To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Utkání se z důvodu prevence proti koronaviru hrálo bez diváků.

Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 7:12. Střely mimo: 5:5. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 10:14.

FC Augsburg(4-2-3-1)

1 Luthe
Luthe
Lichtsteiner
65. min Richter
Gouweleeuw
5 Suchý
Suchý
18 Jedvaj
Jedvaj
83. min Framberger
10 Baier
Baier
83. min Hahn
Max
83. min Oxford
Finnbogason
65. min Niederlechner

Rudy
90. min Zuber
Baumgartner
46. min Kramarić
29 Skov
Skov
90. min Bičakčić
10 Dabbur
Dabbur
73. min Beier
Bruun Larsen
54. min Bebou

• 4Bičakčić

Utkání je u konce a z bodů se radují hostující hráči. Ti se v průběhu druhé půle dostali do dvoubrankového náskoku, když se mezi 59. a 62. minutou dvakrát prosadil pohotový Munas Dabbur. Augsburg se však nehodlal vzdát a v 69. minutě po rohu snížil Ruben Vargas. Další akce už ale ze strany domácích skončily bez využití, naopak v úplném závěru se trefil Ihlas Bebou a uzavřel tak výsledek na 1:3. Hoffenheim je po této výhře na sedmém místě s 46 body, Augsburg je na 14. místě s 35 body a stále tak čelí hrozbě baráže.

90+4

90+3

Do útoku se hrnul domácí Niederlechner, byl ale moc rychlý a pískal jeho ofsajd.

90+2

Tou byl potrestán André Hahn.

90+1

Ještě jeden přímý kop pro hosty a vypadá to i na žlutou kartu pro Augsburg.

90

Budou se přidávat čtyři minuty.

90

Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Robert Skov, přichází Ermin Bičakčić.

90

Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Sebastian Rudy, přichází Steven Zuber.

89

Hoffenheim právě vstřelil branku!
A je zřejmě rozhodnuto. Zprava se do pokutového území dostal Kramarić, jeho centr po zemi sice gólman vyškrábl, ale přímo k nohám IHLASE BEBOUA. Tomu první pokus o zakončení nevyšel a prakticky upadl, ten druhý pokus už byl ale lepší a našel odkrytou část branky – 1:3.

88

Hoffenheim nikam nepospíchá, současný stav mu maximálně vyhovuje.

87

Už je na nohou. Sice lehce kulhá, ale bude pokračovat.

86

Zase nehrajeme, na trávníku totiž polehává hostující Bebou.

85

Střídat budou i hosté, zatím ale sledujeme rychlou rozehrávku gólmana Lutheho.

85

Přímý kop Augsburgu končí mimo branku, Baumann se chystá k pozvolné rozehrávce.

84

Trenér Augsburgu je za své výpady ze střídačky hlavním sudím napomínán, zatím pouze slovně.

83

Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Philipp Max, přichází Reece Oxford.

83

Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Tin Jedvaj, přichází Raphael Framberger.

83

Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Daniel Baier, přichází André Hahn.

82

Domácí se stále nemohou dostat k připraveným změnám, míč je neustále ve hře. A čas utíká.

81

Je to tak, za zakopnutí míče byl potrestán domácí Tin Jedvaj.

80

Trocha nervozity u pomezní čáry, vypadá to na udělení žluté karty.

79

Bude se opět střídat, další změny chystá domácí celek.

78

Pokračuje útočný fotbal z obou stran, tohle je opravdu povedený poločas!

76

Pokud by se dnes hrálo na břevna, tak jsou hosté v jasném vedení. Po rychlé akci přiklepl Bebou na Beiera a ten bombou roztřásl brankovou konstrukci gólmana Lutheho.

75

Hosté se v pokutovém území vystavili do ofsajdu, v nepovoleném postavení byli hned tři z nich.

73

Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Munas Dabbur, přichází Maximilian Beier.

72

Hosté budou střídat, dolů půjde jejich dnešní hrdina, Munas Dabbur. Na vině je menší zranění, hráč totiž lehce kulhá.

70

Rázem se nám zápas dostal do slušných obrátek, hráči Augsburgu cítí, že s výsledkem se dá něco dělat.

69

Augsburg právě vstřelil branku!
Je sníženo! Augsburg kopal nakonec rohy dva a na druhý centr si ve vápně ideálně naběhl RUBEN VARGAS a hlavou lízl míč tak povedeně, že zamířil ke vzdálenější tyči, zcela mimo dosah brankáře Baumanna – 1:2.

68

Roh pro domácí tým, před Baumannem je docela živo.

66

Máme tu krátkou pauzu, na trávníku totiž leží domácí Jedvaj, ten dostal míčem do hlavy a je lehce otřesený. Probíhá tak jeho ošetřování.

65

Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Stephan Lichtsteiner, přichází Marco Richter.

65

Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Alfred Finnbogason, přichází Florian Niederlechner.

64

Augsburg musí na vzniklou situaci reagovat a chystá střídání. Do hry půjdou Richter a Niederlechner.

62

No a už je to o dvě branky. Kadeřábek opět dobře nacentroval, Bebou po jeho pasu trefil opět břevno, ale míč se poté odrazil k volnému MUNASI DABBUROVI a ten zblízka zvládl dorazit za bezmocného Lutheho. Stav je tedy 0:2.

61

Hoffenheim je po vstřelené brance při chuti a opět se žene do útoku.

59

Teď už to hostům vyšlo a dostali se do vedení. Zprava potáhl akci Kadeřábek, poslal do vápna pas, který prošel až k MUNASI DABBUROVI a ten jej z první sklepl k levé tyči gólmana Lutheho – 0:1.

58

Hosté byli blizoučko gólu. Na dobře kopnutý centr si naběhl Hübner a jeho tvrdá hlavička skončila na břevně Lutheho branky!

57

O chvíli později střílel Dabbur, jeho pokus byl sražen a je z toho roh pro Hoffenheim.

56

Kadeřábek se na pravé straně dokázal uvolnit od svého strážce a odcentroval. Zde ale vše povedené pro hosty skončilo, obrana Augsburgu odvrátila.

54

Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Jacob Bruun Larsen, přichází Ihlas Bebou.

52

Hosté chystají další střídání, zatím probíhá předávání posledních taktických pokynů a čeká se na přerušení hry.

51

Rychlý přechod Hoffenheimu se dostal až do vápna, jenže místo zakončení přišla celkem zbytečná sklepávačka a bylo po šanci.

50

Další roh a opět to domácí zvládli na výbornou.

49

Tlačenice na malém vápně skončila obrannou hlavičkou a přesunutím hry mimo pokutové území.

48

Střela hostujícího Posche z dálky byla sražena, Hoffenheim bude pokračovat rohovým kopem.

46

Ostrý start druhé půle, za přišlápnutí soupeřova nártu dostal žlutou kartu hostující Munas Dabbur.

46

Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Christoph Baumgartner, přichází Andrej Kramarić.

46

Druhý poločas začne přibližně ve 21:32.

Je za námi první půle, která přinesla bojovné utkání, ale nemnoho šancí. Za zmínku stojí hlavně střela domácího Maxe po zemi, která skončila na boční síti, či sklepnutí hostujícího Baumgartnera v nastaveném čase, které gólman Luthe vyškrábl na břevno. Gólu jsme se tak nedočkali a výsledek celého utkání je tak za stavu 0:0 zcela otevřený.

45+1

45+1

V úplném závěru poločasu se mohli hosté dostat do vedení, když si na Rudyho centr naběhl Baumgartner a z první sklepával na branku. Luthe se dokázal vymrštit a konečky prstů vyškrábl míč na břevno!

45

Rozhodčí nastaví jednu minutu.

44

Augsburg rozehrál přímý kop z pravé strany, táhlý centr skončil u Jedvaje, jeho hlavička zblízka skončila u připraveného Baumanna.

42

Rozhodčí nechal překontrolovat souboj v pokutovém území domácích, kde upadl Jacob Bruun Larsen, nakonec ale zjistil, že zákrok Lichtsteinera byl v pořádku.

40

Útočný šlapák v podání hostujícího Dabbura, je tak po možné šanci a k rozehrání se chystá brankář Luthe.

39

Hosté se sice snažili o souvislejší kombinaci, vše ale skončilo u gólmana Baumanna po velké malé domů.

37

Domácí Finnbogason to teď přehnal s důrazem a při pokusu o odehrání míče se dopustil hry vysokou nohou, kterou mu sudí samozřejmě odpískal.

36

Dlouhý pas domácích do pokutového území, nenašel se však nikdo, kdo by se stal příjemcem přihrávky.

34

Nepříjemný střet mezi Löwenem a Baumgartnerem, oba nyní leží na trávníku. Hlavním důvodem byl přišlápnutý kotník hostujícího hráče.

32

Už se zase hrálo u Baumanna, ten musel krotit střelu ze střední vzdálenosti v podání Vargase.

31

Následoval přímý kop z levé strany, centr na zadní tyč skončil u nabíhajícího Hübnera, ten byl ale situací natolik překvapen, že nebyl schopen vážně zakončit.

30

Hoffenheim se nyní vymanil a na chvíli přesunul hru na opačnou stranu hrací plochy.

28

Augsburg skutečně přidává na tempu, poslední minuty se hrají převážně před Baumannem.

26

Na následný centr od praporku si na míč naskakoval Suchý, jeho prudká hlavička skončila kousek nad břevnem.

25

Začalo se hrát docela útočně, domácí Vargas se kousek za vápnem uvolnil kličkou doleva, následnou střelu mu obrana Hoffenheimu srazila na roh.

24

Po rohu zůstal chvíli ležet domácí Lichtsteiner, schytal ránu při náběhu o míč, už je ale zase na nohou a bude pokračovat.

23

Na druhé straně napřáhl zpoza šestnáctky Samassékou, jeho dělovku vyrazil pozorný Luthe na roh.

22

No, tohle už vypadalo lépe. Po rychlé akci doputoval míč na pravou stranu, kde byl volný Max, jeho okamžitá střela se ale pouze otřela o boční síť Baumannovy branky.

21

Baumann si na vysoký centr od rohového praporku včas vyběhl a zvládl míč vyboxovat mimo pokutové území.

20

Zleva hledal Max přihrávkou po zemi nabíhajícího Finnbogasona, hosté na poslední chvíli srazili míč na roh.

18

A další Baumannův zákrok, nyní proti ráně z podstatně větší vzdálenosti. Augsburg tak předvedl náznak možné taktiky.

16

První rána mezi tyče. Po individuálním postupu vpřed napřáhl domácí Löwen, Baumann si připsal úspěšný zákrok.

15

"ichtsteinerovi se nepovedl centr z pravého křídla, jeho pas obrana Augsburgu u pokutového území odhlavičkovala.

13

Nepovedená střela domácího Grueza, míč skončil na liduprázdné tribuně za Baumannovou brankou.

12

Vysoký centr se snesl do pokutového území Hoffenheimu, tam však nebyl nikdo z domácích. Baumann tak mohl míč hravě lapit a rozehrát.

10

Už jsme se ale dočkali první střely. Akce totiž ožila, po dvou přihrávkách se míč dostal k Dabburovi, ten ale z vápna zamířil nad branku.

9

Rudy potáhl akci pravou stranou, neměl ale komu přihrát a celá situace zamrzla u rohového praporku.

8

Hostující Grillitsch zasprintoval a povedlo se mu složitější situaci u vlastní šestnáctky vyřešit malou domů.

7

Na trávníku zůstal ležet hostující Baumgartner, který vsedě schytal nepříjemný úder kolenem do obličeje.

6

Skov sice pěkně zpracoval dlouhý pas na svá prsa, poté ale byla jeho cesta vpřed zablokována a hosté rozehráli do šířky.

5

Úvod se odehrává převážně ve středu hrací plochy, ani jeden z celků se zatím nikam nežene.

4

Ve vzdušném souboji zboural domácí Suchý Dabbura, zatím se to obešlo bez karty, nicméně písknutí sudího Aytekina bylo hodně důrazné...

3

Malá domů na gólmana Baumanna, hosté začínají svou akci v hodně pozvolném tempu.

2

Na pravé straně měl docela dost prostoru na akci domácí Finnbogason a snažil se najít centrem nabíhajícího Maxe. Ten však uklouzl a k míči se nedostal.

1

FC Augsburg: Luthe – Lichtsteiner, Gouweleeuw, Suchý, Jedvaj – Baier (C), Gruezo – Vargas, Löwen, Max – Finnbogason.
Náhradníci: Koubek – Uduokhai, Sarenren-Bazee, Niederlechner, Richter, Framberger, Oxford, R. Khedira, Hahn.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Grillitsch, Hübner (C), S. Posch – Samassékou – Kadeřábek, Rudy, Baumgartner, Skov – Dabbur, Bruun Larsen.
Náhradníci: Pentke – Bebou, Kramarić, Stafylidis, Beier, Ribeiro, Akpoguma, Zuber, Bičakčić.

Rozhodčí: Aytekin – Dietz, Beitinger.

Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.

Zápas v WWK Areně začne ve 20:30, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Rozhodčí

Hlavním sudím tohoto utkání bude Deniz Aytekin, kterému budou na pomezí asistovat Christian Dietz a Eduard Beitinger.

TSG 1899 Hoffenheim

Hostům patří sedmé místo s 43 body, což znamená, že na šestý Wolfsburg ztrácí tři body. Pátý Mönchengladbach je už ale daleko, na ten TSG ztrácí plných 13 bodů. Mužstvo již dva zápasy čeká na výhru, po remíze 2:2 v Düsseldorfu Hoffenheim doma padl 0:2 s Lipskem, když o tomto výsledku rozhodly dvě trefy Daniela Olma v úvodu prvního poločasu. Dnes se tým pokusí na tyto nezdary zapomenout a přivézt všechny body.

FC Augsburg

Domácí tým je v tuto chvíli na 13. místě se ziskem 35 bodů a na barážovou pozici má tak sedmibodový náskok. Do dnešního duelu půjde s výhrou v zádech, Augsburg totiž minulou neděli vyhrál v Mohuči těsně 1:0, když se hned v první minutě trefil Florian Niederlechner. Dnes je ale bude čekat o mnoho těžší úkol, Hoffenheim se totiž snaží si vybojovat pohárovou Evropu.

Schalke – Augsburg 0:3
Augsburg – Paderborn 0:0
Hertha BSC – Augsburg 2:0
Augsburg – Kolín 1:1
Mohuč – Augsburg 0:1

Dobrý večer u německé Bundesligy. Společně se podíváme na utkání 32. kola mezi týmy FC Augsburg a TSG 1899 Hoffenheim.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.