Čtvrtek 16. července 2020, svátek má Luboš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 16. července 2020 Luboš

Online reportáž

Pokud se podíváme na tabulku zjistíme, že se Everton nachází na jedenáctém místě, když získal pětačtyřicet bodů. V poslední době celek z Liverpoolu není v optimální formě, vždyť ve třech posledních soubojích nezvítězil. Pokud vše sečteme, domácímu mužstvu už o nic nejde. Naopak Aston Villa potřebuje nutně zvítězit, jelikož bojuje o záchranu. Hostující tým je na devatenáctém místě, když posbíral třicet bodů. Ven z těžké situace potřebuje Aston Villa smazat čtyřbodové manko na Watford a West Ham.

Pokud se podíváme na posledních pět vzájemných zápasů zjistíme, že hned ve čtyřech případech domácí zvítězili. Poslední souboj se odehrál v loňském roce na konci srpna, kdy Aston Villa přehrála Everton 2:0. Podaří se dnes hostujícímu týmu znovu vyhrát a přiblížit se možné záchraně.

Vítám všechny fanoušky anglického fotbalu u Premier League, která má na programu šestatřicáté kolo. V dnešním střetnutí budeme sledovat souboj z druhé poloviny tabulky, kdy Everton FC bude plnit roli favorita v souboji s trápící se Aston Villou FC.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.