Rohy: 12:3.
Fauly: 11:31.
Žluté karty: 0:4.

S tímto tvrzením se s Vámi loučím, ale srdečně Vás zvu ke sledování nějakého z našich dalších přenosů z FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY.

Je konec! Výsledek po prvním poločase se nezměnil a Prostějov tak vítězí na svém hřišti nejtradičnějším fotbalovým výsledkem 1:0. Nutno ale podotknout, že ve druhé půli začal tradičně pasivně a koledoval si o vyrovnání. Nejméně produktivní útok soutěže ale znovu nerozvlnil síť soupeře ani jednou a tak Sokolov odjíždí po sympatickém výkonu ve druhém poločasu bez bodů.

1. SK Prostějov(4-4-1-1)

27 Bréda
Bréda
9 Pašek
Pašek
77. min Biolek
15 Bialek
Bialek
Schuster
Stříž
25 Stáňa
Stáňa
33. min Šteigl
Slaměna
62. min Sus
8 Polák
Polák
Lutonský
77. min Zapletal
Koudelka
3 Kroupa
Kroupa
62. min Rolinc

Vávra
62. min Kovář
4 Skopec
Skopec
23 Ruml
Ruml
62. min Červenka
Kopřiva
46. min Machuča
21 Manzia
Manzia
62. min Dvořák II.
14 Ju
Ju
76. min Čihák

90+3

Schuster bezpečně v souboji ve vzduchu předčil Kováře a nepouští Baník do útoku.

90+2

Nakonec se rozhodli pro zdržování u postranní čáry, které ukrojilo z časomíry další vteřinky.

90+2

Koudelka se Šteiglem se domlouvají, jak následnou standardku sehrají.

90+1

Rolinc chytře podržel balón ve vápně a zbytečně se neukvapil. Vše vyústilo ve střelu Suse a v následný faul Sokolova, po kterém zůstal na zemi Šteigl.

90+1

Tentokrát se k zemi skácel Hasil, ten ale v dané situaci zdržovat nebude, okamžitě se zvedl a upaloval na útočnou polovinu.

90

Nastavovat se budou tři minuty.

90

Sus inkasoval další tvrdý zásah, tentokrát od Kováře.

90

Probíhá poslední minuta základní hrací doby, v držení míče jsou stále Hanáci.

89

Šteigla trefil ve vzduchu Skopec a rozehrávat budou domácí. Výhoda by ale byla v dané situaci plynulejším a rozumnějším řešením, což okamžitě podotkl hostující trenér Pilný.

88

Domácí trenéři už počítají s tím, že Matěj Biolek, který odkulhal za postranní čáru, jim bude chvíli chybět, a organizují své zbývající hráče.

88

Stále se nehraje, rozhodčí to budou muset zohlednit při nastavení.

87

Jakub Dvořák ukazuje, že tvrdých soubojů se rozhodně nebojí. Tentokrát sundal Matěje Biolka, který zůstává ležet na trávníku a je ošetřován lékařem.

86

Rolinc se neukvapil, zastavil si míč na noze a nabídl ho do lepší pozice Zapletalovi. Ten se rychle otočil a mířil na zadní tyč, Fryšták byl ale znovu připraven.

85

Sus rýsoval pas uličkou, kterou mu umožnila sokolovská defenzíva, jeho záměr ale Šteigl nepochopil a možnost zůstala nevyužita.

84

Zapletal doběhl s míčem až k rohovému praporku, pak ho ale ztratil a Tkadlec ho chytře právě o Zapletala odrazil do autu.

83

Západočeši rychle přešli do útoku a kousku prostoru využil ke střele Ondřej Machuča. Svůj pokus ale namířil několik metrů nad Brédovu bránu.

82

Prostějov chtěl rozehrát rychlou protiakci, do pasu Šteigla se ale vložil Skopec a akci domácích zastavil.

81

Další zářné momenty Jana Koudelky a Tomáše Fryštáka! Hostující gólman nejprve parádně vystihl Koudelkův tvrdý kroucený pokus, poté musel zasáhnout i proti rohovému kopu stejného hráče, který mířil přímo na jeho branku.

80

Susův přízemní centr znovu prolétl vápnem nezasažený.

79

Po několika ztrátách na obou stranách hrají znovu domácí, míč tahá po levém křídle Zapletal.

78

Po trojitém střídání se hra přesunula před branku Fryštáka. Hostující defenzíva ale akci Prostějova dokázala ubránit a i Baník si zaútočí.

77

Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází David Pašek, přichází Matěj Biolek.

77

Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Milan Lutonský, přichází Michal Zapletal.

76

Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Kang-hjun Ju, přichází Adam Čihák.

75

Domácí přeci jen vystoupili ze svého stínu a začali útočit, dobrý Koudelkův centr ve vápně ale nikdo nezasáhl.

74

David Pašek si musí dne připadat jako otloukánek, znovu se musel skácet k zemi po souboji s Červenkou.

73

Zisk míče ale dokázal přetavit v bleskurychlý kontr. Rychlý Rolinc zavezl míč až za obranu, Hasil se s ním ale přeci jen vrátil. Rolinc našel Koudelku, který zpětným centrem odrazil míč o Suse a balón pak jen těsně minul již překonaného Fryštáka.

72

Bialek znovu musel odvracet další centr Vondry Prostějov je hodně pasivní.

71

Největší gólovka Baníku! Nízký centr Vondry z levé strany prolétl vápnem nikým nezasažený, až se k němu na protější straně dostal nechráněný Kang-hjun Ju. Okamžitě ho napálil do odkryté sítě, Brédu ale zastoupil pozorný Bialek, který se už stihl vrátit na hřiště.

70

Při snaze rychle rozehrát šlápl Hasil na špičku procházejícímu Rolincovi, který to hlasitým křikem nezapomněl sdělit rozhodčímu.

69

Technický pokus Machuči z přímého kopu Bréda vyboxoval daleko od vlastní branky.

68

Bialek za potlesku 152 přítomných diváků odkulhal za postranní čáru, vypadá to, že zanedlouho bude připraven pokračovat.

67

Vypadá to na problém s kotníkem, domácí lékař musí nohu prostějovského obránce obstříkat.

66

Jakub Dvořák znovu v akci, tentokrát si ve střetu s Danielem Bialkem sám přivodil lehké zranění. Bialek musí být dokonce ošetřován na hřišti.

65

Hra se hodně vyostřuje a navíc mnoha nepřesnostmi velmi kouskuje.

64

Velmi tvrdý střet Paška s Jakubem Dvořákem skončil další žlutou kartou, pro Dvořáka po pouhé minutě na hřišti. Za tento atak, který Pašek dlouho rozdýchával, klidně mohl vyfasovat i červenou.

62

Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Ondřej Ruml, přichází Marek Červenka.

62

Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Stanislav Vávra, přichází Daniel Kovář.

62

Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Bidje Manzia, přichází Jakub Dvořák II..

62

Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Patrik Slaměna, přichází Jakub Rolinc.

62

Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Karel Kroupa, přichází Martin Sus.

61

Ostrý šlapák na achilovku schytal Pašek od Manzia, který si za tento atak vysloužil žlutou kartu.

60

Po rohu Prostejova a hlavičce Kroupy se odrazil míč před prázdnou branku, ještě předtím si ale někdo z Hanáků pomohl faulem a hrají hosté.

59

Krásná individuální akce Milana Lutonského! Nejprve se podsaditý záložník zbavil bránícího Krátkého, pak se technickým pokusem snažil oklamat Fryštáka v brance Baníku. Ten jeho pokus jen s obtížemi vyškrábl mimo tři tyče.

58

Dobrou příležitost zbytečně zmařil Vávra a nabídl šanci na protiútok Koudelkovi. Ani jeho rychlé nohy ale na ohrožení sokolovské branky tentokrát nestačily.

57

Pašek zezadu odstavil nabíhajícího Ju od míče a pak ho tvrdým bodyčekem poslal k zemi. Zákrok na hranici faulu potrestán nebyl, což se samozřejmě sokolovské lavičce vůbec nelíbilo.

56

Ten bleskově rozehrál Stříž a poslal míč na Patrika Slaměnu, který dalekonosným přízemním pokusem pořádně provětral Fryštáka v sokolovské brance. Na střelu mířenou k tyči ale dalším kvalitním zákrokem znovu vyzrál.

56

Na Ju si vyšlápli Pašek se Slaměnou a zahnali ho do autu.

55

Koudelka jako by má slova slyšel a rozehrál rychlou protiakci, která končila až u brankáře Fryštáka a vyústila ve vybojovaný rohový kop.

54

Hanáci jsou po přestávce opravdu laxní a po zisku míče o něj naprosto zbytečně znovu přišli a nabídli tak šanci pro Krátkého, který svou střelou k tyči otestoval Brédovu pozornost.

53

Ruml zbytečně zazdil dobrou příležitost a akci, kterou vedl společně s Krátkým, zbrzdil. Po Rumlově centru ale bude Sokolov zahrávat alespoň roh, protože míč se odrazil od prostějovských hráčů za brankovou čáru.

52

Západočeši výrazně zvýšili svou aktivitu při napadání a nese to své ovoce, Prostějov má najednou při rozehrávce obrovské problémy.

51

Další žlutou kartu za nemístné poznámky, které jsou na téměř prázdném stadionu dobře slyšet, si vysloužil Marek Krátký.

50

Paška při pokusu o odkop zasáhl svou kopačkou Manzia, hrát budou domácí.

49

Parádně si při napadání vedl Skopec, který nejprve vystihl rozehrávku Bialka a stejným způsobem zblokoval následný pokus Paška.

48

Šteigl obtěžoval Machuču natolik, že čerstvý hostující hráč musel přihrát až na svého vlastního gólmana.

48

Prostějov nakonec vybojoval míč až po dalším faulu Baníku, okamžitě o něj ale přišel.

47

Prostějov je od začátku druhé půle hodně zatažený a v podstatě jen pozičně čeká na to, co vymyslí soupeř.

46

Oba hroty Sokolova teď notně znepříjemňují rozehrávku Slaměny a Bialka, domácí to ale nakonec s obtížemi zvládli a dostali míč alespoň ke středovému kruhu.

46

Trenér Pilný dostál svým slovům a vyndal Kopřivu ze sestavy, do druhé půle místo něj poslal Ondřeje Machuču.

46

První půle dnešního duelu je za námi a přinesla především velkou ofenzivní převahu domácích hráčů. Ti se po několika neproměněných možnostech přeci jen dvě minuty před hvizdem ujali vedení, když nádhernou ranou pod břevno otevřel skóre Jan Koudelka. Sokolov se v ofenzívě příliš neosmělil a Miloslav Bréda zatím příliš práce neměl. Zato Tomáš Fryšták na druhé straně zazářil několika famózními sejvy, krásnému gólu Koudelky však zabránit nemohl.

45+1

45+1

Koudelka přikázal Schusterovi, ať uklidní hru a drží balón. Ten se tohoto úkolu držel a poločas skončí s míčem na prostějovských kopačkách.

45

Rozhodčí budou nastavovat jednu minutu.

44

Gól do šatny se Hanákům náramně hodí, jejich produktivita totiž v celém průběhu soutěže není ideální a množství zmařených šancí by nemuselo působit dobře na jejich psychiku.

43

Prostějov právě vstřelil branku!
JAN KOUDELKA se nakonec dostal k míči znovu a tentokrát už se nerozpakoval a svou obávanou levačkou ho poslal na branku. Jeho nechytatelná rána se odrazila od horní tyče do branky a po neskutečném gólu Prostějov vede 1:0 a Koudelka se osamostatnil na prvním místě mezi prostějovskými střelci.

42

Míč tentokrát uvedl do hry Slaměna, ale jen ho posunul na krátko do lepší pozice Koudelkovi. Ten tentokrát ještě hledal parťáky před sebou, přes Tkadlece ho ale znovu nedostal.

42

Po dalším faulu Prostějov rozehraje další přímý k z podobné pozice jako před malou chvílí.

41

Šteigl se na levém křídle krásně zbavil Rumla, zatáhl míč do vápna a hledal Kroupu, toho ale znovu zneutralizoval Tkadlec. Dobrá obranná činnost sokolovského stopera.

40

Marek Krátký nádherným centrem našel hlavu Skopce, ten ale míč nenasměroval ideálně a Brédu neohrozil.

40

Rychlonohý Manzia přesprintoval domácí obranu, s míčem se však zastavil a než stihl vymyslet přihrávku, prostějovská defenzíva se stihla zformovat.

39

Na balón se rozběhli Lutonský i Slaměna, zahrál ho ale přeci jen až třetí vzadu Koudelka, který ho kroutil krásně do bližší šibenice. K brance mu chybělo pár centimetrů!

38

Přímý kop z hodně nadějné pozice bude zahrávat Jan Koudelka.

37

Stříž hledal svým pasem Lutonského, ten se ale zastavil a míč ho o hodně přeletěl. To se nelíbilo domácím trenérům, kteří Stříže okamžitě pokárali.

37

Koudelka hledal svým centrem zleva nabíhajícího Kroupu, před ním ale znovu už poněkolikáté v obraně zasáhl spolehlivě Tkadlec.

36

Když už Baník konečně dostal míč do vápna, Vávra si pomohl faulem a útočné snahy Sokolova končí.

35

Manzia zahnal svého brankáře svou malou domů do úzkých, Fryšták ale přeci jen zareagoval dříve než Koudelka a míč před ním stihl odkopnout.

34

Sokolov se nemůže dostat do tempa a většina jeho útočných akcí končí ve středu hřiště.

33

Oživení v útoku by měl přinést Jan Šteigl, který vystřídal nevýrazného Bronislava Stáňu.

33

Milan Lutonský si naběhl do vápna z levé strany, střelu mířil na bližší tyč a bránící Tkadlec si málem srazil míč do vlastní branky!

33

Agilní Michal Stříž krásně uvolnil Slaměnu, ale ten se se střelou ukvapil a trefil jen bránícího Vondru.

32

Vávra se snažil vymodlit si hlasitým výkřikem a pádem k zemi penaltu, na jeho snahy ale rozhodčí nereagoval.

29

Kopřiva neuposlechl svého kouče a poté, co skolil Kroupu, si neodpustil poznámky k sudímu, který ho nekompromisně potrestal žlutou kartou.

29

Krásný krátkého centr mířil do ohně, Bréda si nekřikl a nebezpečí musel hasit až na zadní tyči Pašek.

28

Hostující trenér znovu umravňuje své hráče, konkrétně Kopřivu, kterému pohrozil, že jestli bude ve svých protestech pokračovat, "bude ho muset vyndat".

28

Kroupa sklepl Polákův centr hrudí na nabíhajícího Koudelku, který si ho přehodil na pravačku a donutil Fryštáka k dalšímu zákroku. Míč ale mířil přímo do středu branky, kde byl hostující brankář připraven.

27

Další horké chvilky pro obranu Sokolova, kdy několikrát odražený míč hlavou musel odvracet téměř na brankové čáře taktéž svou hlavou Tkadlec.

26

A další obrovská tutovka Prostějova! Stáňa svou dobře mířenou ranou po zemi Fryštáka notně protáhl a ten míč vyrazil jen směrem k naprosto volnému Kroupovi, který mohl zakončovat do prázdné branky. Byl ale při náběhu moc rychlý a míč přeběhl.

26

Proti Lutonského bombě už ale musel brankář Baníku vytáhnout parádní zákrok!

25

Míč se odrazil k Paškovi, který ho nekompromisně napálil směrem na branku. Hrací předmět se ale ještě otřel o Kroupu a Fryšták nemusel zasahovat.

24

Koudelkovi dopřála hostující obrana až příliš prostoru, s nastalou situací ale nenaložil příliš dobře a ztroskotal na bránícím Tkadlecovi.

24

Chytrý dloubák vymyslel Jan Vondra, jeho spoluhráči ale skončili v ofsajdové pasti.

23

Toho se zhostil znovu Stanislav Vávra, napálil ho ale jen do opodál stojícího Stáni a svůj pokus si zopakuje.

22

Dlouhý a vysoký centr od Vávry hledal Krátkého, na míč si ale dříve vyskočil Stříž a poslal ho na roh, první pro Sokolov.

21

Po několikerých protestech hostujících hráčů je jejich trenér Bohuslav Pilný rázným "Nebrečte a hrajte" poměrně drsně usměrnil.

20

Slušná kombinace a dvojitá narážečka Rumla s Ju dopadla centrem prvního jmenovaného, který mířil na Manziu. Bréda ale včas vyběhl, zakřičel si a míč bez problémů lapil.

19

Fyzicky velmi dobře vybavený Pašek zatáhl balón do středu hřiště a nabídl ho Koudelkovi, který míč bez rozmyslu zamířil po zemi na zadní tyč. Fryšták by ho marně stíhal, nakonec ale prolétl metr kolem brankové konstrukce.

18

Přetažený centr Koudelky sice našel Stáňu, ale ten už nebyl v ideální pozici, aby mohl ohrozit sokolovskou branku.

17

A další faul Sokolova, tentokrát v podání Krátkého. To by se Baníku do dalšího průběhu zápasu mohlo vymstít.

17

Skopec zůstal věrný svému příjmení a hlavou skolil v souboji Paška. Rozehrávají znovu domácí.

16

Marek Krátký zprava balónem za obranu hledal znovu Korejce Ju, včas ale zareagoval Bialek a hlavou míč odvrátil do autu.

15

Roh domácích skončil několikerými návaznými hlavičkovými souboji, které nakonec odkopem rozsekl Tkadlec.

14

Slaměna tak dlouho kouzlil s míčem na hranici pokutového území, až o něj přišel.

13

Koudelka si dobrým pohybem vybojoval další faul na svou osobu, tentokrát souboj s Krátkým zdaleka tak drsný nebyl a domácí sedmička se rozhodně kácet k zemi nemusela.

13

Korejec Kang-hjun Ju tentokrát hlasitý pokyn "shoot" vyslyšel a z otočky napálil balón obrovskou rychlostí jen pár desítek centimetrů nad horní tyč!

12

Na Koudelkův přímák si nejvýše a hlavně nejrychleji naskočil Jan Vondra a odklidil míč zdánlivě do bezpečí. Ve vápně se o něj na chvíli strhla mela, gólman Fryšták ho ale rychle zakopl co nejdále od brankové čáry.

11

Manzia tvrdě kolenem sundal domácího oblíbence Koudelku, žlutit se ale zatím nebude.

10

Marek Krátký neviděl volného spoluhráče a tak míč z otočky po zemi z třiceti metrů nasměroval na branku. Míč ještě lehce tečoval Manzia, Bréda s ním ale větší problémy neměl.

9

Kroupa dostal Tkadlece pod tlak a ten tak musel znovu najít až kopačky svého brankáře.

8

Kapitán a harcovník Jan Polák ze středu hřiště hlasitými pokyny diriguje spoluhráče před sebou, k ohrožení branky Sokolova to zatím nevede.

7

Ruml zdálky zařval na Korejce Ju "Shoot", ten ho však zřejmě neslyšel a ještě hledal ve vápně Krátkého. Ten v souboji fauloval brankáře Brédu a hrají domácí.

6

Koudelka krásně zakroutil míč na Paškovu hlavu, který ho slušně usměrnil do volného prostoru branky. Fryšták ale zareagoval včas a zaskvěl se.

6

Stáňa se po pravém křídle dral k centru a i když se k němu nakonec nedostal, alespoň pro SK vybojoval roh.

5

Lehké zaváhání při rozeběhu na volný míč stálo Koudelku příležitost. Fryšták byl však rychlejší a i když míč nezastavil, kontroloval jeho dráhu mimo hřiště.

4

Malá domů od Tkadlece skončila u Fryštáka, který se znovu zhostí rozehrávky.

3

Stříž dlouhým autem hledal Kroupu, ten byl ale znovu obsazen, tentokrát Tkadlecem.

2

Brankář a kapitán Sokolova Fryšták trochu otálel s rozehrávkou, míč se ale přeci jen dostal až do protějšího pokutového území. Bialek ale nepřipustil komplikace a nabíhajícího Vávru ubránil.

2

Ani Západočeši se ale z protiútoku nedostali daleko, reprezentant Konga Manzia stíhal dlouhý pas marně.

1

Po faulu Sokolova rozehrávali Prostějovští přímý kop, rychle po jeho odehrání ale o míč přišli.

1

Bialek se snažil dlouhým nákopem najít Kroupu, ale toho ve vzdušném souboji předčil Hasil.

1

Úvodního výkopu se ujme domácí podhrot Jan Koudelka.

Hosté ve žlutých trikotech už vyběhli na hřiště, v dostatečném rozestupu za nimi nastupující domácí fotbalisté v tradiční modrobílé variantě dresů.

Na sportovní akce má nadále přístup jen 300 osob, včetně samotných aktérů, pořadatelů, záchranářů či zástupců médií. I proto jsou tribuny stadionu Za Místním nádražím znovu velmi prořídlé, i proto vás ale co nejsrdečněji zvu ke sledování našeho textového přenosu.

1. SK Prostějov: Bréda – Pašek, Bialek, Schuster, Stříž – Stáňa, Slaměna, Polák (C), Lutonský – Koudelka – Kroupa.
Náhradníci: Mucha – Biolek, Šteigl, Rolinc, Zapletal, Sus, Machynek.

FK Baník Sokolov: Fryšták (C) – Krátký, Tkadlec, Hasil, Vondra – Vávra, Skopec, Ruml, Kopřiva – Manzia, Ju.
Náhradníci: Jakub Dvořák I. – Kovář, Červenka, Štursa, Jakub Dvořák II., Machuča, A. Čihák.

Rozhodčí: Denev – Kubr, Vaňkát.

Znovu Vás vítám v Prostějově, rodišti Jiřího Wolkera, Edmunda Husserla nebo Otto Wichterleho, kde bude za nějakých dvacet minut zahájeno utkání 21. kola FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY mezi domácím 1. SK Prostějov a hostujícím FK Baníkem Sokolov. Počasí je lehce větrné a ačkoliv je zataženo, déšť by zápas narušit neměl.

Historie vzájemných utkání pamatuje celkem na pět střetnutí Prostějova a Sokolova v rámci F:NL. V prvních čtyřech vždy slavil domácí tým, poslední vzájemné měření sil loni v srpnu skončilo smírně 1:1. Celková bilance je tedy naprosto vyrovnaná. Strhne jeden z týmu vedení na svou stranu nebo se budou body podruhé v řadě dělit?

Hanáci se po posledních dvou výsledkově podařených utkáních tabulkou sice neposunuli, náskok na sestupové příčky se ale zvýšil na 12 bodů a pokud právě svého dnešního soka porazí, měli by mít záchranu v soutěži v kapse. Na sedmé Ústí nad Labem ale Moravané ztrácí pouze 6 bodů a dá se čekat, že poměrně nepovedenou první půlku soutěže budou chtít vylepšit v posledních deseti kolech.

Po restartu soutěže Prostějov sehrál tři utkání se třemi různými výsledky. Nejprve nejtěsnějším rozdílem podlehl na horké půdě Pardubic, poté doma porazil Vítkovice 4:1, vysokou výhru si ale zajistil až v posledních minutách. Naposledy SK cestoval do Slezska, kde uhrál s Třincem remízu 0:0. Aktuálně tak Prostějov okupuje dvanáctou příčku s 23 body.

Ani produktivita modro-bílých není oslnivá, ba naopak. Méně branek totiž dosáhl pouze Sokolov a Vlašim. Skórovat dokázalo celkem 11 různých prostějovských hráčů, na čele klubové tabulky střelců se drží trio Jan Koudelka, Milan Lutonský a Jakub Rolinc. S možným postupem tabulkou vzhůru se tak přímo pojí i vyšší gólová produkce Prostějovských. Naváží Moravané na čtyřgólovou kanonádu z minulého domácího kola?

Západočeši se stejně jako jejich hokejoví kolegové od samého počátku 2. ligy potácí na samém dně tabulky a konec sezóny se pro Sokolov ponese v duchu záchranářských bojů. Před posledními deseti koly F:NL bude muset stáhnout manko sedmi bodů, které aktuálně ztrácí na čtrnáctý Varnsdorf.

Baník si na květen domluvil jediné přátelské utkání, ve kterém doma podlehl Viktorii Žižkov 0:3. Vstup do obnovené soutěže ale zvládl na jedničku, když si poradil s Vyšehradem 1:0. Poté Sokolov uhrál cennou remízu na hřišti Vlašimi a je vidět, že se záchranou to myslí vážně. Lídr soutěže byl ale nakonec ve středu přeci jen nad síly Západočechů a proti Pardubicím prohráli 1:2.

Sokolov je nejhůře skórujícím celkem soutěže a není se co divit, že více než jednou se do sítě soupeře trefili jen tři jeho hráči. Nejlépe si z nich vede Adam Čihák se třemi zásahy, dva góly mají na kontě Stanislav Vávra a Jakub Selnar. Zajímavostí také je, že v brance Baníku se vystřídali už tři různí brankáři. Ani to Baníku ale nepomohlo od aktuální 15. pozice a pouhých dvou vybojovaných vítězství.

FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA pokračuje po vynucené pauze v obrovském tempu a po 21. kole, které se natáhlo na tři hrací dny, se druhá nejvyšší soutěž vrací zpět na Hanou. Domácí SK Prostějov naposledy vyhrál na svém hřišti 4:1 a na tento počin se bude snažit navázat proti předposlednímu Baníku Sokolov.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.