To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Držení míče: 31 % : 69 %.
Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 3:6. Rohy: 3:16. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 8:7.

Už ve 49. minutě se Pukki ocitl ve velké šanci, ale tu neproměnil. Ovšem mrzet ho to moc nemuselo, protože o minutu později se dopustil velké chyby Otamendi, který přišel o míč na hranici vlastního vápna a následně dokázal vystřelit branku právě Pukki. Posléze Citizens byli v tlaku, ale ani hlavička Agüera v 79. minutě nezměnila skóre. Domácí bránili naprosto skvěle, ovšem v 88. minutě se prosadil Rodri a snížil na 2:3. V nastaveném čase se hosté dostali k několika střelám na bránu, ale Krul už další branku nedostal a kanárci tak slaví neskutečnou výhru.

Buendía
83. min Drmić
Stiepermann
89. min Srbeny

Gündoğan
57. min De Bruyne
16 Rodri
Rodri
Silva
57. min Jesus
Silva
73. min Mahríz

• 25Fernandinho

Neskutečné drama s naprosto neskutečným průběhem je u svého konce! Dámy a pánové Norwich City poráží obhájce titulu Manchester City poměrem 3:2!

90+4

90+4

Domácí se po chybě hostů dostali k míči a Todd Cantwell se snaží držet balón u rohového praporku.

90+4

Raheem Sterling dostal balón na levou stranu, který si navedl do vápna a vystřelil, ale jeho pokus končí pouze bezpečně v rukou Timo Krula.

90+3

Po chvíli přišel opět balón ke Zinčenkovi a po přihrávce Sterlinga vypálil z hranice vápna levačkou Gabriel Jesus, ale jeho pokus končí bezpečně v moci Krula. Na hřišti je to obrovský boj!

90+3

Olexandr Zinčenko poslal další centr z levé strany, ale ten končí jen na hlavě domácího hráče.

90+2

Sergio Agüero předvedl opět skvělou techniku a dokonce se dostal ke střele, ale jeho rána k pravé tyči končí pouze bezpečně v moci gólmana Krula.

90+2

Následný nákop do vápna odkopl do bezpečí Todd Cantwell a jsou to neuvěřitelné nervy a drama v nastaveném čase!

90+1

Gabriel Jesus neudržel míč na hrací ploše, ale nakonec je to autové vhazován pro Manchester City.

90

Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90

Po dalším rohu se dostal z hranice vápna ke střele Olexandr Zinčenko, ale jeho pokus k pravé tyči končí pouze na hlavě domácího hráče.

90

Hosté nyní sice získali rohový kop, ovšem následný centr odhlavičkoval do bezpečí domácí hráč.

89

Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Marco Stiepermann, přichází Dennis Srbeny.

88

Manchester City právě vstřelil branku!
Hosté přece jenom snižují stav na 2:3 a konec zápasu bude obrovské drama! Jesus posunul míč na RODRIHO, který z nějakých osmnácti metrů vypálil skvělou ránu k levé tyči a dává svůj první gól v dresu Citizens. Asistence: Gabriel Jesus.

88

Sterling centrem z levé strany našel na vzdálenější tyči svého spoluhráče, ale následně Krul předvedl skvělý zákrok!

87

Kevin De Bruyne tentokrát vyslal centr z volného kopu do vápna, kde ale míč vyboxoval Krul, ale hosté zůstávají u balónu.

87

Todd Cantwell nyní skluzem poslal k zemi pronikajícího Walkera a Manchester City bude mít k dispozici volný kop z pravé strany.

86

I tentokrát to byl Raheem Sterling, který si ale místo centru navedl míč na střed a z hranice vápna vypálil, ale jeho pokus byl zblokován.

85

Raheem Sterling to opět zkusil z levé strany, ale ani tentokrát jeho centr nepřinesl nic nebezpečného a balón končí pouze v zámezí za bránou Norwiche.

84

Gabriel Jesus se sice snažil co mohl, ale neměl kudy vystřelit uvnitř vápna, jelikož měl před sebou snad šest protihráčů.

83

Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Emiliano Buendía, přichází Josip Drmić.

82

Ale centr Manchesteru City z rohu nepřinesl nic nebezpečného a následuje tak odkop od brány Krula a také střídání domácích.

82

Rijád Mahríz tentokrát vyslal centr do šestnáctky soupeře z pravé strany, ale Ben Godfrey vyhrál hlavičkový souboj se soupeřem, ale Citizens získali rohový kop.

81

Už se zdálo, že si po narážečce s Agüerem dostane do šance Olexandr Zinčenko, ale u balónu byl jako první domácí hráč a odkopl jej do zámezí.

81

Následný centr domácího hráče z volného kopu ale končí jen bezpečně v rukou gólmana Edersona.

80

Marco Stiepermann posunul míč na Teema Pukkiho, který byl následně zfaulován Kyle Walkerem a Norwich City má k dispozici přímý kop.

79

Emiliano Buendía má nějaké zdravotní problémy a momentálně tak je ošetřován na hrací ploše.

79

Raheem Sterling z levé strany opět hledal ve vápně Sergio Agüera, ale jeho následná hlavička skončila jen nad horní tyčí!

78

Ben Godfrey si poradil s dotírajícím Gabrielem Jesusem, který se tak nedostal k míči a posléze odkopl balón do bezpečí brankář Tim Krul.

77

Domácí nyní drží míč bezpečně na své polovině a Citizens jsou momentálně ze hry a neví si absolutně vůbec rady.

76

Domácí celek hraje za fanatického povzbuzování svých fanoušků naprosto excelentní zápas a dokonce dostali pod tlak stopera Nicoláse Otamendiho, který raději uvnitř vlastního vápna odkopl balón do zámezí.

75

Nákop domácích sice skončil na hlavě stopera Stonese, ale ten poslal míč jen do zámezí a Norwich City má k dispozici autové vhazování.

73

Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Bernardo Silva, přichází Rijád Mahríz.

73

Exekuci přímého kopu si vzal na starost Emiliano Buendía, ale jeho rána skončila několik metrů vedle pravé tyče.

Dnešní utkání sleduje 27 035 diváků.

72

Emiliano Buendía bojoval o balón a nakonec byl odměněn potleskem, jelikož se Rodri dopustil faulu a Norwich má k dispozici přímý kop.

71

Tak střídání u hostujícího celku se ještě odkládá a Tim Krul bude odkopávat volný kop z vlastní poloviny hrací plochy.

70

A opět přichází pouze faul ze strany hostujícího mužstva a následuje střídání.

69

Aby se Norwich City nedostalo do protiútoku, tak se Bernardo Silva dopustil faulu a uviděl žlutou kartu.

69

Raheem Sterling předvedl opět skvělé zrychlení, ale jeho následná přihrávka na Bernarda Silvu přišla pozdě a míč ulovili domácí.

68

Posléze hostující mužstvo vybojovalo rohový kop, po kterém se dostal ke hlavičce Nicolás Otamendi, ale jeho zakončení letělo doprostřed brány, kde byl připraven brankář Tim Krul.

67

Domácí se opět hnali v brejku směrem dopředu, ale Pukki se nakonec nedostal do zakončení a na druhou stranu tak už jde opět Manchester City.

66

Kevin De Bruyne si sice navedl míč do vápna z pravé strany, ale nedokázal ani odcentrovat a následuje tak pouze odkop od svatyně Krula.

65

Citizens jsou v Premier League na prahu první porážky od 29. ledna, kdy senzačně prohráli s Newcastlem.

64

Tlak Manchesteru City je čím dál větší a tentokrát hosté získali další rohový kop z pravé strany.

64

Kenny McLean dostal za svůj předešlý faul žlutou kartu.

63

Exekuce standardní situace si vzal na starost Kevin De Bruyne, ale jeho centr končí pouze bezpečně v moci brankáře Krula.

62

Alexander Tettey se tentokrát dopustil pouze nedovoleného zákroku na své polovině a hostující mužstvo získalo volný kop.

62

Tentokrát přišel jen další nepřesný pas hostů, který si nedokázal zpracovat Bernardo Silva a Citizens nepředvádějí dnes vůbec dobrý výkon.

61

Bernardo Silva nedokázal propálit hlubokou obranu svého soupeře a Norwich City tak skvěle brání svůj dvoubrankový náskok.

60

Hosté jsou ve velkém tlaku, ale domácí si zatím radí s centry ze stran skvěle a následuje už čtvrtý rohový kop hostů v krátké době.

59

Po následném centru z rohu se málem dostal do zakončení ne vzdálenější tyči Nicolás Otamendi, ale na balón těsně nedosáhl a roh se tak bude opakovat.

58

Rodri našel ve vápně Sergio Agüera, který se zbavil jednoho obránce, ale jeho následná rána byla zblokována hned třemi protihráči a Manchester City bude mít k dispozici rohový kop.

57

Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Ilkay Gündoğan, přichází Kevin De Bruyne.
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází David Silva, přichází Gabriel Jesus.

57

Hosté rozhodně nehrají v pohodě a další nepovedená přihrávka končí jen v zámezí.

56

Raheem Sterling se snažil dostat do zakončení hlavou, což se mu sice povedlo, ale hlavička neměla dostatečnou razanci a skončila jen v rukou gólmana Timo Krula.

55

David Silva posunul míč do vápna na Sergio Agüera, ale ten se nedostal přes dva obránce svého soupeře.

54

Teemu Pukki si parádně zpracoval balón na své polovině hrací plochy a podržel jej pro své hráče.

53

Pep Guardiola je velice naštvaný a připravuje střídaní, které má za úkol oživit hru směrem dopředu a především změnit skóre ve prospěch Citizens.

52

Manchester City nyní získal rohový kop z levé strany, ovšem tato standardní situace byla rozehrána špatně a míč posléze končí jen v zámezí.

50

Norwich právě vstřelil branku!
A domácí jdou naprosto senzačně zpět do dvoubrankového vedení! Hosté rozehrávali od své brány a Nicolás Otamendi byl s míčem čelem k bráně, ovšem dopustil se velké chyby a balón bude odebral Emiliano Buendía, který jej následně místo střely přihrál TEEMU PUKKIMU a ten dokázal prostřelit Edersona. Asistence: Emiliano Buendía.

49

Teemu Pukki v obrovské šanci selhal a jeho pokus končí jen vedle pravé tyče!

48

Citizens obklopují vápno domácího celku, ale zatím bez nějaké střely, či centru.

47

Hosté se hned po začátku druhé půle dostali dopředu, ale centr do vápna skončil pouze na hlavě domácího hráče.

Fauly: 4:2

První poločas je u svého konce a Norwich City naprosto nečekaně vede nad Manchesterem City 2:1. V 19. minutě poslal domácí mužstvo do vedení po rohové kopu Kenny McLean. Ve 27. minutě se Agüero ocitl v šanci, kterou neproměnil a o minutu později poslal kanárky do dvoubrankového vedení Todd Cantwell. Přesně po půl hodině hry přišla tyč z hlavy Sterlinga. Už se zdálo, že Norwich v prvním poločase neinkasuje, ale ve 45. minutě snížil hlavičkou k pravé tyči Sergio Agüero. Druhá půle tak bude ještě velice zajímavá a dramatická.

45+2

45+2

S následným centrem z volného kopu si domácí celek poradil a odkopl balón do bezpečí.

45+1

Konec poločasu se domácím zrovna moc nedaří a po obdržené brance uviděl žlutou kartu Sam Byram.

45

Tak se přece jenom hosté dočkali vytoužené branky v prvním poločase a snižují na 1:2! Centr Bernarda Silvy z levé strany letěl do vápna přesně na hlavu SERGIA AGÜERA, který zakončil k pravé tyči. Asistence: Bernardo Silva.

44

Opět se k míči dostal na pravé straně Raheem Sterling, ale ani tentokrát jeho centr neprošel před domácí bránu a Citizens se nedaří vytvořit střelecká pozice.

43

Hosté se nemohou dostat do nějaké šance a domácí skvěle brání na své polovině.

42

Manchester City nyní dominuje v držení míče a snaží se něco vymyslet na polovině soupeře. Pokud Norwich udrží dvoubrankového vedení do druhé půle tak bude velice blízko k zisku alespoň jednoho bodu.

41

Raheem Sterling si narazil se spoluhráčem, ale Todd Cantwell ho za sebe nepustil a vystavil mu tak důrazné tělo.

40

Olexandr Zinčenko tentokrát zůstal ležet na hrací ploše po ataku Marca Stiepermanna, ale rozhodčí vše vyřešil pouze domluvou.

39

Centr Ilkaye Gündoğana z rohového kopu letěl na přední tyč, kde se dostal do zakončení David Silva, ale jeho pokus končí daleko vedle brány Norwiche.

38

Nyní si Raheem Sterling vyměnil pozice s Bernardem Silvou a tak přišel centr právě Sterlinga z pravé strany, který byl ovšem zblokován a Citizens mají k dispozici rohový kop.

37

A opět fantastický Sam Byram, který přes sebe za žádnou cenu nenechal projít Sterlinga a následuje tak jen další odkop od domácí svatyně.

36

Nyní to byl zase Kyle Walker, ale jeho centr z pravé strany nepřinesl nic nebezpečného a balón po chvíli končí v rukou Tima Krula.

35

Opět si chtěl zběhnout po levé straně Raheem Sterling, ale pas, který ho měl najít skončil pouze v zámezí.

34

Posléze sice domácí mužstvo získalo další rohový kop, ale ten tentokrát nebyl nijak nebezpečný a je až neuvěřitelné, že Manchester City je momentálně proti Norwichi pod tlakem a Pep Guardiola se tváří, jako by to byl zlý sen, ovšem tohle je momentálně realita.

33

Po centru do vápna zahrál John Stones podle domácích rukou a Norwich si tak chtěl vymodlit penaltu, ale sudí nechal hru pokračovat.

32

Následný centr sice nepřinesl nic nebezpečného, ale právě Teemu Pukki posléze vybojoval rohový kop a tohle je další šance pro domácí skórovat.

31

Tentokrát byla opora domácích Teemu Pukki zfaulována a Norwich City tak získal volný kop z pravé strany.

30

Hosté nyní měli velkou smůlu, jelikož po hlavičce Bernarda Silvy se dostal do zakončení Raheem Sterling, ale jeho zakončení orazítkovalo tyč!

28

Tak tohle je naprosto neuvěřitelné, jelikož kanárci jdou do dvoubrankového vedení! Domácí hráč nejprve skvěle získal balón ve středu hrací plochy, ke kterému se posléze dostal Marco Stiepermann, jenž vyslal dopředu Pukkiho a domácí se dostali do přečíslení 2 na 1, posléze přišla přihrávka na volného TODDA CANTWELLA a ten neměl nejmenší problém zakončit do prázdné brány. Asistence: Teemu Pukki.

27

Ilkay Gündoğan si vyměnil míč s Bernardem Silvou na pravé straně a posléze hosté přesunuli hru na levou stranu, odkud přiletěl centr Sterlinga na vzdálenější tyč, kde si sběhl Sergio Agüero, ale jeho zakončení letělo jen nad horní tyč!

26

Domácí si nejprve chtěli vymodlit faul při útočné akci, ovšem sudí nechal hru pokračovat a posléze se dopustil nedovoleného zákroku Emiliano Buendía. Manchester City tak získal míč ve středu hrací plochy.

25

Kyle Walker se hnal po pravé straně do nebezpečné akce, ale jeho následný centr byl zblokován a posléze skončil míč jen v moci gólmana.

24

Tim Krul byl tentokrát připraven a vzal si do rukou centr z levé strany. Manchester City je tak zatím vepředu nulový.

23

Tlak Citizens se zvyšuje a opět přišel centrovaný balón do vápna, kde jej ale i tentokrát odkopl do bezpečí domácí hráč.

22

Hosté nyní získali rohový kop z pravé strany, ale následný centr nepřinesl žádnou větší šanci a Norwich se opět ubránil.

21

Čeká nás velice zajímavé utkání, jelikož Manchester City přijel na Carrow Road do Norwiche jedině zvítězit.

20

Manchester City se samozřejmě hned po výkopu dostal do velkého tlaku, ale střela Raheema Sterlinga z dvaceti metrů skončila pouze vedle brány.

19

Tak tohle je hodně nečekané, jelikož domácí mužstvo jde do vedení 1:0! Rohový kop Emiliana Buendía letěl na přední tyč, kde se dostal ke hlavičce na hranici malého vápna KENNY MCLEAN a zakončil k pravé tyči. Asistence: Emiliano Buendía.

18

Skvělá akce domácího mužstva a po zblokovaném centru z pravé strany následuje rohový kop outsidera v tomto zápase.

17

Následně předvedl domácí hráč skvělou kličku 1 na 1, za což ho ocenili především fanoušci kanárků. Norwich City bránu v hlubokém bloku těsně u sebe, ale do útoku se vrhá ve velkém počtu, tak jak to mají v krvi, ale většinou na to hodně doplácí.

16

Stále se Citizens nedaří něco vymyslet proti hlubokému bránění Norwich City a další přihrávka Davida Silvy končí jen na odkopu domácího obránce.

15

Tentokrát se dopředu dostali domácí mužstvo, ovšem přihrávka Marca Stiepermanna našla pouze nohy protihráče a ani nyní se tak Norwich nedostal do nějaké šance.

14

Hosté se pomalou kombinací dostali z levé strany na pravou, kde chtěl odcentrovat míč do vápna levačkou Bernardo Silva, ale balón skončil jen v zámezí za domácí svatyní.

13

Rychlonohý Raheem Sterling se sice dostal do vápna soupeře, ale jeho následný pokus o střelu zblokoval domácí obránce Sam Byram.

12

Velká dominance v držení míče je samozřejmě na straně Manchesteru City, který je v tomto zápase jasným favoritem, ale zatím se nemůže dostat do vápna soupeře.

11

A opět nepřesnost na kopačkách hostujících hráčů, kdy pas na pravou stranu skončil pouze mimo hrací plochu a Norwich City tak má další autové vhazování.

10

Zinčenko se dostal k míči na levé straně a pokoušel se vysunout k centru Davida Silvu, ovšem u něj byl okamžitě Sam Byram, který odkopl balón.

9

Marco Stiepermann předvedl skvělou techniku, když si obehrál soupeře a následně se snažil vysunout do šance Teemu Pukkiho, ale domácí útočník si nedokázal zpracovat balón.

8

Citizens se snažili něco vymyslet na polovině soupeře a míč lítal z jedné strany na druhou, ovšem posléze přišla nepřesná přihrávka Olexandra Zinčenka a Norwich má k dispozici autové vhazování.

7

Hosté se posléze snažili opět procpat dopředu z levé strany, ale Olexandr Zinčenko se dopustil jen nedovoleného zákroku. Norwich City tak bude rozehrávat na své polovině.

6

Posléze Manchester City získal autové vhazování na levé straně, o které se postará Olexandr Zinčenko.

5

Nyní měli hosté menší problémy s kombinací na své polovině, ale nakonec dokázali vše vyřešit bez újmy.

4

Po centru z rohového kopu se dostal k doraženému míči Rodri, ale jeho zakončení hlavou nebylo příliš razantní a Tim Krul si s ním lehce poradil.

3

Citizens ale pokračují v útoku, ovšem centr Davida Silvy z levé strany byl zblokován a následuje tak rohový kop pro Manchester City.

2

Posléze se k míči ovšem dostal hostující gólman Ederson, který vyslal pas na pravou stranu, kde si míč zpracoval na prsa do běhu Kyle Walker, ale ten nakonec neprošel.

1

O úvodní výkop tohoto zápasu se postaralo domácí mužstvo Norwich City, které okamžitě zapojilo do rozehrávky také brankáře Tima Krula a ten poslal odkop od své svatyně.

1

Norwich City: Krul – Byram, Amadou, Godfrey, Lewis – McLean, Tettey (C) – Buendía, Stiepermann, Cantwell – Pukki.
Náhradníci: Fährmann, McGovern – Drmić, G. Hanley, Heise, Srbeny, Idah.

Manchester City: Ederson – Walker, Stones, Otamendi, Zinčenko – Gündoğan, Rodri, D. Silva (C) – B. Silva, Agüero, Sterling.
Náhradníci: Bravo – Cancelo, De Bruyne, Jesus, Foden, Mahríz, Fernandinho.

Rozhodčí: Kevin Friend – Matt Wilkes, Sian Masseyova-Ellisova.

Manchester City:

Citizens obhajují titul z minulého ročníku, ale aktuálně jsou na 2. pozici s deseti body a skóre 14:3. V posledním utkání přivítali na Etihad Stadium před 54 386 diváky Brighton. A opět to byla dominance hráčů Pepa Guardioly. Už ve 2. minutě otevřel brankový účet De Bruyne. Ve 42. minutě zvýšil náskok Agüero a do šaten se tak šlo za stavu 2:0 pro domácí celek. V 55. minutě se podruhé prosadil Agüero a v 79. minutě také Bernardo Silva. Manchester City tak naprosto jasně zvítězil 4:0.
Do dnešního zápasu určitě nenastoupí dvojice Aymeric Laporte a Leroy Sané. Otazník zůstává u hráčů John Stones, Gabriel Jesus a Ilkay Gundogan.
Sergio Agüero se může stát teprve třetím hráčem v historii Premier League, který se trefí ve všech prvních pěti zápasech ligy. Zatím se to povedlo pouze Jose Antoniovi v sezóně 2004/05 a Wayne Rooneymu v ročníku 2011/12.

Norwich City:

The Canaries jsou momentálně v tabulce na 19. místě se třemi body a skóre 6:10. V posledním zápase zavítali na Olympic Stadium do Londýna, kde se na ně přišlo podívat 59 950 diváků. Ovšem už ve 24. minutě se trefila domácí posila Haller a West Ham tak vedl po 1. poločase 1:0. Také do druhé poloviny zápasu vstoupilo domácí mužstvo lépe a v 56. minutě se prosadil Jarmolenko. Posléze už gól nepadl a Norwich prohrál 0:2.
Do dnešního zápasu nenastoupí Max Aarons, Timm Klose, Christoph Zimmermann, Tom Trybull, Mario Vrancic, Moritz Leitner,, Patrick Roberts a Onel Hernandez. Nejistý start je u Bena Godfreyho, Granta Hanleyho a Tima Krula.
Norwich dal šanci hráčům ve věku 21 let a mladším v této sezoně 1 427 minut, tedy o 380 minut více, než kterýkoli jiný tým Premier League.

Posledních pět vzájemných zápasů:

2016 PL: Norwich 0:0 Manchester City
2016 FAC: Norwich 0:3 Manchester City
2015 PL: Manchester City 2:1 Norwich
2014 PL: Norwich 0:0 Manchester City
2013 PL: Manchester City 7:0 Norwich

V 5. kole Anglické Premier League se proti sobě utkají týmy Norwich City a Manchester City. Tato mužstva se spolu naposled utkala v březnu roku 2016 na půdě Norwich City v rámci 30. kola. Tento zápas ovšem nenabídl ani jednu branku a skončil tak remízou 0:0. Norwich doufá, že překvapí stejně jako v roce 2013, kdy vyhrál na půdě dnešního soupeře 3:2.
Toto utkání bude řídit hlavní rozhodčí Kevin Friend a jeho asistenti Matt Wilkes a Sian Masseyova-Ellisova. Čtvrtý připravený rozhodčí bude Peter Bankes. Videorozhodčí je Anthony Taylor a jeho asistent Gary Beswick. Hrát se bude na Carrow Road v Norwich. Tento stadion postavený v roce 1935 nabídne kapacitu pro 27 244 diváků. Úvodní výkop je naplánován na 18:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.