90+3

Viděli jsme utkání bohaté na góly, Baník byl jednoznačně lepší a zaslouženě si připisuje další 3 body do tabulky.
To je ze Sokolova vše.

90+1

Tomáš Fryšták předvedl parádní zákrok po pěkném pokusu Vítkovic.

90

Ondřej Štursa nacentroval do vápna hostí, kde si míč srazil do vlastní branky DENIS DZIUBA.

FK Baník Sokolov(4-4-2)

Fryšták
Červenka
79. min Dvořák II.
19 Hasil
Hasil
Kovář
60. min Vávra
Krátký
79. min Štursa
Machuča
60. min Machek
23 Ruml
Ruml
21 Manzia
Manzia
43. min Ju

Bolf
70. min Macej
5 Cverna
Cverna
4 Dziuba
Dziuba
Helebrand
Martiník
46. min Kania
Martišiak
Ožvolda
46. min Chvěja
Plesník
73. min Holiš
31 Putyera
Putyera
31. min Matoušek

89

Vojtěch Machek jen těsně minul technickou střelou hostující branku.

88

Domácí kontrolují utkání.

86

Dnešní utkaní sleduje 320 diváků.

85

Martin Macej utekl domácím obráncům po pravé straně, nízkým stříleným centrem ale nikoho ze spoluhráčů nenašel, domácí odkopávají.

80

Kang-hjun Ju unikal sám na hostující branku, zakončuje téměř do prázdné branky, ale hosty zachraňuje na brankové čáře jeden z obránců.

79

Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Marek Krátký, přichází Ondřej Štursa.

79

Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Marek Červenka, přichází Jakub Dvořák II..

77

Kang-hjun Ju je při chuti, jen těsně míjí branku hostí.

76

Sokolov právě vstřelil branku!

Stanislav Vávra našel pouze hlavičku hostujícího obránce, který však odvrátil pouze k domácímu Kang-hjun Ju, jež střílel přesně k tyči vítkovické branky. Domácí zaslouženě vedou o tři branky.

75

Roh pro Sokolov.

73

Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Radim Plesník, přichází Roman Holiš.

70

Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Jakub Bolf, přichází Martin Macej.

69

Marek Červenka pouze prověřil pozornost Tomáše Netoličky ve vítkovické brance.

67

Jakub Bolf nebezpečně nacentroval do vápna domácích, nikdo však jeho pobídky nevyužil.

66

Kang-hjun Ju z poza vápna střílí pouze vysoko nad.

65

Obrana Vítkovic byla pozorná a nebezpečí zažehnala. U míče i nadále domácí.

64

Standardní situace z velmi slibné pozice po faulu na Marka Krátkého.

63

Hosté se ubránili bez větších problémů.

62

Rohový kop domácích.

60

Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Ondřej Machuča, přichází Vojtěch Machek.

60

Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Daniel Kovář, přichází Stanislav Vávra.

58

Rohový kop pro hosty.

56

Marek Červenka našel přesným centrem Kang-hjun Ju, jenž však vystřelil vysoko nad branku.

54

Žlutou kartu dostává David Skopec (FK Baník Sokolov).

52

První roh hosté ubránili za cenu dalšího rohu, který zahrával Marek Krátký, který našel hlavu Marka Červenky, který hlavičkoval těsně vedle vítkovické branky.

50

Ondřej Ruml našel ve vápně Kang-hjun Ju, který se snažil efektivně zakončit patičkou, ale trefil pouze obránce Vítkovic, Sokolov vybojoval roh.

48

Vítkovický Robert Russmann střílí vysoko nad domácí branku.

46

Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Jan Martiník, přichází Lukáš Kania.

46

Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Dan Ožvolda, přichází Ondřej Chvěja.

46

45

V prvním poločase byl Baník jasně lepší a zaslouženě vede o dvě branky. Po přestávce se zde sejdeme zhruba v 18:04 hod..

Daniel Kovář na závěr poločasu ještě jedna nebezpečná střela domácích, které hezky zaplachtila, ale pouze vedle hostující branky.

45

Ke konci poločasu ještě závar před domáci brankou. Fryšták si však s menšími problémy poradil.

43

Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Bidje Manzia, přichází Kang-hjun Ju.

42

Se sokolovským útočníkem to nevypadá vůbec dobře, za postranní čarou se připravuje Kang-hjun Ju .

40

Bidje Manzia po faulu hostí, který byl ohodnocen žlutou kartou, je ošetřován na hřišti.

40

Žlutou kartu dostává Robert Russmann (MFK Vítkovice).

37

Ošetřován hráč hostí Jan Martiník .

36

Žlutou kartu dostává Adam Tkadlec (FK Baník Sokolov).

34

Jakub Bolf vyzkoušel pozornost sokolovského gólmana, ale trefuje pouze střed branky.

31

Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Oliver Putyera, přichází Jakub Matoušek.

31

Marek Krátký našel ve vápně MARKA ČERVENKU, který křížnou střelou trefuje přesně k tyči.

29

Sokolovský Bidje Manzia pristižen v ofsajdu.

27

Marek Krátký střílel z vápna, ale branku neohrozil.

25

Přetažený centr Vítkovic skončil až v autu.

21

S tím si sokolovská obrana poradila, pokus o rychlý brejk skončil ale za půlící čárou odevzdaným míčem.

20

První rohový kop pro hosty.

18

Marek Červenka si obhodil bránícího hráče Víktovic, po zemi mířil pouze těsně vedle.

17

Rohový kop pro Sokolov.

16

Hosté se pouze brání pomocí odkopu od vlastního vápna.

14

Po rychlé akci po pravé straně hřiště se k centru dostal Marek Červenka, který našel hlavu Bidje Manzia, jež jen těsně minul levou tyč hostujících.

11

Vítkovice si ještě prakticky nesáhli na míč.

7

Po několika odražených pokusech prvně málem Ondřej Ruml přerazil břevno, míč se však dostal k MARKOVI KRÁTKÉMU, který přesnou střelou k tyči nedal šanci brankáři Vítkovic.

6

Ofsajd, ve kterém byl nachytán Marek Červenka .

5

Baník zatím více na míči. Vítkovice je ale k nějaké šanci zatím nepustili.

3

Denis Dziuba ostře zajel do Bidje Manzia . Rozhodčí Královec to zatím řešil domluvou.

1

Zdravím vás u dalšího online přenosu,

Dnes proti sobě nastoupí dva poslední týmy.

Vítkovicím se po nucené pauze zatím vůbec nedaří a z 5 zápasů, nezískali ani bod. Naposledy padli doma s Vlašimí 0:2.

To Sokolov získal v pěti zápasech stejný počet bodů, tedy sedm, jako za celý podzim. V posledním úterním zápase si poradili s Ústím nad Labem 3:1.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.