Čtvrtek 29. července 2021, svátek má Marta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 29. července 2021 Marta

Online reportáž

Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 6:11. Rohy: 5:12. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 8:11.

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Slovanu Bratislava, který svého soupeře porazil poměrem 3:2. Slovenský celek si do druhého poločasu odnesl dvoubrankové vedení, o které celkem rychlým způsobem přišel, neboť hned dvakrát udeřil kanonýr Tomáš Souček. Sešívaní najednou měli navrch, nicméně soupeř udeřil z ojedinělé šance, přičemž si hubené vedení pohlídal až do posledních vteřin.

90

Konec zápasu.

90

Olayinka měl na hlavě vyrovnávací branku, jenomže mířil nad branku.

89

Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. S pražským celkem to nevypadá moc dobře, uvidíme, zda se bude nastavovat.

88

Nakonec to na sebe vzal Moha, který to pochopitelně zkoušel přímo na branku. Jeho ránu přizvedla zeď, Slovan bude ještě zahrávat rohový kop.

87

Jeden z hráčů Slavie zahrál těsně před pokutovým územím rukou, což uviděl také hlavní sudí. Následovat bude velice nabezpečná standardka.

85

Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut, slovenský celek stále vede o jednu branku. Koncovka zápasu tak bude ještě hodně zajímavá.

84
Střídání

Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Dejan Dražić, přichází David Strelec.

84

Slovan se ani tentokráte moc dlouho u míče neohřál, naopak hrací předmět proskákal až do šestnáctky soupeře, kde se o rozehrávku postaral Kolář.

83

Suchockij se postavil k provedení autového vhazování, po kterém si agresivním způsobem počínal de Kamps, který doslova povalil k zemi Olayinku.

82

Hušbauer si ve středu hrací plochy pohlídal nenápadného Šporara, načež se do kombinace zapojil také brankář Kolář, který ihned roztáhl hru do strany.

81

Dražić se chtěl elegantním způsobem dostal kolem Olayinky, přičemž druhý jmenovaný přeci jenom vydoloval míč, načež ho u postranní čáry fauloval Holman.

80
Střídání

Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Petr Ševčík, přichází Michal Frydrych.
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Jan Bořil, přichází Jaroslav Zelený.

80

Sešívaní se ihned rozhodli podniknout protiútok, nicméně zpětná přihrávka v podání Olayinky skončila pouze u de Kampse. Slovan tak uklidňuje hru.

79
Důležité

Moha dokázal načasovat přihrávku na Rataa, který trefil pouze vyběhnuvšího Koláře, jenž si konečně připsal slušnější zákrok.

77
Střídání

Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Aleksandar Čavrić, přichází Dávid Holman.

74

Hodně prostoru měl kolem sebe Bořil, který to pochopitelně zkoušel přímo na bránu, jenomže jeho projektil se stočil hodně daleko vedle bližší konstrukce.

73

Bajrić si ve vlastním pokutovém území dokázal pohlídat zakončení, na druhé straně to Slovan zkoušel dalším nákopem, který skončil až u Koláře.

72
Střídání

Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Jaromír Zmrhal, přichází Abdalláh Júsuf Hilál.
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Vladimír Coufal, přichází Tomáš Holeš.
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Ibrahima Traoré, přichází Josef Hušbauer.

72

Šporar dokázal přesnou přihrávkou najít Mohu, kterého skluzem ubránil střídající Olayinka. Následná Dražićová rána vystoupala vysoko nad branku.

71

Sešívaní tak budou muset dvacet minut před koncem opět dotahovat jednobrankové manko. Po rozehrávce se usadili na polovině soupeře.

70
Střídání

Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Lukáš Masopust, přichází Peter Olayinka.

69
Góly

Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
Slovan se z další ojedinělé šance dostává do vedení! Šporar pod sebou našel Mohu, který vracel míč k penaltovému puntíku, kde se nacházel zcela osamocený DEJAN DRAŽIĆ, který nedal Kolářovi sebemenší šanci na reakci.

69

Bořil měl velké starosti s napadající dvojicí protihráčů, kteří nakonec vybojovali rohový kop. Suchockij centroval na malém vápno, kde zasahoval Traoré.

68

Medveděv rozehrával volný kop z útočné poloviny, přičemž přihrávkou narazil na Zmrhala. Slovan se i tak dostal do útoku, nicméně centr odvracel Ševčík.

67

Následoval rychlý protiútok, který středem hrací plochy táhl Ratao, jehož přihrávka na levou stranu skončila na kopačce Hovorky, který přečetl hru.

66
Střídání

Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Alexandru Baluta, přichází Mick van Buren.
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Marin Ljubičić, přichází Joeri de Kamps.

65

Slavia celkem dlouho kombinovala na útočné polovině, přičemž si Ševčík potáhl míč směrem k pokutovému území, nicméně i tentokráte trefil soupeře.

64

Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, v tuto chvíli je stav nerozhodný. Sešívaní jsou i nadále aktivnější, naopak Slovan se stále trápí.

63
Střídání

Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Vasil Božikov, přichází Myenty Abena.

59
Góly

Slavia právě vstřelila branku!
I další rohový kop pražského celku končí brankou! Ševčík i tentokráte zahrával rohový kop z levé strany, přičemž velice přesným centrem našel hlavu TOMÁŠE SOUČKA, který prudkou hlavičkou doslova propálil Greifa.

59

Na opačné straně nekompromisně zasahoval Bořil, který poslal míč až ke středovému kruhu. Následně zakončoval Traoré, který marně reklamoval hraní rukou, penalta to tak nebude.

58

Do volného prostoru si seběhl Zmrhal, jehož centr nebyl zrovna povedený. Jako první se k padajícímu míči dostal Bajrić, který ho poslal do bezpečí.

57

Další střelecký pokus tentokráte obstaral aktivní Ševčík, kterému zakončení vůbec nesedlo. Greif se za míčem pouze ohlédl, v tomto okamžiku může vykopávat.

56

I tentokráte jsme sledovali kombinaci na levé straně, kde Zmrhal vysunul Bořila, po jehož přihrávce dobře zasahoval pozorný Suchockij, jenž poslal míč do autu.

55

Slavia tak vstoupila do druhého poločasu velice dobře, avšak stále prohrává o jednu branku. Na vyrovnání má stále ještě dostatek času.

53
Góly

Slavia právě vstřelila branku!
Sešívaní snižují na rozdíl jediné branky! Sešívaní totiž zahrávali rohový kop cvičeným signálem, přičemž Ševčík dokázal najít volného Zmrhala, jehož prudkou nabídku umístil do branky TOMÁŠ SOUČEK.

53

Následoval rohový kop, který ale nepřinesl nic nebezpečného. Naopak jsme sledovali rychlý protiútok Slavie, která si vybojovala standardní situaci.

52
Karty

Žlutou kartu dostává Dejan Dražić (ŠK Slovan Bratislava).

52
Důležité

Sešívaní si na vlastní polovině nepočínali vůbec dobře, navíc chyboval Bořil, který nahrál pouze na Čavriće, jenž z úhlu nezamířil do sítě.

52

Slovan si pořádně zahrával ve vlastní šestnáctce, přičemž se k zakončení z dobré pozice dostal Ševčík, který levačkou trefil obětavého protihráče.

51

Obránce Medveděv si po delší době vyzkoušel provedení autového vhazování, prostřednictvím kterého se pokoušel najít Šporara, jenž pouze prodlužoval za sebe.

50

Na opačné straně se Slovan dostal k sympatickému protiútoku, který na zadní tyči zakončoval Šporar, jenž v těžké pozici zamířil pouze do boční sítě.

49

Roztažení hry na pravou stranu nakonec našlo Coufala, který pro změnu v pokutovém území hledal Zmrhala, s jehož ránou si Greif dokázal poradit.

48

Sešívaní se hned v úvodu druhého poločasu dostali k pokutovému území, odkud své štěstí zkoušel kapitán Souček, jenž mířil hodně vedle branky soupeře.

47

Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hráči pražského celku, kteří budou hrát zprava doleva.

46
Střídání

Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Alex Král, přichází David Hovorka.

46

Začal druhý poločas.

Máme za sebou první poločas, který nám nabídl celkem zajímavou podívanou. Směrem dopředu byla jednoznačně aktivnější Slavia, avšak pražský celek neustále narážel na pozornou obranu soupeře. Slovan se naopak soustředil na rychlé protiútoky, přičemž se sám dostal do kýženého vedení, o které se zapříčinil Moha. Ke konci poločasu navíc slovenský celek udeřil podruhé.

45+1

První poločas skončil.

45
Góly

Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
To je neuvěřitelné, Slovan se totiž zničehonic dostává do dvoubrankového vedení! Fantastická kolmice našla na hranici ofsajdu naběhnuvšího ANDRAŽE ŠPORARA, proti kterému se rozhodl vyběhnout Kolář, jenomže slovinský forvard ho dokázal podstřelit.

43

První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem tří minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.

42

Po souboji skončil na zemi Ševčík, přičemž sudí neodpískal nedovolený zákrok. I tak kapitán Božikov raději zakopl míč, Ševčík totiž ulehl na trávník.

41

Traoré se snažil v pokutovém území najít Ševčíka, jenomže tento záměr přečetl také Božikov. Sešívaní budou moci rozehrát již třetí rohový kop.

40

Ani tentokráte nevyšla kombinace na levé straně, Masopust si totiž nerozuměl s Ševčíkem. Následná kolmice na Šporara přinesla pouze ofsajd.

36

Ševčík chtěl spolupracovat s Masopustem, avšak druhý jmenovaný odpálil míč pouze do autu. V posledních minutách sledujeme celou řadu nepřesností.

35

Suchockij raději přenášel hru na Bajriće, který poté zaměstnal také brankáře Greifa, jehož dalekonosný odkop přinesl nepřesnou přihrávku Šporara.

34

Zpětná přihrávka směřovala až na nohu Koláře, který ihned konstruktivně rozehrál na vedle stojícího Kúdelu, kterému na pomoc přispěchal aktivní Souček.

33

Pražský celek si vyzkoušel druhý rohový kop tohoto zápasu. Ševčík to zkoušel cvičeným signálem, který na přední tyči za sebe prodlužoval soupeř. Následné zakončení Krále musel vyrážet Greif.

32

Slavia rozjížděla kombinaci od svého pokutového území, přičemž Traoré zavezl balón ke středovému kruhu, odkud Souček přenášel hru na Bořila.

31

Moha dostal v předchozím souboji slušně naloženo, avšak na žádné zdravotní problémy to nevypadá. Slovan bude rozehrávat z vlastní poloviny.

30

K volnému kopu se nakonec postavil obránce Bajrić, který nedokázal přesně rozehrát. Naopak jsme sledovali další centr, který odvracel Božikov.

29
Karty

Žlutou kartu dostává Tomáš Souček (SK Slavia Praha).

29

Hrací předmět se opět dostal ven z hrací plochy, Bořil se tak postaral o provedení aut. Krátká souhra přinesla centr na Součka, který hlavičkoval nad.

28

Hodně prostoru měl kolem sebe Masopust, který to zkoušel kolmicí na Zmrhala, jenž ale zablokoval Božikov. Pro volný balón vystartoval brankář Greif.

27

Následně se po delší době dostal k míči Šporar, jenž nedokázal najít Dražiće. Poté zasahovala obrana pražského celku, která raději uklidnila hru.

26

Sešívaní to nyní budou mít hodně složité, budou muset dotahovat jednobrankové manko. Na vyrovnání mají ještě hodně času.

24
Góly

Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Coufal nedosáhl na míč, naopak se k němu dostal MOHA, který se drzým způsobem dostal až před brankáře Koláře, kterého překonal přízemním zakončením.

23

Po zhruba minutovém přerušení se opět pokračuje ve hře. O autové vhazování se postaral Coufal, který si pro spolupráci vybral volného Součka.

22

Máme za sebou něco málo přes dvacet minut hry, na první branku stále čekáme. Nyní hlavní sudí nařídil krátkou přestávkou na doplnění tekutin.

19
Důležité

Fantastický Greif! Souček nečekanou přihrávkou našel volného Balutu, který si hodil míč na pravou nohu a poté pořádně protáhl brankáře soupeře.

18

K oné rozehrávce se postavil právě Masopust, který to zkoušel překvapivým řešením, jenž se vůbec nepovedlo. Míč totiž zaplul zpět do zámezí.

17

Medveděv to zkoušel dalekonosným autovým vhazováním, přičemž se vzduchu uspěl Traoré. Do protiútoku se vydal Masopust, který vybojoval rohový kop.

16

Ven z branky musel brankář Greif, který to nakonec zvládl před napadajícím Balutou. Tento moment si vysloužil potlesk stadionu, pokračuje se ve hře.

15

Šporar se téměř dostal k míči, avšak i tentokráte se podařilo zasáhnout obraně soupeře. Sešívaní rychle přešli kupředu, nicméně Čavrić předskočil Bořila.

14

Moha neprošel přes střed hrací plochy, kde se nacházel Ševčík. Posléze to moc nevyšlo ani Zmrhalovi, jehož přízemní nabídku zablokoval Suchockij.

13

Na opačné straně to kolmicí za obranu zkoušel Božikov, jehož nabídka se snesla ven z hrací plochy. Provedení autového vhazování vyzkoušel Bořil.

12

Kolář si vyzkoušel další rozehrávku od své branky, přičemž to v tomto případě zkoušel dalekonosným pasem, nicméně Masopust si pro faul nedošel.

11

Král chyboval u svého pokutového území, čistým způsobem se k míči dostal napadající Dražić, jehož následnou přihrávku zablokoval pozorný Kúdela.

10

Do kombinace se zapojil také Kolář, který konstruktivně rozehrával na Kúdelu, jenž se dostal do tísně. I tak to posledně jmenovaný hráč dokázal zvládnout.

9

Šporar se v pokutovém území dostával do zakončení, nicméně velice dobře ho napadal Král, který zamezil jakémukoliv kloudnému zakončení, Kolář tak nezasahoval.

8

Sešívaní to zkoušeli přes pravou stranu, kde zasahoval pozorný Medveděv, který přihrávkou našel pouze Kúdelu. Slovan se ani nyní daleko nedostal.

7

Hezká kombinace u hranice pokutového území přinesla další zakončení. Zmrhal to měl na levou nohu, která vyprodukovala další nepřesný projektil.

6

Nepřesností se prezentoval také Traoré, kterému se u postranní čáry nepodařilo najít Masopusta. Následně se na útočnou polovinu nedostal Ratao.

5

Posléze jsme sledovali úvodní standardní situaci, kterou si vzal na starost Ševčík. Jeho rozehrávka nakrátko přinesla nepovedené zakončení od Zmrhala.

4

Dalekonosné přenesení hry mělo na pravém křídle najít Masopusta, avšak ani tento rychlík na míč nedosáhl. Greif tak bude moci rozehrávat od branky.

3

Hned v úvodu utkání se od otevřené obrany dostával Moha, který ještě zkoušel spolupracovat s Dražićem, avšak ani jeden z těchto hráčů nezakončil.

2

Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hráči Slovanu, kteří budou hrát zprava doleva.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Medveděv, Bajrič, Božikov (C), Suchockij – Ljubičić – Čavrić, Ratao, Dražić, Moha – Šporar
Náhradníci: Šulla – Apau, Abena, Guzmics, De Marco, De Kamps, Holman, Rabiu, Strelec, Nono, Cmiljanić

SK Slavia Praha: Kolář – Coufal, Kúdela, Král, Bořil – Souček (C), Ševčík – Masopust, Traoré, Zmrhal – Baluta.

SK Slavia Praha

Na druhé straně stojí pražská Slavia, která zažila velice povedenou sezónu. Sešívaní v ní dokázali dosáhnout na double, což znamená zisk mistrovského titulu a také trofej z domácího poháru. Slavia zaujala nejenom svým výsledky, ale také povedenou hrou, která ji přinesla postup do čtvrtfinále Evropské ligy, ve kterém se utkala proti londýnské Chelsea. Sešívaní nepředvedli vůbec špatné výkony, nicméně z postupu se nakonec radoval právě londýnský celek, který se dokonce stal vítězem celé Evropské ligy. Slavia si i tak připsala skalp španělské Sevilly, která se z této soutěže loučila v osmifinále.

ŠK Slovan Bratislava

Fotbalisté Slovanu Bratislava dokázali v uplynulé sezóně usednout na mistrovskou pozici, na které měli úctyhodný sedmnácti bodový náskok na druhou Dunajskou Stredu. Slovan za celou sezónu prohrál pouze ve dvou případech, bylo tomu tak až ve skupině o titul, kde Bratislava nejprve nestačil na Ružomberok, posléze prohrála také následný souboj proti Dunajské Strede. Slovan se prezentoval vůbec nejlepší ofenzívou v celé soutěži, navíc nejlepším střelcem celé ligy byl Andraž Šporar, který nasázel hned devětadvacet ligových branek.

Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Příprava na novou sezónu je v plném proudu, my budeme společně sledovat přátelské utkání mezi ŠK Slovan Bratislava a SK Slavia Praha.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Mohlo by vás zajímat