Online reportáž

Důležité utkání pro oba celky začíná už v 18:55 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte zápas ujít, máme se na co těšit.

GNK Dinamo Záhřeb začal naopak naprosto skvěle. Dnes hostující celek začal doma s Bergamem, nebyl favoritem, ale nakonec svého soupeře doslova převálcoval a vyhrál jasně 4:0. Pak zajížděl do Anglie, kde narazil na City. Dinamo neodehrálo vůbec špatný zápas, ještě v 65. minutě to bylo 0:0, jenže pak domácí favorit dvakrát udeřil a nakonec vyhrál 2:0.

Šachtar Doněc nevstoupil do letošního ročníku Ligy mistrů nejlépe, ale nutno dodat, že měl hodně těžký začátek, hrál totiž doma s Manchesterem City. Hráči ukrajinského celku bojovali, ale nakonec prohráli 0:3. Vše si ale vynahradili o dva týdny později, kdy v Itálii narazili na Bergamo. Šachtar zvládl zápas na jedničku a po výhře 2:1 dokráčel pro hodně cenné tři body.

Sestavy a rozestavení

FK Šachtar Doněck()

GNK Dinamo Záhřeb()

Náhradníci
FK Šachtar Doněck
  Náhradníci
  GNK Dinamo Záhřeb

   Skupina C

   1. Manchester City 6 bodů
   2. Dinamo Záhřeb 3 body
   3. Šachtar Doněc 3 body
   4. Atalanta Bergamo 0 bodů

   Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Liga mistrů má na programu další zápasy základní skupin a my budeme sledovat duel mezi Šachtarem Doněck a Dinamem Záhřeb. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.

   Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.

   Najdete na iDNES.cz