Toto je ode mě v tuto chvíli vše, Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.

Dneska bere všechny tři body hostující Sassuolo. Do vedení se dostal domácí tým ve 33. minutě díky přesné trefě Luise Alberta. Na jeho trefu odpověděl po změně stran Giacomo Raspadori a vítěznou branku dal v nastavení hostující Caputo. Hosté byli lepším týmem v obou poločasech a výhru si dnes rozhodně zasloužili. Lazio příště hraje 15.7. na hřišti Udinese. Sassuolo se příště představí ve stejný den doma proti turínskému Juventusu.

Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 6:7. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:7.

Radu
83. min Vavro
29 Lazzari
Lazzari
Milinković-Savić
67. min Leiva
16 Parolo
Parolo
10 Alberto
Alberto
83. min Adekanye
5 Lukaku
Lukaku
46. min Jony
20 Caicedo
Caicedo
61. min Cataldi
Immobile

US Sassuolo Calcio(4-2-3-1)

Consigli
22 Toljan
Toljan
46. min Müldür
Traorè
46. min Caputo
Djuričić
68. min Haraslín
7 Boga
Boga
79. min Rogério
Raspadori
89. min Magnani

90+5

Lazio to ještě v poslední minutě zkoušelo dlouhým nákopem, ale Ciro Immobile byl v ofsajdu a už se toho víc nestane.

90+4

Branka platí, hostující tým vede 2:1.

90+3

Rozhodčí ještě zkoumá branku s videem.

90+2

Sassuolo právě vstřelilo branku!
Skóre je otočeno na stranu hostů. Po rohu se k centru z levé strany dostal hostující Giorgos Kiriakopoulos, jehož centr našel na zadní tyčce Giana Marca Ferrariho, který hlavičkoval křižně na protější tyč, míč by asi i tak doletěl do sítě, ale hlavou ho tam pojistil FRANCESCO CAPUTO.

90+2

Manuel Locatelli centroval do vápna, ale jeho pokus nikoho nenašel a prolétl vápnem.

90+1

Roh pro Sassuolo.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

89

Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Giacomo Raspadori, přichází Giangiacomo Magnani.

88

Roh pro hosty.

87

Haraslín byl ve vlastním u míče dřív a Jony ho okamžitě fauloval.

85

Žlutou kartu dostává Lucas Leiva (S. S. Lazio).

83

Žlutou kartu dostává Gian Marco Ferrari (US Sassuolo Calcio).

83

Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Stefan Radu, přichází Denis Vavro.
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází Bobby Adekanye.

83

Hosté si rychle posunuli míč ve střední vzdálenosti a následně napřáhl ke střele Giorgos Kiriakopoulos, který branku o hodně netrefil.

82

Francesco Caputo dostal z pravé strany nahrávku do vápna a pokusil se o střelu. Trefil pouze stojícího soupeře.

81

Na pravé straně byl faulovaný Mehdi Bourabia, takže míč putuje na hostující kopačky.

80

Po několika soubojích ve středu hřiště se o střelu pokusil Parolo, při té ale podklouzl a o míč přišel.

79

Jeremie Boga dnes zřejmě dohrál. Při pohybu si natáhl sval a leží na trávníku.

79

Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Jeremie Boga, přichází Rogério.

78

Hostující Mehdi Bourabia se protáhl středem hřiště a vystřelil. Jeho pravačka trefila soupeře a poté míč zamířil do rukavic brankáře.

77

Manuel Locatelli centroval do vápna, po centru se sice natahovala dvojice hráčů, nikdo však do míče netrkl.

76

Přímý kop pro hostující tým z levé strany hřiště.

75

Žlutou kartu dostává Bastos (S. S. Lazio).

75

Jeremie Boga už sice mohl nacentrovat do vápna, ale hru raději otočil dozadu.

74

Nepřesnost v podání hostů a Strakoša bude rozehrávat od vlastní branky.

73

Přestávka na občerstvení je u konce. Hra může pokračovat.

71

Tak před rohem ještě pauza na občerstvení.

70

Rohový kop pro hostující tým.

69

Hra se v posledních minutách hodně kouskuje. Na míči jsou hosté, kteří se ale zatím dopředu netlačí.

68

Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Lukáš Haraslín.

67

Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Sergej Milinković-Savić, přichází Lucas Leiva.

67

Ciro Immobile ze střední vzdálenosti napřáhl, pravačkou míč poslal vedle hostující branky.

66

Centr z rohu letěl do vápna a znovu na Ferrariho, jehož hlavička mířila absolutně mimo klec.

65

64

Sassuolo to znovu zkusilo nákopem, tentokrát míč skončil v brankáře Strakoši.

63

Sergej Milinković-Savić dostal pas na střed hřiště, Srb hned hledal, komu by nahrál, celou akci ale prováhal a o míč následně přišel.

62

Po dlouhém nákopu přes celé hřiště se ke střele dostal hostující Giacomo Raspadori, branku ale jediný střelec hostů netrefil.

61

Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Felipe Caicedo, přichází Danilo Cataldi.

60

Máme za sebou hodinu hry. Po vyrovnávací brance však solidní tempo upadlo.

59

Stále nic velkého k vidění na hřiště. Na míči Sassuolo kombinují okolo poloviny hřiště.

58

Poklidnější část zápasu, u míče je hostující tým.

57

Jeremie Boga centroval míč z rohu na střed vápna, kde zakročila domácí obrana a míč odvrátila.

56

Boga centroval z levé strany do vápna, jeho centr sražen, což znamená roh pro hosty.

55

Mehdi Bourabia si vzal míč a centroval na zadní tyčku, kde se po jeho nabídce natahoval Gian Marco Ferrari, jenže o kousek nedosáhl, byl to ale nádherný centr.

54

Přímý kop pro hostující tým z nějakých 30 metrů.

52

Je srovnáno. hosté získali při presinku míč na středu hřiště a následně putoval na kraj, odkud do vápna nahrával úplně na druhou stranu Francesco Caputo. Na zadní tyčce našel GIACOMU RASPODORIHO, který míč uklidil do branky a tahle by už měla platit.

51

Žlutou kartu dostává Mert Müldür (US Sassuolo Calcio).

51

Jony dostal míč na levou stranu hřiště, pokračovat ale nemohl, protože se nacházel v ofsajdu.

50

Další nepřesnost hostujícího celku a domácí budou rozehrávat od vlastní branky.

49

Dlouhá nahrávka za obranu mířila na Raspodoriho, který ale nedokázal míč zastavit na hrací ploše.

47

Domácí po změně stran drží míč, to chtěli rozhodně po prvním poločase zlepšit.

46

Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Jordan Lukaku, přichází Jony.
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Hamed Traorè, přichází Francesco Caputo.
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Jeremy Toljan, přichází Mert Müldür.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:19.

První poločas sice nabídl dvě branky, ale platila jen jedno, a to ta, kterou vstřelil ve 33. minutě Alberto po dobré nahrávce výborně hrajícího Lazzariho, jež je strašně rychlý na pravé straně a obraně soupeře dělá velké problémy. Hosté se radovali v osmé minutě, kdy se prosadil Giacomo Raspadori, ale jeho brance předcházel ofsajd. Hosté jsou jasně lepším týmem a výsledek je k ním zatím dost nespravedlivý, protože jsou častěji na polovině soupeře a tlačí Lazio ke své vlastní brance.

45+4

Začíná poslední minuta nastavení prvního poločasu, u míče je domácí obrana.

45+3

Jeremie Boga prostrkával míč do vápna, Traore tam ale podklouzl, a tak se dál akce nemohl účastnit.

45+2

Míč do chumlu ve vápně centroval Luis Alberto. Nejvýš se tam dostal Andrea Consigli a nebezpečí zneškodnil.

45+2

Nepřesná rozehrávka hostujícího týmu a uvidíme roh v podání Lazia.

45+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

45

Toho se zmocnil Hamed Traorè a rozehrál na krátko pro Kiriakopoulose, ten hned vystřelil, branku ale překopl.

45

Stefan Radu poslal na středu hřiště k zemi Traorého, přímý kop pro hosty.

44

Chyba hostů na polovině soupeře a dopředu se hned mohl vydal Immobile, který nejprve obešel dva soupeře, ale pak se mu nepovedl pokus zahrát soupeři jesličky a o míč přišel.

43

Ve vápně se dostal míč až k Giorgosu Kiriakopoulosovi, který levačkou hned vystřelil, branku však netrefil.

42

Moc důrazný byl při presinku Ciro Immobile, který nechtěně nakopl odkopávajícího soupeře a vidí žlutou kartu.

41

Hamed Traorè centroval do vápna, našel na zadní tyčce Ferrariho, který v záklonu hlavou trefil prvního soupeře.

41

40

Lukaku dostal míč na levou stranu, kde bylo i hodně prostoru, belgický hráč si vedl míč po lajně a pak nacentroval, centr nikoho nenašel.

39

Hosté udělali chybu v rozehrávce a Sergej Milinković-Savić hned prostrkával do vápna pro Caicedu, ten měl již napřaženo, ale na poslední chvíli ho šance zbavil stoper Marlon.

38

Jeremie Boga opět v akci, z levé strany si navedl míč na střed, zbavil se dvou soupeřů a vystřelil. Jeho obalovačka však na zadní tyčku neletěla, branku o kousek minula.

37

Aktivní Filip Djuričić se za vápnem opřel do míče, který ale branku o hodně netrefil.

36

Sassuolo opět s míčem na vlastních kopačkách a na polovině soupeře.

35

Hosté se hned snažili dostat k brance soupeře, ale Bogu zradilo zpracování a míč mu uskočil mimo hřiště.

33

Lazio právě vstřelilo branku!
Tak do vedení jde domácí tým. Na pravé straně domácího týmu opět zatopil soupeři rychlý Manuel Lazzari, na kterého nikdo nestačil a následně nacentroval do vápna, kde našel LUISE ALBERTA, ten si míč zpracoval a poslal s přispěním soupeře do branky.

33

Následně Filip Djuričić vystřelil ve vápně, soupeř tečoval jeho střelu, která velkým obloukem skončila v rukavicích Consigliho.

32

Jeremy Toljan se pokusil najít nabíhajícího Bogu dlouhým míčem na pravou lajnu. Tento záměr však domácí křídelník nepochopil a s míčem se nesetkal.

30

Lukaku dostal míč na levou stranu hřiště, nevěřil si však na to, že by soupeře obešel, tak zkusil nacentrovat, při tomto pokusu však trefil borce v zelenočerném.

29

Lazio to zkusili dopředu pomocí dlouhého nákopu, který ale skončil jen u hostujícího brankáře.

28

Luis Alberto dostal míč na středu hřiště zády k brance, byl pod tlakem a pouze odevzdal míč soupeři.

27

Přestávka je minulostí. Může se pokračovat ve hře.

26

Následuje přestávka na občerstvení.

25

Jeremy Toljan se pokusil nahrávkou podél lajny najít Traorého, ale poslal míč pouze do zámezí.

24

Sassuolo rozhodně nikam nespěchá. V klidu hraje na polovině hřiště a čeká na chybu soupeře.

23

Žlutou kartu dostává Marco Parolo (S. S. Lazio).

22

Gian Marco Ferrari skoro na polovině hřiště přišlápl nohu Albertovi, ten to ozdobil hlasitým výkřikem, rozhodčí však kartu neudělil.

21

Další kolmici středem hřiště vymyslel Manuel Locatelli, ale Hamed Traorè byl poslán soupeřem k zemi, ovšem bez reakce sudího.

20

Nakonec držení míče ukončil stoper Marlov, který se pokusil nakopnout míč do vápna pro Bogu, jež na jeho důraznou nahrávku nemohl reagovat.

19

Hosté opět potvrzují převahu, když hrají s míčem na polovině soupeře.

18

Filip Djuričić dostal nahrávku na střed a hned z prvního doteku se pokusil najít za obranou soupeře naběhnutého Raspadoriho, nahrávku mu na poslední chvilku vypíchl Radu.

17

Manuel Lazzari na pravé straně nadvakrát obelstil soupeře a naslepo nacentroval do vápna. Jenže našel pouze připravené rukavice brankáře Andrey Consigliho.

16

Máme za sebou čtvrthodinu hry. Zatím lepší jsou hosté, což je lehkým překvapením. Sassuolo je i nyní na polovině soupeře.

15

Giacomo Raspadori sice vybojoval míč u rohového praporku a mířil na branku, ale předtím údajně zahrál rukou, takže celá akce byla přerušena.

14

Další hezká akce na straně Lazia. Na pravé straně provětral obranu soupeře Manuel Lazzari a ve vápně našel Luise Alberta. Ten z voleje branku přestřelil.

13

Filip Djuričić si vedl dlouho míč středem hřiště, pak před ním upadl protihráč, tak se mu uvolnil prostor na střelu. Ta skončila na břevně domácí branky.

12

Domácí uklidňují hru, když kombinují na vlastní polovině hřiště.

10

Ofsajd byl znatelný, o branku se tedy nejedná.

9

Rozhodčí si jde ještě na video ověřit, zda se nejednalo o ofsajd.

8

Mehdi Bourabia si navedl míč středem hřiště a ještě před faulem na svoji osobu dokázal narýsovat kolmici do vápna pro naběhnutého GIACOMU RASPADORIHO, který ve vápně obstřelil brankáře a poslal míč do sítě. Nahrávka se později ukázala jako ofsajdová a branka nebyla uznána.

8

Na levou stranu hřiště dostal míč hostující Giorgos Kiriakopoulos a z voleje se snažil nahrát do vápna. To se mu sice povedlo, jenže pasem nikoho z hostů nenašel.

7

Domácí se dobrým presinkem dostali k míči a Luis Alberto zkoušel nahrát na levou stranu hřiště na rozeběhnutého spoluhráče. Míči dal moc velkou razanci a spoluhráče nenašel.

6

Hosté v klidu hrají na polovině hrací plochy.

5

Manuel Lazzari se protáhl kolem lajny na pravé straně hřiště a servíroval míč do druhé vlny pro nabíhajícího Immobileho. Italský kanonýr z dobré pozice branku netrefil.

4

Sergej Milinković-Savić si pokryl míč na obranné polovině tělem a byl faulován.

3

Marco Parolo dostal míč z auto do vápna soupeře, pokusil se o střelu, jenže netrefil míč a trefil pouze soupeře, což byl jasný faul.

2

Přihrávka na levou stranu mířila na Lukaka, ale před Belgičanem odkopl míč Jeremy Toljan.

1

S. S. Lazio: Strakoša – Bastos, Acerbi, S. Radu – Lazzari, S. Milinković-Savić, Parolo, Alberto, J. Lukaku – F. Caicedo, Immobile.
Náhradníci: Proto, Guerrieri – Vavro, Falbo, D. Anderson, Luiz Felipe, Armini, Lucas Leiva, Jony, Cataldi, Adekanye, A. Anderson.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Marlon, G. M. Ferrari, Kiriakopoulos – Bourabia, Locatelli – Traorè, Djuričić, Boga – Raspadori.
Náhradníci: Pegolo – Magnani, Chiricheş, Rogério, Müldür, Peluso, Magnanelli, Ghion, Haraslín, D. Berardi, Caputo, Manzari..

Hosté nyní obléhají osmou příčku tabulky, získali 43 bodů v jednatřiceti střetnutích se skóre 57:53. Nejlepší střelec týmu je italský útočník Francesco Caputo, který se trefil patnáctkrát, přidal pět nahrávek a patří mu šestá příčka v tabulce střelců. Dobrá forma zdobí tým trenéra Roberta De Zerbiho po koronavirové pauze. Sassuolo vyhrálo tři zápasy, dva skončily nerozhodně a hned ten první po pauze prohrálo. V posledním zápase Sassuolo porazilo Bolognu na jejím hřišti 2:1, za vítězný tým se prosadil Berardi a před hodinou hry přidal druhou branku slovenský hráč Lukáš Haraslín, na hosty kontroval až v nastavení Barrow.

Poslední tři zápasy

Bologna VS. Sassuolo 1:2
Sassuolo VS. Lecce 4:2
Fiorentina VS. Sassuolo 1:3

S. S. Lazio

Domácí tým dlouho naháněl první Juventus, ale v posledních dvou duelech dvakrát prohrál, nejprve nestačil doma na AC Milán 3: a následně prohrál na hřišti Leccu 2:1. V tabulce mu nyní patří druhá příčka, když získal 68 bodů v jednatřiceti zápasech se skóre 67:33. Nejlepší střelec týmu je italský střelec Ciro Immobile, který se prosadil devětadvacetkrát, přidal osm nahrávek a vede tabulku střelců před Cristianem Ronaldem z Juventusu o tři zásahy. Laziu se celkově po koronavirové pauze nedaří, v posledních pěti zápasech třikrát prohrálo, když nestačilo hned v úvodu na Atalantu a další dvě prohry jsem již připomínal.

2017 Lazio VS. Sassuolo 6:1

Zdravím všechny fanoušky nejvyšší italské soutěže. V rámci 32. kola Serie A se utkají týmy Lazia Řím a Sassuola.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:15.