To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Dnešní utkání končí očekávaným vítězstvím favorizovaného Atlética, které o svém triumfu rozhodlo dvěma góly ve druhém poločase. Nicméně již v tom prvním měli hosté několik šancí a domácí mohli být rádi za poločasový stav 0:0. Do druhého poločasu hosté vstoupili prvním gólem zápasu, což poznamenalo další průběhu poločasu. Až za stavu 0:2 si Lokomotiv vytvořil první nějakou větší šanci, ovšem Grzegorz Krychowiak nedokázal prostřelit Jana Oblaka.
Z tohoto zápasu tak bere všechny body Atlético, které v Moskvě sehrálo velmi dobrou partii.

90+4

FK Lokomotiv Moskva(4-5-1)

Guilherme
Ignatěv
80. min Éder
Ćorluka
Höwedes
31 Rybus
Rybus
Žemaletdinov
33. min Idowu
Smolov
83. min Kolomejcev

Félix
84. min Hermoso
Ñíguez
5 Partey
Partey
6 Koke
Koke
87. min Correa
9 Morata
Morata
19 Costa
Costa
77. min Lemar

Rozhodčí: Grinfeld – Hassan, Yarkoni (vš. IZR)

Zákroky brankáře Atlética Oblaka – 3.

Zákroky brankáře Lokomotivu Guilhermeho – 6.

90+3

I v tomto čase a za tohoto stavu je kouč Atlética Simeone plný emocí a stále usilovně gestikuluje směrem ke svým svěřencům.

90+2

Thomas Partey (Atl. Madrid) přestřeluje z dálky branku Lokomotivu, ale mrzet ho to nemusí, dnes podal velmi dobrý výkon.

90

Nastavují se čtyři minuty.

88

Rohový kop rozehrává z pravé strany João Mário (Lok. Moskva) a ve vápně hlavičkuje Dmitrij Barinov, který míč poslal jen těsně nad branku Atlética.

87

Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Koke, přichází Ángel Correa.

86

Statistika držení míče – 41% : 59%.

85

Žlutou kartu dostává João Mário (FK Lokomotiv Moskva).

84

Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází João Félix, přichází Mario Hermoso.

83

Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Fjodor Smolov, přichází Alexandr Kolomejcev.

82

Žlutou kartu dostává Felipe (Atlético Madrid).

81

Brian Idowu (Lok. Moskva) si bere míč a bude vhazovat z pravé strany, na vlastní polovině.

80

Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Vladislav Ignatěv, přichází Éder.

79

Thomas Lemar (Atl. Madrid) poslal centr do vápna, kde se svedla bitva o míč, z níž nakonec vyšli jako vítězové domácí bránící hráči.

78

Rohový kop pro Atlético, z levé strany rozehrává Thomas Lemar.

77

Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Diego Costa, přichází Thomas Lemar.

76

Lokomotiv zkusil rychlý protiútok, ale João Mário poslal v závěru přihrávku do míst, kde nebyl nabíhající l Dmitrij Barinov.

75

Pokud by se Lokomotivu podařilo snížit, mohl by být závěr zápasu skutečně parádní... zatím je to ale stále 0:2 z pohledu domácích.

74

Lokomotiv získal rohový kop z levé strany, následně i z pravé, ale oba rohové kopy dokázali hosté ubránit.

73

Grzegorz Krychowiak (Lok. Moskva) se tentokrát již dostal do zakončení a byla z toho největší šance domácích v dosavadním průběhu, kdy z levé strany, střelou z voleje, nepřekonal Jana Oblaka.

73

Další akce Lomotivu končí střelou nebo možná nepovedeným centrem Fjodora Smolova, z levé strany, kdy míč letí mimo branku Atlética.

72

João Mário (Lok. Moskva) poslal z pravé strany míč do vápna, kam si naběhl Grzegorz Krychowiak, který ale nedokázal míč jakkoliv usměrnit.

71

Lokomotiv to zkouší po pravé straně, ale nedaří se, míč tak putuje zpět k půlící čáře, domácí nechtějí ztratit míč.

70

O převaze Atlética svědčí i poměr střel – celkově 15 : 5, na branku 6 : 1.

69

Thomas Partey (Atl. Madrid) centruje z pravé strany, ve vápně to zkusil akrobaticky Diego Costa, který ale poslal míč pouze nad branku Lokomotivu.

67

Grzegorz Krychowiak (Lok. Moskva) zkouší střelecké štěstí z levé strany, ale střela mu moc nesedla, Jan Oblak neměl s tímto pokusem žádnou velkou práci.

66

Guilherme (Lok. Moskva) bere míč před dotírajícím Kokem a rychle rozehrává od své branky.

65

Napadání Atlética ale i nadále pokračuje, i za tohoto stavu se hosté pouští do útočení.

64

Tentokrát Thomas Partey (Atl. Madrid) rozehrál z levé strany, ale i s tímto rohovým kopem si domácí dokázali poradit.

63

Rohový kop pro Atlético, hosté rozehrají z pravé strany, jmenovitě Koke... ten již rozehrál, domácí odvrací míč na další roh.

62

Žlutou kartu dostává Vladislav Ignatěv (FK Lokomotiv Moskva).

61

Je za námi hodina hry, hosté již vedou o dva góly a celkem v klidném tempu si jdou pro tři body.

59

Řeší se samozřejmě situace, kdy Costa přihrával na Parteyho, ovšem vypadalo to, že přihrávka byla již za obranou Lokomotivu, o ofsajd tedy jít nemohlo.
Ano, verdikt je jasný – gól platí.

59

Pozor, do hry ještě vstupuje VAR.

58

Atlético právě vstřelilo branku!
Domácí totálně propadli při rohovém kopu, při tom druhém se hosté dostali do brejku, který zakončili druhým gólem! Diego Costa si ve vápně zpracoval těžký pas z levé strany, poslal ho, již za obranou Lokomotivu, na střed, kam si seběhl THOMAS PARTEY, který poslal míč do odkryté branky.

57

João Mário (Lok. Moskva) rozehrál z levé strany, hosté odvrací na další roh. Druhý centr končí znovu na hlavě bránícího hráče, domácí branku Jana Oblaka neohrozili.

56

Lokomotiv vybojoval rohový kop, domácí budou rozehrávat z levé strany.

55

Fjodor Smolov (Lok. Moskva) fauluje na polovině soupeře, čemuž se tedy hodně diví, ale není o čem diskutovat, hrají hosté.

54

Důsledkem všeho je ztráta míče v podání domácích, dopředu mohou jít hosté. Ti ale také vzápětí ztrácejí míč.

53

Vedran Ćorluka (Lok. Moskva) s míčem na levé straně, na polovině Atlética, místo postupu dopředu se ale otáčí a vrací míč zpět k půlící čáře.

52

Míč končí v autu, vhazují domácí, z levé strany, na vlastní polovině.

51

Lokomotiv se nyní nemůže dostat přes půlící čáru, hráčů soupeře je najednou plné hřiště.

50

Thomas Partey (Atl. Madrid) rozehrává volný kop z levé strany, centr míří na vzdálenější tyč, kde sela João Félix neodkázal míč umístit.

49

Střelec zatím jediného gólu João Félix (Atl. Madrid) padá po zákroku Murilo Cerqueira na trávník, volný kop pro Atlético.

48

Skvělý vstup hostů do druhého poločasu! JOÃO FÉLIX se vřítil do vápna, vypálil, jeho střelu Guilherme vyrazil, ale João Félix byl i nadále v pohybu k brance, tak míč napálil ještě jednou a tentokrát již prostřelil gólmana Lokomotivu.

46

Druhý poločas začne přibližně v 22:03.

V prvním poločase jsme se gólu nedočkali. Hosté měli výraznou převahu, měli i poměrně dost šancí na vstřelení branky, ale chtělo to asi více klidu a hlavně i štěstí v zakončení. Spolehlivé výkony navíc v brance Lokomotivu zatím předvádí Guilherme, který minimálně dvěma gólům dokázal zabránit. Lokomotiv se do zakončení dostává sporadicky a zatím jen střelami zpoza pokutového území Atlética, čímž Janu Oblakovi moc práce nepřidělali.

45+2

45+2

V posledních sekundách nastaveného času je tu ještě útočná akce domácích, kteří to ale vůbec nezvládli, na konci všeho střela vysoko nad branku, z pravé strany.

45

Nastavují se dvě minuty.

44

Atlético znovu vše řeší nákopem na Diega Costu, který prohrál hlavičkový souboj s bránícím Rybusem.

43

A registrujeme také střelecký pokus domácích, Grzegorz Krychowiak ale z nějakých pětadvaceti metrů přestřelil branku Atlética.

41

Thomas Partey (Atl. Madrid) přestřeluje branku Lokomotivu.

40

Čeká nás posledních pět minut první půle, stále čekáme na první gól, mnohem blíž k němu měli hosté.

39

Po rohovém kopu další šance hostů, hlavičku Felipeho ale Guilherme (Lok. Moskva) bravurně vyráží.

38

Koke (Atl. Madrid) si naběhl za obranu Lokomotivu, místo střely zvolil ještě zpětnou přihrávku na Álvara Moratu, který v rychlosti ještě stihl vystřelit, ale Guilherme (Lok. Moskva) vyráží na roh.

37

Atlético nyní kombinuje u půlící čáry, je to sled několika přihrávek, který končí pasem na pravé křídlo. Tam odvrací obránce Lokomotivu míč do autu.

36

Hra určitě postrádá to tempo, které měla v úvodu zápasu, což je velká škoda.

35

Grzegorz Krychowiak (Lok. Moskva) padá na trávník a drží se za hlavu, po hlavičkovém souboji s bránícím Saúlem Ñíguezem.

33

Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Rifat Žemaletdinov, přichází Brian Idowu.

33

Ne, tak ošetřovaným hráčem je Rifat Žemaletdinov (Lok. Moskva) a nevypadá to dobře, domácí pravděpodobně budou muset střídat.

32

Pravděpodobně Vladislav Ignatěv (Lok. Moskva) sedí na trávníku a bude muset být ošetřován.

31

Santiago Arias (Atl. Madrid) se skácel k zemi, na polovině soupeře, u pravé postranní čáry, ale nepíská se faul.

30

Žlutou kartu dostává Thomas Partey (Atlético Madrid).

29

Guilherme (Lok. Moskva) včasným výběhem sebral šanci soupeři, kdy dokázal vyrazit míč. Následnou dorážku Moraty zablokovali obránci Lokomotivu.

27

Jan Oblak (Atl. Madrid) rozehrává od své branky, míč míří na polovinu Lokomotivu, kde prohrává Diego Costa souboj.

26

João Mário (Lok. Moskva) rozehrál a zkusil to přímo na branku, kterou ale přestřelil.

25

José Giménez (Atl. Madrid) fauluje na své polovině, Lokomotiv získává standardní situaci ze vzdálenosti, odkud se již dá přímo ohrozit branka.

24

Přibývá faulů, což bude samozřejmě na úkor předváděné hry.

22

João Mário (Lok. Moskva) výtečně zrychlil hru na polovině Atlética, jeho spoluhráči ale vše zpomalili a hosté mají již zase dost času na napadání.

21

Diego Costa (Atl. Madrid) fauluje v souboji o míč, ve středovém kruhu, míč tak získávají domácí.

20

Prvních dvacet minut za námi, zatím je to hra v podstatě na jednu branku, Atlético má velkou převahu.

19

Roh pro Atlético, hosté rozehrávají z pravé strany, jmenovitě Thomas Partey. Míč propadl na zadní tyč, do malého vápna, kde měl první gól na noze Diego Costa, který ale míč poslal trestuhodně nad branku!

18

Álvaro Morata (Atl. Madrid) faulován u půlící čáry, takže hosté zůstanou u míče.

17

Akce Lokomotivu končí ztrátou míče, který míří do autu, hosté vhazují z pravé strany.

16

João Félix (Atl. Madrid) dostal parádní přihrávku od Parteye, pak ale jakoby ve vápně Lokomotivu zazmatkoval a v podstatě jen poslal míč do rukavic Guilhermeho.

15

Lehký pas na Diega Costu, který ale stojí v ofsajdu, jasná situace, praporek jde nahoru, míč pro Lokomotiv.

14

Atlético před pokutovým územím Lokomotivu, João Félix si netroufl na průnik do vápna, tak vrací míč za sebe.

12

Až nyní se domácí dostali do útoku, Vladislav Ignatěv odcentroval z levé strany, ale ve vápně na míč nedoskočil Grzegorz Krychowiak.

11

Atlético na polovině Lokomotivu, domácí se ještě nedostali k vápnu soupeře.

10

Další míč míří do vápna Lokomotivu, João Mário (Lok. Moskva) tam odvedl dobrou práci, kdy odehrál míč.

9

Thomas Partey (Atl. Madrid) tentokrát rozehrával rohový kop, z pravé strany poslal míč do vápna, kde hlavičkuje jeden z útočících hráčů Atlética, ale jen do rukavic Guilhermeho.

8

Hosté vybojovali další roh, znovu budou rozehrávat z pravé strany.

7

Ale aktivita Atlética je viditelná, hosté se drží znovu s míčem na polovině soupeře.

6

Akce hostů, Santiago Arias ale poslal špatnou přihrávku z pravé strany, míč se dostal k obránci Lokomotivu, který ho odkopl až za půlící čáru.

5

Koke (Atl. Madrid) rozehrál roh z pravé strany, ve vápně se dostal k hlavičce José Giménez, který poslal míč nad branku Lokomotivu.

4

Santiago Arias (Atl. Madrid) poslal z pravé strany míč do vápna, který obránce Lokomotivu odvrací na roh, takže hosté rozehrají z pravé strany.

3

Diego Costa (Atl. Madrid) se nyní ve vápně Lokomotivu diví, hnal se za míčem, ale byl pískán ofsajd.

2

Vladislav Ignatěv (Lok. Moskva) jen tak tak zachytil míč u pravé postranní čáry, na vlastní polovině, ale hned je pod tlakem.

1

FK Lokomotiv Moskva: Guilherme – Ignatěv, Ćorluka (C), Höwedes, Rybus – Žemaletdinov, Barinov, Cerqueira, Krychowiak, Mário – Smolov.
Náhradníci: Kočenkov – Idowu, Kolomejcev, Éder, Djordjević, S. Kvěrkvelija, Magkejev.

Atlético Madrid: Oblak – Arias, Felipe, J. Giménez, Lodi – Félix, Saúl Ñíguez, Partey, Koke (C) – Morata, D. Costa.
Náhradníci: Adán – Á. Correa, Lemar, M. Llorente, Savić, H. Herrera, Trippier.

Rozhodčí: Grinfeld – Hassan, Yarkoni (vš. IZR).

Náhradníci: Adán – Á. Correa, Lemar, Savić, H. Herrera, Trippier, Hermoso.

ATLÉTICO MADRID
Madridský velkoklub zatím v této sezóně nijak moc nezáří, aktuálně dokonce ztratil i pozici nejlepšího madridského klubu, když rival Real Madrid je v tabulce o bod lepší a aktuálně drží vedoucí příčku. Atlético je třetí, s bilancí čtyř výher, dvou remíz a jedné prohry.
Při pohledu na poslední výsledky Atlética se dá říci, že tým se aktuálně nachází v době remízové. Z posledních čtyř soutěžních duelů totiž vyhrál jen jediný (2:0 v lize na Mallorce). Ve všech dalších pak již „pouze“ remizoval, v lize dvakrát 0:0 (doma se Celtou Vigo a naposledy v derby s Realem), v úvodním duelu Ligy mistrů pak doma také „pouze“ remizoval – 2:2 s Juventusem.

LOKOMOTIV MOSKVA
V minulé sezóně skončil moskevský Lokomotiv na druhém místě, s devítibodovou ztrátou na mistrovský Petrohrad. I z druhého místa v ruské lize však vede cesta do hlavní fáze milionářské soutěže. V té Lokomotiv figuroval i v minulé sezóně, kdy ve společnosti Porta, Schalke a tureckého Galatasaraye obsadil pouze poslední místo s bilancí jedné výhry a pěti proher. Jedinou výhru zaznamenal Lokomotiv v předposledním kole, kdy doma porazil Galatasaray.
Do letošního ročníku vstoupil překvapivou výhrou 2:1 na hřišti Leverkusenu, kde šli hosté do vedení v 16. minutě, když se trefil Grzegorz Krychowiak. Za devět minut později sice domácí srovnali skóre, ale za dvanáct minut později již hosté opět vedli, to se trefil Dmitrij Barinov.

Utkáním, které se odehraje na moskevském RZD Areně, provedou izraelští sudí, jako hlavní Orel Grinfeeld, kterému budou na čarách asistovat Roei Hassan a Idan Yarkoni.

Vítejte u online přenosu fotbalového utkání základní skupiny D Ligy mistrů, v němž LOKOMOTIV MOSKVA přivítá na svém stadionu ATLÉTICO MADRID.