To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 2:3. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:14.

Brescia ani v druhém utkání obnovené části sezóny neprohrála, ale tentokrát je vybojovaný bod málo. Je to totiž bod se soupeřem, který se drží těsně na sestupovou příčkou a remíza s ním tak znamená, že Brescia jeho náskok nestáhla. Janov v minulém kole dostal výprask od Parmy a i dnes to vypadalo na nějaký výprask, když domácí vedli již ve 13. minutě 2:0. Pak se ale hosté zmobilizovali a dvěma proměněnými pokutovými kopy dokázali zápas dotáhnout do remízového konce.

Semprini
68. min Martella
Bjarnason
83. min Rômulo
4 Tonali
Tonali
83. min Ghezzi
27 Dessena
Dessena
8 Zmrhal
Zmrhal
73. min Ayé
Torregrossa
68. min Skrabb

Soumaoro
53. min Schöne
2 Zapata
Zapata
Biraschi
85 Behrami
Behrami
66. min Lerager
27 Sturaro
Sturaro
Barreca
59. min Ghiglione
10 Falqué
Falqué
53. min Pandev
23 Destro
Destro
59. min Sanabria

90+6

Janovští měli roh z pravé strany, ale centr to byl hodně nepovedený.

90+5

V posledních minutách už je to spíše taková křeč, v podání domácích, kteří se těžko probíjejí přes obranný val Janova.

90+4

Mattia Perin (Janov) vykopává od své branky, nikam nespěchá, šetří čas.

90+2

Bruno Martella (Brescia) nepřesně centruje z levé strany, míč končí na opačné straně v autu.

90

Nastavuje se sedm minut, čas na to, strhnout vedení na svou stranu, tak domácí stále mají.

88

Statistika držení míče- 44% : 56%.

88

Hosté kouskují hru, tento výsledek by jim asi i stačil, i vzhledem k tomu, že v zápase velice brzy prohrávali 0:2.

86

Žlutou kartu dostává Daniele Dessena (Brescia Calcio).

85

Ještě něco málo přes pět minut mají domácí na to, aby s výsledkem ještě něco udělali a strhli vedení na svou stranu.

83

Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Birkir Bjarnason, přichází Rômulo.
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Sandro Tonali, přichází Andrea Ghezzi.

82

Florian Ayé (Brescia) se tlačil do vápna, ale není z toho nic, ani rohový kop pro domácí.

81

Pro Bresciu by byl bod z tohoto zápasu velmi málo, Janov potřebují porazit, chtějí-li i nadále pomýšlet reálně na záchranu.

80

Nepřesný pas Martelly, domácím se vůbec nedaří kombinace.

77

Přestávka na osvěžení u laviček.

76

Žlutou kartu dostává Birkir Bjarnason (Brescia Calcio).

74

Bránící Andrea Papetti (Brescia) faulován u vlastního vápna, míč pro Bresciu.

73

Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Jaromír Zmrhal, přichází Florian Ayé.

73

Sandro Tonali (Brescia) ale napálil míč jen do bránícího hráče ve zdi.

72

Velmi dobrá pozice pro přímý kop, pro domácí tým, po faulu Biraschiho.

71

Žlutou kartu dostává Davide Biraschi (Janov CFC).

70

Janov právě vstřelil branku!
Gólman Jesse Joronen (Brescia) sice vystihl směr, ale ANDREA PINAMONTI to kopl přesně k tyči, takže gólman na míč nedosáhl... hosté proměňují i druhý pokutový kop a srovnávají na 2:2.

69

Daniele Dessena (Brescia) zahrál ve vápně rukou a hosté mají další penaltu!

68

Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Alessandro Semprini, přichází Bruno Martella.
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Ernesto Torregrossa, přichází Simon Skrabb.

66

Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Valon Behrami, přichází Lukas Lerager.

66

A hosté zahrozili, jmenovitě veterán Panděv, který se obtočil kolem obránce, kdy si zpracovával míč, jenže ten mu ho ukopl.

65

Janovští se po levé straně dostávají na polovinu soupeře.

64

Sandro Tonali (Brescia) vypálil z pravé strany, z úhlu, hodně nepovedený pokus, který končí vysoko nad brankou.

63

Jesse Joronen (Brescia) byl pozorný a vystihl centr soupeře, míč si stáhl ze vzduchu a rozehrál.

61

Birkir Bjarnason (Brescia) faulován na polovině Janova, což je dobré pro domácí, kteří sbírají cenné vteřiny.

60

Poslední půl hodina dělí domácí od nesmírně důležité výhry, o kterou ale bude muset Brescia ještě zabojovat.

59

Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Antonio Barreca, přichází Paolo Ghiglione.

59

Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Mattia Destro, přichází Antonio Sanabria.

58

Žlutou kartu dostává Cristián Zapata (Janov CFC).

58

Přesto to byla druhá útočná akce Janova po sobě, kdy se hosté dokázali dostat do vápna Brescie, že by opět hosté pomalu přebírali hru?

57

Janovští znovu na polovině soupeře, centr do vápna, kde zakončuje Andrea Pinamonti, který ale branku míjí.

56

Veterán Goran Pandev (Janov) se pomaleji zorientoval ve vápně soupeře, což bylo štěstí pro domácí, kteří mu dokázali míč odebrat.

55

Odkop od branky Brescie, u půlící čáry se bojuje o míč, získávají ho domácí.

53

Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Goran Pandev.
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Adama Soumaoro, přichází Lasse Schöne.

52

Brescia má dobrý vstup do druhé půle, rozhodně ten výkon je diametrálně odlišný od toho, kterým se domácím prezentovali v závěru první půle.

51

Již se opět hraje, Alfredo Donnarumma (Brescia) vyslal spíše propagační střelu zpoza vápna.

50

Ano, tak je to levá tvář, kterou nyní lékaři Brescie ledují.

49

A znovu se nehraje, tentokrát ne kvůli faulu, ale kvůli tomu, že Alfredo Donnarumma (Brescia) dostal míčem do nosu, nebo do tváře, po odkopu Biraschiho.

48

No, rozhodně se tento zápas nehraje v rukavičkách, hraje se tvrdě na obou stranách.

47

Valon Behrami (Janov) fauluje ve vápně Brescie, která bránila rohový kop hostů.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:20.

První poločas končí vítězstvím Brescie, která měla parádní vstup do zápasu. Ve 13. minutě již vedla 2:0 a vypadalo to parádně, z pohledu domácích. Jenže Janov postupem času převzal iniciativu a nakonec nebyl, v samém závěru první půle, daleko od vyrovnání!

45+3

45+1

Žlutou kartu dostává Aleš Matějů (Brescia Calcio).

45

Nastavují se tři minuty.

44

Hraní rukou zastavuje útočnou akci Janova, další ubráněná útočná akce z pohledu domácích.

43

Tento roh domácí ubránili a už toužebně vyhlížejí závěr první půle.

42

Roh pro Janov, domácí jsou pod tlakem a po skvělém začátku nyní ztrácejí půdu pod nohama.

41

Autové vhazování domácích, Stefano Sabelli poslal míč k vápnu, kde ale vybojovali míč hosté.

40

Posledních pět minut první půle bude ještě zajímavých, hosté útočí a mají nyní převahu.

38

A je tu komplikace pro domácí, IAGO FALQUÉ totiž naprosto s přehledem proměnil pokutový kop.

38

Andrea Papetti (Brescia) fauluje loktem do hlavy Romera, ve výskoku, v hlavičkovém souboji ve vápně Brescie... celou situaci konzultuje sudí s VARem... a je to jasné, hosté mají penaltu!

37

Janov znovu na polovině Brescie, pokud by se hostům podařilo do konce poločasu alespoň snížit, bylo by vše ještě otevřené ve druhé půli.

36

Rozehrávka od branky Brescie, hosté ale v posledních minutách přece jenom vyrovnali hru.

35

Pokus o zrychlenou rozehrávku hostům nevyšel podle představ, míč zachytil obránce Brescie.

34

A i akce domácích končí faulem, kdy Sandro Tonali naprosto nesmyslně vlétl do Pinamontiho.

33

Volný kop pro Brescii, na polovině Janova, množství faulů nyní nepříjemné kouskuje hru.

31

První půl hodina za námi, domácí stále vedou o dva góly, hosté toho zatím moc nepředvedli.

29

Přestávka u laviček na krátké osvěžení.

28

Útočná snaha Janova končí faulem, provinil se útočník Mattia Destro.

27

Bylo to z levé strany, na centr do vápna Brescie, tam sice míč dolétl, ale obránci Calcia dokázali míč odkopnout až k půlící čáře.

26

Andrea Pinamonti (Janov) padá na trávník, po faulu Sabelliho, janovští tak získávají výhodu volného kopu, na polovině soupeře.

25

Domácí rozehráli, ale nebyl to dobře rozehraný roh, hosté hned míč odkopávají pryč z vápna.

24

Rohový kop domácích, rozehrávat budou z levé strany.

23

Rozehrávka domácích od branky, celkem pomalá, domácí nemají kam spěchat.

22

Hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře, míč míří do vápna Brescie, kde ale úřaduje Aleš Matějů.

21

Janovu se kombinace zatím vůbec nedaří, domácí dobře hlídají střed hřiště.

20

Stefano Sturaro (Janov) padá na trávník, po faulu uprostřed hřiště.

19

Ale domácí faulují, takže ani oni tentokrát branku Perina neohrozí.

18

Birkir Bjarnason (Brescia) si rovná své spoluhráče na polovině Janova a rozehrává.

17

Míč si stahuje ze vzduchu gólman Jesse Joronen (Brescia), takže z akce Janova nic nebude.

16

Bránící Aleš Matějů (Brescia) odehrál míč raději do autu, hosté tak budou moci vhazovat z pravé strany.

15

První čtvrthodina vyšla domácím náramně, vedou o dva góly a nyní mohou hrát více v klidu.

13

Brescia právě vstřelila branku!
Rychlá a pohledná akce domácích končí dalším gólem! Míč potáhl Stefano Sabelli, ten si ho dostal do vápna, odtud přihrál za sebe, na levou stranu. Tam stál Birkir Bjarnason, který jen nastavil nohu, aby poslal míč na levou stranu, odkud se gólově prosazuje ALESSANDRO SEMPRINI.

12

Janovští s míčem u půlící čáry, hosté zkouší projít po levé straně, odkud jde ale nepřesný centr na Destra.

11

Nepřesným nákopem končí akce domácích, míč si bere ze vzduchu gólman Janova Perin.

10

Stefano Sabelli (Brescia) parádně přihrál před branku, kde z první zakončuje ALFREDO DONNARUMMA a míč končí v síti, domácí se tak ujímají vedení.

10

Stefano Sabelli (Brescia) si bere míč a vhazuje na polovině soupeře, z pravé strany.

9

Roh rozehráli hosté z levé strany, domácí se, s vypětím všech sil, ubránili.

8

Mattia Destro (Janov) se dostal za obránce Brescie a vypálil z pravé strany, odkud branku míjí. Střela ale byla tečována, takže hosté mají roh.

7

Hosté vhazují z pravé strany, na vlastní polovině.

5

Mattia Perin (Janov) chytá nepřesnou přízemní střelu soupeře a bude moci rozehrát od své branky.

3

Bránící Stefano Sabelli (Brescia) raději poslal míč hlavou na roh, ten hosté rozehrají z levé strany.

2

Jesse Joronen (Brescia) vykopává od své branky, u půlící čáry ale získali míč hosté.

1

Brescia Calcio: Joronen – Sabelli, Papetti, Matějů, Semprini – B. Bjarnason, Tonali, Dessena, Zmrhal – Torregrossa, Alfredo Donnarumma.
Náhradníci: Andrenacci – Rômulo, Gastaldello, Ayé, Mangraviti, Martella, Ndoj, Skrabb, Špalek, Viviani.

Janov CFC: Perin – Romero, Soumaoro, C. Zapata – Biraschi, Behrami, Sturaro, A. Barreca – Falqué – Destro, Pinamonti.
Náhradníci: Ichazo – Jagiełło, Cassata, P. Ankersen, A. Sanabria, Pandev, Ghiglione, Lerager, A. Masiello, Favilli, Schöne, Pajač.

Rozhodčí: Irrati – Tegoni, Cecconi.

JANOV CFC
Jak již zmíněno, janovští jsou také namočeni do boje o udržení v nejvyšší soutěži, když aktuálně je dělí od první sestupové příčky pouze skóre před Lecce. A jestliže příznivci Janova vyhlíželi v obnovené části lepší zítřky, dostali v prvním kole po koronavirové přestávce krutou lekci, navíc na svém stadionu. Již po 33. minutách totiž Janov prohrával s Parmou 0:2 a zdálo se, že je po zápase. Zvlášť, když po přestávce zvýšili hosté na 3:0. Domácí korigovali v 59. minutě z penalty, ale na konečných 4:1 pro Parmu upravil v 87. minutě Dejan Kulusevski.

BRESCIA CALCIO
Nejhorší ligový klub potřebuje Brescia bezpodmínečně vyhrát v duelu s Janovem, který má osmibodový náskok na první nesestupové příčce (17). V případě výhry by tak Brescia snížila náskok na pětibodový rozdíl, což je stále ještě hratelné, vzhledem k tomu, že v Itálii liga má na programu ještě několik kol. A obnovenou část této sezóny zahájila Brescia výtečně, na hřišti silné Fiorentiny totiž dokázala vybojovat cenný bod za remízu 1:1!

Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 28. kola italské Serie A, v němž BRESCIA CALCIO přivítá na svém stadionu JANOV CFC.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:15.