To je z mé strany vše, hezký večer či dobrou noc.

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 1:7. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 7:19.

Je dobojováno. Sledovali jsme hodně zajímavý zápas, který nakonec lépe zvládla Valencia, která porazila Lille 4:1. Zase tak jednoznačné, jak to vypadá, tento zápas ale nebyl. Ještě v 80. minutě to bylo 1:1, jenže poslední desetiminutovka se domácím vydařila, vstřelili tři branky a nakonec berou tři body za výhru 4:1.

Lee Kang-in
54. min Vallejo
Rodrigo
90+3. min Gameiro
Čeryšev
30. min Torres

Lille OSC(3-4-3 )

16 Maignan
Maignan
Soumaoro
89. min Bamba
André
80. min Araújo
Soumaré
Bradarić
9 Rémy
Rémy
Osimhen
Yazıcı
74. min Sanches

90+3

Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Kévin Gameiro.

90+1

Rozhodčí přidal tři minutky.

90

Valencia právě vstřelila branku!
Je to 4:1! Další blesková akce domácích, přihrávka do vápna a FERRÁN TORRES byl sám před brankářem, kterého pohodlně překonal!

89

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Adama Soumaoro, přichází Jonathan Bamba.

88

Po zisku míče se hosté hned vydali dopředu, ale byla z toho jen další nepřesná přihrávka.

86

Domácí kontrolují své vedení, drží míč a nikam se netlačí, což je zcela pochopitelné.

84

Je rozhodnuto, protože po rychlé akci zvyšuje GEOFFREY KONDOGBIA na 3:1! To je velká rána pro francouzský celek, který jinak odehrál velice dobrý zápas. Domácí záložník napřáhl z dálky a trefil to parádně, nádherná branka!

82

Domácí celek jde do vedení! Hostující obránce si neporadil s dlouhým míčem, pak přišla přihrávka před branku a ADAMA SOUMAORO si ve skluzu poslal míč do vlastní branky!

81

Žlutou kartu dostává Domagoj Bradarić (Lille OSC).

80

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Benjamin André, přichází Luiz Araújo.

78

Ale domácí se i tentokrát v pohodě ubránili a pokračujeme tedy za nerozhodného stavu.

77

Po zisku míče se ale dopředu vydali hráči francouzského celku, kteří vybojovali rohový kop.

76

Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, takže na tahu je domácí celek.

75

Další rohový kop, tentokrát pro Lille.

74

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Yusuf Yazıcı, přichází Renato Sanches.

73

Z rohu ale nic nebylo. Domácí pokračovali ve svém snažení, ale vše zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

72

Rohový kop pro Valencii.

71

Žlutou kartu nyní vyfasoval hostující trenér, který nebyl spokojen s výrokem hlavního rozhodčího.

69

Domácím se tedy z penalty podařilo vyrovnat, takže posledních dvacet minutek bude stát za to, máme se na co těšit.

67

Žlutou kartu dostává Daniel Wass (Valencia CF).

66

K míči se postavil DANI PAREJO, který ho poslal lehkým obloučkem doprostřed branky a protože Mike Maignan šel doleva, tak je srovnáno!

65

Žlutou kartu dostává José Fonte (Lille OSC).

64

Fonte zahrál rukou, penalta pro Valencii!

63

Po centru z levé strany si pro míč znovu výborně došel Mike Maignan, který dnes předvádí skvělý výkon a svým spoluhráčům hodně pomáhá.

61

Je před námi posledních zhruba dvacet minutek a vzhledem k tomu, že Lille stále vede pouze o jednu branku, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.

59

Daniel Wass odcentroval z pravé strany, na zadní tyči byl Ferrán Torres, ale k míči mu chybělo pár decimetrů!

57

Po dlouhém nákopu vyhrál aktivní Loïc Rémy hlavičkový souboj, ale k míči se žádný z jeho spoluhráčů nedostal.

56

Domácím útočná akce nevyšla podle představ a na tahu je znovu francouzský celek.

54

Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Lee Kang-in, přichází Manu Vallejo.

54

Šance pro Lille! Po zpětné přihrávce byl na hranici penalty zcela sám Yusuf Yazıcı. ale poslal míč jen do míst, kde byl Jasper Cillessen!

54

Stále se hraje ze strany na stranu a myslím si, že ve druhém poločase se diváci opravdu nenudí.

52

Ale po bleskové akci se na hranici velkého vápna dostal k míči hostující Benjamin André, ale z dobré pozice branku minul!

51

Domácí jsou ve druhém poločase hodně aktivní, jsou jasně lepší, ale na vyrovnávací branku stále čekají.

49

K míči se postavil Dani Parejo, ale poslal ho pouze doprostřed branky, kde byl připravený Mike Maignan.

48

Domácí budou zahrávat standardní situaci z hranice velkého vápna.

47

Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na konci prvního poločasu.

46

Druhý poločas začne přibližně v 22:02 hodin.

První poločas je za námi. Žádná fotbalová show to není, je k vidění mnoho nepřesností a zápas je celkově hodně bojovný. Jedné branky jsme se ale dočkali, když se zničehonic trefil Victor Osimhen a celek Lille tak ve Španělsku vede 1:0.

45+1

45+1

Tutovka pro Valencii! Po střílené přihrávce z levé strany se na malém vápně dostal k míči Ferrán Torres, ale z bezprostřední blízkosti nedostal míč za brankáře, který předvedl skvělý zákrok!

45

Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

44

Domácím se směrem dopředu dnes zatím vůbec nedaří. Snaží se, bojují, ale s obranou Lille si neví rady.

42

Z hranice velkého vápna napřáhl hostující Loïc Rémy, ale s jeho povedeným pokusem si Jasper Cillessen fantasticky poradil!

40

Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.

38

Na hranici velkého vápna se k míči dostal Lee Kang-in, který vystřelil, ale trefil pouze hráče před sebou.

37

Žlutou kartu dostává Benjamin André (Lille OSC).

37

Na trávníku zůstal ležet Benjamin André, rozhodčí hru raději přerušil a bude se ošetřovat.

37

Po dalším centru hlavičkoval Lee Kang-in, ale s jeho slabým pokusem neměl Mike Maignan sebemenší problémy.

36

Po centru se do zakončení dralo několik domácích hráčů, ale nakonec byl u míče jako první Mike Maignan.

35

A další snažení francouzského celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

34

Hosté to zkusili dlouhým nákopem, ale vše si pohlídal Gabriel, který byl u míče jako první.

33

Žlutou kartu dostává Ezequiel Garay (Valencia CF).

31

Další komplikace pro domácí, protože kvůli zranění hřiště opustil Denis Čeryšev, jeden z klíčových hráčů Valencie.

30

Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Denis Čeryšev, přichází Ferrán Torres.

28

Domácí lépe kombinují, ale to je tak všechno, protože do zakončení se vůbec nedostávají. Obrana Lille funguje na jedničku, zatím.

26

Domácí se hned vydali dopředu, snažili se bleskově odpovědět, ale ani z této akce nic nebylo.

25

Lille právě vstřelilo branku!
Francouzský celek jde zničehonic do vedení 1:0! Domácí kombinovali na polovině soupeře, jenže pak přišlo skvělé napadání, míč se odrazil do prostoru, zmocnil se ho VICTOR OSIMHEN a překonal brankáře!

23

Z dobrých dvaceti metrů napřáhl po rychlé akci Loïc Rémy, ale míč skončil několik metrů nad brankou Valencie.

21

Žlutou kartu dostává Gabriel (Lille OSC).

19

Po parádní přihrávce do vápna se do zakončení tlačil Victor Osimhen, ale nakonec mu krok chyběl a míč proletěl do zámezí.

18

Další akce španělského celku skončila nepřesnou přihrávkou a na tahu je celek Lille, který ale nikam nepospíchá.

16

Z obrovské dálky napřáhl Denis Čeryšev, ale byl to hodně propagační pokus, se kterým neměl Mike Maignan vůbec žádné problémy.

15

Oba týmy se tlačí dopředu, ale do zakončení se hráči nedostávají. Nic zajímavého se tedy na trávníku neděje.

13

Nakonec z toho byl centr, k míči se dral Geoffrey Kondogbia, ale vše zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

12

Gabriel fauloval a na tahu je domácí celek, tak uvidíme, jestli něco kloudného konečně vymyslí.

11

Boubakary Soumaré dostal dobrou přihrávku do vápna, ale nakonec mu zhruba metr chyběl, takže se do zakončení nedostal.

9

První zakončení v tomto utkání. Ke střele z dálky napřáhl Yusuf Yazıcı, ale s jeho propagačním pokusem si Jasper Cillessen poradil.

8

Po dalším centru si pro míč došel Mike Maignan, který tak výrazně pomohl svým zadákům.

7

Na trávníku se zatím nic zajímavého neděje. Hraje se hlavně kolem středového kruhu a na první střelecký pokus stále čekáme.

5

Benjamin André fauloval a může být rád, že nevyfasoval žlutou kartu.

4

Skončilo to nepřesnou přihrávkou, takže na tahu byl francouzský celek, který ale velmi rychle o míč přišel.

3

Domácí se usadili na polovině soupeře a snaží se něco vymyslet.

2

Začalo se opatrně, ani jeden celek nechce v úvodu udělat chybu, což je zcela pochopitelné.

1

Hráči jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Valencia CF: Cillessen – Wass, Garay, Gabriel, Gayá – Lee Kang-in, Parejo (C), Kondogbia – Gómez, Rodrigo, Čeryšev.
Náhradníci: Doménech – J. Costa, Mangala, M. Vallejo, Gameiro, Torres, T. Correia.

Lille OSC: Maignan – Soumaoro, J. Fonte (C), Gabriel – Celik, André, Soumaré, D. Bradarić – Rémy, Osimhen, Yazıcı.
Náhradníci: Jardim – Djaló, Araújo, Xeka, Bamba, Sanches, Reinildo.

Rozhodčí: Karasev – Demeshko, Gavrilin.

Utkání mezi Valencií a Lille začíná ve 21:00 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte zápas ujít. Máme se na co těšit.

LILLE OSC

Francouzský celek je papírově nejslabším týmem celé skupiny a zatím to potvrzuje. Hosté uhráli zatím pouze jeden bod, mají skóre 2:6 a ve skupině se nachází na poslední pozici. Francouzský celek začal na hřišti Ajaxu, kde toho ale příliš nepředvedl a prohrál 0:3. Pak hrálo Lille doma s Chelsea, kde také nakonec nebodovalo, protože prohrálo 1:2. V posledním utkání se francouzský celek dočkal, protože s dnešním soupeře doma uhrál remízu 1:1.

VALENCIA CF

Španělský celek má jasný cíl, a to je postup z této skupiny. Domácí chtějí nejlépe do další fáze Ligy mistrů, ale netají se tím, že by z této skupiny brali i postup do Evropské ligy. Valencia vstoupila do Ligy mistrů skvěle, protože vyhrála na hřišti Chelsea 1:0. Pak ale doma přivítala Ajax a byla z toho porážka 0:3. V posledním kole se španělský celek představil na hřišti dnešního soupeře, kde uhrál remízu 1:1. O výhru přišla Valencia až v páté minutě nastavení.

SKUPINA H

1. Chelsea 3:2 6 bodů
2. Ajax 6:1 6 bodů
3. Valencia 2:4 4 body
4. Lille 2:6 1 bod

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Prestižní Liga mistrů má na programu další zápasy základní skupin a my budeme sledovat duel Valencia CF – Lille OSC. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to nakonec celé dopadne.