90+4

90+2

Domácí se po střele Róberte Kovala radovali ze čtvrté branky, ta ale není pro teč hráče, který stál v ofsajdu, uznána! Skóre se tak nemění!

90+1

Právě nám končí úvodní ze tří nastavených minut.

Preisler
84. min Hadaščok
Doumbia
66. min Fábry
15 Tetour
Tetour
18 Souček
Souček
73. min Ullman
19 Holík
Holík
84. min Kovaľ
8 Kozma
Kozma
14 Ayong
Ayong
66. min Krunert

Drahoš
82. min Krčál
25 Vencl
Vencl
Trávníček
Krištof
73. min Janoušek
18 Sixta
Sixta
24 Mužík
Mužík
46. min Kesner
Rybička
46. min Havlena
Dostálek
46. min Nikodem

90+1

Centr do vápna našel nejprve hlavu Pirocha, následně je pískán útočný faul Vašulínovi.

90

Ještě uvidíme chrudimský roh.

90

Začala poslední minuta řádné hrací doby, ani jeden z týmů se již do ničeho vážného moc pouštět nechce.

89

Nákop na Vašulína obrana Dukly včas zpacifikovala a znovu otáčí hru směrem chrudimské brance.

88

Na Julisku si dnes našlo cestu 462 fanoušků.

87

Pěkný lob Janouška Jaroslav Hlavsa jen o malý kousek na hrací ploše nezachytil.

86

Daniel Tetour se chtěl zapsat do střelecké listiny, levačkou zpoza vápna ale chrudimskou branku přestřelil.

85

Kombinace Dukly na hraně pokutového území skončila po dobrém obranném zákroku Janouška, domácí jsou ale znovu u balonu a kombinují.

84

Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Dominik Preisler, přichází Vojtěch Hadaščok.
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Lukáš Holík, přichází Róbert Kovaľ.

83

Havlena při postupu přidržel Preislera, následný pokus o protiútok Chrudimi byl tak velmi rychle zastaven.

82

Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Petr Drahoš, přichází Jakub Krčál.

80

Do konce zápasu zbývá deset minut, Dukla si hraje s balonem a ani ona již do útoku nijak výrazně nespěchá.

78

Krunert nakonec ani nebyl ošetřován za postranní čarou, takže to tak bolestivý zákrok s největší pravděpodobností nebyl.

77

Nikoliv. Petr Drahoš za faul a Jiří Piroch za strkanici obdrželi po žluté kartě, což se domácím hráčům i fanouškům vůbec nelíbí.

76

Najednou se zde rozvířily vášně! Petr Drahoš při snaze jít za míčem tvrdě zajel do Štěpána Krunerta a rázem na něj vystartovali domácí fotbalisté. Rozhodčí bude rozdávat karty, dojde i na červenou?

75

Za faul ve středu hřiště je žlutou kartou oceněn hráč Dukly Štěpán Krunert.

73

Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Daniel Souček, přichází Ondřej Ullman.

73

Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Denis Krištof, přichází Jiří Janoušek.

72

Je tu další pauza na občerstvení, bude se zároveň střídat na obou stranách.

71

Po přistrčení Drahoše si Dukla možnost kopat volný přímý kop zopakuje. Tentokrát ještě z lepší pozice, než dvě minuty nazpět.

70

Chrudimská odpověď přišla v podobě příliš dlouhé kolmice Krištofa na Havlenu, první u balonu byl gólman Rada.

69

O secvičenou situaci se z volného přímého kopu pokusila také Dukla. Sice dopadla o něco lépe, než před tím Chrudim, výraznější nebezpečí z toho ale nevzniklo.

68

Ondřej Vencl si ze zápasu odnese žlutou kartu.

67

Dukla má většinu času míč ve své moci a soupeři z Chrudimi žádné výrazné vášně směrem dopředu nepovoluje.

66

Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Mohamed Doumbia, přichází Marek Fábry.
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Karsten Ayong, přichází Štěpán Krunert.

64

Ofsajdovou pozici si nedokázal pohlídat chrudimský Nikodem.

63

Nyní však znovu kombinuje Dukla, která logicky, vzhledem ke skóre, nikam nepospíchá.

62

Vencl svedl sprinterský souboj s Ayongem, nakonec to zvládl ukázkově a vybojoval balon na chrudimskou stranu.

60

Hodina hry za námi, Preisler nachytán v ofsajdovém postavení.

58

Secvičenou situaci ale Chrudimští dobře nezahráli a následovat tak bude výkop brankáře Rady.

57

Po zákroku na Havlena se hosté mohou zkusit chytit díky standardní situaci.

56

Další střelecký pokus na branku Chrudimi vyslal Daniel Kozma. Rána ze stoje ale zamířila nad břevno hostující branky.

55

Dominik Preisler se nyní chtěl převtělit do role střelce, po křižném přízemním centru ale před nabíhajícím Ayongem zasáhl připravený Zíma.

54

Průnik Nikodema přinesl jen centr na přední tyč, který obrana Dukly bez problému odrazila do bezpečí.

53

Dukla právě vstřelila branku!
Na zlepšenou hru Východočechů však odpovídá Dukla tím nejlepším možným způsobem. Centr z pravé strany propadl až na zadní tyč, kde se do něj ukázkově položil DOMINIK PREISLER a z první ho ukázkově usměrnil až na vzdálenější tyč chrudimské branky – 3:0!

51

Právě po zákroku chrudimského Trávníčka měli domácí k dispozici volný přímý kop, zvolil rozehrávku nakrátko a následně se po centru Jakaba míče zadarmo zbavili.

50

Trávníček čistým způsobem obral o míč Ayonga a spolu s Venclem se již chystají na založení dalšího útoku Chrudimi.

49

Stejně skončila patička Vašulína těsně u postranní čáry.

48

Hosté opravdu ožili, další nákop Vencla za obranu Dukly však zamířil do zámezí.

47

A střídání zjevně vneslo krev do žil! Havlena postup dva na jednoho pěkným dloubnutím vyřešil na Daniela Vašulína, který ale z bezprostřední blízkosti nastřelil jemnou tečí jen vyběhnutého Radu!

46

Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Tomáš Dostálek, přichází Jan Nikodem.
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Petr Rybička, přichází Jan Havlena.
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Ladislav Mužík, přichází Ondřej Kesner.

46

Kouč Chrudimi Jaroslav Veselý zřejmě není s výkonem svých svěřenců vůbec spokojen a před začátkem druhého poločasu chystá hned trojité střídání. Připraveni jsou Kesner, Nikodem a Havlena.

Úvodní polovina byla v režii domácího týmu, který se dostal rychle do vedení a po většinu času kontroloval průběh první části. Hosté měli jen jednu slušnou příležitost, ta ale zůstala nevyužita a před druhým poločasem tak mají co napravovat.

45+2

45+2

Po rohu hlavičkoval Vašulín nad branku domácí Dukly.

45+1

Vašulín si hezky zpracoval balon ve vápně, následně ale poslal balon do obránce, který jeho zakončení srazil na roh.

45

Budou se nastavovat dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.

45

Těsně před pauzou dohrál Dostálek kapitána Dukly Daniela Tetoura a nabídl tím domácímu celku ještě jednu standardní situaci.

44

Centr na zadní tyč domácí defenzíva bez okolků odpálila z vlastní šestnáctky.

43

Ondřej Vencl chtěl podpořit chrudimskou ofenzívu a po lajně se vydal dopředu. Nakonec tím vybojoval první roh pro Východočechy.

42

Útočnou akci Dukly zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího, obrana Chrudimi má znovu chvilku na oddych.

41

Rychlý ťukes domácího týmu zastavil až odkopem na roh pozorný Hlavsa.

40

Nástřel Dancáka doskákal až do zámezí, Zíma jeho trajektorii kontroloval jenom očima.

39

Rybičkova ztráta na útočné polovině se mohla hrubě nevyplatit, protože Dukla rázem postupovala do přečíslení v pěti proti třem. Lukáš Holík si troufl na technickou finesu, která ale byla v dané chvíli až příliš a jeho pokus byl zablokován jedním z chrudimských bránících hráčů.

37

Na opačné straně si centr Trávníčka ve vápně zpracovával Rybička, balon mu ale na poslední chvíli od nohy odskočil.

36

Domácí zatím hrají velmi povedený duel a rázem se mohli zapsat do střelecké listiny potřetí. Střelou Doumbii ale postrádala větší razanci na to, aby nadělala Simonu Zímovi větší potíže.

35

Drahoš se provinil přistrčením Holíka a nabídl tím Dukle další územní postup.

33

Naopak udeřilo na druhé straně a domácí tak navyšují své vedení! Po průniku Ayonga přišel balon znovu na hranici velkého vápna, kde souboj s Tomášem Dostálkem vyhrál DANIEL KOZMA a následně přízemní střelou prostřelil chrudimského gólmana – 2:0!

32

Mohli jsme mít vyrovnáno! Po centru Trávníčka předskočil Daniel Vašulín svého protivníka i vybíhajícího gólmana a poslal hlavičku padáčkem na branku. Domácí vše zachránili odkopem těsně před brankovou čarou a jejich nejtěsnější možný náskok se tak nemění!

31

Karsten Ayong zasáhl Trávníčka nepříjemně do obličeje a za svůj zákrok obdržel od rozhodčího žlutou kartu.

30

Po půlhodině hry přišla asi největší příležitost Chrudimi! Parádní kombinace Daniela Vašulína s Tomášem Dostálkem skončila až těsně před malým vápnem soupeře, nakonec z toho ale nebylo ani zakončení.

29

Dlouhý nákop směrem na chrudimskou branku byl dlouhý až příliš a doskákal jen do rukavic Simona Zímy.

27

Doumbiovi balon při zpracování odskočil na dlouhou nohu, čímž se domácí dostal pod tlak a byl nucen zahrát balon do zámezí.

26

Šanci kopat od rohového praporku si fotbalisté z hlavního města znovu zopakují.

25

Centr od rohového praporku přistál na hlavě Dominika Preislera, který ale o dobrý metr Zímovu branku přestřelil.

24

Ještě před jeho exekucí je ale na řadě občerstvovací pauza.

24

Po delší době trochu vzruchu. Daniel Tetour si narazil s jedním ze spoluhráčů a následně se z voleje opřel do balonu. Střela byla nakonec tečovaná a znamená pro domácí celek již třetí rohový kop v zápase.

23

Potlesk tribun nyní sklidil Daniel Kozma, který efektivním skluzem převzal balon od Ladislava Mužíka zpět na stranu červeno-žlutých.

22

Centr Tomáše Dostálka z pravé strany asi o metr přeletěl Vašulínovu hlavu a doskákal až do zámezí. Hosté to tak musí zkusit znovu.

21

Dukla je zatím velmi nebezpečná a poměrně snadno se dostává na dostřel chrudimské branky. Na větší šanci na změnu současného stavu však již chvíli čekáme.

20

Na opačné straně se do dobré pozice chtěl prodrat Vašulín, chrudimský útočník byl ale zdvojen a čistým způsobem o balon odbaven.

19

Josef Jakab se ocitl s míčem v šestnáctce Chrudimi, pěknou akci Dukly se snažil ještě vyšperkovat pasem pod sebe, kde ale našel jen připraveného Trávníčka.

18

Uvidíme rohový kop v podání pražské Dukly.

17

Domácí však selhali na přesnosti, stejně jako následný pas Tomáš Dostálka na straně opačné.

17

A tak sledujeme další postupnou kombinaci pražské Dukly..

16

Na hřišti se nyní v bolestech svíjí záložník Tomáš Dostálek, který se dostal do sevření dvou protihráčů a zřejmě schytal nějakou ránu do obličeje. Nakonec je ale v pořádku a bude moci pokračovat v utkání.

15

Čtvrthodina hry je za námi, míč do hry pošle ze země brankář Filip Rada. Domácí jsou častěji na balonu a zejména nebezpečnější směrem dopředu, tudíž lze o jejich vedení mluvit jako o zaslouženém.

13

Domácí znovu nahlédli až k pokutovému území Chrudimi, jejich akce ale končí po nedovoleném zákroku Doumbii.

11

Hlavsa se dostal až k rohovému praporku, na centr si ale netroufl a následně byla hostující kombinace znovu vytlačena až k brance Simona Zímy.

10

Chrudimští se dostali k souvislé kombinaci, stále se ale nemohou přiblížit pokutovému území domácí Dukly.

9

Přenést balon na opačnou stranu se pokusil Daniel Kozma, jeho centr byl ale silně nepřesný. A tak je na tahu východočeská Chrudim.

7

A mohlo to být už 2:0! Do střelecké listiny se mohl zapsat další zahraniční hráč. Mohamed Doumbia si naběhl na přízemní centr na hranici velkého vápna a z první vyslal jedovatou ránu! Zíma se natahoval marně a měl obrovské štěstí, že balon skončil těsně vedle jeho levé tyče!

6

Nákop Trávníčka na zabíhajícího Mužíka byl příliš dlouhý, s míčem si znovu pohraje gólman Rada.

5

Úvodní akce pražského týmu, která namířila do pokutového území soupeře, přináší vedoucí branku! KARSTEN AYONG dostal ideální pas z levé strany a z malého vápna na přední tyč prostřelil bezmocného Simona Zímu – 1:0!

4

Úvodní útok Chrudimi směřoval na hlavu Daniela Vašulína, který si ale v hlavičkovém souboji s Pirochem pomohl nedovoleným zákrokem.

4

Ayong dostal chrudimskou defenzívu pod tlak, řešením byla přihrávka na brankáře Zímu, jehož výkop zamířil do zámezí.

3

Centr do pokutového území zcela bez problému odvrátil pozorný Petr Drahoš, domácí však vzápětí znovu na balonu.

2

Dukla vstoupila do utkání zajímavě a hned v prvních minutách se usadila na chrudimské polovině. Z aktivity vyplynul úvodní rohový kop.

1

FK Dukla Praha: F. Rada – Piroch, Doumbia, Preisler, Daniel Tetour (C) – D. Souček, Lukáš Holík, Jakab, Dancák – Ayong, Kozma.
Náhradníci: M. Hruška – Fábry, Kovaľ, Krunert, Fišl, Ullman, Hadaščok.

MFK Chrudim: Zíma – Hlavsa, Drahoš, Vencl (C), Trávníček – Krištof, Sixta – Mužík, Rybička, T. Dostálek – Vašulín.
Náhradníci: Mrázek – Fofana, Krčál, J. Havlena, Janoušek, Kesner, Nikodem.

Rozhodčí: Dorušák – Horák, Váňa.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.