Pátek 30. října 2020, svátek má Tadeáš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 30. října 2020 Tadeáš

Online reportáž

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou.

Zápas je u konce. Dynamo zaslouženě vítězí nad svým třetiligovým sokem 4:1, a postupuje tak do dalšího kola národního poháru. Pro Vltavín sice cesta končí, za svůj dnešní výkon se ale jednoznačně stydět nemusí, mnohem věhlasnějšího soupeře totiž i přes nepříznivý výsledek potrápili.

Už po třech minutách hry šlo Dynamo do vedení. Benjamin Čolič poslal z pravé strany dobrý centr na Ivana Schranze, který z tutové pozice u bližší tyče poslal míč nohou za záda Patrika Štorce. Další velkou šanci měl v 6. minutě Ivo Táborský, prázdnou branku ale nakonec přestřelil. Ve 23. minutě se už ale nepletl, když po přihrávce Ivana Schranze doklepl míč do poloprázdné branky Vltavínu. Jiskru naděje ještě vykřesal domácím třetiligovým fotbalistům Maria Maione, když to v úniku 2 na 1 vzal ne sebe a střelou k tyči snížil na 1:2.

Ve druhém poločase byly k vidění dvě branky. Nejdříve jakékoliv holešovické naděje zatnul přesným zakončením hlavou Pavel Novák v 60. minutě, o deset minut později se pak přesně trefil i hostující kapitán Tomáš Sivok.

90+1

Konec zápasu.

90+1

Budějovice kombinují na vlastní polovině a vypadá to, že dnešní utkání už dohrají bez ztráty míče.

90

Hlavní rozhodčí nastavil jednu minutu.

89

K pasu Davida Ledeckého za obranu na Jiřího Kulhánka se nakonec tvořivý záložník přes Martina Uvíru neprocpal.

88

Parádní pas za obranu dostal Matěj Mršič. V souboji tváří v tvář Patriku Štorcovi se pokusil holešovického gólmana překonat technickým zakončením, nakonec svou střelu ale nasměroval pouze do míst, kde zasáhl sparťanský odchovanec dobrým zákrokem nohou.

87

David Podzimek našel centrem z hranice vápna z levé strany hlavu Filipeho Vieiru, ten se ale proti mnohem vyššímu obránci nakonec nedokázal prosadit.

86

Jiří Kulhánek byl v souboji o míč s Davidem Podzimkem pozdě a holešovického obránce šlapákem poslal k zemi.

85

Na centr Františka Myslivečka od rohového praporku si vyskočil David Podzimek, míč trefil ale pouze temenem hlavy. Ten tak bez větší razance doletěl přímo k Zdeňkovi Křížkovi.

84

František Mysliveček volný kop rozehrál přihrávkou pod sebe na Martina Macha, který svým centrem z hloubi pole nakonec našel pouze hlavu jednoho z obránců.

83

František Mysliveček se u pravého praporku dobře uvolnil od obránce, který ho nakonec stáhl k zemi. Vltavín tak bude zahrávat nadějnou standardní situaci.

82

Zinedin Mustedanagič si nepohlídal záda a poměrně jendoduše se nechal obrat o míč Filipem Vieirou. Rychlonohý Brazilec, momentálně hájící barvy třetiligového Vltavínu, tak může založit rychlý brejk.

80
Střídání

Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází David Šnajdr, přichází Josef Šmalcl.

80
Důležité

Parádní přihrávku na hranici vápna dostal Zinedin Mustedanagič. Ten si všiml vysoko postaveného Patrika Štorce, kterého se pokusil přelobovat. To se mu sice povedlo, jeho rychlá střela ale nakonec proletěla těsně vedle levé tyče holešovické branky.

79

Pas Brazilce Filipeho Vieiry za hostující obranu vystihl jeden z obránců, který tak dobrým obranným zákrokem zamezil další nadějné domácí akci.

78

Do jeho zakončení se poměrně nečekaně postavil Vladimír Valíček, který se nakonec rozhodl pro střelu. Té postrádaly gólové kvality, jelikož letěla metr nad břevnem jihočeské branky.

77

Jan Šafařík si šikovně dal nohu před Benjamina Čoliče, a došel si tak pro faul kousek za hostujícím vápnem. Vltavín teď tak bude rozehrávat nadějný volný kop.

76
Střídání

Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Josef Čtvrtníček, přichází Dan Šafařík.

75

Nadějnou českobudějovickou akci ukončuje útočný faul. Vltavín tak bude rozehrávat takřka od vlastní branky.

74
Střídání

Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Ivan Schranz, přichází Patrik Brandner.

72

Centr Františka Myslivečka z hloubi pole letěl na halvu Martina Uvíry. Holešovického kapitána si ale hostující defenzíva dobře pohlídala a zdvojila.

71

Po faulu kousek za polovinou hřiště bude Vltavín rozehrávat volný kop.

70
Góly

Dynamo právě vstřelilo branku!
Po centru Benjamina Čoliče se dostal do zakončení u zadní tyče kapitán hostujícího celku TOMÁŠ SIVOK. Po jeho razantní přízemní trefě k tyči se Patrik Štorc jen marně natahoval. Dynamo tak jde do tříbrankového vedení a vypadá to, že dnešní zápas už dotáhne do vítězného konce.

70

Po centru Benjamina Čoliče a hlavičce zpět do vápna od Jiřího Kulhánka dostal do zakončení z nadějné pozice Matěj Helešic. Jeho razantní trefa ale letěla pouze do nohy jednoho z obránců, od kterého se míč odrazil zámezí za holešovickou branku.

68

Do zakončení zpoza šestnáctky se po jednoduchém uvolnění procpal Zinedin Mustedanagič, jeho dalekonosný pokus ale letěl pouze doprostřed branky, kde si míč pohlídal Patrik Štorc.

67

Pro pro centr Františka Myslivečka z rohu si vyskočil Zdeněk Křížek, který míč schoval v rukavicích.

66

David Podzimek dokázal po nepřesné přihrávce od Františka Myslivečka nacentrovat pouze na nohu jednoho z obránců. Od toho se míč odrazil do zámezí, Vltavín tak bude kopat roh.

65
Střídání

Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Dzon Delarge, přichází Matěj Mršič.

64
Karty

Nejenže roh Vltavínu letěl přímo na hlavu prvního obránce, ten navíc založil nadějný brejk, který musel zastavit Martin Mach (Vltavín) za cenu žluté karty.

63
Důležité

Tak to byla šance! Pro centr Davida Šnajdra z levé strany si nenápadně vyskočil Vladimír Valíček, ten z nadějné pozice trefil tělo budějovického brankáře, od kterého se míč opět odrazil k holešovickému obránci. Ten nakonec ani natřikrát nedokázal prostřelit Zdeňka Křížka.

62

Centr Davida Šnajdra z levé strany na hranici šestnáctky našel hlavu rostlého Josefa Čtvrtníčka, který nakonec ale zakončil hlavou pouze nad břevno jihočeské branky.

61

David Šnajdr zajel u lajny do Benjamina Čoliče a může rád, že ho za to rozhodčí nepotrestal žlutou kartou.

60
Góly

Dynamo právě vstřelilo branku!
Tak tohle je opravdu tvrdá rána pro domácí fotbalisty. Pro centr od Benjamina Helešice z rohu z levé strany si vyskočil PAVEL NOVÁK, který z poměrně těžké pozice zakončil hlavou k pravé tyči.

59

Roh pro Dynamo. K míči se opět staví Benjamin Helešic.

58

David Šnajdr se zamotal do vlastních přihrávek a poslal míč pod sebe na nabíhajícího Františka Myslivečka, ten se pokusil nacentrovat přes trojici obránců. Jeden z nich nakonec ale se štěstím nohou srazil míč do zámezí.

57
Karty

Filip Havelka (Dynamo) musel zatáhnout za záchranou brzdu, když před polovinou hřiště stáhl k zemi unikajícího Tomáše Kuchaře. Od rozhodčího za to uviděl spravedlivou žlutou kartu.

56

Benjamin Čolič našel svým centrem pouze nohu Martina Macha, který bez váhání odkopl míč do bezpečné vzdálenosti od vlastní branky.

55

Po sraženém centru Benjamina Čoliče z levé strany bude Dynamo zahrávat roh.

54

Filip Havelka dobrým vysokým pasem na pravé křídlo našel volného Dzona Delargeho, ten se šikovnou kličkou do strany uvolnil od obránce a přízemní přihrávkou nacentroval na hranici vápna. Tam se k míči ale jako první dostal jeden z obránců.

53
Střídání

Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Maria Maione, přichází Filipe Vieira.

51

Dzon Delarge poslal míč do uličky na nabíhajícího Zinedina Mustedanagiče, ten se ale nacházel v ofsajdu, který bez váhání signalizoval pomezní rozhodčí.

50

Josef Čtvrtníček byl při hlavičkovém souboji na polovině hřiště zfaulován. Rozehrávat tak budou domácí fotbalisté.

48

Důležitý obranný zákrok si teď připsal Martin Mach, když na hranici vápna byl v souboji o míč skluzem první, a nepustil tak jednoho z útočníků do dobré pozice pro střelu. Navíc rychle rozehrál míč na levou stranu na unikajícího Maria Maioneho.

47

Filip Havelka si zaseknutím míče uvolnil do střely zpoza šestnáctky. Jeho razantní střelecký pokus letěl nakonec ale pouze nad břevno holešovické branky.

46

Centr na zadní tyč Itala Maria Maioneho z levé strany hřiště skončil v rukavicích dobře postaveného Zdeňka Křížka. Kdyby jihočeský gólman nezasáhl, František Mysliveček by se ocitl v tutové pozici.

46

Úvodního výkopu druhého poločasu se ujali hostující fotbalisté, kteří se ihned vydávají do útoku.

46

Začal druhý poločas.

Druhý poločas začne přibližně v 17:03.

První poločas je u konce. České Budějovice zatím potvrzují roli favorita a vedou nad domácím Vltavínem 2:1. Ten se po špatném vstupu do utkání rozehrál a v poslední patnáctiminutovce držel s prvoligovým soupeřem krok.

Už po třech minutách hry šlo Dynamo do vedení. Benjamin Čolič poslal z pravé strany dobrý centr na Ivana Schranze, který z tutové pozice u bližší tyče poslal míč nohou za záda Patrika Štorce. Další velkou šanci měl v 6. minutě Ivo Táborský, prázdnou branku ale nakonec přestřelil. Ve 23. minutě se už ale nepletl, když po přihrávce Ivana Schranze doklepl míč do poloprázdné branky Vltavínu. Jiskru naděje ještě vykřesal domácím třetiligovým fotbalistům Maria Maione, když to v úniku 2 na 1 vzal ne sebe a střelou k tyči snížil na 1:2.

45

První poločas skončil.

45

Filip Havelka si šikovně vyměnil míč s Ivana Schranzem, který rychlonohého jihočeského záložníka poslal výborným pasem za obranu Vltavínu. Havelka z nadějné střelecké pozice kousek za hranicí šestnáctky vystřelil míč po zemi pouze do prostoru, kde už stál připravený Patrik Štorc.

44

Ivan Schranz si v souboji s Františkem Myslivečkem nedovoleně pomáhal příliš okatě. Hlavní rozhodčí tak odpískal faul.

43

Centr Benjamina Čoliče před branku Lokády našel pouze jednoho z obránců, který obratem odhlavičkoval míč mimo ohrožení vlastní branky.

43

U pravé lajny byl faulován Dzon Delarge, České Budějovice tak budou zahrávat zajímavou standardní situaci.

42

Centr Davida Šnajdra z levé strany letěl pouze do náruče Zdeňka Křížka, který si tak na své konto připisuje další zákrok.

41

Další nebezpečný centr! Tentokrát si ho ale Zdeněk Křížek pohlídal a vyboxoval ho mimo jihočeskou šestnáctku.

40

Do zakončení po centru Františka Myslivečka se procpal kousek za hranicí malého vápna kapitán Martin Uvíra, jeho střelu vytěsnil Zdeněk Křížek na břevno branky. Roh se tak bude opakovat.

39

Po sraženém centru zleva bude domácí František Mysliveček zahrávat roh. Uvidíme vyrovnávací branku?

38

Českobudějovickou akci ukončuje ofsajd, ve kterém se nacházel Ivan Schranz. Míč měli ale stejně v držení domácí fotbalisté, nedovoleného postavení slovenského útočníka by tak pouze minimálně ovlivnilo vývoj akce.

37

Centr Ivana Schranze od rohového praporku na levé straně letěl přímo do náručí Patrika Štorce.

36

David Ledecký ve vzdušném souboji s Martine Uvírou holešovického kapitána udeřil do obličeje. Rozhodčí neváhal ani chvíli a střídajícímu střelci odpískal faul.

Ivo Táborský zřejmě ze zdravotních důvodů musí střídat. Doufejme, že se zkušený českobudějovický útočník co nejdříve uzdraví a bude opět rozdávat fotbalovou radost nejen na jihu Čech.

34
Střídání

Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Táborský, přichází Ledecký.

33
Góly

Vltavín právě vstřelil branku!
Poměrně nečekaně domácí fotbalisté snižují na dostřel jediné branky! MARIA MAIONE dostal parádní pas za jihočeskou obranu do situace 2 na 1. Rozhodl se to vzít na sebe a tváří v tvář Zdeňkovi Křížkovi chladnokrevně zakončil střelou k levé tyči.

32

Břevno! Po ubráněném rohu se hostující fotbalisté bez váhání vydali do rychlého brejku, Ivo Táborský parádním pase za obranu našel nabíhajícího Matěje Helešice, který razantní trefou orazítkoval brankovou konstrukci Lokády.

31

Po sraženém centru z levé strany bude Vltavín kopat roh.

30

Centr Vladimíra Valíčka do vápna Dynama našel pouze jednoho z obránců, který balón bez váhání odcentroval mimo ohrožení branky.

29

Ivo Táborský si v souboji s Martine Uvírou holešovického kapitána podržel, což neuniklo Alexu Denevovi, který ihned odpískal faul.

28

Po dlouhém autu Vltavínu se do zakončení na hranici šestnáctky dostal Martina Mach, který z první poslal míč někam na ulici za stadionem.

27

Maria Maione vybojoval u pravého rohového praporku míč a nacentroval. Dobře zatočený míč někam do prostoru okolo penaltového puntíku našel hlavu Davida Šnajdra. Talentovaný fotbalista nakonec dokázal zakončit ale pouze do místa, kde už stál připravený Zdeněk Křížek.

26

Roh nepředstavoval pro holešovickou obranu větší nebezpečí. Teď navíc jdou do útoku domácí fotbalisté.

25

Zinedin Mustedanagič poslal dobrým pasem do úniku na levé straně hřiště Ivana Schranze, ten se z velkého střeleckého úhlu opět pokusil procpat míč na volného Iva Táborského, tentokrát ale do střely skluzem skočil David Podzimek, který přihrávku srazil na roh.

24

Do zakončení na hranici šestnáctky se dostal Zinedin Mustedanagič. Jeho technická trefa z kroku letěla nad břevnem branky domácího třetiligového celku.

23
Góly

Dynamo právě vstřelilo branku!
Tak to byla paráda! Jiří Kulhánek našel parádním pasem za domácí obranu nabíhajícího Ivana Schranze, který nesobecky poslal míč před branku na volného IVA TÁBORSKÉHO, kterému stačilo už jen doklepnout míč za záda přesouvajícího se Patrika Štorce.

21

Nadějnou akci Českých Budějovic ukončuje nepřesná přihrávka ne levé křídlo, která skončila až v zámezí.

19

Josef Čtvrtníček nepřesnou přihrávkou ne pravou stranu našel pouze Matěje Helešice, který se vydal po levé lajně až do pozice na úroveň vápna, odkud nacentroval na hlavu Ivana Schranze. Jediný střelec dnešního zápasu ale z těžké pozice druhou branku nepřidal a místo toho zakončil míč těsně nad břevno.

18

Za polovinou hřiště si došel František Mysliveček v obklíčení dvou hostujících hráčů pro faul.

17
Důležité

Další obrovská šance Českých Budějovic! Zinedin Mustedanagič si parádně ne hranici vápna obešel jednoho z obránců a z nadějné střelecké pozice vystřelil. Jeho přízemní zakončení placírkou proletělo těsně vedle vzdálenější levé tyče. Nechybělo mnoho a hráči Dynama by se mohli radovat z dalšího gólu.

16

Ivan Schranz si dobře u levé lajny pokryl míč před dotírajícím se Tomáše Kuchařem, jehož zákroky byly na hraně pravidel.

15

Odražené střely se na pravé straně ujal jeden z hostujících hráčů, který rychlým centrem zpět našel hlavu Iva Táborského. Ani tentokrát zkušený útočník takřka ze stoprocentní pozice u bližší tyče neskóroval, jelikož jeho zakončení hlavou nakonec letělo těsně vedle pravé tyče.

14

Další nadějná akce Českých Budějovic. Jiří Kulhánek si dobře vyměnil míč s Dzone Delargem a prosmýkl se na hranici šestnáctky okolo svého obránce, jeho střelu nakonec ale srazil jeden z dobíhajících obránců.

13

Centr z levé strany do hostujícího vápna byl moc dlouhý a skončil ve vnější síti nad břevnem Dynama.

12

Centr na hranici vápna jihočeská defenzíva bez větších obtíží ustála, teď navíc může jít hráči Dynama do brejku.

11

Josef Čtvrtníček byl na polovině hřiště stažen jedním z hostujících hráčů k zemi. Kapitán Martin Uvíra se už staví, aby poslal centr na hranici šestnáctky.

10

České Budějovice kombinují na vlastní polovině a zatím marně hledají skulinku v holešovické obraně.

9

Po nepřesné přihrávce za domácí obranu končí míč v zámezí. Teď si jihočeši v útoku moc nerozuměli.

8

Pas Matěje Helešice po levé lajně na nabíhajícího Iva Táborského vystihl jeden z obránců, který míč skluzem srazil do zámezí.

7

Pas Františka Myslivečka na nabíhajícího Davida Šnajdra byl až moc dlouhý a skončil v zámezí za českobudějovickou brankou. Zdeněk Křížek teď tak bude odkopávat od vlastní branky.

6
Důležité

Tak to byla obrovská šance! Dynamo šlo do přečíslení 3 na 1, Dzon Delarge parádním pasem přes celou šířku našel před poloprázdnou holešovickou branku Ivo Táborského, ten ale ze stoprocentní pozice branku Vltavínu přestřelil.

5

František Mysliveček se ve středu hřiště parádně vymotal z budějovického nátlaku a přesunul hru na levou stranu hřiště.

3
Góly

Dynamo právě vstřelilo branku!
Tak to bylo rychlé! Benjamin Čolič z pravé strany poslal dobrý centr na přední tyč na nabíhajícího IVANA SCHRANZE , který ze vzduchu doklepl míč k pravé tyči za záda Patrik Štorce. Dynamo jde brzo do vedení a je velmi pravděpodobné, že si vývoj dnešního utkání už pohlídá.

2

Další nebezpečná budějovická akce! Filip Havelka centrem z hloubi pole z levé strany poslal míč do prostoru, kde byl Dzon Delarge, ten se ale nakonec do zakončení nedostal.

2

Pas Filipa Havelky na pravé křídlo na Dzona Delargeho vystihl David Podzimek, který stehnem odkopl míč do zámezí u domácí lavičky.

1

A máme tu první zajímavou akci ihned na začátku zápasu! Špatný výkop Patrik Štorce doletěl pouze k Filipu Havelkovi, který si na hranici vápna jednoduchou kličkou obešel obránce a vystřelil. Jeho razantní trefa nakonec proletěla těsně vedle levé tyče holešovické branky.

1

Josef Čtvrtníček se ujal úvodní výkopu. Dnešní zápas může začít.

1

Utkání právě začalo.

Martin Uvíra si už předal s kapitánem Budějovic Tomášem Sivokem týmové vlaječky. Zkušený českobudějovický obránce prohrál úvodní los. Výkop tak budou mít na starost domácí fotbalisté.

Hráči už přicházejí na hrací plochu. Domácí Vltavín nastoupí v zelených dresech, hosté z jihu Čech přijeli v černo-bílé kombinaci.

Podle očekávání Dynamo nepřijelo v plné polní. Do branky si stoupne namísto Jindřicha Staňka Zdeněk Křížek. Trochu netradičně navíc jihočeši začnou v rozestavení 4-3-3.

Naopak Vltavín hlásí jeden důležitý návrat. Trenér Martin Frýdek už je po zdravotních problémech fit a v zápisu dnešního utkání je zapsán jako asistent trenéra Michala Kocourka.

Úvodní sestavy:

Loko Vltavín: Štorc – Valíček, Podzimek, Mysliveček, Hovorka, Čtvrtníček, Uvíra (C), Kuchař, Šnajdr, Mach, Maione
Náhradníci: Koblenc, Šmalcl, Šafařík, Špaček, Vieira

SK Dynamo Č. Budějovice: Křížek – Novák, Sivok (C), Čolič, Helešič – Mustedanagič, Havelka, Kulhánek – Delarge, Táborský, Schranz
Náhradníci: Staněk, Havel, Čavoš, Ledecký, Brandner, Mršič, Rabušic

Rozhodčí: Alex Denev – Pavel Vlasjuk, Lukáš Matoušek.

Ještě jednou vás vítáme, tentokrát přímo z pražských Holešovic, kde za nedlouho vypukne duel mezi domácím Vltavínem a Českými Budějovicemi. Přejeme příjemnou.

SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE – 15. místo, 8 bodů, skóre 10:18

Českým Budějovicím po parádním vstupu do prvoligové sezóny došel dech. V posledních šesti zápasech získali jihočeši pouze tři body za domácí výhru nad Zlínem. Hráči Dynama navíc prohráli důležitý duel v Příbrami. Naposledy podlehli Plzni 0:3.

Nejtěžší týmy ale mají černo-bílí fotbalisté za sebou. Slavii, Spartu a ani Plzeň už v podzimní části nepotkají. V příštích kolech je čekají například pražští Bohemians, Karviná či Teplice – tedy celky, proti kterým budou mít jihočeši reálnou šanci na zisk bodů.

Jedničkou Dynama je Jindřich Staněk, ten zatím nevynechal ani jedno ligové utkání. Je ale otázkou, zda ho trenér David Horejš nasadí i na středeční utkání a nedá přednost někomu z mladších gólmanů.

Tváří českobudějovické obrany je zkušený Tomáš Sivok a kapitán Jiří Kladrubský, které doplňuje talentovaný jihočeský odchovanec Lukáš Havel. .

Střední řada se skládá takřka výhradně z hráčů, kteří přišli do Dynama na hostování z pražské Sparty. Jiří Kulhánek, Zinedin Mustedanagič i Filip Havelka postupně získávají čím dál tím větší prostor v základní jedenáctce. Nejvytíženějším záložníkem je ale stále Petr Javorek.

Nejproduktivnějším útočníkem je Michael Rabušic, který má na svém kontě dva přesné ligové zásahy. Nejčastěji nastupuje v útočné dvojici se Slovákem Ivanem Schranzem.

POSLEDNÍCH 5 UTKÁNÍ:

25.08.2019 Mladá Boleslav – České Budějovice 4:2
28.08.2019 Ústí nad Orlicí – České Budějovice 0:2
01.09.2019 České Budějovice – Zlín 2:0
15.09.2019 Ostrava – České Budějovice 2:1
21.09.2019 České Budějovice – Plzeň 0:3

LOKO VLTAVÍN – 12. místo, 8 bodů, skóre 11:14

Vltavínu se v posledních několika týdnech nedaří. Zatímco holešovičtí hráči patřili v minulé sezóně k hlavním favoritům třetí ligy, letos se plácají ve středu tabulky a nevypadá to,že by se měli nějak aktivněji zapojit do boje o postup do druhé ligy.

V září Vltavín vyhrál pouze jednou a to v ligovém utkání nad Domažlicemi. V ostatních zápasech nestačili holešovičtí fotbalisté na Králův Dvůr, rezervu Plzně či Admiru.

V brance zeleno-bílého celku se střídá dvojice sparťanských gólmanů. Patrik Štorc má na svém kontě čtyři odchytané zápasy, Ondřej Koblenc tři.

Důležitou osobností obrany je dlouholetý hráč Vltavínu David Podzimek, který má na svém kontě už 125 ligových zápasů za zeleno-bílý celek. Celé hřiště diriguje kapitán Martin Uvíra, který má zkušenosti z druhé ligy ze svého angažmá ve Slezsku.

Tahounem záložní řady byl v minulé sezóně zkušený Kamerunec Martin Abena, ten se ale na úvod té letošní zranil a od utkání s rezervou mistrovské Slavie nenaskočil ani do jednoho zápasu. Ve střední řadě Vltavínu teď tak úřaduje František Mysliveček
společně s Ondřejem Šípkem.

Útočníkem číslo jedna Vltavínu je Ital Carlo Maria Maione, tomu se ale letos příliš nedaří, v lize vstřelil zatím v sedmi zápasech pouze jednu branku.

POSLEDNÍCH 5 ZÁPASŮ:

28.09.2019 Vltavín – Vlašim 2:1
01.09.2019 Admira – Vltavín 3:2
07.09.2019 Vltavín – Plzeň B 2:4
14.09.2019 Vltavín – Domažlice 1:0
20.09.2019 Králův Dvůr – Vltavín 2:0

PREVIEW ZÁPASU

V rámci 3. kola se vypraví ligové České Budějovice do pražských Holešovic, kde sehrají zápas s tamním třetiligovým Vltavínem. Ten se pokusí, podobně jako ve 2. kole, překvapit silnějšího soupeře a postoupit do dalšího kola.

Cesta Vltavínu pohárem začala v 1. kole, kdy si pražští hráči poradili 1:0 s celkem z krajského přeboru z Komárova. Nejdůležitější zkouška pro holešovické fotbalisty ale přišla až v další kole, když na domácí hřiště Lokády U Průhonu zamířila druholigová Vlašim. Hráči v zeleno-bílém díky brance Vieira a Pejši vyhráli 2:1, a připsali si tak na své konto jeden z nejpřekvapivějších pohárových skalpů.

Cesta Českých Budějovic mezi nejlepších 32 týmů soutěže byla o něco kratší. České Budějovice byly jako prvoligový celek nasazeny až ve 2. kole, v tom narazily na třetiligové Ústí nad Orlicí, se kterým si bez větších potíží jihočeští fotbalisté poradili 2:0

Poslední vzájemné střetnutí obou celků se datuje do sezóny 2013/14, kdy Vltavín překvapivě postoupil do druhé ligy. Souboj tehdy prvního a posledního celku soutěže dopadl podle očekávání, na podzim si Budějovice vezly z Holešovic tři body za výhru 5:0, na jaře pak doma vyhrály 1:0.

Středeční utkání bude řídit Alex Denev, po lajnách mu budou asistovat Pavel Vlasjuk a Lukáš Matoušek.

VZÁJEMNÁ UTKÁNÍ:

07.09.2013 Vltavín – České Budějovice 0:5
04.04.2014 České Budějovice – Vltavín 1:0

Krásné odpoledne všem fotbalovým fanouškům! Vítáme vás u on-line přenosu z utkání MOL Cupu mezi Loko Vltavín a SK Dynamo České Budějovice. Zápas začíná v 16:00 a bude vás jím provázet Libor Kokoška.