Druhý poločas nabídl bojový výkon obou celků, nejdříve Danny Ings po chybě domácí obrany otevřel skóre a poslal svůj tým do vedení, vzápětí se napotřetí trefil Raul Jimenez, který se z penaltového puntíku nemýlil. Zápas moc gólových šancí nenabídl, přesto, i za pomocí videa byl napínavý do samého závěru.

90+4

90+3

Žlutou kartu dostává Ryan Bertrand (Southampton FC).

Wolverhampton(3-5-2)

Patrício
Bennett
18. min Vallejo
Neves
46. min Doherty
19 Castro
Castro
Jiménez
10 Cutrone
Cutrone
64. min Jota

Valery
76. min Boufal
Höjbjerg
Bertrand
Ward-Prowse
14 Romeu
Romeu
83. min Danso

90+3

Tento rohový kop se vůbec nepovedl, následuje odkop od brány Patrícia.

90+2

Rohový kop ve prospěch hostujícího celku bude rozehrávat James Ward- Prowse.

90

Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89

Domácí obrana s přehledem odklidila centrovaný míč.

88

Rohový kop pro hostující celek.

88

Parádní ránu jednoho z hostujících hráčů vyrazil Patrício pouze na rohový kop.

86

Dnešní utkání sleduje 30915 diváků.

85

Přímý kop v podání domácího hráče nenašel ve vápně nikoho, následuje odkop od brány Gunna.

84

Další, dobře vypadající, centr, tentokrát od portugalského špílmachra Moutinha, ale i s tímto pokusem si obrana hostujícího celku hravě poradila.

83

Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Kevin Danso, přichází Stuart Armstrong.

81

Danny Ings zajel do soupeře, rozhodčí i tento faul uviděl a rázně domlouvá střelci první branky v zápase.

79

Centr jednoho z domácích hráčů neprošel skrz obrannou formaci Southamptonu, míč v držení hostujícího celku.

77

Peter Bankes píská faul na polovině hřiště, nutno říct, že Yoshidovi se to teda vůbec nelíbí a projevuje nesouhlas.

76

Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Yan Valery, přichází Sofiane Boufal.

74

Hostující celek se nemůže nadechnout, Wolves zesilují tlak.

72

Domácí nadále kombinují na své vlastní půli.

71

Posledních dvacet minut do konce utkání, domácí jsou velice aktivní, ale nedokáží se dostat přes obranný blok soupeře.

69

Žlutou kartu dostává Jesús Vallejo (Wolverhampton Wanderers).

68

Rychlý kontr domácích skončil neúspěšně, obrana soupeře byla pozorná.

65

Faul na polovině hřiště odpískán, následuje rozehrávka domácích.

64

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Patrick Cutrone, přichází Diogo Jota.

61

Wolves právě vstřelili branku!
RAUL JIMENEZ se nakonec přece jen raduje ze vstřelení gólu v tomto utkání. Při pokutovém kopu prokázal chladnou hlavu a bezpečně zavěsil.

60

Pierre-Emile Hojbjerg si počínal v souboji nedovoleně, domácí Wolves mají k dispozici pokutový kop.

58

Další Hojbjergův centr, ale ani ten nedokázal proklouznout skrz obranu domácích.

55

Průniková přihrávka jednoho z hostujících hráčů byla nepřesná, míč v držení domácích.

53

Southampton právě vstřelil branku!
Autorem branky je DANNY INGS. Přesnou střelou do levého dolního rohu branky otevírá skóre v dnešním zápase a posílá svůj tým do vedení.

51

Míč na kopačkách domácího celku.

50

Poprvé u míče se objevil Matt Doherty, ten ovšem sílu, kterou vložil do souboje neovládl a rozhodčí signalizuje faul.

47

Danny Ings hned na začátku druhého poločasu prověřuje portugalského gólmana Patrícia, ten však jeho střelu s lehkostí zneškodnil.

46

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Rúben Neves, přichází Matt Doherty.

46

V prvním poločase jsme mohli vidět velice aktivní domácí družstvo, které rozhodně bylo lepším týmem a také velkého smolaře Raula Jimeneze, který vstřelil již dvě branky v tomto utkání a kvůli jeho ofsajdovému postavení mu rozhodčí Peter Bankes ani jednu neuznal.

45+6

45+3

Hostující tým drží míč na svých kopačkách, nutno pochválit precizní, přesné přihrávky.

45+3

Přímý kop na půli hřiště hostující celek rozehrál poklidně.

45+2

Žlutou kartu dostává Conor Coady (Wolverhampton Wanderers).

45

Rozhodčí nastavuje 5 minut.

44

Tak to je něco, Raulu Jimenezovi rozhodčí neuznává již druhý gól v tomto utkání, tudíž je stav zápasu stále vyrovnaný. Rozhodčí u videa spatřil ofsajd.

43

Rozhodčí gestikuluje, že si celou situaci prověří u videa.

42

Napodruhé to vyšlo! RAUL JIMENEZ se dostal k poklidné dorážce v pokutovém území a posílá svůj tým do vedení.

42

Domácí momentálně nikam nespěchají a kombinují na své půli.

40

Hostující obrana se opět předvedla a zabránila zajímavé gólové příležitosti.

39

Danny Ings vystřelil ve vápně, ale nedokázal svou střelu usměrnit do brány. Velká šance hostujícího celku.

37

Hostující obrana si poradila s centrovaným pokusem Patricka Cutrona.

36

Hra opět může pokračovat.

35

Ruben Neves si žádá ošetření, hra je pozastavena.

34

Danny Ings vyslal nadýchaný centr do vápna soupeře, obrana si s tímto pokusem poradila, následuje odkop od brány.

32

Obrana soupeře si s tímto rohovým kopem poradila, následuje odkop od Patrícia.

31

Rohový kop budou zahrávat hosté.

29

Žlutou kartu dostává Raúl Jiménez (Wolverhampton Wanderers).

29

Raul Jimenez uklidil míč do odkryté brány a vstřílí branku, radost z gólu mu kazí zvednutý praporek rozhodčího – odpískána ruka.

26

Moutinho vyslal tvrdou ránu, ale nedokázal propálit pozornou obranu soupeře.

25

Tak tento přímý kop se Prowsovi vůbec nepovedl, míč v držení domácích.

24

Kousek od postranní čáry bude rozehrávat standartní situaci Southampton, jeden z hráčů domácích si počínal nedovoleně.

22

Bertrand si počínal nedovoleně, Cutrone souboj ustál, tudíž se nepíská a hra pokračuje dále.

20

Hra se otáčí, jelikož si Hojbjerg počínal nedovoleně.

19

Tvrdý faul Conora Coadyho na půli hřiště, následuje standartní situaci pro hosty.

18

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Ryan Bennett, přichází Jesús Vallejo.

17

Ryan Bennett si vyžádal ošetření, hra je pozastavena.

16

Individuální akce v podání Nathana Redmonda nedopadla podle jeho představ, následuje odkop od brány Patrícia.

15

Angus Gunn pohodlně chytá hlavičku jednoho z domácích hráčů.

13

Ofsajd Yanna Valeryho zastavil slibně rozvíjející se akci hostí.

12

Další centrovaný míč Patricka Cuntrona, ale ani ten nebyl pro Gunna nijak nebezpečný.

10

Žlutou kartu dostává Yan Valery (Southampton FC).

10

První malá šance hostí, Hojbjerg ovšem svým centrem nikoho nenašel.

8

Patrick Cutrone vyslal nebezpečný centr do pokutového území, ale Bednarek si s tím hravě poradil.

7

Obrana hostujícího celku převedla dobrý zákrok, míč v držení domácích.

6

Faul na polovině hřiště, následuje rozehrávka domácích.

4

Danny Ings zahrál rukou, rozhodčí tento prohřešek viděl a odpískal.

3

Domácí zatím kombinují na své vlastní půli a pomocí rychlých přihrávek se snaží rozhýbat obranu soupeře.

1

Wolverhampton Wanderers: Patrício – R. Bennett, Coady, Boly – Traoré, Dendoncker, Moutinho, Neves, J. Castro – Jiménez, Cutrone.
Náhradníci: Ruddy – Doherty, Gibbs-White, Diogo Jota, Kilman, J. Vallejo, Vinagre.

Southampton FC: Gunn – Bednarek, Vestergaard, Jošida – Valery, P.-E. Höjbjerg, Bertrand, Ward-Prowse, Romeu – Redmond, Ings.
Náhradníci: A. McCarthy – Adams, Armstrong, Boufal, Danso, S. Long, J. Stephens.

SOUTHAMPTON FC
Hostující celek si odbyl většinu zápasů proti favoritům v Premier League, teď potřebuje začít sbírat body. Sympatický výkon proti Chelsea (1:4), či proti Tottenhamu (2:1) body nepřinesl.

WOLVERHAMPTON WANDERERS
Domácí Wolves budou chtít navázat na skvělý výkon proti úřadujícímu mistrovi z Manchesteru, kdy na jeho půdě dokázali získat tři body (0:2). Domácí určitě budou chtít vsadit na Adama Traoreho, který právě v minulém utkání rozhodl.