To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 8:4. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 13:13.

Lazio prohrávalo po poločase s Fiorentinou 0:1, ale po gólech v 67. minutě Immobileho z penalty a v 83. minutě Alberta, nakonec domácí celek zvítězil 2:1! Ke konci utkání ještě uviděli červenou kartu domácí trenér Inzaghi a hostující hráč Vlahović.

Bastos
46. min Radu
29 Lazzari
Lazzari
81. min Marušić
Milinković-Savić
16 Parolo
Parolo
10 Alberto
Alberto
90+1. min Anderson
22 Jony
Jony
81. min Lukaku
20 Caicedo
Caicedo
68. min Correa
Immobile

ACF FiorentinaACF Fiorentina(3-5-2)

Drągowski
Milenković
Pezzella
Ceccherini
75. min Venuti
21 Lirola
Lirola
18 Ghezzal
Ghezzal
5 Badelj
Badelj
84. min Pulgar
Castrovilli
29 Dalbert
Dalbert
46. min Igor
Ribéry
84. min Sottil
63 Cutrone
Cutrone
63. min Vlahović

90+7

Následný centr do vápna ovšem domácí obrana odvrátila bez nějakých problémů.

90+6

Sudí Fabbri opět vytáhl červenou kartu, kterou tentokrát uviděl Trenér Inzaghi (S. S. Lazio), který trochu vstoupil do hrací plochy.

90+5

Tentokrát se ovšem ještě domácí dopustili faulu a Fiorentina má k dispozici volný kop.

90+4

V samém závěru utkání ještě uviděl červenou kartu Dušan Vlahović (ACF Fiorentina), který mimo hru udeřil loktem soupeře do obličeje.

90+3

Immobile se snažil držet balón u postranní čáry, ale nakonec je z toho jen aut pro fialky.

90+2

Obrana hostů si sice poradila s nákopem, ale Lazio získalo pouze autové vhazování na polovině soupeře.

90+1

Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází Djavan Anderson.

90

Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

88

Posléze ale sudí odpískal hostujícímu hráči Riccardu Sottilovi útočný faul.

87

Závěr tohoto zápasu bude ještě velmi dramatický a Fiorentina se opět dere směrem dopředu.

86

K exekuci volného kopu se postavil Dušan Vlahović, ale jeho pokus letěl pouze nad bránu Lazia.

85

Vlahović šel tentokrát k zemi a Fiorentina má k dispozici standardní situaci ze zajímavé pozice.

84

Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Franck Ribéry, přichází Riccardo Sottil.
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Milan Badelj, přichází Erick Pulgar.

83

Lazio právě vstřelilo branku!
Obrat je dokonán a domácí celek vede 2:1! LUIS ALBERTO běžel s míčem středem pole, kdy se jej snažil posléze posunout na pravou stranu, ovšem tem jej zastavil hostující hráč a Alberto následně fantasticky zakončil k pravé tyči!

81

Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Jony, přichází Jordan Lukaku.
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Manuel Lazzari, přichází Adam Marušić.

79

Žlutou kartu dostává Stefan Radu (S. S. Lazio).

79

Tlak Lazia ovšem pokračuje a domácí drží míč na hranici vápna.

78

Manuel Lazzari sice poslal centr do vápna z pravé strany, ale s tím si obrana Fiorentiny poradila.

77

Hosté se sice dostali do protiútoku, ale ten nakonec nic moc velkého nepřinesl.

75

Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Federico Ceccherini, přichází Lorenzo Venuti.

72

Míč se ocitl v zámezí a následuje tak autové vhazování pro Fiorentinu.

71

Ribéry si rovněž chtěl vymodlit penaltu na druhé straně, ale na to mu sudí neskočil.

70

Ghezzal se procpal ke střele, ale tu poslal jen vedle levé tyče.

69

Ribéry nyní přišel o míč a domácí celek se dostal do protiútoku, ovšem zakončení Immobileho z voleje šlo nad bránu.

68

Domácí tato branka nakopla a budou se určitě snažit otočit toto utkání.

68

Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Felipe Caicedo, přichází Joaquín Correa.

67

Je srovnáno na 1:1! K exekuci pokutového kopu se postavil CIRO IMMOBILE, jenž nekompromisně zakončil k pravé tyči, zatímco gólman Drągowski šel na druhou stranu a tento italský kanonýr dává 28 gól z 28 zápasů v lize!

64

Byla nařízena penalta pro Lazio. Felipe Caicedo se dostal do velké šance, ovšem gólman Bartłomiej Drągowski jej podle sudího poslal k zemi a tohle je velká šance srovnat stav utkání! Po zkoumání záběru to ovšem byla nafilmovaná penalta!

63

Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Patrick Cutrone, přichází Dušan Vlahović.

62

Laziu se ovšem standardní situace zatím příliš nedaří a nijak jinak tomu nebylo ani nyní.

61

Centr domácího hráče byl zblokován a následuje tak rohový kop Lazia.

60

Máme za sebou hodinu hry a Fiorentina stále vede nad Laziem po brance Ribéryho 1:0.

57

Opět to Lazio zkoušelo z pravé strany, ale s následným centrem si soupeř znovu poradil.

56

Domácí celek se z pravé strany sice procpal ke střele, ale ta letěla jen nad bránu.

55

Jony uviděl od sudího žlutou kartu za podražení a u míče tak budou fialky.

53

Hra je přerušená, neboť hráč Fiorentiny zůstal ležet na hrací ploše.

51

Lazio je ale opět u míče a přímočarou přihrávkou se snažilo dostat svého útočníka do šance, ovšem obrana přečetla tento úmysl.

50

Domácí celek se snažil něco vymyslet na levé straně, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného.

48

A další velká šance ze strany hostů, ovšem pokus Rachida Ghezzala orazítkoval pouze horní tyč!

47

Lazio nyní sice získalo rohový kop z levé strany, ale ten nic nebezpečného nepřinesl.

46

Hned na začátku utkání se hostující hráč dostal do velké šance, ale jeho střela k pravé tyči skončila na zákroku Tomase Strakoše!

46

Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Bastos, přichází Stefan Radu.
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Dalbert, přichází Igor.

46

Druhý poločas začne přibližně v 22:48

První poločas je u svého konce a ACF Fiorentina vede na půdě S. S. Lazio poměrem 1:0. Do utkání vstoupili hosté velice aktivně a ve 25. minutě se dočkali zasloužené branky, kterou po fantastickém sólu vstřelil Franck Ribéry. Posléze se Lazio snažilo něco vymyslet, ale zatím vystřelilo jen jednou na branku Bartłomieje Drągowského. Utkání je velice tvrdé, což dokazuje pět žlutých karet.

45+2

45+2

Nyní už se opět pokračuje a Fiorentina získala autové vhazování na polovině soupeře.

45+1

Rachid Ghezzal je po tvrdém dopadu na trávník ošetřován, ale vypadá to, že bude moct pokračovat.

45

Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

45

Bastos tentokrát uviděl od hlavního rozhodčího žlutou kartu, když tvrdě srazil k zemi Rachida Ghezzala.

43

Ciro Immobile se nyní sice ocitl v šanci, ale nakonec se pískalo ofsajdové postavení.

42

Lazio ale v prvním poločase nepředvádí nejlepší výkon, když má na kontě pouze jednu střelu na branku.

41

Hosté na levé straně kombinovali mezi hráči soupeře, ale nakonec přišli o balón.

39

Luis Alberto se postaral o exekuci přímého kopu, ale jeho pokus letěl pouze nad bránu Fiorentiny.

37

Hostující hráč rukou zblokoval centr domácího hráče a Lazio tak má k dispozici další standardní situaci.

36

Ciro Immobile se sice dostal do zakončení, ale to poslal jen nad bránu soupeře.

35

Následná standardní situace hostů byla rozehrána nakrátko a posléze zkoušel odcentrovat do vápna Dalbert, ovšem s jeho pokusem si domácí obrana poradila.

34

Rachid Ghezzal byl nyní zfaulován Milinkovičem-Savičem, který je hodně podrážděný, ale už jednu žlutou má a měl by si dávat velký pozor.

32

Nikola Milenković se chtěl odprostit od Luise Alberta, ale zasáhl jej rukou do obličeje, za což uviděl žlutou kartu.

32

Sergej Milinković-Savić při náběhu do vápna upadl, ovšem zcela sám a může být rád, že nedostal žlutou kartu za simulování, neboť by to byla už jeho druhá v tomto zápase.

31

Tentokrát ale přišel nedovolený zákrok ze strany hostů a domácí mužstvo získalo standardní situaci.

30

Máme za sebou půl hodinu hry a Fiorentina vede na půdě Lazia 1:0.

29

Dalbert se z levé strany snažil odcentrovat míč do vápna, ovšem dopustil se pouze faulu, což sudí viděl a odpískal.

27

Marco Parolo mohl rychle srovnat stav utkání, ale jeho hlavička po centru z rohu skončila na zákroku Bartłomieje Drągowského!

26

Lazio má k dispozici svůj první rohový kop v tomto zápase a to z pravé strany.

25

Fiorentina právě vstřelila branku!
Hosté otevírají brankový účet tohoto utkání! FRANCK RIBÉRY opět předvedl svou skvělou techniku, když se dostal do vápna z levé strany přes tři hráče a posléze zakončil k levé tyči Strakošovy svatyně.

24

Sergej Milinković-Savić přišlápl nohu Rachida Ghezzala a uviděl od sudího kartu žluté barvy. Zatím se tak na hřišti převážně žlutě barví místo nějakých pohledných akcí.

23

Posléze to hosté zkusili po levé straně, kde vybojovali autové vhazování, ale následně se nedostali do nějakého zakončení.

22

Posléze se navíc Ciro Immobile dopustil nedovoleného zákroku a Fiorentina tak bude i nadále u míče.

21

To stejné ale potkalo také Lazio a Fiorentina získala autové vhazování.

20

Fialky se pokoušely něco vymyslet na levé straně, ovšem nepřesná přihrávka vše zhatila.

19

Posléze se Fiorentina snažila něco vymyslet na levé straně, ale Lazio svým presinkem získalo balón na své kopačky.

17

Rachid Ghezzal se sice dostal ke střele z dálky, ale ta nakonec prosvištěla zhruba metr kolem pravé tyče.

16

Posléze ale domácí mužstvo rozehrálo nakrátko a rychle, což se moc nevyplatilo, neboť se do protiútoku dostala Fiorentina.

15

Zatím jsou ale k vidění velké boje ve středu hrací plochy. Nyní se ale Nikola Milenković dopustil faulu a Lazio získalo volný kop.

14

Míč zavítal pouze do zámezí za bránu hostů a Bartłomiej Drągowski tak má další odkop od své svatyně.

13

Ciro Immobile si sice sběhl za obranu, ale u balónu byl jako první brankář Bartłomiej Drągowski.

11

Domácí se snažili prodrat dopředu po pravé straně, ovšem to rovněž nebylo nijak moc úspěšné.

9

Lazio se snaží něco vymyslet krátkými přihrávkami na polovině hrací plochy, ale Fiorentina soupeře rychle dostupuje.

8

Ovšem střela z přímého kopu opět trefila pouze hráče ve zdi, ale následně Fiorentina získala alespoň autové vhazování.

7

Parolo sejmul Ribéryho, který se už dostával do střelecké pozice a uviděl od sudího žlutou kartu.

6

Tentokrát se faulu dopustili hráči Fiorentiny a Lazio získalo volný kop, po jehož centru se dostal do zakončení hlavou Felipe Caicedo, ale ten přestřelil.

5

Žlutou kartu dostává Dalbert (ACF Fiorentina).

4

Následná střela z přímého kopu ovšem skončila pouze ve zdi z domácích hráčů a nebyla tak nijak nebezpečná pro brankáře Strakošu.

3

Franck Ribéry byl tentokrát zfaulován a Fiorentina získala standardní situaci.

2

Sergej Milinković-Savić si sice sběhl za obranu soupeře, ale z levé strany vápna svým centrem nikoho nenašel.

1

S. S. Lazio: Strakoša – Patric, Acerbi, Bastos – Lazzari, S. Milinković-Savić, Parolo, Alberto, Jony – F. Caicedo, Immobile (C).
Náhradníci: Guerrieri, Proto – Anderson, Anderson, Armini, Correa, J. Lukaku, Falbo, S. Radu, Silva, Vavro.

ACF Fiorentina: Drągowski – Milenković, Pezzella (C), Ceccherini – Lirola, R. Ghezzal, Badelj, Castrovilli, Dalbert – Ribéry, Cutrone.
Náhradníci: Terracciano – Dalle Mura, Agudelo, Igor, Pulgar, Benassi, Duncan, Sottil, Terzić, Venuti, Vlahović.

Rozhodčí: Fabbri – Ranghetti, Galetto.

ACF Fiorentina:

Fiorentina letos nezažívá úplně nejlepší sezónu, jelikož jí momentálně najdeme až na 13. pozici s 31 body a skóre 33:37. Po dvou remízách přivítalo na své půdě Bresciu. V 17. minutě šli hosté do vedení po penaltě Donnarummy. Ve 29. minutě ale srovnal Pezzella. 2. poločas byl zajímavý, nebo%t v 70. minutě uviděl druhou žlutou Caceres a Lazio šlo do oslabení. O tři minuty později ještě uviděl mimo hřiště červenou kartu Iachini. Gól už ale nepadl a utkání skončilo remízou 1:1.

S. S. Lazio:

Lazio se aktuálně nachází na 2. místě s 62 body a skóre 62:26. Na první Juventus ztrácí 4 body. V posledním utkání totiž zavítalo na půdu Atalanty. Do zápasu hosté vstoupili skvěle, jelikož už v 11. minutě Lazio vedlo 2:0 po vlastním brance De Roona a gólu Milinkoviče-Saviče. Ve 38. minutě ale snížil Gosens a do šaten se šlo za stavu 2:1 pro římský celek. V 66. minutě ovšem srovnal Malinovsky a v 80. minutě Atalanta dokončila fantastický obrat, když se prosadil Palomino. Lazio tak prohrálo 2:3.

Ve 28. kole italské Serie A se proti sobě utkají týmy S. S. Lazio a ACF Fiorentina. Naposled se spolu tato mužstva utkala v říjnu na půdě Fiorentiny, kde ovšem Lazio zvítězilo 2:1. Dnes se navíc bude hrát na Stadio Olimpico v Římě. Úvodní výkop je naplánován na 21:45.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:45.