Manchester United ve druhém poločase předvedl senzační obrat, když během sedmi minut vstřelit tři góly a po dvoubrankové ztrátě se ujal rychle vedení, jenže v poslední minutě utkání domácí tým zachránil střídající Oliver McBurnie. Konečný výsledek tohoto dramatu. Sheffield United 3 Manchester United 3.

90+6

90+5

Fotbalisté obou týmů chtějí vyhrát a Manchester United může na pravé straně vhazovat. Poslední akce.

Sheffield United FC(3-5-2)

25 Moore
Moore
6 Basham
Basham
83. min Robinson
McGoldrick
78. min Sharp
22 Mousset
Mousset
68. min McBurnie

Manchester UnitedManchester United(3-4-3 )

1 de Gea
de Gea
Lindelöf
Maguire
4 Jones
Jones
46. min Lingard
Wan-Bissaka
15 Pereira
Pereira
73. min Greenwood
17 Fred
Fred
Williams
21 James
James
Martial
85. min Tuanzebe

90+4

Nastavení už je sice téměř minulostí, jenže kvůli zkoumání videa se určitě ještě bude chvíli hrát.

90+3

Sheffield United je namlsaný a chce to United vrátit, jenže centr z pravého křídla byl hosty odvrácen.

90+2

Rozhodčí ještě zkoumali VAR kvůli možné ruce, o tu se ovšem nejednalo, a tak je to nyní 3:3!

90+1

Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 4 minuty.

90

Sheffield United právě vstřelil branku!
Callum Robinson dokázal v šestnáctce udržet míč proti třem protihráčům a poté našel skvělým centrem OLIVERA MCBURNIEHO, který si ho ve vzduchu zpracoval stehnem, a pohotovým volejem poté s přispěním brankáře vymetl pravý horní roh brány! Asistence: Callum Robinson.

89

Jack O'Connell se dostal po centru z rohového kopu do zakončení, jenže na vzdálenější pravé tyči minul bližší tyč. Brandon Williams poté zůstal sedět na hrací ploše.

88

Victor Lindelöf skvěle zakročil v obraně, když odvrátil střílený centr Sheffieldu United z levé strany hřiště.

87

Sheffield United utrpěl obrovský šok a nyní jsou to fanoušci Manchesteru United, kteří zpívají hlasitě chorály.

86

Fred poslal do šestnáctky velmi dobrý centr a hosté se snažili dostat do zakončení, míč ale na bránu neprošel.

85

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Anthony Martial, přichází Axel Tuanzebe.

84

Mason Greenwood operoval s míčem na pravé straně šestnáctky a jeho střílený centr byl sražen na rohový kop.

83

Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Chris Basham, přichází Callum Robinson.

82

Jesse Lingard vystřelil na hranici šestnáctky, jeho pohotový volej ale zamířil vysoko nad domácí bránu.

81

Fotbalisté Sheffieldu United jsou pod obrovským tlakem a Manchester United je hladový po dalším gólu.

80

Manchester United předvedl senzační obrat, když během šesti minut otočil vývoj utkání na svou stranu.

79

Manchester United právě vstřelil branku!
MARCUS RASHFORD si nyní naběhl na zpětnou přihrávku od Daniela Jamese z levé strany šestnáctky a nádhernou kombinační akci United zakončil střelou do prázdné brány! Úchvatný obrat tak byl dokonán! Asistence: Daniel James.

79

Sheffield United přestal po kontaktním gólu úplně hrát a Manchester United ho za to potrestal.

78

Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází David McGoldrick, přichází Billy Sharp.

77

MASON GREENWOOD si parádně naběhl za dvojici obránců a po centru Marcuse Rashforda z pravého křídla ve skluzu z blízkosti vyrovnal na 2:2! To je zvrat! Asistence: Marcus Rashford.

76

Manchester United má patnáct minut na to, aby dokázal dovršit comeback na horké půdě v Sheffieldu.

75

Jesse Lingard napřáhl na ose hřiště k prudké táhlé střele, kterou na domácí straně zablokoval Phil Jagielka.

74

Manchester United dokázal vstřelit kontaktní gól z prakticky ničeho a Sheffield United je nyní pod tlakem.

73

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Andreas Pereira, přichází Mason Greenwood.

72

BRANDON WILLIAMS se dostal na levé straně šestnáctky k míči po centru z pravého křídla a nádhernou pohotovou přízemní střelou zamířil ke vzdálenější pravé tyči! United jsou zpátky.

71

David McGoldrick vystřelil zpoza šestnáctky a David de Gea jeho přízemní střelu bez problému zastavil.

70

Sheffield United na domácí půdě v říjnu porazil nejtěsnějším rozdílem 1:0 Arsenal a nyní to vypadá, že získá tři body i proti Manchesteru United.

69

Lys Mousset se dočkal obrovského potlesku na otevřené scéně a je škoda, že musí střídat kvůli zranění.

68

Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Lys Mousset, přichází Oliver McBurnie.

67

Lys Mousset zůstal ležet na hrací ploše a Manchester United nakonec zakopl míč, aby mohl být ošetřen.

66

Anthony Martial se snažil prosadit na levé straně šestnáctky, jenže do cesty se mu postavil jeden z protihráčů.

65

Jesse Lingard se chtěl prodrat do pokutového území mezi dvěmi věžemi a ve svém snažení nebyl úspěšný.

64

Je třeba střílet a Anthony Martial to dobře ví! Jeho pokus zpoza šestnáctky těsně minul přední levou tyč. Simon Moore ji však kontroloval.

63

Sheffield United zvolil dlouhý nákop do šestnáctky, který David de Gea pohlídal, a kopalo se od brány.

62

Fotbalisté Manchesteru United se po přestávce trápí a zatím marně čekají na střelu, která by mířila na bránu. Jedna sice přišla, pokus zpoza vápna ale zamířil nad.

61

Daniel James se dostal na pravém křídle k přízemnímu centru, po kterém rychle skočil Simon Moore.

60

Aaron Wan-Bissaka chtěl v blízkosti středového kruhu trefit míč, místo něj ale zasáhl nohu Davida McGoldricka a od hlavního rozhodčího ihned viděl žlutou kartu.

60

Manchester United nedokázal udržet čisté konto ve dvanácti venkovních zápasech v řadě, což je jeho nejhorší série od sezóny 1985/86, ve které se jeho špatná bilance zastavila až na čísle 15.

59

United předvedli v rychlém sledu dvě kolmé přihrávky, obě dvě ale byly nepřesné. Odkop od brány.

58

Fotbalisté Manchesteru United dlouho obléhali pokutové území soupeře, do zakončení se ovšem nedostali.

57

Sheffield United po vstřelení druhého gólu především brání a čeká na vhodný okamžik, aby vyrazil do protiútoku, který je z domácí strany vždy velmi nebezpečný.

56

Brandon Williams na levé straně hřiště rozehrál rohový kop a jeho centr byl uprostřed domácí šestnáctky odvrácen.

55

Marcus Rashford prokázal na levé straně šestnáctky velkou dravost a vybojoval pro hostující tým rohový kop.

54

Ole Gunnar Solskjaer sedí na lavičce Manchesteru United jako by ani nevěřil, co se právě děje.

53

Manchester United chtěl vstoupit do druhého poločasu mnohem aktivněji, jenže předvedl velkou chybu ve středu hřiště a na ztrátu míče poté doplatil.

52

LYS MOUSSET využil fantastické kolmé přihrávky, když zpoza šestnáctky zamířil krásnou přízemní technickou střelou k pravé tyči! Sheffield United vede nad Red Devils 2:0! Asistence: John Fleck.

51

Karta. John Fleck rozehrál standardní situaci nakrátko a protiútok United zastavil ruční brzdou John Lundstram.

50

Brandon Williams musel zastavit protiútok Sheffieldu skluzem, za který byl nyní potrestán žlutou kartou.

49

Manchester United se snažil zrychlit hru dlouhým nákopem, který Phil Jagielka v klidu pustil za sebe a domácí brankář Simon Moore poté rozehrával.

48

Marcus Rashford předvedl, že je technicky velice dobře vybaveným hráčem, jeho střela zpoza šestnáctky ale zamířila vysoko nad domácí bránu.

47

Manchester United vstoupil do druhého poločasu mnohem aktivněji a na levém křídle vybojoval autové vhazování.

46

Manchester United během prvního poločasu vystřelil pouze jednou na bránu, což je jeho nejhorší počin během úvodních pětatřiceti minut pod vedením Oleho Gunnara Solskjaera.

46

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Phil Jones, přichází Jesse Lingard.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:32.

David de Gea předvedl tři fantastické zákroky, jenže po posledním z nich ho překonal z dorážky John Fleck a Sheffield United odchází do kabin se zaslouženým jednobrankovým vedením. Skóre po prvním poločase střetnutí. Sheffield United 1 Manchester United 0.

45+1

45+1

Nad rámec prvního poločasu byla nastavena 1 minuta.

45

Andreas Pereira chtěl vysunout Anthonyho Martiala, který jeho přihrávku nezpracoval a navíc poté fauloval.

44

Do konce prvního poločasu zbývají necelé dvě minuty a ještě je potřeba říci, že se zatím hraje velice čistě, což přispívá k atraktivitě a plynulosti dnešního střetnutí.

43

Marcus Rashford na levém křídle prohrál sprinterský souboj s Philem Jagielkou, který vybojoval odkop od brány.

42

Aaron Wan-Bissaka předvedl v blízkosti levého rohového praporku obranný skluz a vybojoval odkop od brány Manchesteru United, který stále prohrává těsně 1:0.

41

Andreas Pereira rozehrál standardní situaci a do šestnáctky poslal pěkný centr, Chris Basham ho ale hlavou snadno odvrátil a žádného z hostů do zakončení nepustil.

40

Sheffield United dnes hrozí především centry z pravé strany hřiště, Red Devils je ale dobře odvracejí.

39

Blíží se závěr prvního poločasu a Manchester United se dostal v dosavadním průběhu zápasu pouze k jedné střele, že mířila na bránu, je jen slabou útěchou.

38

Jack O'Connell se rychle vrátil na levou stranu šestnáctky, aby zastavil protiútok United. Rohový kop rozehrál nakrátko Fred a obrana Sheffield United neměla práci.

37

Ještě se vrátím k úvodnímu gólu zápasu, který vstřelil z dorážky John Fleck. David de Gea vyrazil míč do jeho levého kolena a poté se odrazil k levé tyči. Domácí hráč tedy nemusel nikterak výrazně mířit a měl zkrátka potřebné štěstí.

36

Fotbalisté Sheffieldu United sebrali odražený míč po centru z rohového kopu a zpoza šestnáctky dvakrát pohotově vypálili, obě střely ale byly United zablokovány.

35

John Fleck rozehrál rohový kop nakrátko a The Blades si vzápětí rozehrávku standardní situace zopakují.

34

George Baldock se na pravém křídle dostal ke dvěma centrům, z nichž druhý byl odvrácen na rohový kop.

33

Sheffield United na pravé straně hřiště předvedl kombinační akci, za kterou by se nestyděla ani Barcelona.

32

Anthony Martial se na levém křídle rozebíhal na dlouhý kolmý pas, který ho sice našel, jenže v ofsajdu.

31

Sheffield United působí velice sebevědomě, a pokud takto vydrží hrát celých devadesát minut, klobouček.

30

Brandon Williams musí rychle na paty poté, co ho střílený centr domácích nepříjemně zasáhl do slabin. John Fleck rozehrál rohový kop a na vzdálenější levé tyči jeho centr stáhl ze vzduchu David de Gea.

29

Anthony Martial vystřelil na levé straně šestnáctky, jeho přízemní střela ale zamířila pouze doprostřed brány, kde si s ní snadno poradil Simon Moore.

28

Jack O'Connell sice dokázal na levém křídle odcentrovat, jenže už byl s míčem za brankovou čárou.

27

Manchester United je směrem dopředu naprosto bezzubý a Phil Jones musel hasit nebezpečí po centru z levého křídla. Sheffield United ovšem sbírá odražené míče.

26

Phil Jones dnes nepůsobí vůbec jistě. V prvním souboji s Lysem Moussetem ho sice zachránil útočný faul, ve druhém už ale nic a Sheffield vede 1:0.

25

Domácí fanoušci Sheffieldu United jsou ve varu a ženou svůj tým za vstřelením druhého gólu, tentokrát ale akci The Blades zastavilo nepřesné přenesení hry.

24

Manchester United absolutně neví, kde mu hlava stojí, a má obrovské potíže s tím, aby se vůbec dostal přes půlící čáru. David McGoldrick toho využil a na ose hřiště vystřelil zpoza šestnáctky, míč ale zamířil do náruče brankáře Manchesteru United.

23

The Blades dnes opravdu řežou a dostávají své přezdívky. Rohový kop z levé strany ale nyní nic nepřinesl.

22

John Fleck rozehrál standardní situaci a do šestnáctky poslal ostrý centr, který za sebe prodloužil hostující Fred, a míč minul vzdálenější levou tyč. Rohový kop.

21

Domácí fotbalisté hrají s obrovskou chutí a na pravé straně hřiště budou rozehrávat standardní situaci.

20

Sheffield United se v dnešním zápase dostal k celkem čtyřem střelám a všechny čtyři mířily na bránu. David de Gea třikrát čaroval, domácí ho ale překonali a vedou 1:0.

19

Lys Mousset na pravé straně šestnáctky vyhrál sprinterský souboj s Philem Jonesem a po jeho zpětné přihrávce mohl skórovat domácí John Lundstram, kterého poté sice pravou nohou fantasticky vychytal David de Gea, z dorážky se ale prosadil JOHN FLECK! Domácí vedou 1:0!

18

Ze zápasu uběhlo úvodních sedmnáct minut a zatím musíme konstatovat, že jsou lepším týmem domácí, kteří měli dvě obrovské šance. David de Gea ovšem zůstává nepřekonán a skóre na Bramall Lane je bezbrankové.

17

Daniel James využil volného prostoru na pravé straně šestnáctky a posílal míč rychle před bránu. Jack O'Connell ovšem dobře zasáhl a odvrátil ho za postranní čáru.

16

Lys Mousset se mezi dvěma protihráči krásně protáhl do šestnáctky, na jejíž pravé straně fauloval Phila Jonese. Ne, že by chtěl obránce United za každou cenu zůstat na nohou.

15

Harry Maguire byl za své výkony v dresu Manchesteru United hodně kritizovaný a neprožíval ideální období.

14

K rozehrání standardní situace se postavil Harry Maguire, bývalý obránce domácího Sheffieldu United.

13

John Lundstram opět fauloval, když tentokrát ve středovém kruhu dvakrát sestřelil Phila Jonese. Karta ale nikde.

12

Brandon Williams si u pravé postranní čáry dobře pokryl míč a domácí John Lundstram ho vzápětí fauloval.

11

David de Gea předvedl fantastický zákrok proti přízemní střele zpoza šestnáctky a poté přišel druhý a spektakulární zákrok, když ho z blízkosti nedokázal překonat hlavou David McGoldrick!

10

Sheffield United se snaží hrát v úvodu zápasu mnohem přímočařeji, zatím je to ale na úkor přesnosti.

9

United na levém křídle předvedli pohlednou kombinační akci, jenže na jejím konci se do pokutového území Sheffieldu United nedostali a domácí hráči se ubránili.

8

Oba týmy se v úvodu zápasu potýkají s nepřesnými kolmými přihrávkami a zatím čekáme na první příležitost.

7

Lys Mousset si řekl pohybem o dlouhou kolmou přihrávku před šestnáctku, jenže míč mířil o dva metry vedle něho a David de Gea mohl rozehrávat.

6

David McGoldrick se rozeběhl podél levé postranní čáry, jenže dlouhý kolmý pas postrádal přesnost a fotbalisté Manchesteru United mohli vzápětí vhazovat.

5

Manchester United se snažil zrychlit hru kolmou přihrávkou, která sice postrádala přesnost, odražený míč ale sebral Anthony Martial. Nic kloudného však nevymyslel.

4

Oliver Norwood na levé straně hřiště rozehrál rohový kop, jeho následný centr byl ale příliš dlouhý a na vzdálenější pravé tyči brány United zamířil do území nikoho.

3

Phil Jagielka operoval s míčem na levé straně hřiště, zatímco Lys Mousset zůstal ležet ve středu hrací plochy. Sheffield z úvodní tlaku vytěžil rohový kop.

2

George Baldock se snažil prosadit na pravém křídle, jenže Brandon Williams ho velice dobře stínoval a vybojoval odkop od brány Manchesteru United.

1

Sheffield United obstaral výkop zápasu a střetnutí na Bramall Lane bylo zahájeno. Dokáže United porazit, stejně jako 21. října londýnský Arsenal?

1

Fotbalisté obou týmů právě přichází na hrací plochu a do výkop dnešního zápasu mezi Sheffieldem United a Manchesterem United zbývá už necelých pět minut.

Sheffield United FC: Moore – Basham, Jagielka, O'Connell – Baldock, Lundstram, Norwood (C), Fleck, Stevens – McGoldrick, Mousset.
Náhradníci: Verrips – Freeman, Osborn, Bešić, McBurnie, Sharp, Robinson.

Manchester United: de Gea – Lindelöf, Maguire (C), P. Jones – Wan-Bissaka, Pereira, Fred, Williams – James, Martial, Rashford.
Náhradníci: Grant – Young, Tuanzebe, Mata, Lingard, Garner, Greenwood.

Rozhodčí: Andre Marriner. Asistenti: Simon Long, Sian Massey-Ellis. Čtvrtý rozhodčí: Andy Madley. VAR: Graham Scott. Asistent VAR: Stephen Child.

Manchester United se střetl s Sheffieldem United šestkrát a pouze jednou mu podlehl. Zbylých pět vzájemných zápasů vyhráli fotbalisté Red Devils. Výjimečný zápas dnes čeká obránce Harryho Maguira, který v Sheffieldu United strávil tři sezóny (2011-2014) a dnes se postaví proti svému bývalému týmu.

Slavný Manchester United po odchodu legendárního manažera Sira Alexe Fergusona prohrál již šest z devatenácti venkovních střetnutí Barclays Premier League, ve kterých se střetl s nováčkem soutěže. United omladili tým a v letošní sezóně Premier League se neprosadil žádný hráč, kterému je více než 23 let. Nejstarším střelcem Manchesteru United je letos Anthony Martial, který se prosadil proti Norwichi.

Sheffield United

Sheffield Utd. během posledních pěti zápasů Barclays Premier League nepoznal hořkost porážky a bude se snažit navázat na sérii dvou domácích vítězství. The Blades mohou mezi elitou vyhrát tři domácí zápasy v řadě poprvé od srpna 1993. Domácí fotbalisté už letos obrali o body dva velké kluby, když na Stamford Bridge smazali dvoubrankové manko a remizovali senzačně 2:2, zatímco doma dokonce porazili těsně 1:0 Arsenal.

Nedělní program Barclays Premier League nabídne jediný zápas. Na Bramall Lane se proti sobě postaví Sheffield United a Manchester United. Oba týmy budou do vzájemného zápasu vstupovat v opačných pozicích, než se před začátkem sezóny očekávalo. Domácí fotbalisté Sheffieldu jsou na tom v tabulce lépe a budou usilovat o návrat na páté místo tabulky.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.