, Papanikolaou, Stergiakis.

90+3

Libor Holík parádním sprintem vybojoval míč pro své spoluhráče.

90+2

Hra se velice kouskuje.

90+2

Žlutou kartu dostává Šašinka (Česko).

90+1

Rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec základní hrací doby.

90

Žlutou kartu dostává Souček (Česko).

88

Žlutou kartu dostává Natsos (Řecko).

87

Útočný faul Adama Hložka vystavil stopku slibně rozvíjející se akci domácích.

86

Domácí stále drží míč na svých kopačkách a rychlou kombinací se snaží rozhýbat soupeře.

85

Růskův centr byl zbytečný, jelikož se Ondřej Šašinka dopustil útočného faulu.

84

Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Kampetsis, přichází Iatroudis.

82

Po delší době se opět hraje, probíhalo ošetření jednoho z hráčů hostujícího týmu.

78

Hložek těsně minul bránu svou hlavičkou.

76

Česko právě vstřelilo branku!
Po rohovém kopu se dostal do zakončená ADAM HLOŽEK a srovnává stav dnešního zápasu.

75

Rohový kop pro domácí celek.

74

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Matoušek, přichází Růsek.

73

Domácí fotbalisté stále v desíti bez zraněného Matouška.

72

Jan Matoušek leží na trávníku a čeká na ošetření.

71

Lvičata vybojovala míč na své vlastní půli a zakládají rychlý útok.

69

Sadílek se obtočil kolem Retsose, byl ovšem zastaven pozornou obranou soupeře.

67

Rohový kop vybojoval řecký Ntaviotis.

66

Janošek fauloval Retsose a ten si to s ním slovně chce vyříkat.

64

Siampanis dostal první varování od rozhodčího za zdržování hry.

63

Sadílek vybojoval zajímavou standartní situaci.

62

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Vaníček, přichází Janošek.

61

Adam Hložek vypálil! Ale Evangelou mu obětavě skočil do rány.

60

Nebezpečný rohový kop odklidila dobře postavená obrana soupeře.

59

Řekové urputně brání, ale Český národní tým není schopný vytvořit si větší šanci ke skórování.

58

Dlouhým nákopem se prezentoval Siampanis, ale ani tento výkop nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

56

Matoušek nedokázal přejít přes, zatím vynikajícího, Nikolaoua.

55

Jan Matoušek již poněkolikáté se potýká s velkým problémem udržet stabilitu.

54

Vaníček nedokázal získat balón, vhazování provedou hráči Řecka.

53

Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Bouzoukis, přichází Lyratzis.

52

Přízemní střela Jana Matouška nijak neohrozila Siampanise, který pohodlně sbírá míč do svých rukavic.

51

Zajímává standartní situace pro domácí.

51

Sadílek diriguje hru ve středu hřiště, ale Češi nemůžou najít skulinku, v dobře bránící obraně Řeků.

50

Holíkův parádní centr nedokázal využít osamocený Matoušek, který nedokázal přesně namířit svůj hlavičkový pokus.

49

Hložek svým nepovedeným průnikem dostal Matouška do špatné pozice, ze které se nedokázal dostat, míč v držení hostujícího celku.

48

Řekové rozhodně nikam nepospíchají a kombinují na vlastní polovině.

47

Domácí se provinili faulem, Řekové budou rozehrávat standartní situaci na vlastní polovině hřiště.

46

V první patnáctiminutovce byla Lvíčata lepším týmem, ale poté se karty obrátily a Řekové zesilovali tlak. Dimitrou se nechal vyloučit a Češi po zbytek poločasu dobývali bránu Siampanise. V nastavení prvního poločasu se z penalty trefil Giannis Bouzoukis a otevřel skóre v dnešním zápase.

45+3

45+2

Řecko právě vstřelilo branku! GIANNIS BOUZOUKIS s přehledem proměňuje penaltu a posílá Řecko do vedení.

45+1

Řekové budou zahrávat penaltu, Retsos vybojoval penaltu po zákroku Daniela Součka.

45

Rozhodčí nastavuje 2 minuty.

44

Řekové proti velké přesile vybojovali standartní situace z velmi zajímavé situace.

43

Buchova dlouhá přihrávka nenašla žádného ze svých spoluhráčů.

41

Souček fauloval na půli hřiště, rozehrávat bude hostující celek.

39

Dlouhý nákop Siampanise nenašel nikoho ze svých spoluhráčů, míč opět na kopačkách domácích Lvíčat.

38

Domácí kontrolují míč na svých kopačkách a snaží se nalézt skulinku v obranním bloku Řeků.

35

Adam Hložek vybojoval další zajímavou standartní situaci pro centr.

34

Standartní situaci Řeků dokázala pozorná obrana odvrátit.

33

Tlak domácího celku každou minutu zesiluje. Do vápna Řeků letí jeden centr za druhým.

31

Už několikátý rohový kop ve prospěch Lvíčat.

30

Nikolau převedl parádní obranný zákrok proti střele Ondřeje Šašinky.

29

Nadýchaný balón, který se nesl do vápna, díky parádnímu centru využil Adam Hložek, ale Siampanis jej vychytal bravurním zákrokem.

28

Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Douvikas, přichází Evangelou.

27

Matoušek zastaven nedovoleně a získal zajímavou standartní pozici.

24

Červenou kartu dostává Dimitriou (Řecko). Adam Hložek poslal parádní přihrávku na Ondřeje Šašinku a ten byl v samostatním úniku zastaven Konstantinosem Dimitriou.

23

Bucha zkazil finální přihrávku a zazdil akci domácích.

22

Daniel Souček se pustil velmi důrazně do souboje, ale nedokázal získat míč.

21

Zajímavě rozvíjející se útočnou akci hostí zastavil zvednutý praporek sudího. Ofsajd odmáván a odpískán.

20

Hromadné ošetření, Šašinka se zranil s Ntaviotisem.

19

Jedlička ukočíroval centrovaný balón a pohodlně jej sebral do rukavic.

18

Matoušek si nerozuměl se Šašinkou a to znamená jediné – míč opět v držení Řeků.

18

Přetažený rohový kop nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

17

Řekové si vyzkouší rohový kop, po zákroku Plechatého.

15

Faul jednoho z hostujících hráčů, následuje standartní situace z poloviny hřiště pro domácí.

14

Domácí fotbalisté kombinují na své vlastní polovině.

12

Adam Hložek stále krvácí a rozhodčí mu nedovoluje vrátit se zpátky do hry.

10

Adam Hložek, po nechtěném zákroku, dostal kopačkou do obličeje od řeckého kapitána Retsose.

9

Sadílkova průniková přihrávka našla Šašinku, ten ovšem nedokázal udržet míč pod kontrolou.

8

Matoušek zabklokoval řeckou rozehrávku, následuje vhazování ve středu pole.

7

Ve hlavičkových soubojích, i díky svým parametrům, mají zatím převahu hosté.

6

Holík si poradil s dotírajícím soupeřem a pohodlně pomáhá zakládat akci českého týmu.

4

Douvikas vyhrál hlavičkový souboj a získal míč pro své spoluhráče.

3

Rohový kop neohrozil bránu Siampanise.

2

Hložek se uvolnil a střílel z vynikající pozice, následuje první rohový kop v dnešním zápase.

1

Česko: Jedlička – Souček, Chaluš, Plechatý, Holík, Bucha, Sadílek(C), Matoušek, Hložek, Vaníček, Šašinka

Řecko: Siampanis-Katranis, Nikolaou, Dimitriou, Natsos, Retsos(C), Balogiannis, Ntaviotis, Bouzoukis, Kampetsis, Douvikas

Rozhodčí: Daugbjerg Burchardt J. (DK).

Řecko
Velice nepříjemný soupeř, který je zatím také stoprocentní, a to díky výhrám s Litvou (1:0) a San Marinem (5:0). Velkou hvězdičkou řeckého výběru je Limnios Dimitrios, tento rychlonohý útočník, který pravidelně nastupuje za řecký PAOK může způsobit obraně Lvíčat značné problémy.

ČESKO
Lvíčata dnes budou bojovat o další body, které je posunou na Mistroství Evropy. Naposledy si Česká republika poradila v domácím prostředí s Litvou (2:0). Lvíčata rozhodně mají šanci uspět, velkým příslibem je Ondřej Šašinka, který v posledních přípravných zápasech střílel gól za gólem, či Dominik Plechatý, který předvádí vynikající výkony v Jablonci, kde hostuje z pražské Sparty.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.