To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 12:4. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:8.

Je konec. Brighton & Hove Albion dnes zvítězil na své půdě 2:0 proti Norwich City. První poločas sice branku nepřinesl, ale pár šancí jsme se dočkali. Tu první měl v 11. minutě Marco Stiepermann, ale jeho pokus orazítkoval horní tyč. V 19. minutě se na druhé straně dostal ke střele Connolly, ovšem Krul si s ním poradil. Ve 36. minutě došlo ke zranění domácího obránce Webstera, který byl odnesen na nosítkách. V nastaveném čase první půle se Brighton dostal do velké šance, ale blok obrany Norwich City nepropustil balón.
Druhá polovina utkání nebyla tak atraktivní, ale v 68. minutě padla první branka, kterou vstřelil Leandro Trossard a poslal tak domácí mužstvo do vedení. V 74. minutě mohl zvýšit náskok Maupay, ale Krul předvedl skvělý zákrok. V 85. minutě se už ale podařilo skórovat Shane Duffymu a Brighton zaslouženě zvítězil.

Webster
36. min Duffy
5 Dunk
Dunk
33 Burn
Burn
13 Groß
Groß
59. min Trossard
Connolly
86. min Schelotto

Tettey
84. min Srbeny
Trybull
84. min Cantwell
Buendía
Stiepermann
75. min Drmić

90+3

Následná standardní situace ale nepřinesla nic nebezpečného a u míče tak je opět Brighton & Hove Albion.

90+2

Nyní hostující celek získal volný kop z levé strany, protože se jeden hráč z celku Brightonu dopustil faulu.

90+1

Ezequiel Schelotto se ocitl ve střelecké příležitosti, ale jeho pokus proletěl jen vedle pravé tyče.

90

Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90

Velice blízko byli domácí třetí brance! Po přízemním centru z levé strany se dostal s míčem do vápna Steven Alzate, ale ten nakonec vystřelil jen vedle levé tyče.

88

Místo toho, aby Norwich vyvíjel tlak na svého soupeře, tak se hosté sami při rozehrávce dostávají pod tlak a posléze musí Krul odkopávat míče.

86

Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Aaron Connolly, přichází Ezequiel Schelotto.

85

Brighton právě vstřelil branku!
S velkou pravděpodobností je o vítězi tohoto zápasu rozhodnuto! Centr Leandra Trossarda ze standardní situace byl skvěle kopnutý do vápna, kde si sběhl za obranu SHANE DUFFY a možná i se štěstím dokázal zakončit k pravé tyči. Asistence: Leandro Trossard.

84

Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Tom Trybull, přichází Todd Cantwell.
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Alexander Tettey, přichází Dennis Srbeny.

83

Brighton si hlídá konec tohoto zápasu a drží míč na polovině svého soupeře.

81

Domácí mužstvo nyní získalo autové vhazování na své polovině, ale následný centr do vápna nic nepřinesl.

80

Střely na branku: 4:0

79

Ovšem pokus z nohy Emiliana Buendíi letěl hodně nad domácí svatyni.

78

Tohle je šance pro hosty, jelikož Stephens poslal Buendíu k zemi a Norwich City má k dispozici přímý kop z velmi dobré pozice.

76

Onel Hernández si parádně naběhl mezi dva obránce, ale následnou přihrávku si nedokázal zpracovat a balón tak skončil v moci gólmana Ryana.

75

Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Marco Stiepermann, přichází Josip Drmić.

74

No a málem to bylo už 2:0 pro Brighton, ovšem střelu Neal Maupay skvěle vyrazil mimo svou svatyni Timo Krul!

73

Nynější centr z rohu byl přetáhnutý a posléze se Lewis dopustil nedovoleného zákroku.

72

Po centru do vápna si míč skvěle zasekl Tom Trybull a posléze vystřelit, ale jeho pokus byl zblokován a Norwich tak bude mít další rohový kop.

71

Jamal Lewis nabral skvělou rychlost po levé straně a nakonec vybojoval pro svůj tým druhý rohový kop v tomto zápase.

69

Nyní se dopředu opět dostali domácí, ale obrana Norwiche skvěle zasáhla a hosté se tak mohou vydat do protiútoku.

68

Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Martín Montoya dostal po autovém vhazování míče na pravé straně, odkud odcentroval na přední tyč, kde si naběhl LEANDRO TROSSARD a ten lehkým přiťuknutím z voleje zakončil do hostující svatyně. Asistence: Martín Montoya.

66

Brighton se sice dostal do vápna svého soupeře, ale opět z toho nebyla žádná velká šance, protože Maupay nedokázal odcentrovat.

64

Aaron Connolly prohrál souboj s protihráčem Godfreyem a následuje tak pouze odkop od hostující svatyně.

63

Marco Stiepermann nyní uviděl žlutou kartu, když naprosto vědomě sejmul Pröppera k zemi.

62

Hosté s problémy, ale přece jenom dokázali udržet míč na svých kopačkách a přesunout hru na levou stranu.

61

Norwich City tentokrát získal autové vhazování na polovině svého dnešního domácího soupeře, ale dopředu se příliš nežene.

60

Máme za sebou už hodinu hry, ale stále jsme se nedočkali žádného gólu, ovšem příliš nás to mrzet nemusí, protože je k vidění atraktivní duel.

59

Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Pascal Groß, přichází Leandro Trossard.

59

Brighton ale přitápí pod kotel, ovšem další střela z kopačky Pröppera letěla vedle hostující svatyně.

58

Nakonec se domácí dostali opět ke střele, ale pokus Aarona Connollyho letěl metr vedle pravé tyče.

56

Norwich City získal balón na své kopačky, ale při rozehrávce jsou okamžitě napadáni presinkem soupeře.

55

A další útok domácího celku je u svého konce, protože se Groß dopustil faulu.

53

Domácí Brighton & Hove Albion se snaží něco vymyslet z levé strany, odkud centroval do vápna Burn a posléze se dostal do zakončení Dale Stephens, ale jeho pokus skončil mimo tři tyče.

52

Hra se nyní tak postupně přelévá ze strany na stranu, ale zápasu stále chybějí góly, které dělají tu hlavní krásu fotbalu.

50

Po nákopu Timo Krula se k míči dostali domácí hráči, ale ti si nevedli příliš dobře a Stephens se následně dopustil nedovoleného zákroku.

49

Domácí se sice dostali do zakončení, ale to nakonec bylo zblokováno obranou Norwiche.

47

Emiliano Buendía se snažil něco vymyslet uvnitř vápna, ale to se mu vůbec nepovedlo.

46

Druhý poločas začne přibližně v 17:06.

První poločas je u svého konce a branky jsme se zatím nedočkali. Zápas ovšem přinesl pár zajímavých šancí. Tu první měl v 11. minutě Marco Stiepermann, ale jeho pokus orazítkoval horní tyč. V 19. minutě se na druhé straně dostal ke střele Connolly, ovšem Krul si s ním poradil. Ve 36. minutě došlo ke zranění domácího obránce Webstera, který byl odnesen na nosítkách. V nastaveném čase první půle se Brighton dostal do velké šance, ale blok obrany Norwich City nepropustil balón.

45+4

45+4

Nebezpečný centr domácích z pravé strany letěl do vápna, kde jej ale dokázal odhlavičkovat do bezpečí obránce Norwich City.

45+3

Posléze bylo ještě vře prozkoumáno videorozhodčím, ale ten v předešlé situaci neviděl nic, z čeho by měl být odpískán pokutový kop.

45+1

Velký závar nyní byl v brankovišti Norwich City, kde se ve velké šanci ocitli Neal Maupay a Aaron Connolly, ale ani jeden nedokázal dostat balón za brankovou čáru!

45

Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

44

Balón skončil jen mimo hrací plochu a následuje autové vhazování pro Norwich City.

43

Opět končí nepřesný nákop pouze v rukou připraveného brankáře Timo Krula, který v minulém zápase chytil dvě penalty Manchesteru United.

42

Posléze Norwich jen odkopl balón do bezpečí a momentálně tak toho k vidění na Amex Stadium moc není.

41

Brighton se přiblížil k šestnáctce svého soupeře, ale tam nedokázal vyslat projektil na bránu Timo Krula.

39

Nyní se nedovoleným zákrokem provinil Aaron Connolly, což hlavní rozhodčí Kevin Friend viděl a také odpískal.

38

Neal Maupay se sice dostal do střelecké pozice, ale jeho následný pokus letěl pouze vedle hostující svatyně a Krul tak nemusel zasahovat.

37

Nyní se už tak po vystřídání může pokračovat v zápase a u balónu je opět Norwich, který se ale i tentokrát dostal při rozehrávce pod tlak.

36

Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Adam Webster, přichází Shane Duffy.

34

Vypadá to, že Adam Webster bude potřebovat nosítka v dnešním zápase tak skončil.

33

Následně rozhodčí Kevin Friend přerušil hru, protože jeden hráč z domácího celku zůstal ležet na hrací ploše a potřebuje ošetření.

32

Teemu Pukki dostal přihrávku do vápna, kde si balón dal na pravou nohu, ale jeho následný pokus byl zblokován.

31

Emiliano Buendía se sice zbavil dvou protihráčů, ale na toho třetího si už nevyšel.

30

Půl hodina hry je u svého konce a zatím jsme branky v tomto velice vyrovnaném zápase nedočkali.

28

Aaron Connolly si neporadil s míčem úplně podle svých představ a následně tak balón získal Norwich City.

27

Brighton & Hove Albion zatím zkouší útočit především po pravé straně, ale tentokrát z toho nebylo nic nebezpečného.

25

Nyní se střetli Emiliano Buendía a Dale Stephens, což sudí vyhodnotil jako faul hostujícího hráče.

23

Po centru do vápna se míč odrazil k nohám Stevena Alzateho, který vypálil z nějakých dvaceti metrů půl metru vedle levé tyče.

22

Domácí nyní získali rohový kop z pravé strany a mohou se pokusit o první gól v tomto zápase.

20

Hra je zatím velice vyrovnaná a balón co chvíli mění svého majitele.

19

Aaron Connolly se dostal k míči, se kterým prošel až do vápna a následně zakončil, ale Timo Krul jeho zakončení vyrazil nohou!

18

Rohové kopy domácího celku ale zatím nepřinášejí nic nebezpečného a balón po chvíli skončil až na polovině Brightonu.

17

Nyní se dopředu vydal po pravé straně Aaron Connolly, ale jeho centr byl zblokován a Brighton tak získal rohový kop.

16

Teemu Pukki se velmi zlobí na verdikt rozhodčího, který mu odpískal nedovolený zákrok.

15

Zatím to jsou spíše hosté, kteří se snaží udávat tempo hry, ale nyní se při své rozehrávce dostali do úzkých a Timo Krul musel odkopnout míč daleko od své svatyně.

13

Ovšem následná standardní situace domácího celku nepřinesla nic nebezpečného a balón skončil bezpečně v moci Krula.

12

Tentokrát se na druhé straně hrací plochy dostal do zakončení domácí hráč Neal Maupay, ovšem jeho pokus byl zblokován do zámezí a následuje rohový kop.

11

Z ničeho nic jsme málem byli svědky první branky v tomto zápase! Hostující hráč Marco Stiepermann to vzal na sebe, ale jeho pokus zpoza vápna orazítkoval pouze horní tyč!

9

Po nepřesné přihrávce domácího hráče se k míči dostal Norwich a ten se snaží kombinovat na polovině svého soupeře.

8

Martín Montoya si nevěřil, že by mohl projít po pravé straně a tak předal míč Pröpperovi, jehož nákop ale skončil daleko vedle hostující svatyně.

7

Nyní je to pro změnu Brighton, který má míč ve své moci a na své polovině a přelévá jej z jedné strany na druhou.

5

Hosté drží balón na své polovině a nikam se příliš neženou. Začátek utkání je tak hodně opatrný.

3

Po rohovém kopu se ovšem Brighton nedostal do nějakého zakončení a u balónu je Norwich City.

2

Hosté se dopustili chyby při rozehrávce na své polovině a následuje tak rohový kop pro Brighton.

1

Domácí se dostali k míči na levé straně, ovšem nedokázali tam vymyslet nic velkého.

1

Brighton & Hove Albion FC: Ryan – Montoya, Webster, Dunk (C), Burn – Groß, D. Pröpper, D. Stephens, Alzate – Maupay, Connolly.
Náhradníci: Button – Duffy, March, Mooy, G. Murray, Schelotto, Trossard.

Norwich City: Krul – Aarons, Tettey (C), Godfrey, Lewis – McLean, Trybull – Buendía, Stiepermann, O. Hernández – Pukki.
Náhradníci: Fährmann – Byram, Amadou, Cantwell, Drmić, Leitner, Srbeny.

Rozhodčí: Kevin Friend – Matt Wilkes, Simon Beck.

Norwich City:

Norwichi se na začátku sezóny příliš nedaří a aktuálně jej najdeme až na 19. pozici se 7 body a skóre 11:24. Po remíze v Bournemouthu přivítal Norwich před 27 108 diváky na svém stadionu Manchester United. Od začátku byl ale zápas v režii Red Devils, kteří šli ve 21. minutě do vedení po brance McTominaye. V 29. minutě sice Rashford neproměnil penaltu, ale o minutu později to napravil a poslal hosty do vedení 2:0. V 44. minutě United získal další penaltu, ke které se tentokrát postavil Martial, ale Krul předvedl druhý skvělý zákrok a opět chytil pokutový kop. V 73. minutě se ale rovněž prosadil ze hry také Martial. Domácí se ale přece jen dočkali branky, když se v 88. minutě trefil Hernandez. Norwich tak prohrál 1:3. Nejlepším střelcem je se šesti góly Pukki.

Brighton & Hove Albion FC:

Brighton je momentálně na 14. místě se 12 body a skóre 12:14. Po prohře na půdě Aston Villy přivítal v domácím prostředí před 30 529 diváky Everton. V 15. minutě poslal Brighton do vedení Gross, ale o pět minut později si vstřelil vlastní gól Webster a do šaten se šlo po poločase za remízového stavu 1:1. V 74. minutě šli hosté dokonce do vedení, když se trefil Calvert-Lewin, ovšem o šest minut později srovnal z penalty Maupay a v 90+4. minutě si dal vlastní branku Digne, čímž zařídil, že tři body zůstanou doma a Brighton vyhrál 3:2. Nejlepším střelcem je se čtyřmi góly Maupay.

V 11. kole Anglické Premier League se proti sobě utkají týmy Brighton & Hove Albion FC a Norwich City. Naposled se spolu tato mužstva utkala před dvěma lety v přátelském utkání, který skončil remízou 1:1. Dnes se bude bojovat v Amex Stadium, Falmer. Tento stadion nabídne kapacitu pro 30 666 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Kevin Friend a jeho asistenti Matt Wilkes a Simon Beck. Úvodní výkop je naplánován na 16:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.