Online reportáž

Manchester City

Na opačné straně se nachází nejtěžší možný protivník, kterým je Manchester City. Hostující tým tohoto zápasu se v úvodu letošního ročníku celkem trápí, v tabulce se sice nachází na druhé pozici, jenomže manko na vedoucí Liverpool je už osmibodové, což je po osmi kolech opravdu hodně. Manchester City letos ztratil body hned ve třech případech, navíc jediné dvě porážky se uskutečnily během jediného měsíce. Nejprve se činil nováček soutěže Norwich, který na vlastním stadionu dokázal zvítězit poměrem 3:2, v minulém kole navíc Manchester City senzačně prohrál s Wolves (0:2). Citizens mají za sebou hned čtyři venkovní duely, ve kterých nasbírali devět bodů, což znamená druhé nejlepší počínání napříč celou Premier League.

Crystal Palace FC

Fotbalisté Crystal Palace se po osmi kolech nacházejí na sympatické šesté pozici, což se před startem tohoto ročníku určitě moc nečekalo. Crystal Palace má na svém kontě čtrnáct bodů, navíc manko na druhý Manchester City je pouze dvoubodové. Domácí celek tohoto zápasu tak zažívá velice povedenou pasáž nové sezony, navíc z posledních pěti ligových duelů hned třikrát dokázal zvítězit. Crystal Palace dal zapomenout na nepovedený dvojzápas proti Tottenhamu a Wolves, ihned poté přišly na řadu dvě vítězství. Crystal Palace si nejprve dokázal na domácím stadionu poradit s Norwichem poměrem 2:0, poté byl k vidění velice vyrovnaný souboj proti West Hamu, který pro změnu nabídl vítězství 2:1.

Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Anglická Premier League má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Crystal Palace FC a Manchester City.

Sestavy a rozestavení

Crystal Palace FC()

Manchester City()

Náhradníci
Crystal Palace FC
    Náhradníci
    Manchester City

      Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

      Najdete na iDNES.cz