To je z mé strany vše, hezký večer.

Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 8:2. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:13.

Je dobojováno. Sledovali jsme parádní zápas, který nakonec nabídl čtyři branky. Domácí na začátku utkání dominovali, ale Tottenham pak během pár minut vstřelil dvě branky a zničehonic vedl 2:0. Jenže pak řecký celek zabral a do poločasu Daniel Podence snížil na 1:2. Ve druhém poločase se z penalty prosadil Valbuena a bylo to 2:2. Poté bylo k vidění ještě několik střel, ale ani jedna se neujala a týmy si body rozdělily, asi spravedlivě.

Masouras
78. min Ranđelović
Valbuena
69. min Benzia
10 Podence
Podence
Guerrero
89. min El Arabi

NDombèlé
62. min Sissoko
8 Winks
Winks
27 Moura
Moura
76. min Lamela
20 Alli
Alli
73. min Son Hung-min
23 Eriksen
Eriksen
10 Kane
Kane

Rozhodčí: Rocchi – Meli, Carbone (všichni ITA)

90+5

Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a více se v tomto zápase už nejspíše nestane.

90+4

Rohový kop pro domácí.

90+3

Hosté jsou v závěru aktivnější a stále se tlačí před branku soupeře.

90+1

Rozhodčí přidal pět minutek.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89

Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Miguel Ángel Guerrero, přichází Youssef El Arabi.

88

Žlutou kartu dostává Harry Winks (Tottenham Hotspur).

87

Poté ještě Kane poslal míč do břevna, ale jeho zakončení bylo zbytečné, protože byl v ofsajdu.

86

Po rohu se do vápna dostal Lamela a vyzkoušel to z úhlu, ale domácí brankář míč s vypětím všech sil vytlačil na tyč!

85

Po centru hlavičkoval Kane, ale míč byl sražen nad branku, rohový kop pro Tottenham.

84

Další snažení anglického celku zastavil útočný faul a hrát budou domácí fotbalisté.

83

Hosté se prokombinovali do vápna soupeře, ale ohrozit branku se jim nepodařilo.

81

Davinson Sánchez nyní vlétl do souboje jako utržený vagón a domácí hráč zůstal na trávníku a je ošetřován.

80

Je před námi posledních deset minutek a vzhledem k tomu, že se oba celky už soustředí hlavně na obranu, tak to vypadá, že si body rozdělí.

78

Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Georgios Masouras, přichází Lazar Ranđelović.

76

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Lucas Moura, přichází Érik Lamela.

75

V posledních minutách se hráči do zakončení příliš nedostávají. Nyní to zkoušel Yassine Benzia, ale míč skončil snad deset metrů nad brankou Llorise.

73

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Dele Alli, přichází Son Hung-min.

73

Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Domácí jsou však stále u míče a snaží se něco kloudného vymyslet.

72

Rohový kop pro Olympiakos.

71

Míč poslal do vápna Eriksen, ale nic z toho nebylo. Domácí se ubránili dlouhým odkopem a míč doputoval až k Llorisovi.

70

Harry Winks byl faulován a je z toho poměrně zajímavá standardní situace pro Tottenham.

69

Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Mathieu Valbuena, přichází Yassine Benzia.

67

Stále sledujeme nudnou pasáž. Hosté nyní dlouho kombinovali a domácí fanoušci pískají.

65

Podence se nyní skvěle a elegantně zbavil Alliho, ale následně byl okamžitě za tuto drzou kličku poslán k zemi.

64

Nyní se ale na trávníku nic zajímavého neděje. Hra se trochu uklidnila a ani jeden celek nechce udělat chybu.

62

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Tanguy NDombèlé, přichází Moussa Sissoko.

61

Je před námi posledních zhruba třicet minutek, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.

59

Z vůbec prvního rohu v tomto utkání ale nic nebylo, tedy kromě zakončení z dálky, kterým se prezentoval Tanguy NDombèlé, ale jeho rána nebyla nebezpečná.

58

Rohový kop pro Tottenham.

57

Po několika přihrávkách z toho byl dlouhý nákop, ale na polovině Tottenhamu se žádný z domácích hráčů k míči nedostal.

56

Hosty nyní zastavil útočný faul Eriksena a hrát budou domácí, kteří nikam nepospíchají.

55

Domácí tedy stáhli dvoubrankové manko a jsou zpět ve hře. Dočkáme se velkého obratu nebo se Tottenham znovu dostane do vedení? No uvidíme, bude to zajímavé!

54

Olympiakos právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! K míči se postavil MATHIEU VALBUENA, který pokutový kop zahrál velice zkušeně a Lloris byl bez šance.

52

Pokutový kop pro Olympiakos!

51

Hostující hráči drží míč a nikam nyní příliš nepospíchají.

49

Dele Alli po centru uklidil míč do branky, ale ta nakonec kvůli ofsajdu neplatí. Pokračujeme za stavu 2:1 pro Tottenham.

48

Oba celky se již ve druhém poločase vydaly dopředu, ale ani z jedné akce zatím nic nebylo.

46

Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.

Druhý poločas začne přibližně v 19:57 hodin.

První poločas je za námi. Sledujeme zápas, ve kterém jsou aktivnější domácí hráči, kteří měli v prvním poločase několik slibných šancí, trefili tyčku, ale pak během pár minut dvakrát inkasovali a prohrávali 0:2. V závěru poločasu se ale prosadil Daniel Podence, který snížil na 1:2 a bude to ještě hodně zajímavé.

45+1

45+1

Rozhodčí přidal jednu minutku.

45

A domácí to dramatizují, protože dávají branku do šatny a snižují na 1:2! DANIEL PODENCE se dostal do vápna a tentokrát se už nemýlil a přesným pokusem překonal Llorise!

45

Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

44

Z dálky to vyzkoušel hostující Alli, ale po jeho dělovce skončil míč nad brankou.

43

Nepřesná hlavička domácího hráče, který byl zády k brance a hrát bude znovu Lloris, který samozřejmě nepospíchá.

41

Kane to vzal na sebe, rychlou kličkou obešel protihráče a vyzkoušel to z úhlu, ale Sá si to pohlídal a míč vyrazil. Další snažení skončilo útočným faulem.

40

Do konce prvního poločasu zbývá posledních zhruba pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.

38

Miguel Ángel Guerrero se dral dopředu, ale skvěle ho zastavil Toby Alderweireld. Od své branky bude rozehrávat Lloris.

37

Akci domácích zakončil Georgios Masouras, který nezvládl centr, nebo to možná byla nepovedená střela, každopádně to byl hodně nepřesný pokus.

36

Vzápětí to hosté zkusili dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost a od své branky bude rozehrávat Sá.

35

Na druhé straně hřiště se do zakončení dral Lucas Moura, ale před ním skvěle zasáhl Sá, který byl u míče jako první.

33

Po centru se jeden z domácích hráčů dostal do zakončení, ale tomu scházela přesnost a míč skončil nad brankou.

32

Domácí stále pokračují v dobrém výkonu a tlačí se dopředu, jenže nyní to už budou mít hodně složité, protože zničehonic vede Tottenham o dvě branky.

30

Tottenham právě vstřelil branku!
Jenže domácí chybovali v rozehrávce a hosté toho využívají. Po chybě se k míči dostal Davis, následně na velkém vápna LUCAS MOURA, který ho parádně uklidil za brankáře, 0:2!

29

Domácí se okamžitě tlačí dopředu a snaží se něco vymyslet, tak uvidíme, zda něco vymyslí.

27

K míči se postavil HARRY KANE, který ho poslal doprostřed branky, přesně pod břevno, a domácí brankář byl bez šance, takže Tottenham jde do vedení 1:0!

26

Pokutový kop pro Tottenham!

25

Nyní to z velké dálky vyzkoušel Daniel Podence, který zatím hraje skvěle, ale tohle nemělo šanci na úspěch.

23

Tottenham držel míč na polovině Olympiakosu, ale ani tentokrát z toho nic nebylo. Domácí zatím brání opravdu skvěle.

21

Je za námi úvodních dvacet minutek a na první branku stále čekáme. Nutno ale dodat, že domácí k ní měli o poznání blíže.

19

Krásná akce domácího celku! Po přihrávce do vápna se k míči dostal Miguel Ángel Guerrero, po jehož ráně skončil míč na tyči! Následná dorážka už přesná nebyla.

17

Do zakončení se dostal domácí Miguel Ángel Guerrero, ale jeho skákavá střela z hranice velkého vápna nebyla pro Llorise nebezpečná.

15

Hosté z Anglie nyní dobře kombinovali na polovině soupeře, ale do zakončení se ani tentokrát nedostali.

14

Guilherme fauloval a je prvním hráčem v tomto utkání, který vyfasoval žlutou kartu.

12

Daniel Podence obral o míč Lucase, ale nakonec nemohl pokračovat, protože si podle rozhodčího pomohl faulem.

11

Hosté jsou mírným favoritem tohoto utkání, ale zatím nepředvedli vůbec nic. Domácí hrají v úvodu utkání velice dobře.

9

A znovu velmi aktivní Daniel Podence. Ten se dostal na hranici velkého vápna, ale hradbu těl před sebou nepropálil.

7

Zatím to není žádná ofenzivní show.. Oba celky hlavně brání a směrem dopředu se příliš nevydávají.

6

První zakončení. Po dlouhé přihrávce si to do vápna namířil domácí Daniel Podence, ale s jeho přízemním pokusem si Hugo Lloris dokázal poradit.

5

Nyní jsou u míče hráči hostujícího celku, kteří ale zatím kombinují daleko od branky, kterou střeží Sá.

3

Nyní jeden z domácích hráčů odcentroval z pravé strany, ale ve vápně Tottenhamu se žádný z jeho spoluhráčů k míči nedostal.

2

Domácí hráči dlouho drželi míč, ale nakonec o něj na polovině svého soupeře přišli, když dobře zapracoval Tanguy NDombèlé.

1

Úvodní výkop obstarali fotbalisté řeckého celku.

1

Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel mezi Olympiakosem a Tottenhamem začne za malý okmažik.

Olympiakos FC: J. Sá – Elabdellaoui (C), Maríá, Semedo, Tsimikas – Guilherme, Bouchalakis – Masouras, Valbuena, Podence – Guerrero.
Náhradníci: Allain – M. Camara, Benzia, El Arabi, Papadopoulos, Torosidis, Ranđelović.

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Alderweireld, D. Sánchez, Vertonghen, B. Davies – NDombèlé, Winks – Lucas Moura, Alli, Eriksen – Kane.
Náhradníci: Gazzaniga – Son Hung-min, Lamela, Wanyama, Dier, Walker-Peters, Moussa Sissoko.

Rozhodčí: Rocchi – Meli, Carbone (všichni ITA).

Utkání mezi Olympiakosem a Tottenhamem začíná v 18:55 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte zápas ujít. Máme se co těšit.

Poslední vzájemným zápas

Oba celky se naposledy utkaly v roce 2009. Tehdy to bylo přípravné utkání a mnohem lépe ho zvládl anglický Tottenham, který svého soupeře porazil 3:0.

Tottenham Hotspur do předkol nemusel, takže do pohárů vstoupí až dnes. Zatím hrají Kohouti jen anglickou ligu, kde jsou po pěti kolech na slušném 3. místě. Na vedoucí Liverpool ztrácí už sedm bodů. V dresu hostujícího celku najdeme řadu skvělých hráčů, jako například Harryho Kaneho, Sona, Eriksena, Lamelu, Sissoka, Auriera, Alderweirelda, Alliho či rychlíka Lucase. Hostující mužstvo je v této skupině společně s mnichovským Bayernem jasným aspirantem na postup.

Olympiakos FC musel v cestě do Ligy mistrů vyřadit hned tři velice slušné protivníky. Nejdříve narazil na Viktorii Plzeň. Na jejím hřišti uhrál remízu 0:0, ale doma naprosto dominoval a vyhrál 4:0. V dalším předkole narazil na turecký Basaksehir. V Turecku řecké mužstvo předvedlo velice dobrý výkon a vyhrálo 1:0. Doma Olympiakos potvrdil dobrou formu a po výhře 2:0 postoupil do rozhodujícího předkola, ve kterém narazilo na Krasnodar. V tomto dvojzápase ale bylo rozhodnuto už po prvním utkání, ale řecký celek vyhrál doma 4:0! Poté vyhrál i v Rusku, a to 2:1 a zcela zaslouženě postoupil do milionářské soutěže. Olympiakos má velice silný tým a Tottenhamu by měl být dnes zdatným protivníkem. V řecké lize svou sílu Olympiakos ukazuje od prvního kola. Zatím v lize totiž odehrál tři zápasy, všechny tři vyhrál a skóre má 7:0!

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Tak jsme se dočkali, začala prestižní Liga mistrů! Na programu jsou samozřejmě základní skupiny a my dnes budeme sledovat duel mezi řeckým Olympiakosem a anglickým Tottenhamem. Mírným favoritem je hostující mužstvo.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.