Neděle 8. prosince 2019, svátek má Květoslava
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

Online reportáž

Leicester City

Na opačné straně stojí velmi dobře hrající Leicester, který dokonce okupuje druhou pozici tabulky. Lišky tak trochu napodobují mistrovskou sezonu, nicméně k ní mají ještě hodně daleko. Hostující tým tohoto zápasu totiž nasbíral pětatřicet bodů, avšak na vedoucí Liverpool ztrácí už jedenáct bodů, avšak Leicester má svůj zápas šestnáctého kola ještě k dobru. Lišky v letošním ročníku Premier League prohrály pouze ve dvou případech, nicméně jedenáct dalších duelů přineslo výhru. Leicester se navíc pyšní velice dobrou formou, z posledních sedmi ligových duelů neztratil ani bod, naposledy tomu bylo před více než dvěma měsíci, tehdy Leicester nestačil právě na Liverpool.

Aston Villa FC

Fotbalisté Aston Villy sice neprožili zrovna povedený vstup do letošního vydání Premier League, avšak v posledních zápasech alespoň trochu poskočili tabulkou. Tento nováček sezony se v současné době nachází na sedmnácté pozici, tedy na poslední nesestupové. Aston Villa má na svém kontě patnáct bodů, avšak naprosto totožný počet bodů má také osmnáctý Southampton, který ale má horní vzájemnou bilanci. Fotbalisté Aston Villy v minulém kole po dvou zápasech prohráli, dle očekávání nestačili na londýnskou Chelsea, která na svém stadionu přeci jenom vyhrál, a sice hubeným výsledkem 2:1.

Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Anglická Premier League má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Aston Villa FC a Leicester City.

Sestavy a rozestavení

Aston Villa FC()

Leicester City()

Náhradníci
Aston Villa FC
  Náhradníci
  Leicester City

   Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

   Najdete na iDNES.cz